Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Slm cnm söylediğin ilaçlar hakkında bir bilgim yok ama int prospektüsüne baktımda kadın hastalıklarıyla ilgili bişey göremedim istersen sen de bi bak..
SEF 500 Endikasyonları
Duyarlı mikroorganizmaların neden olduğu; Üst solunum yolu enfeksiyonları Alt solunum yolu enfeksiyonları Otitis media Deri ve yumuşak doku enfeksiyonları Kemik ve eklem enfeksiyonları Genitoüriner sistem enfeksiyonları Endokardit Septisemi Dental enfeksiyonlar

BUSCOPAN 10 MG Endikasyonları
Dismenore, gastrointestinal spazmlar, kolit, mide ve duodenum ülseri, pediatride kordon kolikleri, pilor spazmı, safra kesesi spazmları, safra taşı ağrıları, sistoskopi, spastik kabızlık, uterus spazmı ve doğum sırasındaki yumuşak bölge spazmları, yaz ishallerinde endikedir.

Bence bi druna sor bakalım neden vermiş..

Bende baktım okudum bunları ama ilaçin kendi propektüs'ünde idrar yolları iltihapında kullanılır yazıyor diğer ilaçta ağrı kesiciymiş

Bende baktım okudum bunları ama ilaçin kendi propektüs'ünde idrar yolları iltihapında kullanılır yazıyor diğer ilaçta ağrı kesiciymiş

bunları sana niye verdi acaba idrar yolları enfeksiyonun mu varmış? niye hiç açıklama yapmamış? ağrı kesiciyi boşuna içme bence. ağrın yoksa gerek yok.

Hadi kolay gelsin bereketli olsun inş..:KK34:

amin inşallahhhhh
küçük olan yumoşda büyümüştür umarımda şansım artar.
doktor yine üstüne basa basa söyledi 1 saat ayakların havada yat çok önemli diye.geçen sefer 1 saat duramadım yarım saat falan ancak dayanabilmiştim.bu sefer dişimi sıkcam biraz

amin inşallahhhhh
doktor yine üstüne basa basa söyledi 1 saat ayakların havada yat çok önemli diye.geçen sefer 1 saat duramadım yarım saat falan ancak dayanabilmiştim.bu sefer dişimi sıkcam biraz

Hadi ya 1 saat diyo hee bana hiç demedi dr havada dik diye ama ben genede 15 dk kdr tutuyorum öylee...Belinin altına da bişey koyuyomusun peki?

Hadi ya 1 saat diyo hee bana hiç demedi dr havada dik diye ama ben genede 15 dk kdr tutuyorum öylee...Belinin altına da bişey koyuyomusun peki?

evet belimede yastık koyuyorum.doktor söyleyene kadar bana inandırıcı gelmiyodu ama iki seferdir mutlaka yap diyo.hatta bu sefer dedim zor oluyo 1 saat öyle yatmak.evet zor ama yapman lazım dedi

amin inşallahhhhh

evlendigim ilk zamanlar tutardim o da 10 dk.filan demekki dktrn illa 1 saat dur dedi ben klomene basladigimdan beri hic kaldirmiyodum bu ay bende bekliyim bakalim 1 saat insallah ise yarar.

evet belimede yastık koyuyorum.doktor söyleyene kadar bana inandırıcı gelmiyodu ama iki seferdir mutlaka yap diyo.hatta bu sefer dedim zor oluyo 1 saat öyle yatmak.evet zor ama yapman lazım dedi

okadar mühim yani ben de öyle yapim ozaman..Belinin altınamı yoksa kalçanın altınamı konuyorr fazla ayrıntılı oldu ama napimm:KK1:

evlendigim ilk zamanlar tutardim o da 10 dk.filan demekki dktrn illa 1 saat dur dedi ben klomene basladigimdan beri hic kaldirmiyodum bu ay bende bekliyim bakalim 1 saat insallah ise yarar.

bi dene bakalım.bellimi olur belki tutar

okadar mühim yani ben de öyle yapim ozaman..Belinin altınamı yoksa kalçanın altınamı konuyorr fazla ayrıntılı oldu ama napimm:KK1:

valla doktorum geçen ayda bu ayda ısrarla öyle yapmamı söyledi.kalçanın altına koyuyorum :) kalkma yataktan hiç dedi bide.
terslik olcakya geçen ay hep çişim gelmişti mecbur yarım saat sora kalkmıştım:KK17::KK17:

günaydınlarrr arkadaşlarım ya ilaçlar beni mafediyor midemi bulandırıyooo :KK43:(((((((
canım geçmiş olsun :KK31:progesteron falan mı kullanıyoısun da mide bulantısı yapıyo yoksa başka bi ilaç mı:KK31:
kızlar bugün iğnemi vuruncam.sonra 5 gün çalışma var:26:
hayırlı olur canım senin için inşş bu ay tutturursunuz :KK9::KK9::KK9:

canım çok faza değil mi 1 saat boyunca hava da tutmak:KK53::KK53: çok ta zor ama gerçi başına gelince çekiliyo :KK31:
heralde sabaha kadar deseler tutacağız valla:KK1::KK1:

X