Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar benim ultrasonda yumurtalıklar biri 19.15 diyeri 20.41 bitanede 32.69 diye üçtane görüyorum ama doktor demedi ben ultrasonda gördüğümü yazıyorum sizce nasıl

İlk ikisi güzel ama diğeri çok büyük drlar pek hoş bakmazlar fazla büyümesine çünkü o artık yumurta değil kistik yapıya bürünüyor druna sor mukakkak bence..Klomen kist yapabiliyor çünküü..

ilacı kullandıktan sonra kontrole gitmedin mi? yumurta takibi adetten sonra en erken 10. günden itibaren yumurtanın gelişimine bakmak için çağırıyor doktor alttan ultrasonla yumurtalıklara bakıyor yumurta 18mm üzerine çıkınca kaliteli demek ona göre sana ilişki günü veriyor. ilacı kullandığında zaten bunu yapması gerekir doktorun. benimde hiç bir sorunum yoktu 3 ay ilaç kullanıp takip etti gelişimleri çokta güzeldi ama olmayınca olmuyor işte...

ben ilk olarak ocak ayında adet düzensizliği için gitmiştim bu dr.uma...önce adetlerimi düzene koyduk sonra da bebek için tedaviye başladık.dr. klomeni verdiğinde bu ay kontrol etmeyeceğini söylemişti zaten...prolaktin seviyem yüksek çıkmıştı en son onun için ilaç kullandım ve bana adet olursan gel prolaktine bakar sonra da yumurta takibi yaparız dedi...
bir de nu arada yumurta takibinin alttan yapıldığını da bilmiyodum bunu söylediğin iyi oldu...kendimi hem psikolojik hemde hijyenik olarak hazırlarım en azından...
bilgi için teşekkürler...

Ben de de ilk ay işe yaramadı cnm..Dr. yumurta takibine ilaç bittikten 2 gün sonra çağrıyor yumurtalıkların o anki büyüklüğüne bakıyor ve 2 gün sonra takrar çağırıyor 2. çağırışta yumurtalar güzel boyutlara gelmiş oluyor genelde örneğin 18-19-20-21 bunlar güzel boyutlar.Bu boyutlara geldiyse ve dr uygun görürse çatlatma iğnesi veriyor ve size ilişki günleri veriyor..

cevap için teşekkürler canım...Allah hepimizi gönlüne göre versin...

inşallah canım hayırlısı olsun klomen kullandınmı belki yazmışsındır ama ben yeniyim tam takip edemedim kullandıysan nasıl kullandın ben 3 ay boyunca gece yatarken 3 tane birden 10 gün kullandım bana saçma geldi doktoru değiştirdim bu ay yeni başladım günde 2 tane 5 gün içicem sonra kontrole gidicem hepimizin hakkında hayırlısını versin rabbim

bende bu ay gunde 3 tane aldim bende ayni anda aldim bu 4.ayim 12.gun yumurtam 13mmdi inannamiyorum bugun 14.gun ve yumurtam catlamis bu sabah

kizlarrr doktordan geldim inanamazsiniz yumurtam bu sabah catlamis bile 2 gun once 13mmdi hala inanamiyorum 2 gundur gunde 2,3 kez incir kuru yaptim ayriyetten gunde 10 tane kadar kuru incir yedim yani 2 gun boyunca bence incirden dolayi yumurtam buyudu ve catladi bende catlama problemide var bugun yeterince buyumusse igne yapacakti dr. ama gerek kalmamis kizlar yaa nasil olur 13mmken 2 gun sonra catlamasi soktayim:KK52:

kizlarrr doktordan geldim inanamazsiniz yumurtam bu sabah catlamis bile 2 gun once 13mmdi hala inanamiyorum 2 gundur gunde 2,3 kez incir kuru yaptim ayriyetten gunde 10 tane kadar kuru incir yedim yani 2 gun boyunca bence incirden dolayi yumurtam buyudu ve catladi bende catlama problemide var bugun yeterince buyumusse igne yapacakti dr. ama gerek kalmamis kizlar yaa nasil olur 13mmken 2 gun sonra catlamasi soktayim:KK52:

Vaayyy cnm incirler işe yaramış desene ben de yiyim bikaçtane bari :))) Çatladıysa bugunü boş geçirmeyin cnmm:78: Buarada Klomen kullanıyodun dimi?

Son düzenleme:
Vaayyy cnm incirler işe yaramış desene ben de yiyim bikaçtane bari :))) Çatladıysa bugunü boş geçirmeyin cnmm:78: Buarada Klomen kullanıyodun dimi?

evet cnm kullaniyodum hemde gunde 3 tane ama bu ay bal tarcin corek otunu denemistim 12.gun yumurtam buyuk bile degildi biraktim bende corek otunu dedim incir kuru yapimm belki biraz daha buyutur cok sukur catlatmis bilee bencede bol bol ye suyunu ismesende bol bol yee

evet cnm kullaniyodum hemde gunde 3 tane ama bu ay bal tarcin corek otunu denemistim 12.gun yumurtam buyuk bile degildi biraktim bende corek otunu dedim incir kuru yapimm belki biraz daha buyutur cok sukur catlatmis bilee bencede bol bol ye suyunu ismesende bol bol yee

Kuru inciri direk yemek kolayıma geliyor işten gelince o tazr şeylerle hiç uğraşamıyorum oyüzden hiç olmazsa onu yapim diyorumm:))) Senin de meleğin tutunur inşş cnm..

çatlayan yumurtan inş döllenirde bebiş haberi verirsin inş. bize cnm. incir faydalı demekki...

Kuru inciri direk yemek kolayıma geliyor işten gelince o tazr şeylerle hiç uğraşamıyorum oyüzden hiç olmazsa onu yapim diyorumm:))) Senin de meleğin tutunur inşş cnm..

bence inciri yemekte suyunu icmek kadar yararli suyunu icmesende onemli degil yemeye calis insallah arkadasim hepimizin diledigi olurrr....

çatlayan yumurtan inş döllenirde bebiş haberi verirsin inş. bize cnm. incir faydalı demekki...

evet cnm gercekten faydaliymis bal corek otu bende ise yaramadi ama incirin 2 gunde cok faydasini gordumm insallah dollenir bugun yarin iliski dedi dr. bakalim tutacakmi

evet cnm gercekten faydaliymis bal corek otu bende ise yaramadi ama incirin 2 gunde cok faydasini gordumm insallah dollenir bugun yarin iliski dedi dr. bakalim tutacakmi

bende bir ay kullanmıştım bal çörek otunnu gününden önce gelmişti kırmızılar bidahada kullanmadım. inciri denedim ama tutmadı işte ilaç tedavimde bitti demekki nasip değilmiş aklımdan silmeye çalışıyorum şimdi daha önce bir kere ev taşırken nasılsa olmaz demiştim o ay hamile kalmıştım ama erken bitti heyecanım. aklımdan çıkarsam inanıyorum ki olacak ama vakti gelmedi herhalde daha... senin hayırlı haberlerini bekliyoruz artık...

bende bir ay kullanmıştım bal çörek otunnu gününden önce gelmişti kırmızılar bidahada kullanmadım. inciri denedim ama tutmadı işte ilaç tedavimde bitti demekki nasip değilmiş aklımdan silmeye çalışıyorum şimdi daha önce bir kere ev taşırken nasılsa olmaz demiştim o ay hamile kalmıştım ama erken bitti heyecanım. aklımdan çıkarsam inanıyorum ki olacak ama vakti gelmedi herhalde daha... senin hayırlı haberlerini bekliyoruz artık...

galiba bunyeden bunyeye degisiyo etkisi incirin olsun c.b.t nin olsun...sen bi kez hamile kalmissin cnm uzulme en azindan kalabiliyosun tekrar olur belki ilac tedavin bittiya kafan daha rahat olur ve tutturursun bile Allahin izniyle..benim 2.ayimda cok guzel 2 tane yumurtam olusmustu dedim bu ay kesin tutar ama olmadi iste simdide 4.ayim bakalim nasil olacak 2 ay daha boyle ilac tedavim devam artik sonra ne yapar dr. bilemiyorum....

gözünaydın cnm inşallah bu ay güzel haberlerini alırız

ya bnm yine kafama bişey takıldı :KK1: şimdi bu klomen sadece yumurtları mı büyütüyor yoksa çatlamaya da yardımcı oluyor mu? bnm yumurtalarım büyüyor ama çatlamıyor. bi faydası olacak mi aceba yaa :26:

ya bnm yine kafama bişey takıldı :KK1: şimdi bu klomen sadece yumurtları mı büyütüyor yoksa çatlamaya da yardımcı oluyor mu? bnm yumurtalarım büyüyor ama çatlamıyor. bi faydası olacak mi aceba yaa :26:

cok sagol cnm klomen sadece buyutuyo eger catlamiyosa senin yumurtan kendiliginden dr. kesin sana catlatma ignesi yapar merak etme

X