Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

yok cnm ya calismiyorum zaten calissam eminim bu kadar stres yapmam...sadece klomen kullandigimda adetim cok gec geliyo ama genelde igne oldugum zaman igneden 15 gun sonra adet oluyorum...atesim dusuk olmasa cok umitlencem hamileyim diye ama atesim dusmesi hayallerimi yerle bir etti..cunku her dususun sonunda adet geliyo alistim anlayacagin bu aradaa bende kasik agrisi yapmadi klomen hic igne olduktan sonra bile ben kasiklarimda agri hissetmem...sanirim kisiden kisiye degisiyo bu agri isi

aynen öle bünyeden bünyede fark ediyor sanırım..Yaa bence ateşede bağlama ama sende bendensin bu ay dedim belki olur yaa allahın işi yumurtalar gelişmiyor dmesine rağmen dr. ümitlendim dedim belkiama benim sivilceler çıkınca ahaa dedim gelio kırmızılar ve geldide insan tanıyor bünyesini biliyor ama inş. yanılgıdır canım ne diyim kaç gün geçti peki senin ?

alm arkadaşlar bende 2 senedir bebiş istiyorum ama olmuyor
bende bu ay yumurta takibi yaptırmak istiyorum ilaçları ssk karşılıyor mu ne kadar ücreti bilgi verir misiniz.

herkeze merhaba,yeni gelen arkadaşlar sizde hoşgeldiniz

ssk ilaçları karşılıyo ama yumurta çatlatma iğnesini karşılamıyo canım

hazan04 canım umarım hamilesindirr.dualarımız seninle

Son düzenleme:
alm arkadaşlar bende 2 senedir bebiş istiyorum ama olmuyor
bende bu ay yumurta takibi yaptırmak istiyorum ilaçları ssk karşılıyor mu ne kadar ücreti bilgi verir misiniz.

canım benimde yumurta takibine başladık ama ben özel hastaneye gidiyorum ssk ile anlaşmalı 25 tl veriyorum muayeneye ilaçlar ssk ile karşılanıyor yani klomen aldım sadece 5 lira bile tutmadı ama başka ilaçlar varmı yokmu bilmiyorum iğne varmış bide karşılıyormu hasretimsin bilir canım

inş.. naptıun hazancım geldimi eşin yaptın mıı ???

ben şimdiye kadar prengly iğneyi kullanıyodum o 20 tl ama artık yok piyasada bulmak çok zor.diğeride 75 tl falan o civarlardaydı

ben şimdiye kadar prengly iğneyi kullanıyodum o 20 tl ama artık yok piyasada bulmak çok zor.diğeride 75 tl falan o civarlardaydı

:2: neeee 75 tl mi bayaa pahalıymış yaa..Eee diğer iğne neden yok piyasada etkilimi olmadığı için üretimi yok artık alla alla??

inş. canım benden geçti bende bişe yokda yeni arkadaşlarımda inş. vardır hazanı bekliyorum valla bakalım ne olcak heyecanlandım.Sende bişe varmı canım ??

ayy agzından bal damlıyor keske olsaa walla su ılacı kullanıom kasıklarm belım agrıo pazartesıde doktora gıdıcem bakam ıns hamılesın derde cuma mubarek gunu allahımmm

Son düzenleme:
:2: neeee 75 tl mi bayaa pahalıymış yaa..Eee diğer iğne neden yok piyasada etkilimi olmadığı için üretimi yok artık alla alla??

burda var ben pregnly kullaniyorum ama obur igneden hic kullanmadim ben klomenle beraber aliyorum hastanin eczanesinden yaklasik tl olarak 38 tlye falan denk geliyo galiba ama klomenle beraber

geçen ay doktorum izinde olduğundan başka doktora gitmiştim o bana o pahallı olan iğneyi yazdı.dedim ben prengly kullanıyordum yine onu yazsanız devlet karşılamıyo pahalı hani 1 kez olsa neysede.arasında ne fark var dedim aynı etkiyi gösteriyomu aynı dedi sadece bu pahalı olan yeni bi iğne dedi belki biraz daha etkili dedi.prenglyi bulana kadar 5-6 eczane gezdim bakalım bu ay bulabilcem mi

kızlar test control cizgiside çok silik ve idrarı zor emdi ikincisi hayal gibi görünüyor şimdi gidik başka alcam dua edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…