Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hayırlı sabahlar bu gün adet günüm ama hala olmadım dua edin ben çalatma iğnesi vuruluyorum 2 gündür sabah sanki açmışım gibi dulatı oluyo
sonra bişey yemek istiyorum bu sefer yerken yine bulantı geliyor ya bilmiyorum kafayı yicem allah hepimizin yardımcısı olsun

Canım senide bayadır takip ediyorum burdan. İnş. bebeğin tez zamanda seninle olur. Rabbim hakkımızda hayırlısını eylesin.

Ahada yeni bir hamiş geldi geliyor valla.... güzel bir haberde senden alırız inşallah....ayyy...ne güzel ya.......canımmm..bi test yapsaydın ya....hadi bi idrar testi yap ta bize de haber ver..

Vayy yeni hamişimiz görmez olurmuyuzz hoşgeldinn ben ara ara baktığım için yeni farkettim..Napıyosun nasıl gidiyor hamişlik bakalım..Kalp atışlarını dinlemeye nezaman gidiceksin?

canımcım hem calısıyorum hemde benım mıde bulantılarım devam edıyor. ıns bebegım ıyıdır. cuma gunu ıns dınlemeye gıdecegız ultrasonra dua edın benım ıcın lütfen ıns kalp atısları olusmustur.sen ne yaptın tedavıye devam mı ara mı verdın?

rahim filminden sonra inşallah daha kolay kalırsın hamiş..hap kullanmasanda kullandıkların da etkili kalır ekim içinde...moralini yüksek tut canım..yüksek tutmak zorundayız..

hapı bırakalı 3 ay oldu zaten cnm etkisi geçmiştir herhalde artık şanslı olanlar rahim filminin 2. ayı hamile kalıyor ama bende şans yok. aslında aklımda başka soru var benim o yüzden doktora gidecektim. 2 düşüğüm var benim ilki 8 haftalık ikincisi 5 haftalık kan pıhtılaşması oluyormuş o düşük yaptırıyormuş doktora sormuştum senin ondan olduğunu sanmıyorum dedi ama ben tekrar sorucam zaten hamile kalamıyorum hamile kalırsam yine kaybetmeyi göze alamıyorum pıhtılaşma varsa tedbirini alırız yoksa ne ala. bu kan pıhtılaşması testlerini yaptıran var mı aranızda.

eyer adet olmassam cuma günü yapim ama normalde yıllardır adet olacağım zaman 1 veya 2 gün önce koyu kahve rengte akıntım olur şimdilik yok cevaplarınız için tşk

İyidir cnm inş içini ferah tut..Mide bulantıların bebişinin seninle olduğunu gösteriyor ztn..Cuma günü senin için gelmek bilmez şimdi Ben en son temmuzda rahim filmi çekilmişti o aydan beri kendi halimdeyim cnm eşimde de ben de de bi sorun yok çünkü..oyüzden bir süre de bişey yapmayı düşünmüyorum..2-3 ay içinde olmazsa tekrardan giderim heralde...

gecmıs olsun canım pıhtılasma ıle tedavı aldıın mı hıc? acaba bu durum her zaman mı var yoksa gebelık sırasında mı cıkıyor?

gecmıs olsun canım pıhtılasma ıle tedavı aldıın mı hıc? acaba bu durum her zaman mı var yoksa gebelık sırasında mı cıkıyor?

saol cnm bilmiyorum ki var mı bende testleri varmış onun doktor sende yoktur dedi tekrar düşük yaparsan bakarız dedi. bu ay o testleri yaptırmak istiyorum varsa önlemini alalım diye ama bu testler nelerdir nerde yapılır bilmiyorum. inş. kalp atışını duyarsın cnm rabbim kucağına almayı nasip etsin.

hangı sehırdeydın canım sen? bu pcos o kadar kötu bır sey kı ne zaman yumurtlarım hıc bellı olmuyor kı ve de düsük bebegın gelısmeme rıskı cok fazla ondan korku ıcındeyım anlayacagın.allah yardımcımız olsun canımcım... dualarım pcolu arkadaslarımla...

hemetolojı olmazda dahılıyeye gıt ıstersen pıhtılasma testlerı aptt-ptz 2 kan testı bız rutın bır cok hastadan ıstenır ama ılerısınde ne yapılır cıkarsa bılmıyorum.önce uzmanla görus bu konuyu hallet cunku tekrar hamılelık bu korku ıle gecmez . cok testekkür ederım . ıns hayırlı haberlerle dönerım ...

saol cnm önce kadın doğumcumu ikna etmem lazım başka doktorada gitmek istemiyorum bu herşeyimi biliyor. o testlerin sonuçları geç çıkıyormuş öyle duymuştum doğru mu?

Ben istanbuldayım cnm..Bana da evlenmeden önce pko lusun diyolardı uzun süre adet olmazdım ama evlendikten süre git gide adet döngümün arası azaldı şimdi 30-40 gün arası oluyorum nadir olarak 28 gündede olabiliyor dediğin gibi yumurtlama zamanını tutturamıyorum ama drlar pkolu değilsin diyolar anlamadım yani..Ben işimi riske atmayıp bu ay adetten sonra 2 günde bir ilişkide bulunuyorum inş busefer olur..Ama sen de olumsuz düşünme pkolu hamile kalan çok çünkü cnm..İnş bebişin sıkıca tutunur sana dualarmızı eksik etmeyelimhamile olan içinde olmayan içinde..

hey yawrum benim beee
incirin gücüne bak sen canım çok sevindim sen ilk defa mı kullandın inciri hem de 14. gününde başlayıp 4 gün içtin ve gelişti he valla süper ben 10. günümde başlamıştım 14. günüme kadar içmiştim ama gelişmemişti sonra takibi bıraktım ve 21. günümden sonra büyüdü yumoşum öyle hissettim ama takip yaptırmadım sonra tabi belki geç de olsa büyümüş olabilir çünkü akıntım bel kalça ağrım falan olmuştu ama gebelik oluşmadı.
ben de de bu ay çok hareketli geçicek inanıyorum bugün 9. günüm şimdiden akıntılarım başladı incir suyuna devam ediyorum sabah akşam aç karnına bir kupa içiyorum artık hayırlısı bakalım inşallah benim de gelişir yumurtalarım.

bu arada senin 1 yumoşun var ve şansın çok yüksek bence ben de 1 yumoşla hamile kalmıştım iğneni oldun mu hangi gün oldun iğneden sonraki 36 saat içerisinde çatlıyor yumurta sen kaçırmamak için her akşam çalış canım 5 gün boyunca falan Allah hakkında hayırlısını nasip etsin..

canım kürtajdan sonra adetler şaşıyor seninle aynı zamanda düşük yapmışız sanırım benim de 8 haftalıktı kalp atışları durmuştu 31 mayıs da kürtaj oldum sonra tam 45 gün sonra adet oldum ondan sonraki adetlerim yüne normal geldi 30 günde bir.ama düzene girmesi zaman da alabilir takma kafana 2 ay denemişsin zaten klomen i ara ver artık doğal a bırak biraz arınsın vücudun ilaçlardan sanırım 28 günde bir adet oluyorsun ama sen bu ay 10. gün başla 12 14 16 18 ve 20 de çalış düzenli olarak klomenin etkisi bazen bikaç ay sürebiliyor.ilaç kullanmasan da takibe git yumurtanın boyutlarını görürsün.

kan pıhtılaşması testlerini devlet öyle her önüne gelene yazmıyor canım 3 düşükten sonra malesef ne acı dimi benim 1 düşüğüm var mesela ben beklicem önceden tedbir alamıyorum özeller yapıyor tabiki ama çok yüksek rakamlar ben başka bir topicteki arkadaşımdan aldım bu bilgileri onda var kan pıhtılaşması özelde geçen sene 1300 tl ye yaptırmış.

saol cnm önce kadın doğumcumu ikna etmem lazım başka doktorada gitmek istemiyorum bu herşeyimi biliyor. o testlerin sonuçları geç çıkıyormuş öyle duymuştum doğru mu?

yok canım ben her gün bır suru kısıye ıstıyorum aynı gun cıkıyor.söylemeden gıt o zman senın normalde mı var bu durumun ? neye bağlı olarak gelısıyor? ne yapmak lazım arastırmalısın?

Cnm geçmiş olsun ama bence 2 düşükten sonra doktorun yoktur desede yaptır sen.. Drun tekrar düşük olursa ozaman bakarız demesi garip sanki çok kolay hamile kalınabiliyomuş gibi ...Bence de sen yap testlerini ihmal etme cnm..Neyse tedbiri önlemini al..İnş tedavisi kolay bi yöntemdir cnm ama ilaçlarla fln halledilebiliyor diye biliyorum nettende araştırma yapabilirsin bu konuda cnm..

Son düzenleme:

haklısın tatlım benımde azalmıstı adetlerımın arası.bır de herseyın hayırlısı allahım ne zaman ol derse o zman olacaktır....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…