Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Kızlarr regl olsam gonapheneye başlıcam ilk defa ama hala regl olmadım 4 gun gectı, doktor farlutal kullan gecıkırse dedı.Acaba başlasam mı yoksa bı hafta kadar daha beklesem mı karar veremedım.:93:

egüler'cim Rabbim hayırlısıyla o bebeğini kucağına almanı nasip eder inşallah Dualarım seninle....

egüler'cim Rabbim hayırlısıyla o bebeğini kucağına almanı nasip eder inşallah Dualarım seninle....

Amin canım isyan etmiyorum yazısını örnek olsun diye koymuştum bebeğimi 9 şubatta aldılar sadece geçmişte yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istedim çok teşekkür ederim.. Allah hepimize sabiır versin..

anladım canım,vallahi kötü durumlar yaşamışsın keşke benimde fazla bilgim olsa paylaşsam seninle ama ilk bebekte kürtaj veya düşükten sonra 2.sinde zor olabiliyormuş ama allahın dediği olur allah yardımcın olsun inş. en kısa zamanda kavuşursun bebeğine sorun olmayıpta olmaması zor durum canım başka dr. gittinmi peki ?

canım benim çok üzüldüm yaşadılarına peki bu bebeğinide kaybettin sanırım anladığım kadarıyla çok üzüldüm allah kimseye yaşatmasın rabbime dua et isyan etme duaların karşılıksız kalmaz inan diyecek bişey bulamıyorum

kızlar ben de bu ay ilk defa klomen tedavisine başladım. adetimin 3. günü başlattı doktor sabah akşam ve bugün gel dedi gittim. olgunlaşmış folikülün yok cumartesi gel dedi. klomenden kaç gün sonra yumurta tam olgunlaşıyor kızlar bir bilen yadım etsin lütfeeeeeeeeeeeeeeen ...

yarın test yapsam çıkarmı iğneyi vurulalı 17 gün olacak yarın adet olmazsam

cikar cnm dr. bana igneden sonra 17 gun say adet olmazsan idrar testi yap demisti...benimde yarin 16.gunum benimde bugun atesim dusuk cikti adet olmaktan korkuyorum ama yarinki atesimde onemli eger daha fazla dusmesse cokk umitlencem insallah dusmez....

cnm dr. genellikle 12.gun cagiriyo...bana mesela 16. gunu gectimi buyumez diyip birakiyo ama turkiyedeki doktorlar nasil dusunuyo bilmiyorum....

peki bişey sorcam iğneyi vurulduğun günden itibarenmi sayıyorsun yoksa sonraki günmü saymaya başlıyon

canım beni hep 12.gün çağırdı ama o gün olgunlaşmıyo benim yumoşlar 14.günü buluyo

cnm dr. genellikle 12.gun cagiriyo...bana mesela 16. gunu gectimi buyumez diyip birakiyo ama turkiyedeki doktorlar nasil dusunuyo bilmiyorum....

benim bugün 10. günüm. 12 eylülde adet oldum. 14 eylülde başladım klomene ve 18 eylülde bitti yani geçtiğimiz pazar. bugün 10. günüm olgunlaşmış folikülün yokdedi doktor. cumartesi tekrar çağırdı. 10. gün olgunlaşmış folikül için çok erken bi zaman mı? ben mi kuruntu yapıyorum???

10.gun erken cnm ya buyur sen merak etme bol bol incir ye yiyebilirsen cunku incirin yumurtanin buyumesinde cok etkisi oluyo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…