Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

burda var ben pregnly kullaniyorum ama obur igneden hic kullanmadim ben klomenle beraber aliyorum hastanin eczanesinden yaklasik tl olarak 38 tlye falan denk geliyo galiba ama klomenle beraber

SEN NERDE OTURUYORSUNKİ CANIM OLMAZSA ORALARA GELCEZ İLAÇ ALMAYA

bu yolda herşey mübah dicez sanırım rabbim nasip etsinde bakalım inş.yapıcak bişey yok sanırım canım alıcaz,bende haftaya gittiğimde dicem direkt iğne ilaçlar kist yapıomuş yaa

kızlar test control cizgiside çok silik ve idrarı zor emdi ikincisi hayal gibi görünüyor şimdi gidik başka alcam dua edin

aaayyy inş. hadi bakalıkm canım bekliyoruz valla senden haber gelcek die çıkamıyorum :18: muhabbette iyi ..Bu arada arkadaşlar yaşlar kaç konuşuyoruz dertleşiyoruz ama birbirimizi tanımıyoruz ben özel msj yazamıyorumki msn falan ekleyelim güzel dostluklar kazanıcağıma eminim burlardan

seddacim ben ingilteredeyim ama burda recetesiz vermiyolar boyle ilaclari yani gidipte eczaneye desem bana pergnly ver yada klomen vermez recetesiz hastane disardanda almama izin vermiyo illa hastanenin eczanesinden alicam ne sacma yaa

evet ilaç kist yapıyo ama henüz benim başıma gelmedi.

ben kendimi tanıtıyım canım.27 yaşındayım,istanbulda yaşıyorum,hafta sonu evlilik yıldönümümüz 2.yıla giriyoruz.ııımmm evlendiğim ilk 1-2 ay korundum sonra bıraktım.3 ay tedavi gördüm klomen ve çatlatma iğnesiyle bu ayı boş geçirdim.homon ve rahim filmi sonuçları temiz tüpler açık öyle iştee

seddacim ben ingilteredeyim ama burda recetesiz vermiyolar boyle ilaclari yani gidipte eczaneye desem bana pergnly ver yada klomen vermez recetesiz hastane disardanda almama izin vermiyo illa hastanenin eczanesinden alicam ne sacma yaa

aaaaa tee oralara nasıl geleyim olsun canım saçmalık maçmalık hastane sermayesinin peşinde canım herkes yolunu bulmuş kaç yıllık evlisin canım sen eşin yabancı uyrukmuki aayy gurbet ellerde tek başına zordur yaa toprağın gibisi olmaz

ben 24 yasindayim cnm gumushaneliyim ama ailem istanbulda oturuyo calismiyorum ogrenciyim insallah meslek sahibide olurum daha var ama olsun boyle iste peki sen kac yasindasin neler yapiyosun???

inş.da gelmez canım ben korkuyorum ilaçla olur die ama bakalım bir kere kullandım klomeni daha hayırlısı artık.

Eeee şimdi durumun nedir peki 3 aydır hamile olamadınmı adetine ne akdar var canım bu aradainş. bu ay umutlarının karşılığı olur.

Bende 22 yaşımdayım 23e giricem kısmetse İstanbulda yaşıyorum(Okmeydanı)Sen nerdesin ist.?Çalışıyorum muhasebeciyim.Bizde 3.seneye girdik sağ salim canım allah bir ömür aynı yastığa baş koymayı nasip etsin inş. aşk meyvelerimizle..Sonuçlarınında temiz olmasına sevindim bakalım ne olucak bu ay beklemedesin benim gibi desene haftaya olsada gitsem dr.

Son düzenleme:

yok cnm esim turk 2 yillik evliyim senin dedigin gibi hastane devlet hastanesi oldugu icin muayene ucreti yok ilactan kar yapmaya calisiyolar heralde gercekten cok zor hele annem cnm annem burnumda tutuyo cok ozluyorum belkide yalniz oldugum icin bebegi kafama cok takiyorum...

rahim filminde tüplerim açık çıktı ama polip varmış.polip aldırdım tedaviye başlamadan önce.yok canım yumurtalar büyüyo çatlıyo ama döllenme olmuyo.eşim bugün sperm testi yaptırmaya gitti bakalım onun sonuçları nasıl çıkcak.reglime 4 gün var az kaldı.hıı yakınız biz bende alibeyköydeyim

du bende tanıtayım kendımı 19 yasındayım 2 bucuk senelık evlıyım (ask evlılıgı) 1 senedır korunmuyoruz serophene ılacı kullanıorum bu pazartesı catlma ıgnem oluck hap ıse yaradıysa kutahyada yasıyorum

Son düzenleme:

aynen canım en azından yakın bir arkadaşın olsa oralarda derdinden anlayan destek o bile yeter insana ama anne gibisi yok elbette tr. geliyorsunuzdur ama dimi?Temelli ordasın sanırım artık zor allah yardımcın olsun canım,tanıştığımıza çok sevindim hepinizle benimde hiç arkadaşım yok eşim çok kıskanç olduğu için hiç bir arkadaşımla görüştürmedi beni halada öyle bütün arkadaşlarım dağıldı,işte bir tek bu sitede üyeliğimi biliyor oda sırf kadın olduğu için yoksa onada izin vermiyor burdan o yüzden güzel arkadaşlıklar elde etmek isterim kızlar..

naptıın sen canım yaa 16 yaşındamı evlendin şok oldum valla..Olsun mutlu olda huzurun olsunda gerisi oluyor zaten rabbim yardım ediyor canım

benım esımde kıskanc burası kadın oldugu ıcınde bana ızın verdı ve benım icinde ıyı oldu sızlerı dınlıyorum paylasıyorum bırseylerı cunku derdımızı ancak bızler anlayabılıyoruz ..

Son düzenleme:
naptıın sen canım yaa 16 yaşındamı evlendin şok oldum valla..Olsun mutlu olda huzurun olsunda gerisi oluyor zaten rabbim yardım ediyor canım

17 yasımda evlednım suan 19 yanı 20 olucam artık esım 26 yasında allahım cok sukur huzurluyuz mutluyuz bırde alahın ıznıyle bebegımız olsa :) ask meyvesı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…