Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cevabın için teşekkürler normalde 5 gün sürüyordu gelme süreside değişti benim bir önceki ay 8 gün geçen ay 10 gün geldi. son 3-5 günler akıntı şeklinde bayramdan önce çekilebilir miyim diye hesapladım da hastanelerin açık olduğu en son gün 7. günüm ve bu ay kaç gün sürer hesap edemiyorum pzt doktora gideyim bakalım ne diyecek çok bunaldım artık.:KK14::KK14::KK14:

rica ederim nedemek.umarım rahim filmi zamanı geçmeden reglin biter.ne deyim seni nasıl teselli ediyim bilmiyorum ki kelin ilacı olsa kendi başına sürer.evet çok zor günler geçiriyoruz,stresliyiz zamanımız gün saymakla hesaplama yapmakla geçiyor.sabretmek lazım ama işte bazen oluyoki insan çöküntüye uğruyo şöyle bi sirkelenn kendine gel kötü düşünceleri kafandan çıkar.rabbim bigün bizimde kucaklarımızı doldurcak.allahım dağına göre kış verirmiş kimsenin omuzlarına kaldıramayacağı yükü vermezmiş.bundada vardır bi hayır diyelim...

Son düzenleme:
rica ederim nedemek.umarım rahim filmi zamanı geçmeden reglin biter.ne deyim seni nasıl teselli ediyim bilmiyorum ki kelin ilacı olsa kendi başına sürer.evet çok zor günler geçiriyoruz,stresliyiz zamanımız gün saymakla hesaplama yapmakla geçiyor.sabretmek lazım ama işte bazen oluyoki insan çöküntüye uğruyo şöyle bi sirkelenn kendine gel kötü düşünceleri kafandan çıkar.rabbim bigün bizimde kucaklarımızı doldurcak.allahım dağına göre kış verirmiş kimsenin omuzlarına kaldıramayacağı yükü vermezmiş.bundada vardır bi hayır diyelim...
öyle demekten başka elimizden gelen yok ki. keşke bu kadar çok istemeseydik belki o zaman gelirdi bebişler. ilk günden veya kazara hamile kalanlara o kadar çok özeniyorum ki. bide insanlar soruyor nasıl korunuyorsunuz diye ne korunması 2,5 senedir korunmadık ki. sanırım hiçte gerek olmuyacak. rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inş.

öyle demekten başka elimizden gelen yok ki. keşke bu kadar çok istemeseydik belki o zaman gelirdi bebişler. ilk günden veya kazara hamile kalanlara o kadar çok özeniyorum ki. bide insanlar soruyor nasıl korunuyorsunuz diye ne korunması 2,5 senedir korunmadık ki. sanırım hiçte gerek olmuyacak. rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inş.

aminnnnnnnnnnnnnnnn

geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın..sigara içmesine bağladılar öyle mi tamam zararlı bir sey ama çevremde erkek sigara içip sağlıklı doğum yapan çok fazla kişi var neredeyse hepsi belki başka bir problem olabilir iyi araştırılmalı bence..o değer neyin değeri vitamini neden içiyorsun..sanırım hamilesin allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder inşallh..:nazar:

hamile değilim...bünyeden bünye değişiyor işte eşimin sigarasına bağladır arkadaşlarımdan doğurana kadar içen var ben ağızıma bile sürmem olacak bi sebep..hayırlısı artık sigara çocuğun omurgasını geliştirmiyormuş onun için vitamin depolama yapıyorla bi nevi eşime karşı koruma bakalım bu sefer ne olacak tabi önce sağlıklısı ve hayırlısı mevlam isteyen herkese hayırlısını versinn..

kidy cim canım sende 10. günü git o zaman erken geldim belki erken yumurtluyorumdur de.ben klomenle ilk ayımda 12. günü gitmiştim hiç folikül yok demişti sonra da belki erken yumurtluyor olabilirsin birdahaki ay 10. günü gel bakalım dedi.o ay gittiğimde yumurtam 10. günümde 17mm di.sende ihmal etme ayrıca çatlatma iğnesi ol şansa bırakma yoksa kiste dönüşebilir hem iğneyle zamanını da biliyosun ona göre ilişkide bulunursun belki olur :)

merhaba bugun 14. gunum dra gittim korktuğum başıma geldi yumurtam 24mm olmuş kocaman bu aksam çatlar iğneye gerek kalmadı fazla buyumus dedi sağ kasıkta ağrı var yumurta sağda dr bu aksam yarın calısın dedi.aslında bir problemınız yok doğal olabilir dedi.işte gitmedim iğnesiz çatlar heralde hep çatladı çünkü sadece 2 kere kist oldu 13 ayda onlarda kucuktu allah bu ay nasıp eder inşallah hepimize:KK61::nazar:

hamile değilim...bünyeden bünye değişiyor işte eşimin sigarasına bağladır arkadaşlarımdan doğurana kadar içen var ben ağızıma bile sürmem olacak bi sebep..hayırlısı artık sigara çocuğun omurgasını geliştirmiyormuş onun için vitamin depolama yapıyorla bi nevi eşime karşı koruma bakalım bu sefer ne olacak tabi önce sağlıklısı ve hayırlısı mevlam isteyen herkese hayırlısını versinn..

hamile değilsende daha once hamile kalmıssın yıne kalırsın ama inşallh sağlıklı olur..

3 gün önce kırmızılar geldi döngüm değişti yine bu ay hiç ilaçta kullanmamıştım. listeden çıkarabilirsiniz. rahim filmi kaçıncı gün çekiliyordu çektirenler cevap verebilir mi?

Rahim filmi 9 yada 10 günlerde çektiriliyor :)

3 gün önce kırmızılar geldi döngüm değişti yine bu ay hiç ilaçta kullanmamıştım. listeden çıkarabilirsiniz. rahim filmi kaçıncı gün çekiliyordu çektirenler cevap verebilir mi?

canım adetin bittikten 2-3 gün sonra gidebilirsin adetinin 10. gününe kadar çekilmesi gerekiyor.

merhaba bugun 14. gunum dra gittim korktuğum başıma geldi yumurtam 24mm olmuş kocaman bu aksam çatlar iğneye gerek kalmadı fazla buyumus dedi sağ kasıkta ağrı var yumurta sağda dr bu aksam yarın calısın dedi.aslında bir problemınız yok doğal olabilir dedi.işte gitmedim iğnesiz çatlar heralde hep çatladı çünkü sadece 2 kere kist oldu 13 ayda onlarda kucuktu allah bu ay nasıp eder inşallah hepimize:KK61::nazar:

umarım bu ay olur canım şansın çok yüksek o zaman her akşam çalışın bu akşamda :KK70: ayaklarını havaya dik mutlaka belini de kaldır altına yastık koy belki benim bile kiste dönüşüyo olabilir adetle birlikte atılıyodur senin kiste dönüştüğünü doktorun ultrasonla mı anlıyordu yoksa adet mi olamıyodun?

canım adetin bittikten 2-3 gün sonra gidebilirsin adetinin 10. gününe kadar çekilmesi gerekiyor.

umarım bu ay olur canım şansın çok yüksek o zaman her akşam çalışın bu akşamda :KK70: ayaklarını havaya dik mutlaka belini de kaldır altına yastık koy belki benim bile kiste dönüşüyo olabilir adetle birlikte atılıyodur senin kiste dönüştüğünü doktorun ultrasonla mı anlıyordu yoksa adet mi olamıyodun?

dün akşam eşim yogundu sabah oldu:78:benim mesela iki yumurtam olusuyordu bırı çatlıyor diğeri kucuk kalıyordu tekrar adetin 3. gunu gidince bakıyo ilaç vermek için ama büyümemiş yumurta kıste donuşmus oluyodu mesela benım sağda 24mm solda 11.5 mm var soldakı genelde kıste donusuyor buyumuyor ben hep sağdan yumurtluyorum sağ kasıkta ağrı oluyor hep..

slm kidy,bol sans...doktorum bana da ayni seyi söylemisti bu ay ve benimde iki tane kocaman besilim vardi ve su an 4+3 hamileyim.yrn kontrole gitcem bakalim insallah kendini gösterir.hersey saglikli ve yolundadir :nazar:

slm kidy,bol sans...doktorum bana da ayni seyi söylemisti bu ay ve benimde iki tane kocaman besilim vardi ve su an 4+3 hamileyim.yrn kontrole gitcem bakalim insallah kendini gösterir.hersey saglikli ve yolundadir :nazar:

teşekkür ederim cnm..allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. 24mm iken mi tuttu senınkide?

slm kızlar bende 2 ay klomen kullandım fakat tutmadı.sigortam bitince ara verdim.tekrar başlıcam ama bıraktığımdan beride derdim bitmedi.kısaca şöyle özetleyim.pcoluyum.1 haziranda adet gördüm.dra gitmem lazımdı gidemedim ve tedaviyi bırakmış oldum.sonra temmuzda adet görmedim.temmuz 22de lekelenmem başladı.1 hafta kadar az az sürdü.galiba bu ay böyle adet olcam demiştimki.3 gün sonra yani ağustos3te şiddetli kanamam başladı.3.günü dr gittim.ultrasonla baktı ve kistin bile yok tertemiz dedi.kanamanın nedenini anlayamadı.kanama durdurucu ilaç verdi.bende belki kendiliğinden durur diye bekledim.1 hafta olmuştu hala ilk günkü gibi şiddetliydi ve ilaca başladım.ilaçla kanamam durdu.9unda ilaç bitti.dr tekrar adet görceksin demişti.19 ağustos ve tekrar kamana başladı.sanırım adet bu seferki ama yine çok şiddetli kanamam var.niye böyle oldu anlayabilmiş değilim.bu nasıl bi düzensizliktir yaa.sizce neden böyle bişey yaşıyorum fikri olna varmı???

teşekkür ederim cnm..allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. 24mm iken mi tuttu senınkide?

canim sadece normalin cok üstünde oldugunu biliyorum birde iki tane oldugunu .doktoruma mm sormak aklima gelmediydi.henüz acemiydim bu konuda ,ikiz ihtimali oldugunu söyledi saskindi baya,tabi bende .hayirlisi bakalim. :emir_bebek::emir_bebek:

amin insallah bir gün hepimiz sagsalim kavusur sag salim büyütürüz yavrularimizi.Allahtan ümit kesilmez,o büyüktür ,imkansizi yoktur...allahim isteyenlerin elini bos birakmasinnnn :KK34:

merhaba arkadaşlar 11 aylık evliyim 4 aydır hamile kalmak istiyorum bu ay ramazandan dolayı belli olmaz ama hamile kalamayacağımı düşünüyorum artık hayırlısıyla bende eylül ayında hamile kalmak istiyorum. Cumartesi günü kadın doğum doktoruna gidip genel bi muayene oldum.Bana, sana iki ilaç vericem dedi teki klomen diğeri duphaston bunları 3 ay kullanıcaksın eğer bu 3 ay hamile kalmazsan bunun başka bir nedenini araştırmamız lazım rahim filmi çekip bakarız tüplerin kapalı olabilir yumurtan çatlamıyo olabilir dedi. bu arada eşimede spermiogram testi verdi bunu yaptırsın, herşey normal olabilir ama spermleri cansız olabilir dedi. Bakalım hayırlısı inşallah adet olduğumun 3. günü başlıycam ilacımın birini kullanmaya. Hepimizin dilekleri kabul olur inşallah. İnşallah Allah hepimize hayırlı yavrular verir.

günaydin kizlarrrrrrrrr,:KK49:

kimse uyanamamismi :44: .herkez calisma yorgunlugundan yatiyor galiba :90::90:
ben hazirlanip birazdan doktora gitcem.okuyunca msjimi bana dua edin arkamdan gelir olurmu!?

ben hazirlanip birazdan doktora gitcem.okuyunca msjimi bana dua edin arkamdan gelir olurmu!?

günaydın canım. herhalde herkes uyuyor ben mesaıye basladım oysa:KK42::KK42: ins doktordan hayırlı sonuclarla dönersın gelınce bızede haber yaz...

inşallah en kısa zamanda hepimiz hayırlı haberlerimizi yazarız buradan

merhaba arkadaşlar 11 aylık evliyim 4 aydır hamile kalmak istiyorum bu ay ramazandan dolayı belli olmaz ama hamile kalamayacağımı düşünüyorum artık hayırlısıyla bende eylül ayında hamile kalmak istiyorum. Cumartesi günü kadın doğum doktoruna gidip genel bi muayene oldum.Bana, sana iki ilaç vericem dedi teki klomen diğeri duphaston bunları 3 ay kullanıcaksın eğer bu 3 ay hamile kalmazsan bunun başka bir nedenini araştırmamız lazım rahim filmi çekip bakarız tüplerin kapalı olabilir yumurtan çatlamıyo olabilir dedi. bu arada eşimede spermiogram testi verdi bunu yaptırsın, herşey normal olabilir ama spermleri cansız olabilir dedi. Bakalım hayırlısı inşallah adet olduğumun 3. günü başlıycam ilacımın birini kullanmaya. Hepimizin dilekleri kabul olur inşallah. İnşallah Allah hepimize hayırlı yavrular verir.

doktora gidince doktor daha erken olmaması normal falan diyecek sanmıştım. İlaç verince kendimi çok kötü hissettim size de olmuş muydu böyle?

doktora gidince doktor daha erken olmaması normal falan diyecek sanmıştım. İlaç verince kendimi çok kötü hissettim size de olmuş muydu böyle?
aslında düşündüğün gibi olması lazımdı ben doktoruma tedaviye başlatmasını zorla kabul ettirmiştim ille senesi dolsun diyordu hoş tedavide işe yaramadı ya. hormon tahlillerin falan yapıldımı senin. yumurta takibine çağırdı dimi ilaçları kullanınca.

aslında düşündüğün gibi olması lazımdı ben doktoruma tedaviye başlatmasını zorla kabul ettirmiştim ille senesi dolsun diyordu hoş tedavide işe yaramadı ya. hormon tahlillerin falan yapıldımı senin. yumurta takibine çağırdı dimi ilaçları kullanınca.

elimde 2 hafta önce dahiliyenin isteyip yaptırdığım tiroid testleri vardı. Başka bir testte yaptırmadı yumurta takibine de çağırmadı sadece bu ilaçları kullan 3 ay deneyin olmazsa rahim içi film istiycem senden dedi. Birde klomen yumurtayi beslen ilaçmış ama duphaston da adet söktürücü gibi bişeymiş duphastona adetinin 12. gününde başlıycan dedi. adetim 5 gün sürse 7 gün bebek yapmayı mı deniycez ya bebek olursa adet söktürücü düşük yaptırmasın die endişelerim var.

X