Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hayırlı sabahlar bu gün adet günüm ama hala olmadım dua edin ben çalatma iğnesi vuruluyorum 2 gündür sabah sanki açmışım gibi dulatı oluyo
sonra bişey yemek istiyorum bu sefer yerken yine bulantı geliyor ya bilmiyorum kafayı yicem allah hepimizin yardımcısı olsun

NE KULLANDI.............................. MUHTEMEL DOĞUM TARİHİ

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455:: :::::::::::::::::İLAÇSIZ::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM:::::::GONAPHENE ::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK:::::::::İLAÇSIZ ::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE :::::::::KLOMEN:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35:::::::::KLOMEN ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::KLOMEN :::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::17 ARALIK 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::KLOMEN ...........hoşgeldin Asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............KLOMEN
164.HAGAM......................................... ............ KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... ..............İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... .........SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... ...........KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ...........GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... ...............İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS...........KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA.........................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.GULL.................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
174.SARİSHEEKER................ Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
175.TUANATAY...................................... ................Klomen
176.MESTANNN...................................... ...............Klomen
177.DONSER........................................ ................tüp bebek
17.ECRİN....................................... .....................Tedavisiz
179.RANA20..............................Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.BİHTER07...................................... ....Tedavisiz
181.GÖZDE_SZR..................................... klomen(ikizi olacak)
182.UMUTLUYUM 78................................................ klomen
183.MESYA............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.DEMOS84..................................Rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.AYNİSEFA.................................Klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.BUTKA................................ ....Klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.EYAY.......................................
188.SEYMADEM...............................Klomen (4 kullanımdan sonra)
189.MRYM3009..............................Klomen+ç atlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)
190.EDNAAA...................................Klome n (2 kullanımdan sonra 2 ay tedavisiz)
191.BONBONECICEGI.......................
192.HARMAN...................................Klome n+çatlatma (2 ay kullanımdan sonra 1 ay tedavisiz)

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR***************

............................EYLÜL AYI LİSTEMİZ..............................

KIDY.............................................. ............... ..........6 EYLÜL
MPB............................................... ............... ............20 EYLÜL
DAISIESSS......................................... ........... .............20 EYLÜL
HASRETİMSİN....................................... .......................21 EYLÜL
SODDOS............................................ .........................22 EYLÜL
CIMCIMEXX......................................... . .......................25 EYLÜL
ROJDAA............................................ .......... .................27 EYLÜL
KELEBEK00................................................................ ....29 EYLÜL

............................EKİM AYI LİSTEMİZ..............................

FRIENDLY_84....................................... .......................2 EKİM
SEVDE1............................................ ..........................4 EKİM
OZNUR_U.......................................... .........................6 EKİM
KIDY.............................................. ....... .....................6 EKİM
ERCELF............................................ ....... ...................13 EKİM
GOLGE_CICEGİ...................................... ... .......... .......13 EKİM
KUZEY1............................................ ..... .....................16 EKİM

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”
***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Yeni batlarınız umutla beraber bebişlerinizi de getirir inş...:KK16:

Canım senide bayadır takip ediyorum burdan. İnş. bebeğin tez zamanda seninle olur. Rabbim hakkımızda hayırlısını eylesin.

hayırlı sabahlar bu gün adet günüm ama hala olmadım dua edin ben çalatma iğnesi vuruluyorum 2 gündür sabah sanki açmışım gibi dulatı oluyo
sonra bişey yemek istiyorum bu sefer yerken yine bulantı geliyor ya bilmiyorum kafayı yicem allah hepimizin yardımcısı olsun

Ahada yeni bir hamiş geldi geliyor valla....:KK64: güzel bir haberde senden alırız inşallah....ayyy...ne güzel ya.......canımmm..bi test yapsaydın ya....hadi bi idrar testi yap ta bize de haber ver..

Vayy yeni hamişimiz görmez olurmuyuzz hoşgeldinn :KK42: ben ara ara baktığım için yeni farkettim..Napıyosun nasıl gidiyor hamişlik bakalım..Kalp atışlarını dinlemeye nezaman gidiceksin?

canımcım hem calısıyorum hemde benım mıde bulantılarım devam edıyor. ıns bebegım ıyıdır. cuma gunu ıns dınlemeye gıdecegız ultrasonra dua edın benım ıcın lütfen ıns kalp atısları olusmustur.sen ne yaptın tedavıye devam mı ara mı verdın?

rahim filminden sonra inşallah daha kolay kalırsın hamiş..hap kullanmasanda kullandıkların da etkili kalır ekim içinde...moralini yüksek tut canım..yüksek tutmak zorundayız..

hapı bırakalı 3 ay oldu zaten cnm etkisi geçmiştir herhalde artık şanslı olanlar rahim filminin 2. ayı hamile kalıyor ama bende şans yok. aslında aklımda başka soru var benim o yüzden doktora gidecektim. 2 düşüğüm var benim ilki 8 haftalık ikincisi 5 haftalık kan pıhtılaşması oluyormuş o düşük yaptırıyormuş doktora sormuştum senin ondan olduğunu sanmıyorum dedi ama ben tekrar sorucam zaten hamile kalamıyorum hamile kalırsam yine kaybetmeyi göze alamıyorum pıhtılaşma varsa tedbirini alırız yoksa ne ala. bu kan pıhtılaşması testlerini yaptıran var mı aranızda.

eyer adet olmassam cuma günü yapim ama normalde yıllardır adet olacağım zaman 1 veya 2 gün önce koyu kahve rengte akıntım olur şimdilik yok cevaplarınız için tşk

canımcım hem calısıyorum hemde benım mıde bulantılarım devam edıyor. ıns bebegım ıyıdır. cuma gunu ıns dınlemeye gıdecegız ultrasonra dua edın benım ıcın lütfen ıns kalp atısları olusmustur.sen ne yaptın tedavıye devam mı ara mı verdın?

İyidir cnm inş içini ferah tut..Mide bulantıların bebişinin seninle olduğunu gösteriyor ztn..Cuma günü senin için gelmek bilmez şimdi :21: Ben en son temmuzda rahim filmi çekilmişti o aydan beri kendi halimdeyim cnm eşimde de ben de de bi sorun yok çünkü..oyüzden bir süre de bişey yapmayı düşünmüyorum..2-3 ay içinde olmazsa tekrardan giderim heralde...

hapı bırakalı 3 ay oldu zaten cnm etkisi geçmiştir herhalde artık şanslı olanlar rahim filminin 2. ayı hamile kalıyor ama bende şans yok. aslında aklımda başka soru var benim o yüzden doktora gidecektim. 2 düşüğüm var benim ilki 8 haftalık ikincisi 5 haftalık kan pıhtılaşması oluyormuş o düşük yaptırıyormuş doktora sormuştum senin ondan olduğunu sanmıyorum dedi ama ben tekrar sorucam zaten hamile kalamıyorum hamile kalırsam yine kaybetmeyi göze alamıyorum pıhtılaşma varsa tedbirini alırız yoksa ne ala. bu kan pıhtılaşması testlerini yaptıran var mı aranızda.

gecmıs olsun canım pıhtılasma ıle tedavı aldıın mı hıc? acaba bu durum her zaman mı var yoksa gebelık sırasında mı cıkıyor?

gecmıs olsun canım pıhtılasma ıle tedavı aldıın mı hıc? acaba bu durum her zaman mı var yoksa gebelık sırasında mı cıkıyor?

saol cnm bilmiyorum ki var mı bende testleri varmış onun doktor sende yoktur dedi tekrar düşük yaparsan bakarız dedi. bu ay o testleri yaptırmak istiyorum varsa önlemini alalım diye ama bu testler nelerdir nerde yapılır bilmiyorum. inş. kalp atışını duyarsın cnm rabbim kucağına almayı nasip etsin.

İyidir cnm inş içini ferah tut..Mide bulantıların bebişinin seninle olduğunu gösteriyor ztn..Cuma günü senin için gelmek bilmez şimdi :21: Ben en son temmuzda rahim filmi çekilmişti o aydan beri kendi halimdeyim cnm eşimde de ben de de bi sorun yok çünkü..oyüzden bir süre de bişey yapmayı düşünmüyorum..2-3 ay içinde olmazsa tekrardan giderim heralde...

hangı sehırdeydın canım sen? bu pcos o kadar kötu bır sey kı ne zaman yumurtlarım hıc bellı olmuyor kı ve de düsük bebegın gelısmeme rıskı cok fazla ondan korku ıcındeyım anlayacagın.allah yardımcımız olsun canımcım... dualarım pcolu arkadaslarımla...

saol cnm bilmiyorum ki var mı bende testleri varmış onun doktor sende yoktur dedi tekrar düşük yaparsan bakarız dedi. bu ay o testleri yaptırmak istiyorum varsa önlemini alalım diye ama bu testler nelerdir nerde yapılır bilmiyorum. inş. kalp atışını duyarsın cnm rabbim kucağına almayı nasip etsin.

hemetolojı olmazda dahılıyeye gıt ıstersen pıhtılasma testlerı aptt-ptz 2 kan testı bız rutın bır cok hastadan ıstenır ama ılerısınde ne yapılır cıkarsa bılmıyorum.önce uzmanla görus bu konuyu hallet cunku tekrar hamılelık bu korku ıle gecmez . cok testekkür ederım . ıns hayırlı haberlerle dönerım ...

hemetolojı olmazda dahılıyeye gıt ıstersen pıhtılasma testlerı aptt-ptz 2 kan testı bız rutın bır cok hastadan ıstenır ama ılerısınde ne yapılır cıkarsa bılmıyorum.önce uzmanla görus bu konuyu hallet cunku tekrar hamılelık bu korku ıle gecmez . cok testekkür ederım . ıns hayırlı haberlerle dönerım ...

saol cnm önce kadın doğumcumu ikna etmem lazım başka doktorada gitmek istemiyorum bu herşeyimi biliyor. o testlerin sonuçları geç çıkıyormuş öyle duymuştum doğru mu?

hangı sehırdeydın canım sen? bu pcos o kadar kötu bır sey kı ne zaman yumurtlarım hıc bellı olmuyor kı ve de düsük bebegın gelısmeme rıskı cok fazla ondan korku ıcındeyım anlayacagın.allah yardımcımız olsun canımcım... dualarım pcolu arkadaslarımla...

Ben istanbuldayım cnm..Bana da evlenmeden önce pko lusun diyolardı uzun süre adet olmazdım ama evlendikten süre git gide adet döngümün arası azaldı şimdi 30-40 gün arası oluyorum nadir olarak 28 gündede olabiliyor dediğin gibi yumurtlama zamanını tutturamıyorum ama drlar pkolu değilsin diyolar anlamadım yani..Ben işimi riske atmayıp bu ay adetten sonra 2 günde bir ilişkide bulunuyorum inş busefer olur..Ama sen de olumsuz düşünme pkolu hamile kalan çok çünkü cnm..İnş bebişin sıkıca tutunur sana dualarmızı eksik etmeyelimhamile olan içinde olmayan içinde..

mrb ercelfcım ınanamıcaksın ama bugun kontrole gıttım cuma gunu kontrolumde yanı adetımın 14. gununde 8.5 mm olan yumurta 20.5 mmye cıkmıs ınanamadım drada soledım ıncır suyu ıctım dıe 3 gun boyunca sabah aksam ıctım bugun adetımın 18. gunu catlatma ıgnesınıde verdı dr hadı hayırlısı bakalım ama bu ıncırın gercekten cokk faydası oldu bence bana ıns sende faydasını gorursun

hey yawrum benim beee:KK66::KK66::KK66:
incirin gücüne bak sen canım çok sevindim sen ilk defa mı kullandın inciri hem de 14. gününde başlayıp 4 gün içtin ve gelişti he valla süper ben 10. günümde başlamıştım 14. günüme kadar içmiştim ama gelişmemişti sonra takibi bıraktım ve 21. günümden sonra büyüdü yumoşum öyle hissettim ama takip yaptırmadım sonra tabi belki geç de olsa büyümüş olabilir çünkü akıntım bel kalça ağrım falan olmuştu ama gebelik oluşmadı.
ben de de bu ay çok hareketli geçicek inanıyorum bugün 9. günüm şimdiden akıntılarım başladı incir suyuna devam ediyorum sabah akşam aç karnına bir kupa içiyorum artık hayırlısı bakalım inşallah benim de gelişir yumurtalarım.

bu arada senin 1 yumoşun var ve şansın çok yüksek bence ben de 1 yumoşla hamile kalmıştım iğneni oldun mu hangi gün oldun iğneden sonraki 36 saat içerisinde çatlıyor yumurta sen kaçırmamak için her akşam çalış canım 5 gün boyunca falan Allah hakkında hayırlısını nasip etsin..

kızlar selam sizlerin fikirlerine çok ihtiyacım var çunki psikolojim çok bozuk 9 şubatta 8 hftalık bebegimin kalbinin durması üzerine kürtaj oldum.. doktor 2 adet sonrası tekrar düşünebilirsin dedi ben 50 gün adet olmadım ve doktorum primotol söktürücü verdi ve adet olmaya başladım yalnız daha önceleri 26 günde bir adet olurken haziran temmuzda adetlerim 21 gün ve 22 gün olarak değişti bunun üzerine doktoruma gittim birçok hormon testi yaptırdı herşey normal sadece prolaktinim biraz yüksek çıktı onun üzerinede doktorum dostinex verdi bana, ve biz ağustosto klomen tdv başladık iki yumurtam oluştu 22 cm ve 19 cm doktor çok iyi dedi çatlatma ignemi oldum ve iki gün üstüste ilişki dedi ve 24 agustosta beta yap dedi ve ben 23 ağustosta adet oldum :KK43: neyse devam dedim eylulde tekrar klomen tedavisi yine iki yumurta 24 cm 19 cm yine aynı şeyler 21 eylulde beta istedi 19 eylülde adedim geldi iki adetimde 28. günde geldi.. ve ben doktorumu arayıp bilgi verdim ve ekimde tedavi istemiyorum dedim.. çunki daha fazla hormonlarımla oynamak istemiyorum... sizce benim adetlerim 22 güne mi denk gelir yoksa 28. güne bu konuda bilginiz varsa yazabilirmisiniz... sevgiler esra :KK76::KK76::KK5::KK5::KK5::KK5:

canım kürtajdan sonra adetler şaşıyor seninle aynı zamanda düşük yapmışız sanırım benim de 8 haftalıktı kalp atışları durmuştu 31 mayıs da kürtaj oldum sonra tam 45 gün sonra adet oldum ondan sonraki adetlerim yüne normal geldi 30 günde bir.ama düzene girmesi zaman da alabilir takma kafana 2 ay denemişsin zaten klomen i ara ver artık doğal a bırak biraz arınsın vücudun ilaçlardan sanırım 28 günde bir adet oluyorsun ama sen bu ay 10. gün başla 12 14 16 18 ve 20 de çalış düzenli olarak klomenin etkisi bazen bikaç ay sürebiliyor.ilaç kullanmasan da takibe git yumurtanın boyutlarını görürsün.

kan pıhtılaşması testlerini devlet öyle her önüne gelene yazmıyor canım 3 düşükten sonra malesef ne acı dimi benim 1 düşüğüm var mesela ben beklicem önceden tedbir alamıyorum özeller yapıyor tabiki ama çok yüksek rakamlar ben başka bir topicteki arkadaşımdan aldım bu bilgileri onda var kan pıhtılaşması özelde geçen sene 1300 tl ye yaptırmış.

saol cnm önce kadın doğumcumu ikna etmem lazım başka doktorada gitmek istemiyorum bu herşeyimi biliyor. o testlerin sonuçları geç çıkıyormuş öyle duymuştum doğru mu?

yok canım ben her gün bır suru kısıye ıstıyorum aynı gun cıkıyor.söylemeden gıt o zman senın normalde mı var bu durumun ? neye bağlı olarak gelısıyor? ne yapmak lazım arastırmalısın?

Cnm geçmiş olsun ama bence 2 düşükten sonra doktorun yoktur desede yaptır sen.. Drun tekrar düşük olursa ozaman bakarız demesi garip sanki çok kolay hamile kalınabiliyomuş gibi ...Bence de sen yap testlerini ihmal etme cnm..Neyse tedbiri önlemini al..İnş tedavisi kolay bi yöntemdir cnm ama ilaçlarla fln halledilebiliyor diye biliyorum nettende araştırma yapabilirsin bu konuda cnm..

Son düzenleme:
ben istanbuldayım cnm..bana da evlenmeden önce pko lusun diyolardı uzun süre adet olmazdım ama evlendikten süre git gide adet döngümün arası azaldı şimdi 30-40 gün arası oluyorum nadir olarak 28 gündede olabiliyor dediğin gibi yumurtlama zamanını tutturamıyorum ama drlar pkolu değilsin diyolar anlamadım yani..ben işimi riske atmayıp bu ay adetten sonra 2 günde bir ilişkide bulunuyorum inş busefer olur..ama sen de olumsuz düşünme pkolu hamile kalan çok çünkü cnm..inş bebişin sıkıca tutunur sana dualarmızı eksik etmeyelimhamile olan içinde olmayan içinde..

haklısın tatlım benımde azalmıstı adetlerımın arası.bır de herseyın hayırlısı allahım ne zaman ol derse o zman olacaktır....

X