Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba arkadaşlar nasılsınız,nete fazla giremiyorum,ama bizden haber vereyim dedim sevgili teyzeleri,küçük mucizemin kız olacağını öğrendik gerçi ben başından beri hissediyodum zaten ama neyse,adımızda rana olacak allah kısmet ederse,herkese hayırlı günler,gönlünüzden geçenin gerçekleşmesi dileklerimizle :KK49::KK49:

ümidini bitirisen herşey biter Allah bizim sabrımızı deniyor lütfen umutsuz olmayalım ve bekleyelim hayatımızı gebeliğe odaklamayalım yoksa vicud kendini kapatıyor düşünmeyelim bende 2 yıllık evliyim ve hiç korunmadım ama olmadı ilk zamanlar çok ağlıyordum şimdi alıştım her hasta olduğumda bunada şükür diyorum üzme kendini olacak olmaz isede alllahın bildiği vardır

doğru halimize cok sükür sabr sabr sabr.....

merhaba arkadaşlar nasılsınız,nete fazla giremiyorum,ama bizden haber vereyim dedim sevgili teyzeleri,küçük mucizemin kız olacağını öğrendik gerçi ben başından beri hissediyodum zaten ama neyse,adımızda rana olacak allah kısmet ederse,herkese hayırlı günler,gönlünüzden geçenin gerçekleşmesi dileklerimizle :KK49::KK49:

allah analı babablı güzellikler olsun işallah darısı tüm isteyenlerin başınaaaaaaaaaaa

hayırlı olsn cnm allah hayırlısıyla sağlıkla kuçağına almayı nasip etsin

ben şuna inanıyorum yaşadığımız herşey bizi tartıyor insan olabilmek için mücadele etmemiz lazım herşey yalan aslında elde kalan bişey yok gönüllere kalanlar var geçen sene annemi kaybettim tek istediği evlenip mutlu olmamdı annemde bana belki hamile kalmadan önce neler düşündü neler istedi şimdi nerde sadece bana verdiği insan olabilmek için elinde tut umut ışığını aman ha aman insan ol düşüncesi yeterki sevgi olsun herşey halledilir bugün bizim sevgi günlerimizden bir olsun bence yupiiiiiiiiiiiiiii

başın sağolsun canım allah rahmet eylesin sana katılıyorum herşey sevgi saygı be insanlık nekadar zengin olursan ol yatın katın olsun sağlığın sevgin saygın olmadımı hiçbir şeyin anlamı yok Allah büyük bizler varlığına inanıyoruz ve yalvarıyoruz dualarımızı kabul etsin die mevlam ençok sevdiği kulunun duasını geç kabul edermiş çünki sesi ve duası niyeti okadar çok hoşuna gidermişki hemen kabul ederse birdaha dua duyamayakmış gib gelirmiş bir yerde okumuştum inş rabbimde bizim birgün dualarımızı kabul buyurur AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

çok güzellllllllllllllllll allah kucağına sağlıla almayı nasip etsin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
darısı bizeeeeeeeeeeeee

başın sağolsun canım allah rahmet eylesin sana katılıyorum herşey sevgi saygı be insanlık nekadar zengin olursan ol yatın katın olsun sağlığın sevgin saygın olmadımı hiçbir şeyin anlamı yok allah büyük bizler varlığına inanıyoruz ve yalvarıyoruz dualarımızı kabul etsin die mevlam ençok sevdiği kulunun duasını geç kabul edermiş çünki sesi ve duası niyeti okadar çok hoşuna gidermişki hemen kabul ederse birdaha dua duyamayakmış gib gelirmiş bir yerde okumuştum inş rabbimde bizim birgün dualarımızı kabul buyurur aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

aminnnn inan okadar çok umutluyum ki yeterki iste belki bugün değil ama nezaman geleceğini bilir meleklerimiz bizde sevgi dolu anneleri olarak onları güzelliklerle karşılamalıyız

adet geçeli koca 6 gün geçti ama yok daha bişey . ateşim de sabah 36.9 du acaba diyorum kist mi oldu. hiç böyle olmamıştı ya:KK59::KK59:

kızlr kan tahlilindeki yazacğm bölüm ne bilgi werr msnz
beta hcg seru <2,3 refarans birim
1-2 hafta 15-156
3-4 hft 101-4870
4-5 hft 1110-31500
5-6 2560-823000
gb 39 hftaya kadar ml/ul var bunlar ne

2 gün önce <2 çıktı kan testinde . 18.günümde 12mm de kalmıştı ama sonra ne oldu bilmiyorum.ya çatladı geç ddöllenme oldu ya da kist???ne dersiniz sizce???

kızlr kan tahlilindeki yazacğm bölüm ne bilgi werr msnz
beta hcg seru <2,3 refarans birim
1-2 hafta 15-156
3-4 hft 101-4870
4-5 hft 1110-31500
5-6 2560-823000
gb 39 hftaya kadar ml/ul var bunlar ne

senin <2.3 çıkmış yani yok gibi görünüyo teste göre . değişedebilir tabi. yaptırdığın yer en düşük 15i kabul ediyo demek gebelik için...

adetin gectimi senn cnm

hayatımda bikez hamilelikte böyle olmuştu bi de şimdi. son adet tarihim 13 haziran ben en geç 13 temmuzda bekliyodum ama bugün oldu hala yok. 2 gün önce sonuç <2 çıktı . siklusun 26-27. günleri boş geçmedi ve 27. günde akıntı içinde kan farkettim 1 kez acaba yumurtlama oldu da ondan mı kan geldi diyorum . geç döllenme mi oldu diyorum . hergün ateşim düşecek mi diye ateşimi de ölçüyorum ama o da 36,9 çıktı bugün .sence neden olabilir??????

hayatımda bikez hamilelikte böyle olmuştu bi de şimdi. son adet tarihim 13 haziran ben en geç 13 temmuzda bekliyodum ama bugün oldu hala yok. 2 gün önce sonuç <2 çıktı . siklusun 26-27. günleri boş geçmedi ve 27. günde akıntı içinde kan farkettim 1 kez acaba yumurtlama oldu da ondan mı kan geldi diyorum . geç döllenme mi oldu diyorum . hergün ateşim düşecek mi diye ateşimi de ölçüyorum ama o da 36,9 çıktı bugün .sence neden olabilir??????

biraz da bkle tekr kan testi yp belki hamile olablrsn

X