Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Kızlar kimse var mı acil durum bişi sorcam
Gecen ay klomen kullandım doktor yumurtamıda takip etti dediği günlerde ilişki gerçekleştirdik
BAT 25.08 de bekliyorum ama az evel benden tükürük kadar akıntı geldi akıntıda kan da vardı? Bu ne şimdi hasta mı oluyorum? Bu neydi ilk defa geldi başıma böle bişi
Adet mi olacam sökmeye mi başlayacam acaba yoksa başka bişi midir bu? Bu arada bu kadarcık kanama orucu bozar mı?

Cnm telaş etme bazen hastalanmaya da yakın olabiliyor ama sendeki inş yerleşme kanamasıdır daha adetine 3 gün var çünküü inş öyledir...Hassas gebelik testlerden yapabilirsin aslında..Hayırlı haberlerini bekliyoruz cnm..

Öffff çok gerginim çooook
Kasık ağrım var belimde de ağrı var bide 2 gündür karnımın alt tarafında bi gerilme var ama ben gebeliğe yormak istemiyorum çünkü bu olay son 5 aydır var psikolojik benimkisi Her ay aynı tantana :KK43:

Orucum bozulmaz peki bi soru daha namaz kılmak için boy abdesti gerekli mi şimdi yoksa normal abdest alıp namaza durim mi? Bu kadar kan cunup eder mi?

Öffff çok gerginim çooook
Kasık ağrım var belimde de ağrı var bide 2 gündür karnımın alt tarafında bi gerilme var ama ben gebeliğe yormak istemiyorum çünkü bu olay son 5 aydır var psikolojik benimkisi Her ay aynı tantana :KK43:

Orucum bozulmaz peki bi soru daha namaz kılmak için boy abdesti gerekli mi şimdi yoksa normal abdest alıp namaza durim mi? Bu kadar kan cunup eder mi?

İstersen bi namaz vakti bekle bakalım devamı gelmezse boy abdesti alırsın garanti olsun diye..Bende tam bilmiyorum aslında bu konuda büyüklerine danış istersen cnm..

İstersen bi namaz vakti bekle bakalım devamı gelmezse boy abdesti alırsın garanti olsun diye..Bende tam bilmiyorum aslında bu konuda büyüklerine danış istersen cnm..

Tamam ikindiye kadar bekleyim napim
Çok stres oldum ama sabah beri temizlik yapıyorum iftara misafirlerim olacak öffff pöffff
Allah yardımcımız olsun ne diyeyim inşallah hamileyimdir çok istyiorum çünkü ve olmuyor hemde hiç bir sorunumuz yok ama yine de olmuyor doktorum bile hayret ediyor benim bu durumuma :KK43:

Çok stres oldum ama sabah beri temizlik yapıyorum iftara misafirlerim olacak öffff pöffff
Allah yardımcımız olsun ne diyeyim inşallah hamileyimdir çok istyiorum çünkü ve olmuyor hemde hiç bir sorunumuz yok ama yine de olmuyor doktorum bile hayret ediyor benim bu durumuma :KK43:

Cnm hepimiz çok istiyoruz ve bende de aynen hiçbir sorun yok ama demekki Allah zamanını biliyor bize hayırlı zamanda meleklerimizi göndericek inş..Nekdrdır uğraşıyonuz bilmiyorum ama stresini yenmeye çalış cnm zor da olsa yapmaya çalış bunu çünkü stres de bebeklerimize kavuşmaya bi engel neyazıkki..İnş hamilesindir cnm ya..

Hala beklemedeyim devamı gelmedi bu kanamanın :KK31:
Meraktan çatlamak üzereyim içerde neler oluyor acaba?

arkadaşım stres yapma olmuyo olmuyo diye

Kızlar doğru söylüyorsunuz stres yapmamam lazım biliyorum ama elimde değil işte
6 ay olacak bu ayda olmazsa :KK31:

merhaba kizlar.herseyin hayirlisi diye bosa demmeisler.ilacimi ictdim,calismami yaptim,yumurtam catladi falan firt test yapiim derken bitmiyo merak ettiklerin ,kalp carpintilarin.simdie keseyi gördükmü görcezmi .niye hala yok,yoksa dis gecelikmi sorularin bitmiyor yani.
ay ya Allah sabrimizi deniyor ama bunuda atöaticam insallah.
kafama takilan hamis olan arkadaslar ,gecen kontrolde degerim 2000 di .bugun baska bir asistan vardi oda henüz görülmemesi normal degeriniz ogün 194 müs bugun sonucu bildirim size tekrar kontrol ederiz dedi.ne tuhaf.
ama ben biliyorum benim bebeiism gec görüncek cünkü yumurtam bilinenin aksine 14. gün degil 16.gün yani gec catladi ve gec döllenmisdi.

herseyin hayirlisini versin allah ,ayni zamanda hepimize sabir:97:

slm kizlar bn yarin doktora gidiorum 2 yila yaklasti bnm once neden baslanio tedaviye

Canım öncelikle Adetinin 3. gününde olman lazım yoksa hiç bişi yapmıyor yolluyor 3. günü gel diyor benim başıma geldi
Adetin 3. günü gidiyorsun yumurtalıklarına bakıyor Sonra 9. günü çağırıyor Rahim filmi çekiyorlar Sonrada Adetin 13 den sonra yumurta takibine alıyor. Tabi bu sırada eşine de spremigrom yapıyolar... Ben Medipol de bunlarla karşılaştım :) Ama Rahim filmini çektirmedim ben :)

size bir sorum olucak ben klomen i bu ay kullanmaya başladım adetin 5.günü aldım 5 gün sürdü ve sonra baktıkki 3 tane yumurtam oluşmuş tekrar takibe alında 1 tanesi kendini ekarde etmiş iki yumurtam kalmış.. doktorum birinin çok büyüdüğünü söyledi diğeri ona göre daha küçükmüş.. ve ertesi gün çatlatma iğnesi vurdum göbeğimden ve 2 gün üst üste ilişki önerdi.. bu arada aynı hastalanacakmışım gibi agrılarım oldu şu an çarşamba günününe kadar beklemem gerekli beta için.. benim merak ettiğim, ikiz gebelik şansı nekadar yüksek... veya hamile kalma şansım bu konuda bilgilerinize ihtiyacım var vede dualarınıza

sevgiyle kalın
güler:KK3::KK3::KK3::KK3:

size bir sorum olucak ben klomen i bu ay kullanmaya başladım adetin 5.günü aldım 5 gün sürdü ve sonra baktıkki 3 tane yumurtam oluşmuş tekrar takibe alında 1 tanesi kendini ekarde etmiş iki yumurtam kalmış.. doktorum birinin çok büyüdüğünü söyledi diğeri ona göre daha küçükmüş.. ve ertesi gün çatlatma iğnesi vurdum göbeğimden ve 2 gün üst üste ilişki önerdi.. bu arada aynı hastalanacakmışım gibi agrılarım oldu şu an çarşamba günününe kadar beklemem gerekli beta için.. benim merak ettiğim, ikiz gebelik şansı nekadar yüksek... veya hamile kalma şansım bu konuda bilgilerinize ihtiyacım var vede dualarınıza

sevgiyle kalın

bence agrilarin olduysa devam et calismaya.yumurtan söylenenden gec catliyor olabilir.bu ayin ilk basinda hapimi ictim bekliyordum ve resmi söylenenin iki gün sonrasinda yumurtlama gerceklesti.karnimda kasiklarimda sanci tipki regl agrisi gibiydi.devam calistim.hatta bende ikiz süphesi yüksekti.iki yumurtam hapin etkisiyle koccammmannnnnnnnnnnnnn olmus.doktor ikize hazirlikli olun dediydi. simdi bebisimi görmeyi bekliyorum hayirlisiyla:97:

sevgiyle kalın

Arkadaşım Hakkında hayırlısı
Bende klomen kullandım geçen ay 5 tane yumurtam oldu Şuan beklemedeyim bakalım.Tek farkımız ben çatlatma iğnesi olmadım çünkü kendiliğinden çatladılar hemde üç tanesi çatlamıştı doktor ilişki önerdi ama şuan beklemedeyim senin gibi :) İkiz durumuda klomenin klavuzunda okumuştum %10 şans diyordu. 1 tanesini bulayimde ben Allahın izniyle ikizi düşünemiyorum şuan :KK31:

selam arkadaşlar klomenden sonra ultrasyon ıntrakaviter lezyon izlenmiştir..endometrium çift duvar kalınlığı 15.5 mm
büyüklüğü sağ overde 8mm çapında olmak üzere her iki overde folükül izlendi.
sağ overde 19,5 mm çapında anekoik kist ve septasyon içeren 13.5 mm çapında izlendi
sol owerde 27,5 çapında anekoik kist izlendi,
douglasta serbert mayi

SİZCE NASIL?????????????????**

kızlar hayırlı akşamlar ben tedavimin 2. ayımdayım bu gün çatlama iğnemi vurulalı 11 gün oldu kızlar kasıklarım da ağrı ve baskı var ayakta duramıyorum test yapmak için zor
tututorum kendimi sizce bunlar belirti olabilirmi lütfen cevap yazarsanız sevinirim

selam arkadaşlar klomenden sonra ultrasyon ıntrakaviter lezyon izlenmiştir..endometrium çift duvar kalınlığı 15.5 mm
sağ overde 19,5 mm çapında anekoik kist ve septasyon içeren 13.5 mm çapında izlendi
douglasta serbert mayi

sonucunu dr a göstermedin heralde?intrakaviter lezyon nedir bilmiyorum ama netten neymiş diye baktım bi araştır istersen kist gibi birşey heralde ben senı yanıltmayayım.adetinin kaçıncı gunuydu 15.5 mm rahım kalınlığı adete yakın artıyor sanırım.8mm folikül adete yakın ise pek buyumemıs yumurtan.anekoik kist sanırım folikül kisti her iki yumurtalığındada var.ama benım yazdıklarımı sakın dikkate alma dr una danış yanıltıcı olabilir çünkü biz tahmın yurutuyoruz doğrusunu drun bilir ama yumurtalık kıstı olup hamıle kalan var inşallah kötü birşey yoktur..

douglasta serbert mayi

sonucunu dr a göstermedin heralde?intrakaviter lezyon nedir bilmiyorum ama netten neymiş diye baktım bi araştır istersen kist gibi birşey heralde ben senı yanıltmayayım.adetinin kaçıncı gunuydu 15.5 mm rahım kalınlığı adete yakın artıyor sanırım.8mm folikül adete yakın ise pek buyumemıs yumurtan.anekoik kist sanırım folikül kisti her iki yumurtalığındada var.ama benım yazdıklarımı sakın dikkate alma dr una danış yanıltıcı olabilir çünkü biz tahmın yurutuyoruz doğrusunu drun bilir ama yumurtalık kıstı olup hamıle kalan var inşallah kötü birşey yoktur..

kızlar hayırlı akşamlar ben tedavimin 2. ayımdayım bu gün çatlama iğnemi vurulalı 11 gün oldu kızlar kasıklarım da ağrı ve baskı var ayakta duramıyorum test yapmak için zor
tututorum kendimi sizce bunlar belirti olabilirmi lütfen cevap yazarsanız sevinirim

11 gün olmus çok merak ediyorsan kan testi yaptır..belkide hamilesindir:KK1:

X