Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

yok canım ben her gün bır suru kısıye ıstıyorum aynı gun cıkıyor.söylemeden gıt o zman senın normalde mı var bu durumun ? neye bağlı olarak gelısıyor? ne yapmak lazım arastırmalısın?

gebelikte olan kan pıhtılaşması farklı değil mı ki benim kafam karıştı iyice. bu testler bu kadar kolaysa neden 3 düşük bekleniyor ki. bana doktorum ünv.de yaptırabileceğimi söylemişti genetikte o zaman çok önemsememiştim bekledikçe kafama takıldı ama şimdine kafam karıştı.

araştırma yaptım cnm da bir sürü değişik terim çıktı karşıma tek anladığım eğer çıkarsa hamilelik boyu iğne vurulacak. bu arada hamile kalmamam için bir problemim yok pko da yok ama 2 yıldır sadece mayıs ve nisanda hamile kaldım 11 ayda bir belli bir araları var bir daha ki marta kaldı herhalde

Bu sefer inş martı bulmaz cnm..En azından hamile kalabiliyosun kan pıhtılaşması olayını da çözersen tamam olucak inş..Ama arkadaşın dediği rakamlar çok pahalı yaa..1300 tl fln..Allah yardımcımız olsun hiç onlara gerek kalmadan hamiş kalırsın inş cnm

bakın umut kaybetmeyinki sizden uzaklaşmasın benim bir akrabam var 12 yıldan sonra çocuğu oldu allah öyle yüce ki ard arda 3 evlat verdi kadın öyle cekmiştiki biri büyümeden diyerini getirdi
şimdi hepside çok sağlıklı
demek bizim için bicilmiş zanam var ve sabırla beklemek benim bugün adet günüm şimdi elim kolum bağlı korkudan testte yapamıyorum ve öylece bekliyorum inş o güzel haberleri allah önce sizlere sonra bana nasip eder

saol cnm ama o test asıl hamile kaldıktan sonra hamileliğin sağlıklı gitmesi için gerekli. hamile kalmayı beceremiyorum kalırsam kaybetmiyeyim diye. 2 kere kaybedince insan korkuyor. allah hepimizin yardımcısı olsun kucaklarımızı boş bırakmasın.

merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu topiğe girmemiştim biraz geçmişe baktım yeni hamileler var tebrik ediyorum Allah kucağınıza almayı nasip etsin darısı isteyen herkesin başına inş...
ben bu ay 2.klomene devam ediyorum ayrıca progesteron benim 25.9 du , onun içinde düşsün die dostınex verdi , pazartesi kontrole gittim 3 tane yumurtam oluşmuş 20 - 20 - 21 mm boyutlarında çatlamamışlar , doktor istersen yapalım dedi bende eğerki doğal yoldan olacaksa hiç iğne olmayayım dedim , dr kendisi çatlar iğne sadece hızlandırmak için yapıyoruz ve ikiz olma ihtimalide artar dedi :)) yani iğneyi yaptırmadım ateş takibimide yapıyorum kaç gündür ateş 36,01 idi ama bugün yükselmiş 36,03 olmuş sanırım yumurtam çatladı :)) adetimede daha çok var sabırsızlıkla bekliyorum hakkımızda hayırlısı olsun inş...

herkeze merhaba

reglime 6 gün kaldı.baş ağrılarım başladı bile bu ayda olmıcak.rahim filmi çektireli 5 ay oldu onunda bi yardımı olmadı malesef.neyse cumayı bekliyorum eşimin sonucu ne çıkcak:122:

genetik testleri ayrı onlar düşükten sonra istenirse araştırılıyor istenirse gebelikten önce de araştırılabiliyor tabiki normal bir patoloji araştırmasından çok farklı yani.kromozom bozukluğu yada genetik sorunlar genetik testinde belli oluyor. pıhtılaşma da öyle sıradan bir test değil diye biliyorum..araştırdığım kadarıyla

Antifosfolipid antikorları
Lupus antikoru
Protein C ve S düzeyleri
APTT
PT
PTT

testleri yaptırılarak Trombofilite tanısı konulurmuş.

Son düzenleme:
gunaydin arkadaslar nasilsiniz offf ben kotuyum bugun yada yarin adet olucam galiba olmadi yine atesim dun 36.9 dan bugun 36.6 ya dustubuyuk ihtimalle yarin adet olucam icimde bir umit yine insallah gelmez kotu kirmizilarrr

saol cnm zor bu işler.

selam kızlar....
klomen ve iğneyle hamile kalan varmı ilk ayında ????
varsa belirtiler nasıl oluyo ben kendımı anlamaz oldum bir tuhafım yorgunluk hissim var bide şişlik ama bunlar çatlatma iğnesinden kaynaklanıyor bu ayın 26 da dr. gidecem döllenip döllenmediğini öğrenicem çok heycanlıyım varsa çatlatma iğnesiyle hamile kalan belirti olarak neler yaşadı çok merak ediyorum.??
4 gün oldu çatlatma iğnesi vurulduğum kasıklarım baya ağırmıştı bugunde hafıf sızı his edrıyorum kasıklarımda, çok erken belki piskolojıktır ama belirti konusunda bıraz yardım cı olıursanız merakım gidser ve bekleme süresını bıraz daha rahat atlarırım ...

gunaydin arkadaslar nasilsiniz offf ben kotuyum bugun yada yarin adet olucam galiba olmadi yine atesim dun 36.9 dan bugun 36.6 ya dustubuyuk ihtimalle yarin adet olucam icimde bir umit yine insallah gelmez kotu kirmizilarrr

inş adet olmazsın cnm yaa Bebek yerleştiği zamanda ateşte kısa süreliğine bi düşüş olur diye okumuştum ben..İnş senin de öyle olmuştur cnm..

Slm cnm dediğin şeklide ilk ayında hamile kalan arkadaşlarımız oldu..Belirtiler herkeste farklı olabiliyor..Senin bu yaşadıkların iğnenin etkisi cnm iğnenin hormonlardan tamamen temizlenmesi 12 gün sonra oluyor diye biliyorum ben..Yani test yapmak istersen 4 gün önce vurulduğuna göre 8 gün sonra fln yaparsan kesin sonuç çıkar cnm..

canım teşekkür ederım çok merak ediyorum içimde ki hiss tutunur döllenir dıyo ilk defa böle tedavı görüyorum bu ayın 26 da dr. gidecem niye cağırdı onuda bilmiyorum ama herhalde oda döllenip döllenmediğine bakıcak Rabbım sen vaktı gelince verirsin bundan şüphem yok lakın aciziyerımız sabırsızlığımız Anne olmak için bu duyguyu bizlere en kısa zamanda yaşat allahım burda tüm arkadaşlarıma ....

inş adet olmazsın cnm yaa Bebek yerleştiği zamanda ateşte kısa süreliğine bi düşüş olur diye okumuştum ben..İnş senin de öyle olmuştur cnm..

hep boyle oluyo cnm adete 2 gun kala once 36.6ya dusuyo adet gunude 36.2ye 6 aydir hep boyle 36.2 ile adet oluyorum....insallah olmam yaaa atess dusme bakkkkafayi yedim sonunda yaahersey bi yana hayirlisi olsun ne diyim demekki benim sivanimda boyle....

Canım sagol bende öyle düşündüm ama yinede endişeleniyorum işte dua edin bana çıktıgım yolda yalnız değilim bunu biliyorum... Sizlerle yazıştıkça kendimi daha iyi hissediyorum ::)

Sagol canım teşekkür ederim.. Benimde hesapladıgım tarihler aynı idi.. Allah hepimize en kısa süre içerisinde bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

Arkadaşlar bana incir kürünü nasıl yapacağımı tarih edebilirmisiniz ne zaman başlıycam içmeye hangi dozlarda kullanıcam hergün ayrı ayrımı inciri kaynatıcam

Kızlar yine olmadı Geldi o lanet kırmızılar 7. ayımı da bu durumda devirmiş oldum.
Doktorlar hiç bir problemin yok diyor ama neden olmuyor? Neden kimi insanınki 2. -3. ayda olurken ben 8. aya girdim hala olmuyor anlamış degilim? Napıyo bu spremler nereye gidiyor? Benim yumurtalar napıyor neden olmuyor merak ediyorum.... Psikolojim bozuldu artık, sorunlu olsam bilecem neyim var tedavisini olacam ama bu şekilde daha cok geriliyorum....

Arkadaşlar bana incir kürünü nasıl yapacağımı tarih edebilirmisiniz ne zaman başlıycam içmeye hangi dozlarda kullanıcam hergün ayrı ayrımı inciri kaynatıcam

canım adetinin 4. günü başlıyorsun en az 15 gün uygulaman gerekli.ben her akşam taze olarak kaynatıyorum o kaynattığım suyu 2 ye bölüyorum bir bardağını o akşam gece yatarken içiyorum kalanını da sabah kalktığımda aç karnına.
kürü 5 bardak içme suyunu tencereye koyup kaynatıyorum kaynamaya çıkan suyun içine 15 adet yıkanmış ve ikiye kesilmiş kuru inciri atıyorum altını kısıp kapağını kapatıyorum o şekilde tam 20 dk kaynatıyorum.sonra süzüp içiyorum işte.

sabah kahvaltıdan en az yarım saat önce içmen gerekiyor.yada yemekten 2 saat sonra.ben gece yatarken içtiğimi mesela 8 de yemek yiyorsak bidaha hiçbişey yemiyorum saat 11 de de incir suyunu içiyorum.sadece bunu uygula bak ben inanıyorum faydasını göreceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…