Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ben da 17 yasındayım ağustoda 18 grcm adet dnszlğm var die sadece klmen verdi dr.yasım kçk die bide yumurtlıklarda sorn yok yni kısacası sadece klomen kullanıyorum 2.ayım

o zaman duzensizligin varsa test yapma biraz daha bekle adet olmazsan yaparsin...benimde adetlerim duzensiz gecen ay klomen kullandim adetim 42 gunu asmazdi 46.gun adet oldum bendede gecikme yapti o yuzden bekle biraz daha insallah hamilesindir...

o zaman duzensizligin varsa test yapma biraz daha bekle adet olmazsan yaparsin...benimde adetlerim duzensiz gecen ay klomen kullandim adetim 42 gunu asmazdi 46.gun adet oldum bendede gecikme yapti o yuzden bekle biraz daha insallah hamilesindir...

inş ağustosun 3 ünde adet olmssan gel dd dr bklm kan testi ypcm dd ama hç ümidi yok ama herseyin hayırlısı

arkadaşlar klomeni kaç gün ve günde kaçtane kullanıyorsunuz bende günde 3 tane gece yatarken 3 ünü bir aldım 10 gün kullandım 3 gün sonra doktora gittim çatlatma iğnesi yaptı ama bana garip geldi normalmi acaba haaa sonuçda regli oldum :KK47:

arkadaşlar klomeni kaç gün ve günde kaçtane kullanıyorsunuz bende günde 3 tane gece yatarken 3 ünü bir aldım 10 gün kullandım 3 gün sonra doktora gittim çatlatma iğnesi yaptı ama bana garip geldi normalmi acaba haaa sonuçda regli oldum :KK47:

günde 3 tane içeni duydumda 10 gün içeni duymamıştım. ben günde 1 tane 5 gün kullandım. ama herkesin bünyesine göre değişiyor.

bende 3 tane kullandım ama sabah,öğlen,akşam içtim ve 5 gün.ilk defa duydum 10 gün kullananı

Evet cnm yumoşlar erken gelişiyo olabilir boş geçirme:)) İnş gittiğinde koca koca yumoşlarını görürsün cnmm..Ve en önemlisi de o yumoşlar bebiş olarak sana geri döner inşş..Tsh da çok önemliymiş ben de onun için ilaç kullanıyorum 4 senedir..En son 3 flndı normal sınırlardaydı ama genelde bebek düşünenlerde değeri 1- 2 arası istiyolarmış..

canım tsh ım düşük hala ilacı yarıma düşürmemize rağmen daha da düşmüş geçen ay 0.206 idi şimdi 0.118 ilacı bıraktırdı doktor 3 ay sonra ilaçsız tekrar ölçüm yapılacak.3 ay sonra da belki çeyrek bir doz gerekebilir yada hiç gerekmeyebilir de dedi.serbest T3 T4 normal çok şükür.bu tsh ile hamile kalsam bişey olur mu dedim bişey olmaz genelde yüksek olması problemdir dedi ama bu şekilde de çok hızlı çalışıyor istermisin dünya kadar yumurtliyım da yumoş patlaması olsun eşimle de bu kadar özlemimizin üzerine ikiz üçüz falan olsun :)
sanki yumurtam var da çatlıyomuş gibi belirtilerim var aynı ovitrelle vurulduğum zamanki gibi daha 9. günüm ama işte kürtajdan sonra rahim temizlendi yumurtalıklarda uyarılmış durumda oluyo adetle birlikte bir de incir suyu içiyorum bir de tiroid çok çalıştığı için erken yumurtlamış olabilirim bakıcaz artık herşeyin hayırlısı diyorum canım benim.
bu arada B12 vitamini eksikliğim çıktı iğne olucam bir süre ve kapsül kullanıcam.balık yağı hapı da içiyorum.kürtajdan sonra vücudumun dengesi bozuldu hala toparlanamadım durup durup ağlıyorum herşeye güceniyorum sürekli küçük emrah modundayım.biraz kendimle ilgilenicem bu aralar vitamin takviyelerimi alıyım da bebişin anne bu halin ne demesin:) belki bana süpriz yapar bu ay.
iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.dediğin gibi sağlıklı bir gebelikte 2,5 seviyelerinde istiyolar tsh ı. yüksek olursa zaten az çalışıyo tembellik olduğu için yumurta gelişimi olmuyo hamilelik zor oluşuyo.düşük olursa da çok çalışıyo gereğinden fazla yani bakalım ne olucak artık hayırlısı:)

çok uzun zaman oldu burayı ziyaret etmeyeli. önceleri giriyoum bilen bilir belki. bende de hala bi gelişme yok maalesef bebek adına ama farklı bi gelişme var diyeilirim.
aslında bununla ilgili sizlere ufakta olsa bilgi vermek için yazıyorum.
Ben önceden bi hastaneye gidiyordum. ilk tedavime orda başlandı. ben 2,5 senedir bebek olmuyor diye gittim. dr da direk klomen tedavisine başladı. hiçilaçsız yumurta takibi yapmadı
tahlillerim götürdüğüm halde. arkadaşlar 4 ay byunca klomen tedavisi uyguladı son bir ayda gonal f kullandım. ve işte çok üzücü ki ben bu kadar hormon içerikli ilaçları boşuna
kullanmışım. benim prolaktinim 25 çıkıyor çok fazla değil hatta dr önemsemiyor bile o gittiğim drda öyle yaptı tabi.5 ay boyunca yumurta oluştu her ay 2 tane çatlatma iğneside oldum bu da ayrıca cabası tabi. ama olmadı yinede.
sorun şurda başlıyor şuan bir prof. dr.a gidiyorum. dra tedavi şeklini anllattığımda yanlış yapmış ilaçsız takip etmeliydi dedi. prof. gittiğim ilk ay 2 yumurta oldu ama büyümedi çünkü prolaktinim 25di yine. sonra bana dostineks verdi sadece 2 tablet. o ay 2 tane çok kaliteli yumurtam oldu ve kendiliğinden de çatladı. bu ayda yine 2 tane dostineks aldım ama adece yumruta kalitesini arttırmak için. yani arkadaşlar sadece prlaktinimin düşmesiyle yumurtam oluşup kendiliğinden çatlıyorken ben 5 ay hem boşuan hormon ilaçları aldım, hem bi ton para harcadım bilen bilir iğneler ve çatlatma iğnesi çok pahalı ve bir o kadar da gereksiz zaman kaybettim.
bunu yazıyorumki kulağınıza küpe olsun illaki ilçasız takip yaptırın. bana dr mutlaka folikasit ve bi şeker ilacı varya bu tedavide kullanılıyor ( ben diaformin kullanıyorum)
mutlaka onu günde bir tane al dedi. her ay da soruyor devam ediyormusun diye. kiloda vermeye yardımcı1,5 civarı verdim 3 ayda.az ama olsun. dostineks kullanalıda
sivilcelerimde azalma oldu demekki prolaktinim çok az da olsa yükselince sivilce yapıyor. adetlerim uzun olrdu 7 güne düştü.
İnşaallah hem sizlere hem bana ve bütün isteyenlere rabbim fazlı kereminden en kısa zamandan hayırlısıyla versin inş. ( bu arada drum çapa tıp fakültesi prof.u)özeline gidiyorum

günde 3 tane içeni duydumda 10 gün içeni duymamıştım. ben günde 1 tane 5 gün kullandım. ama herkesin bünyesine göre değişiyor.

mrh cnm bişe sorucm bgn adet gnm olmdm ve sbh atesm 36.4 öle 36.6 we smdi saat 5.30 36.9 adet olmdm daa acaba hmlmeym kasık ve bel ağrım war

mrh cnm bişe sorucm bgn adet gnm olmdm ve sbh atesm 36.4 öle 36.6 we smdi saat 5.30 36.9 adet olmdm daa acaba hmlmeym kasık ve bel ağrım war

mrb cnm benimde bugün adet günüm ve bende henüz olmadım. bende bilmiyorum. yani kelin merhemi olsa kendine sürermiş. benim kide o hesap karnım bazen ağrıyor bazen hiç bişe yok. inş. hamileyizdir demekten başka elimden gelen bişe yok. ateş ölçmüyorum ama ölçenlerden duyduğum sadece sabahki derece önemli

mrb cnm benimde bugün adet günüm ve bende henüz olmadım. bende bilmiyorum. yani kelin merhemi olsa kendine sürermiş. benim kide o hesap karnım bazen ağrıyor bazen hiç bişe yok. inş. hamileyizdir demekten başka elimden gelen bişe yok. ateş ölçmüyorum ama ölçenlerden duyduğum sadece sabahki derece önemli

saol btnem inş.hmileyizdr içime öle doğuyor ....öptm seni :KK54: :KK54: :KK69:

kızlar acil cewap....sbah atesm 36.4 idi ölen 36.6.we smdi saat 5.30 atesim 36.9 smdi adet de olmdm acaba hamilemym

Cnm ağzında metal tat olduğunu söylemiştin doğrumu? Sabah aynı saatlerde yataktan kalkmadan ölçtüğün değerleri dikkate al.. ama bilmiyom bana da sen hamilesin gibi geliyor özellikle de metal tat dedikten sonraa..:KK34::KK66:

canım tsh ım düşük hala ilacı yarıma düşürmemize rağmen daha da düşmüş geçen ay 0.206 idi şimdi 0.118 ilacı bıraktırdı doktor 3 ay sonra ilaçsız tekrar ölçüm yapılacak.3 ay sonra da belki çeyrek bir doz gerekebilir yada hiç gerekmeyebilir de dedi.serbest T3 T4 normal çok şükür.bu tsh ile hamile kalsam bişey olur mu dedim bişey olmaz genelde yüksek olması problemdir dedi ama bu şekilde de çok hızlı çalışıyor istermisin dünya kadar yumurtliyım da yumoş patlaması olsun eşimle de bu kadar özlemimizin üzerine ikiz üçüz falan olsun :)
sanki yumurtam var da çatlıyomuş gibi belirtilerim var aynı ovitrelle vurulduğum zamanki gibi daha 9. günüm ama işte kürtajdan sonra rahim temizlendi yumurtalıklarda uyarılmış durumda oluyo adetle birlikte bir de incir suyu içiyorum bir de tiroid çok çalıştığı için erken yumurtlamış olabilirim bakıcaz artık herşeyin hayırlısı diyorum canım benim.
bu arada B12 vitamini eksikliğim çıktı iğne olucam bir süre ve kapsül kullanıcam.balık yağı hapı da içiyorum.kürtajdan sonra vücudumun dengesi bozuldu hala toparlanamadım durup durup ağlıyorum herşeye güceniyorum sürekli küçük emrah modundayım.biraz kendimle ilgilenicem bu aralar vitamin takviyelerimi alıyım da bebişin anne bu halin ne demesin:) belki bana süpriz yapar bu ay.
iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.dediğin gibi sağlıklı bir gebelikte 2,5 seviyelerinde istiyolar tsh ı. yüksek olursa zaten az çalışıyo tembellik olduğu için yumurta gelişimi olmuyo hamilelik zor oluşuyo.düşük olursa da çok çalışıyo gereğinden fazla yani bakalım ne olucak artık hayırlısı:)

Valla senin tam tersi hızlı çalışıyo:)) Yumoşlar hıphızlı gelişir yumurta patlaması yaşarsınn inşşş:))) Tabi önce kendine iyi bakki dopingle vücudunu hamilelikten önce:)))

çok stresliyim:KK43: regl oldum birgün önce kan testi yaptırdım negatif dediler. ama stresten reglm tam olmadı sanırım hamilemiyim değil miyim diye:KK43: kesildi gibi ama birgün baya yoğundu bilemiyorum artık ne bu:KK43: sonra dr a gittim. muayene etti. hamile olmadığımı söyledi. bir yanlışlık olabilir mi. kan testide negatif. off bilmiyorum o kadar moralim bozukk ve canım sıkkın ki. drda ultrasonla baktı değilsin dedi. peki ben neden hala yanıyorum ateşim varmış gibi. hiç ateşimi ölçmedim ama sıcağım baya sıcaklardan mıdır??????? birde bazen sağ göğsümde uyuşma gibi hissediyorum. of bana öyle geliyor yada. dr hamile değilsin dedi. şuan düşünmüyoruz çocuk ama of bana yardım edin. dr da baktıktan sonra hamile olma ihtimalim olabilir mi daha:KK43:

Cnm ağzında metal tat olduğunu söylemiştin doğrumu? Sabah aynı saatlerde yataktan kalkmadan ölçtüğün değerleri dikkate al.. ama bilmiyom bana da sen hamilesin gibi geliyor özellikle de metal tat dedikten sonraa..:KK34::KK66:

ağzmda bi acı tat sanki demir para kokusu gb :KK60:blmyom artk hayrlısı allahtn ama belim çok kt oturamıyorum bile

X