Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım çok faza değil mi 1 saat boyunca hava da tutmak çok ta zor ama gerçi başına gelince çekiliyo
heralde sabaha kadar deseler tutacağız valla[/QUOTE]

fazla tabi hiç durmadım ki o kadar zaten.ya sanki hamile kalan herkez ayağını havayamı dikiyo ne biliyim işte doktor ısrarla söyleyince yapıyosun işte.bu sefer bakalım inşallah dayanırım 1 saat

Evet öncesinden bir wc yapmak lazım Bu sefer tutar inşş hadi bakalımm

Son düzenleme:
canım çok faza değil mi 1 saat boyunca hava da tutmak çok ta zor ama gerçi başına gelince çekiliyo
heralde sabaha kadar deseler tutacağız valla

fazla tabi hiç durmadım ki o kadar zaten.ya sanki hamile kalan herkez ayağını havayamı dikiyo ne biliyim işte doktor ısrarla söyleyince yapıyosun işte.bu sefer bakalım inşallah dayanırım 1 saat[/QUOTE]

yooo hiç ilgisi yok canım millet valla çatır çatır hamile kalıyo ne yastık nede ayak kaldırma benim çoğu arkadaşım bi kez bırakmayla hamile kaldı kimisi konurken kaldı
zor olan biziz:44: canımız istediği zaman hamile kalamıyoruz ki öyle bi lüksümüz bile yokk

fazla tabi hiç durmadım ki o kadar zaten.ya sanki hamile kalan herkez ayağını havayamı dikiyo ne biliyim işte doktor ısrarla söyleyince yapıyosun işte.bu sefer bakalım inşallah dayanırım 1 saat

yooo hiç ilgisi yok canım millet valla çatır çatır hamile kalıyo ne yastık nede ayak kaldırma benim çoğu arkadaşım bi kez bırakmayla hamile kaldı kimisi konurken kaldı
zor olan biziz:44: canımız istediği zaman hamile kalamıyoruz ki öyle bi lüksümüz bile yokk [/QUOTE]

bencede doktor söyleyene kadar banada mantıklı gelmiyordu hoş halada gelmiyo ama yinede yapma zorunluluğu hissediyorum.ben ne denirse yapıyımda sonradan aklımda soru işareti kalmasın.

bata 7 gün kaldı ve başım ağrıyor böyle olunca benim kırmızılar geliyor zaten rüyamdada adet olduğumu gördüm bu ay sondu serophene ile ve sanırım yine tutmadı.

bata 7 gün kaldı ve başım ağrıyor böyle olunca benim kırmızılar geliyor zaten rüyamdada adet olduğumu gördüm bu ay sondu serophene ile ve sanırım yine tutmadı.

daha 7 gün varmış belki öylesine bi baş ağrısıdır.dur bakalım canım bi üzülmek için daha erken

daha 7 gün varmış belki öylesine bi baş ağrısıdır.dur bakalım canım bi üzülmek için daha erken

bilmiyorum cnm ama önceden baş ağrısı ile belli ediyor kendini bide rüyayı görünce moralim bozuldu inş. tersi çıkar çok yoruldum artık.

bencede doktor söyleyene kadar banada mantıklı gelmiyordu hoş halada gelmiyo ama yinede yapma zorunluluğu hissediyorum.ben ne denirse yapıyımda sonradan aklımda soru işareti kalmasın.[/QUOTE]

inşş tutar canım emeklerin boşa çıkmaz
bide ayaklarını hava da mı tutuyosun yoksa biyere falan dayıyosun :44::44:

bilmiyorum cnm ama önceden baş ağrısı ile belli ediyor kendini bide rüyayı görünce moralim bozuldu inş. tersi çıkar çok yoruldum artık.

bende her ay rüyamda bebek görüyorum ama yokkkk.böyle zamanlarda insanı teselli edecek hiç bi söz yok en azından ben öyleyim.üzülme desem olmaz biliyorumki için yanıyo ama sabret rabbim büyük

bende her ay rüyamda bebek görüyorum ama yokkkk.böyle zamanlarda insanı teselli edecek hiç bi söz yok en azından ben öyleyim.üzülme desem olmaz biliyorumki için yanıyo ama sabret rabbim büyük

cnm sen beni boşver bugün depresifim inş. bu ay ki çalışmalarla bebişin sana gelir 3 tane yumoşun var annesine bebiş olarak gelecek onlar inş.

cnm sen beni boşver bugün depresifim inş. bu ay ki çalışmalarla bebişin sana gelir 3 tane yumoşun var annesine bebiş olarak gelecek onlar inş.

bakalım inşallah.geçen ay ilk klomen tedavimdi çok heyecanlı ve hevesliydim.hatta yumoşlarımı görünce sanki bebek varmış gibi sevinmiş azım kulaklarımda gezmiştim.bu sefer öyle değilim daha sakin sanırım birazda umursuz...

aslında en iyisi umursamamak cnm ama bat yaklaştıkça olmuyor zaten ay başından diyordum rahatım 2 aydır olmayan bu ay da olmaz ama bat yaklaştı moralim bozuldu. kafamıza takmasak geleceklerde olmuyor işte.

benimde 2.ayimda 2 tane cok guzel yumurtam olmustu 21 22mm dr. boyutlari bi soyleyince boyle varya nasil cocuk gibi seviniyorum guluyorum sanki amile kalmis kadar mutlu olmustum ama malesef tutmadi esimde o ay cok umutlanmisti olur diye cunku o buyuklukte ve 2 tane yumurta ilk defa olmustu gecen ay zaten 1 yumurtam oldu o da hic gelismedi simdi ise gunde 3 tane klomenle ama ben yaninda incir suyu ve bal tarcin corek otunuda deniycem insallah bi faydasini gorurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…