Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ağrıda doğup büyüdüm ben toprağımı severim ama insanları evlendiğin aydan başlarlar hamilemisin demeye

iyi anliyorum seni annem yazin memlekete gitmis yok kizinin bebegi varmi niye olmuyo bakilmiyo sen baktirsana offf bir suru tantana bana kayinvaldem her telefonda sorar ne yaptin ne ettin bunaliyo insan ister istemez valla bazen kayinvaldem yine sorcak diye konusmuyorum telde:85:

vallahi ben arttık dedim kaynanam o konuda şey değildir allahı var sormaz etmez çok millet daha çok soruyor..Kaynanamada dedim tedavi işte anne dedim bakalım inş. olur dedim inş. yavrum dedi bırakmayın tedaviyi gidin hastalık mastalık varsa önüne geçin dio hatta öle zırt bırt sormaz hele tedaviye başladımmı sormaz naptın ne ettin dr. ne dedi die sorarsa sorar o konuda sıkıntım yok canım çok şükür ama millet daha fena hiç takmayın be kızlar valla ben takmıyorum cidden takmayın ne üzüceksiniz onun bunun için kendinizi sanki

annem sormaz bak hic biliyo cunku ne kadar istedigimi ve uzuldugumu ama kayinvaldem bikmadan usanmadan her defasinda soruyo saka bi yana kafama koydum sene yaza kadar bekliycem olmadi tup bebek insallah 5 ayi devirdim klomenle son ayim bakalim insallah olur....

bende 2 ay daha klomenle deneyim diyorum.sonra aşılama yaptırıyım bakalım doktorumuz ne dicek.aşılama fiyatları hakkında bilgisi olan varmıı?

öle oluyor zaten kaynanalar yapar öle artık niyetleri kendisine kalmış..Benim annemde sormaz öle biliyor çünkü inş. nasip olur hepimize kızlar

bende 2 ay daha klomenle deneyim diyorum.sonra aşılama yaptırıyım bakalım doktorumuz ne dicek.aşılama fiyatları hakkında bilgisi olan varmıı?

vallahi bilmiyorumki canım yaa aşılama nasıl oluyor peki??Tüp bebekmi oluyor nasıl oluyor o bilen varsa anlatsın olmazsa eğer benimde bende denerim

benimde son ayim olacak klomende ama benim istegime birakmiyolar burda gecen dr. sordum eger bu tedaviyle olmazsa ne yapicaksiniz diye baska bi yere yonlendiricez ne yapcaklarini bile soylemedi benim elimde olsaydi coktan asilamayi denemistim ama kahretsinki onlar ne derse onu yapmak zorundayim....rojda kac ay denedin klomenle

vallahi bilmiyorumki canım yaa aşılama nasıl oluyor peki??Tüp bebekmi oluyor nasıl oluyor o bilen varsa anlatsın olmazsa eğer benimde bende denerim

canım klomenden sonra aşılamaya geçiliyo en son tüp bebek oluyo.aşılamada klomeni yine kullanıyosun çatlatma iğneni olup 36 saat sonra doktor eşinin spermlerinin kaliteli olanlaarını sana enjekte ediyo.

genelde klomen tedavisi olumsuz sonuclaninca asilamaya geciriyolar direk 2,3 defa asilamada olmazsa tup bebek yapiyolar galiba

ben 3 ay denedim bu ayı boş geçirdim 2-3 ay klomen kullandıktan sonra ara vermek dinlendirmek gerekiyormuş.bu ay dinlendim şimdi regl olunca tekrar gitcem 1 yada 2 kere daha klomene devam ediyim diyorum zaten en fazla 6 ay kullanabilirsin klomeni diyo doktorum.sonra aşılama yaptırmayı düşünüyorum ama iyatlar hakkında hiç bi bilgim yok onu araştırıyorum şimdi

genelde klomen tedavisi olumsuz sonuclaninca asilamaya geciriyolar direk 2,3 defa asilamada olmazsa tup bebek yapiyolar galiba

canım ben klomeni bir defa kullandım iğne vermedenmi aşılama yapıcaklar acaba :44: alla alla yaa ben direk iğne istesem verirmi acaba şu haftaya c.tesi bir gelsede dr. gitsem artık bişey sonuçlansada en azından ilaçsa ilaç iğneyse iğne bişelere adım atsak

cnm sen daha yeni baslamissin 2,3 ay bi dene klomeni olur insallah

canım sen çatlatma iğnesi kullanmadın mı?

bende bilmiyorum asilaminin fiyatini himm benimde 6.ayim deneyelim bakalim belki son ayda tuttururum hayirlisi olur cnm insallah hakkimizda :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…