Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bu gün çatlatma iğnemi vurulalı 12 gün oldu dün dayanamadım idrar testi yaptım ve negatif çok üzgünüm:KK19: ama yılmadım bügün ditip kan testi yaptım saat 4 buçukta alcam siz yorum yaparsanız çok mutlu olurum her zaman ki adet
tarihime bakılırsa DAHA 7 gün var :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Cnm sen baya acele etmişsin daha 1 haftan varmışş..

slm kızlar rahatsızdım kaç gündür giremedim bir türlü yeni girdim ama çok şaşırdım arkadaşlar neyi paylaşamuyorsunuz biz buraya dertleşmeye sitres atmaya birbirimize yardımcı olmaya geliyoryuz lütfen birbirinizi kırmayın

Burada heppimiz aynı sorundan dolayı varız, derdimiz aynı, bizi bizden başka anlayanımız olmaz, biz herşeyi burda paylaşırdık, mutluluğumuzu, üzüntümüzü, belirtilerimizi..... Ne oluyor şimdi? nedir bu kavga? yapmayın kızlar, şu 3 günlük dünyada değmez birbirimizi kırmaya...
İZMİRLİ, SEVOSEVO, UMUTLU22, UMUTLUYUM, DONSER, DEMOS ve ismini sayamadığım diğer arkadaşlar nerde kaldınız, bende fazla girmiyorum o yüzden mi karşılaşamıyoruz, İZMİRLİ hala seni merak etmekteyim, nedir durum???

iyiyim canım pek giremiyorum siteye .sanırım sende öyle tedavi olmayınca pek bi hareket olmuyor saldım çayıra mevlem kayıra hesabı . tatilden dolayı herhalde herkes bi kenara çekildi biraz uzaklaşmakta iyi gelmiyor degil . sen nasılsın . sende tedaviyi bıraktın diye hatırlıyorum inşallah tez zamanda kavuşursun melegine diger arkadaşlarımız gibi öptüm canım.

iyiyim canım pek giremiyorum siteye .sanırım sende öyle tedavi olmayınca pek bi hareket olmuyor saldım çayıra mevlem kayıra hesabı . tatilden dolayı herhalde herkes bi kenara çekildi biraz uzaklaşmakta iyi gelmiyor degil . sen nasılsın . sende tedaviyi bıraktın diye hatırlıyorum inşallah tez zamanda kavuşursun melegine diger arkadaşlarımız gibi öptüm canım.

Evet uzaklaşmak çok iyi geldi, tedavi olduğum dönemlerde tamamen bağımlılık yapmıştı bu site, tedaviyi bıraktım, kafam rahat gün saymıyorum, tedaviden sonra adet döngümde bozuldu sanırım ama umarım düzene girer, yani bende de bir değişiklik yok, aynı tas aynı hamam yola devam......

mrb arkadaslar bugun doktora gittim 12.gunumdu ama 1 tane yumurta olusmus oda cok kucuk 13 mm ben 3 tane falan hayal ederken neyse hayirlisi igneyi yapmadi persembe gunu bi daha gidicem yaa kizlar sizce persembeye 18mm olurmu????

mrb arkadaslar bugun doktora gittim 12.gunumdu ama 1 tane yumurta olusmus oda cok kucuk 13 mm ben 3 tane falan hayal ederken neyse hayirlisi igneyi yapmadi persembe gunu bi daha gidicem yaa kizlar sizce persembeye 18mm olurmu????
olabilir canim bir de incir kuru yap persembeye kadar

olabilir canim bir de incir kuru yap persembeye kadar[/Q

aklimda yapicam insallah faydasi olur aslinda bu ay bal tarcin corek otu yedim birde arada sirada incir kuru yaptim duzenli degil ama aklima geldikce klomenide gunde 3 tane aldim ama niye buyumedi anlamadim....sag cnm cvp icin:KK71:

olabilir canim bir de incir kuru yap persembeye kadar[/Q

aklimda yapicam insallah faydasi olur aslinda bu ay bal tarcin corek otu yedim birde arada sirada incir kuru yaptim duzenli degil ama aklima geldikce klomenide gunde 3 tane aldim ama niye buyumedi anlamadim....sag cnm cvp icin:KK71:

cnm merhaba :KK1: ben de bugün bal tarçın çörek otu yemeye başladım da tadı çok berbat yaaa :120: ama kötü mötü sabredip yicem, inşallah bi faydasını görürüm

cnm merhaba :KK1: ben de bugün bal tarçın çörek otu yemeye başladım da tadı çok berbat yaaa :120: ama kötü mötü sabredip yicem, inşallah bi faydasını görürüm

mrb cnm yaa bende bu ay denedim bende zorla yiyodum gercekten cok kotu tadi ama napim faydasi olur diye dusunmustum malesef hic faydasi olmadi yumurtam cok kucuk ve 1 tane sadece umarim sende ise yarar cnm faydasini goren cok bende yaramadi o ayri:KK50:

sss
sağlık olsun be cnm önümüzdeki ay inş.olurda bzde sewiniriz allah hayırlısını sağlıklısını nasip etsn.....

sen ne yaptin adet olmamissin galiba daha kan testi yaptirmayi dusunuyomusun....ama bisey soyleyimmi cnm sana adetlerin duzensizse klomenden sonra ignede olmadiysan adet tarihin iyice sapitiyo bende oyle oldu gecen ayda yumurtam gelismemisti dr. igne yapmadi ve 46 gun sonra adet olabildimm....

sen ne yaptin adet olmamissin galiba daha kan testi yaptirmayi dusunuyomusun....ama bisey soyleyimmi cnm sana adetlerin duzensizse klomenden sonra ignede olmadiysan adet tarihin iyice sapitiyo bende oyle oldu gecen ayda yumurtam gelismemisti dr. igne yapmadi ve 46 gun sonra adet olabildimm....

da adet olmadım bn kan testide yaptırmadm artıkk blmiorum adetm düzenszdi normalde ama hala kasık, bel ,karın + göğüs sızlaması war bilmiorum artk adet mi olurum hamile mi olurum........cnmda sıkkın artk umrmda deil pzrtsne kadar bklcm adet olmzsm ksn testi yptrcm hayrlısı

mrb cnm yaa bende bu ay denedim bende zorla yiyodum gercekten cok kotu tadi ama napim faydasi olur diye dusunmustum malesef hic faydasi olmadi yumurtam cok kucuk ve 1 tane sadece umarim sende ise yarar cnm faydasini goren cok bende yaramadi o ayri:KK50:

hımmm bu küre adetin 2. günü başlayıp 12. güne kadar tüketçekmişsin, sabah akşam aç karnına
bi de çörekotunu taze öğütüp balla karıştırmak gerekiyormuş yoksa bi etkisi olmuyormuş
sen de öle mi kullandın cnm ?
bi faydası yoksa bu tat çekilmez yazık bana yaaa

hımmm bu küre adetin 2. günü başlayıp 12. güne kadar tüketçekmişsin, sabah akşam aç karnına
bi de çörekotunu taze öğütüp balla karıştırmak gerekiyormuş yoksa bi etkisi olmuyormuş
sen de öle mi kullandın cnm ?
bi faydası yoksa bu tat çekilmez yazık bana yaaa

yok cnm sen devam et belki sende daha etkili olur bilemeyizki bunye meselesi ben robotta cektim corek otunu balla tarcini karistirip oyle yedim..ama yinede sen bilirsin cnm

X