Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Kızlar yine olmadı Geldi o lanet kırmızılar 7. ayımı da bu durumda devirmiş oldum.
Doktorlar hiç bir problemin yok diyor ama neden olmuyor? Neden kimi insanınki 2. -3. ayda olurken ben 8. aya girdim hala olmuyor anlamış degilim? Napıyo bu spremler nereye gidiyor? Benim yumurtalar napıyor neden olmuyor merak ediyorum.... Psikolojim bozuldu artık, sorunlu olsam bilecem neyim var tedavisini olacam ama bu şekilde daha cok geriliyorum....:KK5:

canım moralını bozma vaktı saatı vardır elbet bende son ıkı ay tüm belirtileri yaşayarak heycanla sonu beklemıştım o gecmeyen günleri bilirim ve sonunda kırmızıların gelmesi benim dünyamı yıkıyodu ve mecburen kendımı toparlıyodum vaktı gelmemiştir diye...
bu ay da dr. gittim klomen ve catlatma iğnesi kullandım ilk denemem bakalım beklemedeyım inş tutar, her ayın ortasında tekrar umutla dolup heycanla bekliyorum kısmet cimcimexxx stres sakın yapma olumlu ve pozitif düşün şükürki sorunun yokmuş. Rabbım hepimize verecektır üzülem sakın yıpratma kendını .:KK71::KK71:

Kızlar yine olmadı Geldi o lanet kırmızılar 7. ayımı da bu durumda devirmiş oldum.
Doktorlar hiç bir problemin yok diyor ama neden olmuyor? Neden kimi insanınki 2. -3. ayda olurken ben 8. aya girdim hala olmuyor anlamış degilim? Napıyo bu spremler nereye gidiyor? Benim yumurtalar napıyor neden olmuyor merak ediyorum.... Psikolojim bozuldu artık, sorunlu olsam bilecem neyim var tedavisini olacam ama bu şekilde daha cok geriliyorum....:KK5:

NE KULLANDI.............................. MUHTEMEL DOĞUM TARİHİ

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455:: :::::::::::::::::İLAÇSIZ::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM:::::::GONAPHENE ::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK:::::::::İLAÇSIZ ::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE :::::::::KLOMEN:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35:::::::::KLOMEN ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::KLOMEN :::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::17 ARALIK 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::KLOMEN ...........hoşgeldin Asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............KLOMEN
164.HAGAM......................................... ............ KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... ..............İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... .........SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... ...........KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ...........GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... ...............İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS...........KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA.........................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.GULL.................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
174.SARİSHEEKER................ Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
175.TUANATAY...................................... ................Klomen
176.MESTANNN...................................... ...............Klomen
177.DONSER........................................ ................tüp bebek
17.ECRİN....................................... .....................Tedavisiz
179.RANA20..............................Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.BİHTER07...................................... ....Tedavisiz
181.GÖZDE_SZR..................................... klomen(ikizi olacak)
182.UMUTLUYUM 78................................................ klomen
183.MESYA............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.DEMOS84..................................Rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.AYNİSEFA.................................Klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.BUTKA................................ ....Klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.EYAY.......................................
188.SEYMADEM...............................Klomen (4 kullanımdan sonra)
189.MRYM3009..............................Klomen+ç atlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)
190.EDNAAA...................................Klome n (2 kullanımdan sonra 2 ay tedavisiz)
191.BONBONECICEGI.......................
192.HARMAN...................................Klome n+çatlatma (2 ay kullanımdan sonra 1 ay tedavisiz)

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR***************

............................EYLÜL AYI LİSTEMİZ..............................

KIDY.............................................. ............... ..........6 EYLÜL
MPB............................................... ............... ............20 EYLÜL
DAISIESSS......................................... ........... .............20 EYLÜL
HASRETİMSİN....................................... .......................21 EYLÜL
SODDOS............................................ .........................22 EYLÜL
ROJDAA............................................ .......... .................27 EYLÜL
KELEBEK00......................................... ....................... ....29 EYLÜL

............................EKİM AYI LİSTEMİZ..............................

FRIENDLY_84....................................... .......................2 EKİM
SEVDE1............................................ ..........................4 EKİM
OZNUR_U.......................................... .........................6 EKİM
KIDY.............................................. ....... .....................6 EKİM
ERCELF............................................ ....... ...................13 EKİM
GOLGE_CICEGİ...................................... ... .......... .......13 EKİM
KUZEY1............................................ ..... .....................16 EKİM
CIMCIMEXX......................................... . .......................25 EYLÜL

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”
***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Cnm ben de öyle valla napıcaz bilmiyorum..Bizim de sınavımız bu heralde..

klomen ve gonaphene nedir?? ben bu konuda biraz cahil kaldım 14 aydır evliyim ve hamilelik için görünen bi engel yok ama olmuyorda yarın tekrar dr a gidecem hep erken diyorlar ama her ay beklemeden yoruldum ben :KK43: şu anda hayatımda ilk kez ara kanama yaşadım birer gun arayla adetime 14 gun varken ve dun gece sancıdan da uyuyamadım korkuyorum bi taraftan da bebegim olmuycak die ama bir taraftan da içim içime dığmıo bi tuhafım psikolojim bozuldu saırım :KK43:

bu gün benim adet günüm demiştim hala bişey yok en azından kahve rengli akıntım gelirdi bilmiyorum ne olacak beni ümütsizleştiren ateşim düştü

bu gün benim adet günüm demiştim hala bişey yok en azından kahve rengli akıntım gelirdi bilmiyorum ne olacak beni ümütsizleştiren ateşim düştü

canım stres yapma benimde tam 10 gün gecikti okadar heveslendimki ama yine yoktu tedaivye başlicam inş. üzülme streste yapma olacağına varır. :KK34:

Bende bugün adet oldum kızlar haftaya cumartesi dr. gidicem bakalım tam 11.günü gel bakalım yumurtluyormusun dedi ona bakıcak bende bekliyorum sabretmeyi öğreniyorsun zamanla :KK43:

canım adetinin 4. Günü başlıyorsun en az 15 gün uygulaman gerekli.ben her akşam taze olarak kaynatıyorum o kaynattığım suyu 2 ye bölüyorum bir bardağını o akşam gece yatarken içiyorum kalanını da sabah kalktığımda aç karnına.
Kürü 5 bardak içme suyunu tencereye koyup kaynatıyorum kaynamaya çıkan suyun içine 15 adet yıkanmış ve ikiye kesilmiş kuru inciri atıyorum altını kısıp kapağını kapatıyorum o şekilde tam 20 dk kaynatıyorum.sonra süzüp içiyorum işte.

Sabah kahvaltıdan en az yarım saat önce içmen gerekiyor.yada yemekten 2 saat sonra.ben gece yatarken içtiğimi mesela 8 de yemek yiyorsak bidaha hiçbişey yemiyorum saat 11 de de incir suyunu içiyorum.sadece bunu uygula bak ben inanıyorum faydasını göreceksin.

sagol canım çok teşekkür ederim bilgi verdiğin için sen faydasını gördünmü peki birde içine havuç koyuyorlarmış dogrumu birde 21 gün diyorlar 7 gün araverecemişsin

klomen ve gonaphene nedir?? ben bu konuda biraz cahil kaldım 14 aydır evliyim ve hamilelik için görünen bi engel yok ama olmuyorda yarın tekrar dr a gidecem hep erken diyorlar ama her ay beklemeden yoruldum ben :KK43: şu anda hayatımda ilk kez ara kanama yaşadım birer gun arayla adetime 14 gun varken ve dun gece sancıdan da uyuyamadım korkuyorum bi taraftan da bebegim olmuycak die ama bir taraftan da içim içime dığmıo bi tuhafım psikolojim bozuldu saırım :KK43:

mrb ayışığı..Canım klomen ovulasyon sağlayıcı ben bir kez kullandım ama bende etkili olmadı ..14 ay erken değil canım 1 seneden sonra araştırmaya başlıyorlar normal eğer 1 yıldır korunmuyorsan 14 ay olmuş dr. gitmen lazım.Bak bende 2 senedir hiç korunmadım ha bu ay ha öteki ay bekledik hep eşimle her ay ümit kırıklığı sizde bizim yaptığımızı yapmayın git cnım dr. istiyorsan bir sorun varsa ortaya çıkar en azından kafan rahatlar yada tedavilik bişese ne gerekirse yapılır :KK34: Gonaphene büyük ihtimal oda yumurtalıkla ilgili bir ilaç bildiğim kadarıyla..

mrb ayışığı..Canım klomen ovulasyon sağlayıcı ben bir kez kullandım ama bende etkili olmadı ..14 ay erken değil canım 1 seneden sonra araştırmaya başlıyorlar normal eğer 1 yıldır korunmuyorsan 14 ay olmuş dr. gitmen lazım.Bak bende 2 senedir hiç korunmadım ha bu ay ha öteki ay bekledik hep eşimle her ay ümit kırıklığı sizde bizim yaptığımızı yapmayın git cnım dr. istiyorsan bir sorun varsa ortaya çıkar en azından kafan rahatlar yada tedavilik bişese ne gerekirse yapılır :KK34: Gonaphene büyük ihtimal oda yumurtalıkla ilgili bir ilaç bildiğim kadarıyla..

mrb ayışığı..canım klomen ovulasyon sağlayıcı ben bir kez kullandım ama bende etkili olmadı ..14 ay erken değil canım 1 seneden sonra araştırmaya başlıyorlar normal eğer 1 yıldır korunmuyorsan 14 ay olmuş dr. Gitmen lazım.bak bende 2 senedir hiç korunmadım ha bu ay ha öteki ay bekledik hep eşimle her ay ümit kırıklığı sizde bizim yaptığımızı yapmayın git cnım dr. Istiyorsan bir sorun varsa ortaya çıkar en azından kafan rahatlar yada tedavilik bişese ne gerekirse yapılır :KK34: Gonaphene büyük ihtimal oda yumurtalıkla ilgili bir ilaç bildiğim kadarıyla..

arkadaşım bende iki kez kullandım ve bu ay bıraktım peki sende etkili olmayınca sen ne yaptın veya ne yapıyorsun

sagol canım çok teşekkür ederim bilgi verdiğin için sen faydasını gördünmü peki birde içine havuç koyuyorlarmış dogrumu birde 21 gün diyorlar 7 gün araverecemişsin

merhaba kızlar bu incir kürü işe yarıyormu acaba ve ne işe yarıyor bilmiyorum eğer yumurtalıklarla ilgili bişeyse bende yapayım ??

arkadaşım bende iki kez kullandım ve bu ay bıraktım peki sende etkili olmayınca sen ne yaptın veya ne yapıyorsun

canım ben bir kez kullandım ve dr. etkili olmadığını söledi ve adet olduğun zaman ilk günden say 11.günü gel bakalım yumurtluyormusun dedi..Bugün hatalandım c.tesi haftaya tabi gidicem bakalım ne dicek bende bekliyorum canım. sen ne yaptın peki kullanıyormusun hala canım?

canım ben bir kez kullandım ve dr. Etkili olmadığını söledi ve adet olduğun zaman ilk günden say 11.günü gel bakalım yumurtluyormusun dedi..bugün hatalandım c.tesi haftaya tabi gidicem bakalım ne dicek bende bekliyorum canım. Sen ne yaptın peki kullanıyormusun hala canım?

hayır canım ben agustos ve eylul de kullandım hatta burayada yazmıştım sanırsam 1557 sayfada oradan okuyabilirsin.. Kesinlikle bu tedaviyi almak istemiyorum, 3 veya 4 ay dogal yollarla deniycem olmaz ise direk tüp bebek düşünüyorum..

aynen benim dr. bir tuhaf bakalım bende bu sefer yeter 4.gelişim nedir dicem yani sorun nasıl yol izlicez sinir ediyorlar insanı bişe demiolar git gel git gel :KK47::KK57:

2 aylık evliydim eşimle beraber gittik dediki yeni bir ortama girmişin gerginsin o yüzden hemen olmaz vs dedi hem daha erken dedi

sonra tamam dedik geçti kasım ayında endoskopi yapılacaktı onun için tahlil yaptılar deger yüksekti ama devam etmedi

bi süre sonra akıntı için gittim ve tahlil yaptı başka dr ilaç verdi bi iki ay onla ugrastık son olarak tekrar ilk dr uma gitti o ilaç verdi geçti sonra herşey gayet güzeldi ve daha sonrası ay regl gecikti tekrar gittim kese yok ama olabilirsin dedi tahlil yaptık gebelik yok neden olmuyor ddim kilo ver dedi her sefer baska bişi sölüosunuz dedim yolladı bni delircem yaa ne tahlil ne bişi bi de adetlerim o kadar düzenlidir ki şaşmaz gununden gecende saptı günü şimdi ara kanama noluo ya :S

2 aylık evliydim eşimle beraber gittik dediki yeni bir ortama girmişin gerginsin o yüzden hemen olmaz vs dedi hem daha erken dedi

sonra tamam dedik geçti kasım ayında endoskopi yapılacaktı onun için tahlil yaptılar deger yüksekti ama devam etmedi

bi süre sonra akıntı için gittim ve tahlil yaptı başka dr ilaç verdi bi iki ay onla ugrastık son olarak tekrar ilk dr uma gitti o ilaç verdi geçti sonra herşey gayet güzeldi ve daha sonrası ay regl gecikti tekrar gittim kese yok ama olabilirsin dedi tahlil yaptık gebelik yok neden olmuyor ddim kilo ver dedi her sefer baska bişi sölüosunuz dedim yolladı bni delircem yaa ne tahlil ne bişi bi de adetlerim o kadar düzenlidir ki şaşmaz gununden gecende saptı günü şimdi ara kanama noluo ya :S

canım başka bir dr. bul bence bende bu sefer benimkide böle triplenirse bırakıcam.Ne ümitlerle gidiyoruz kafamız bükük çıkıyoruz,üzülme canım sende hayırlısı olur inş.

hayır canım ben agustos ve eylul de kullandım hatta burayada yazmıştım sanırsam 1557 sayfada oradan okuyabilirsin.. Kesinlikle bu tedaviyi almak istemiyorum, 3 veya 4 ay dogal yollarla deniycem olmaz ise direk tüp bebek düşünüyorum..

canım okuyamadım yazdıklarını yumurtalarınmı çatlamıyor senin ? Bence hemen tüp bebek deme eğer çatlamıyorsa çatlatma iğnesi var en son çare tüp bebek bence çok stres yapmışsın stresten dolayıda tutmuyor olabilir ama

canım okuyamadım yazdıklarını yumurtalarınmı çatlamıyor senin ? Bence hemen tüp bebek deme eğer çatlamıyorsa çatlatma iğnesi var en son çare tüp bebek bence çok stres yapmışsın stresten dolayıda tutmuyor olabilir ama

BAK CANIM BUNLARI YAZMIŞTIM ÇATLATMA İGNESİ İKİ SEFER OLDUM GEÇMİŞİM BU

kızlar selam sizlerin fikirlerine çok ihtiyacım var çunki psikolojim çok bozuk 9 şubatta 8 hftalık bebegimin kalbinin durması üzerine kürtaj oldum.. doktor 2 adet sonrası tekrar düşünebilirsin dedi ben 50 gün adet olmadım ve doktorum primotol söktürücü verdi ve adet olmaya başladım yalnız daha önceleri 26 günde bir adet olurken haziran temmuzda adetlerim 21 gün ve 22 gün olarak değişti bunun üzerine doktoruma gittim birçok hormon testi yaptırdı herşey normal sadece prolaktinim biraz yüksek çıktı onun üzerinede doktorum dostinex verdi bana, ve biz ağustosto klomen tdv başladık iki yumurtam oluştu 22 cm ve 19 cm doktor çok iyi dedi çatlatma ignemi oldum ve iki gün üstüste ilişki dedi ve 24 agustosta beta yap dedi ve ben 23 ağustosta adet oldum :KK43: neyse devam dedim eylulde tekrar klomen tedavisi yine iki yumurta 24 cm 19 cm yine aynı şeyler 21 eylulde beta istedi 19 eylülde adedim geldi iki adetimde 28. günde geldi.. ve ben doktorumu arayıp bilgi verdim ve ekimde tedavi istemiyorum dedim.. çunki daha fazla hormonlarımla oynamak istemiyorum... sizce benim adetlerim 22 güne mi denk gelir yoksa 28. güne bu konuda bilginiz varsa yazabilirmisiniz... sevgiler esra

BAK CANIM BUNLARI YAZMIŞTIM ÇATLATMA İGNESİ İKİ SEFER OLDUM GEÇMİŞİM BU

kızlar selam sizlerin fikirlerine çok ihtiyacım var çunki psikolojim çok bozuk 9 şubatta 8 hftalık bebegimin kalbinin durması üzerine kürtaj oldum.. doktor 2 adet sonrası tekrar düşünebilirsin dedi ben 50 gün adet olmadım ve doktorum primotol söktürücü verdi ve adet olmaya başladım yalnız daha önceleri 26 günde bir adet olurken haziran temmuzda adetlerim 21 gün ve 22 gün olarak değişti bunun üzerine doktoruma gittim birçok hormon testi yaptırdı herşey normal sadece prolaktinim biraz yüksek çıktı onun üzerinede doktorum dostinex verdi bana, ve biz ağustosto klomen tdv başladık iki yumurtam oluştu 22 cm ve 19 cm doktor çok iyi dedi çatlatma ignemi oldum ve iki gün üstüste ilişki dedi ve 24 agustosta beta yap dedi ve ben 23 ağustosta adet oldum :KK43: neyse devam dedim eylulde tekrar klomen tedavisi yine iki yumurta 24 cm 19 cm yine aynı şeyler 21 eylulde beta istedi 19 eylülde adedim geldi iki adetimde 28. günde geldi.. ve ben doktorumu arayıp bilgi verdim ve ekimde tedavi istemiyorum dedim.. çunki daha fazla hormonlarımla oynamak istemiyorum... sizce benim adetlerim 22 güne mi denk gelir yoksa 28. güne bu konuda bilginiz varsa yazabilirmisiniz... sevgiler esra

BAK CANIM BUDA SİTEYE İLK GİRDİĞİM ZAMAN YAZDIKLARIM ŞUBATTA İDİ BAŞIMDAN GEÇENLER

Isyan etmiyorum
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım... Öncelikle tüm annelere ve tüm anne adaylarına sonsuz mutluluklar diliyorum... Sizinle 3 senedir yaşadığım ama sahip olamadığım öykümü paylaşmak istiyorum...

İlk gebeliğimi farkında olmadan yaşadım, adet sonrası siyah lekelenmem oldu ve belimde agrılar polipim oldugu için hep ona yordum fakat önüne geçemeyince doktoruma gittim ve benden bir çok test istedi yaptırdım ve teşhis dış gebelik herneyse vakumla alındı polip dahil.... üç ay süre istedi bizden üç ay dolmuştuki tam bebek düşünücez bu kez böbrek taşından dolayı nefrit oldum 6 ay boyunca böbrek tedavisi gördüm sonra tekrar hamile kaldım 5 haftalıkken tam keseyi göreceğimiz gün kanamam oldu kimyasal gebelik dedi.. Sinirlerim harap olmuştu hep kendimi suçladım nerede hata yaptığımı düşündüm ama sonuç hüsrandı 7 8 ay kendimi toplamak için hiç bebek düşünmemeye çalıştım... doktorum beni psikolojive olarak çok yıprattı tüp bebek önerdi niye diye sordugum zamanlarda olmuyo işte dedi ki hiç bir sorun söylemeden ne bir genetik inceleme ne bir test ve ben dokturumu değiştirme kararı aldım çok araştırdım ve sonunda karar kıldım.. Eşimle gittik herşeyi anlattık adam en baştan başlıyoruz dedi önce bizi genetik servisine yolladı 2,5 ay genetikk testlerimizi bekledik ve sonuçta bende kan pıhtışlaşması oldugu kromozomlarda ortaya çıktı folik ve coraspirin verdi bana günlerimizi söyledi ve biz daha ilk denememizde hamile kaldım... Ogünü hiç unutmuyorum... doktorumu aradım hemen geldedi ve bana hemen kan pıhtılaşma ignelerine başladı hergün göbekten clarex 6 mg 10 gün sonra gel dedi bana tam gideceğim gün işyerinde hafif kanamam başladı önce pembe sonra adet kanamaası gibi hemen gittim bana iğne verdi jel verdi keseyi gördü tam 1 hafta hiç kalkmadan yattım... sonra kesildi bir sonraki gidişimde bebeği gördü kalbi atıyordu.. mutluydum ama endişelerim vardı korkuyordum ama çok dua ediyordum 10 gün sonra tekrar görücem dedi sat a göre 7+5 günlüktüm ultrusona grdim doktorun yüz ifadesi değişti ne oluyordedim bebeğn kalbi yavaş atıyo dedi 40 50 arası normalde 100 120 imiş ve ulturosanda 6+2 çıktı... pazartesi gel dedi (yani yarın 7.2.2011) celrax iğnelerimi 2 ye çıkardı

İşte böyle ben bekliyorum zaman keşke su gibi akıp gitse yarın olsa ümit ve ümitsizliklerimle bekliyorum sizden benim için dua etmenizi istiyorum çunki yarın bebeğin kalbi durmuş ise alıcak... Hem korkuyorum hemde Allah ne diyorsa o olur diyorum.... Beklemek zor neyle karşılacağımı bilmiyorum... Psikolojim çok bozuk ama biliyorumki herne olursa olsun ben yine deniycem taaaakiii bebeğimi kucağıma alana dek....

Sevgiler
eguler

Kızlar bu arada 2 ay üst üste klomen kullandım ben ama yine kalamadım dediğiniz gibi zamanı var Verecek Rabbim inanıyorum hepimize nasip edecek ama beklemek kısmı çok stres dolu :KK43:

X