Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

5 gn önce kan testi yapyırdm cnm 2,3 çıktı pekte ümidim yok aslında

erken yaptirdigin icin cikmamis olabilir....hamile olmasanda uzulme obur aya olur belki hic bilemeyizz o yuzden takma ben 4 aydir klomen ve catlatma ignesi oluyorum ama tik yok 2 yillikta evliyim evliligim boyunca hic korunmadim olmadida bu ay 4.ayim ve cok umitliyim insallah olacak Rabbimin izniyle ama olmasada onumde 2 ayim daha var elbet olurrr....demem o ki bu ay olmazsa sende uzulme elbet birgun olacak........:emir_bebek:

Benimde 15 gn gun once 10 haftalik bebegimin kalbi durdu ilacla dusurduler su anda adetimi bekliyorum adetten sonra iki ay bekleyip calismalara basliycam ins elevit icicem 3 ay boyunca ve 3. Adette klomen kullanicam ins bebegime tez vakit kavusurum ,daha once klomen kullandim hamile kalamadim gecen sene eylulde, nisanda hamile kalmistim klomensiz bu sefer ins olur

Benimde 15 gn gun once 10 haftalik bebegimin kalbi durdu ilacla dusurduler su anda adetimi bekliyorum adetten sonra iki ay bekleyip calismalara basliycam ins elevit icicem 3 ay boyunca ve 3. Adette klomen kullanicam ins bebegime tez vakit kavusurum ,daha once klomen kullandim hamile kalamadim gecen sene eylulde, nisanda hamile kalmistim klomensiz bu sefer ins olur

cok uzuldum cnm yaa insallah tekrar hamile kalirsin...bu arada elevit nedirr???

Günaydınnnnn bgn kimsecikler yok yalnız kaldımm:KK59:

allh isteyeyn herkese nasp etsn inş.bebegni düseren arkadsımada üzldm ama hakkında bu hayrlıymş demek allh inş.yine nasipeder.bu arda adet gnm da adet olmadım btün gece belim sızladı sanki bıçak sokuyorlar gb suanda karnmda haff bir sızı war ama da adet grmedm bklm herseyin hayırlısı

allh isteyeyn herkese nasp etsn inş.bebegni düseren arkadsımada üzldm ama hakkında bu hayrlıymş demek allh inş.yine nasipeder.bu arda adet gnm da adet olmadım btün gece belim sızladı sanki bıçak sokuyorlar gb suanda karnmda haff bir sızı war ama da adet grmedm bklm herseyin hayırlısı

Amin cnm inşş..Bgn adet günün bekle bakalım gelicekmi adetin..Gelmezse 2 gün sonra fln test yap istersen cnm..

Amin cnm inşş..Bgn adet günün bekle bakalım gelicekmi adetin..Gelmezse 2 gün sonra fln test yap istersen cnm..

bekliyorum cnm ama belim cok sızlıo belki adet olcnm diedr ama 3 4 gndr war bklm hayrlısı atesim 36.4 / 36.6 arasında degişio bugn ay bilmiyom walla backlarm ve kalçam sızlıyor

Son düzenleme:
herkese gunaydinnnnnn ben daha yeni uyandim:KK1::KK1:burda saat 10 :KK1:yasemincim idrar testi yapsaydin varsa ondada cikar hamilesin sen belirtilerine bakilirsaaaa:KK71:

X