Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

inş sen tutturursun cnm.

inş. cnm da hamileyim diye yazmaktan çok doğum yaptım diye yazmayı istiyorum bir düşük birde kimyasalda hamileyim yazdımda sonu mu geldi. allahım kucağımızı boş bırakmasın...

ama sonucta hamile kalabiliyomussun cnm yaa yine olur sen en azindan hamile kalabiliyosun ben daha siftah yapamadim...insallah saglikli bebeklerin olur sana simsiki tutunurlar insallahhh....

evet en son perşembe kullandım ve bugün ilaçsız 2.gün.
beklemekten başka çare yok.
gebelik yoksa ve adet de olmazsam doktor yolları görünüyorr.
teşekkür ederimm
canım ben en son farlutal kullandığımda 9. gün adet olmuştum bekle sabret sıkıntı edrsen dahada gecikebilir
bende 3 tane kullandım ama sabah,öğlen,akşam içtim ve 5 gün.ilk defa duydum 10 gün kullananı

banada anormal geldi ben ilk çocuğumada klomen çatlatma iğnesiyle hamile kaldım ama 2 tane içtim 5 gün içtim adetin 14 günü iğnem yapıldı şimdi adetin 18. gününde yapıldı geç oldu gibi geliyo bana

özelikle belimin sol tarfı sızlıo sanki kalp atıyormş gb güm güm edio+bu bel arısından uyuyamıyorm yarın 9.30 snwm war nafile uyuyamyorm

evet en son perşembe kullandım ve bugün ilaçsız 2.gün.
beklemekten başka çare yok.
gebelik yoksa ve adet de olmazsam doktor yolları görünüyorr.
teşekkür ederimm

Farlutal adeti en geç 15 güne kadar getiriyor.. ben farlutal içtikten sonra 12.gün adet olmuştum.

Farlutal adeti en geç 15 güne kadar getiriyor.. ben farlutal içtikten sonra 12.gün adet olmuştum.

kızlar günaydın benm yine bir sorum var ????benm göğüslrmn altından karnma kadar inen cok silik sekilde bir cızgı war bu nedr 2 3 gndr war kötu bişe mi acaba birazda kiloluyum ondn mı acaba

kızlar günaydın benm yine bir sorum var ????benm göğüslrmn altından karnma kadar inen cok silik sekilde bir cızgı war bu nedr 2 3 gndr war kötu bişe mi acaba birazda kiloluyum ondn mı acaba

arkdsmla oturuyordk az önce bana ddki eskdn limon testyle öğrnrlrms kdnlar hmle oldğnu işte hemleysn limon tortuları idrarn dibine ckuyomus dd ve gır gırına bana da yaptı bu testi bir cam bardağı içine idrarnı koyuyorsn we yarm lmon sıkyn içindeki o parcacıklar dibine cökrse gebesn bnmd dibine cktu kocakarı usulune gr gebeym :KK60: :KK60: :KK60: tb bu gır gır bunlara inanmamak grek

inş sen tutturursun cnm.

inş. cnm da hamileyim diye yazmaktan çok doğum yaptım diye yazmayı istiyorum bir düşük birde kimyasalda hamileyim yazdımda sonu mu geldi. allahım kucağımızı boş bırakmasın...

kızlar cok oldm kafanzı sisirdm biliorum bşe da sorcm beyaz renkte bazende sefafa renkte kokulu akıntım war bu neden olur

merhaba arkadaşlar !!
size bir şey sormak istıyorumm
ben bu ay benım uzayan akıntım(yumurtlamaya işaret olan)adetımın 20.günü geldi.
ben 36.günümde evde test yaptım negatif çıktı
bugünse 41.günüm ve hala adet olmadım.
acabaa 36.gün testte çıkmaması normal mi?

kızlar günaydın benm yine bir sorum var ????benm göğüslrmn altından karnma kadar inen cok silik sekilde bir cızgı war bu nedr 2 3 gndr war kötu bişe mi acaba birazda kiloluyum ondn mı acaba kızlar cok oldm kafanzı sisirdm biliorum bşe da sorcm beyaz renkte bazende sefaf renkte kokulu akıntım war bu neden olur

Son düzenleme:
X