Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Bende baktım okudum bunları ama ilaçin kendi propektüs'ünde idrar yolları iltihapında kullanılır yazıyor diğer ilaçta ağrı kesiciymiş

Bende baktım okudum bunları ama ilaçin kendi propektüs'ünde idrar yolları iltihapında kullanılır yazıyor diğer ilaçta ağrı kesiciymiş

bunları sana niye verdi acaba idrar yolları enfeksiyonun mu varmış? niye hiç açıklama yapmamış? ağrı kesiciyi boşuna içme bence. ağrın yoksa gerek yok.

Günaydın cnm iltihap için içtiğin ilaçlar dimi..? Yan etkilerine baktınmı canım onları çekiyosun sanırım..Çoook geçmiş olsun arkadaşımm..

baktım canım dr normal dedi birde ben antibiyotik içerken hep böle oluyorum 15 tane kaldı çekiçem artık((((((

Hadi kolay gelsin bereketli olsun inş..

amin inşallahhhhh
küçük olan yumoşda büyümüştür umarımda şansım artar.
doktor yine üstüne basa basa söyledi 1 saat ayakların havada yat çok önemli diye.geçen sefer 1 saat duramadım yarım saat falan ancak dayanabilmiştim.bu sefer dişimi sıkcam biraz

Hadi ya 1 saat diyo hee bana hiç demedi dr havada dik diye ama ben genede 15 dk kdr tutuyorum öylee...Belinin altına da bişey koyuyomusun peki?

Hadi ya 1 saat diyo hee bana hiç demedi dr havada dik diye ama ben genede 15 dk kdr tutuyorum öylee...Belinin altına da bişey koyuyomusun peki?

evet belimede yastık koyuyorum.doktor söyleyene kadar bana inandırıcı gelmiyodu ama iki seferdir mutlaka yap diyo.hatta bu sefer dedim zor oluyo 1 saat öyle yatmak.evet zor ama yapman lazım dedi

evlendigim ilk zamanlar tutardim o da 10 dk.filan demekki dktrn illa 1 saat dur dedi ben klomene basladigimdan beri hic kaldirmiyodum bu ay bende bekliyim bakalim 1 saat insallah ise yarar.

evet belimede yastık koyuyorum.doktor söyleyene kadar bana inandırıcı gelmiyodu ama iki seferdir mutlaka yap diyo.hatta bu sefer dedim zor oluyo 1 saat öyle yatmak.evet zor ama yapman lazım dedi

okadar mühim yani ben de öyle yapim ozaman..Belinin altınamı yoksa kalçanın altınamı konuyorr fazla ayrıntılı oldu ama napimm

evlendigim ilk zamanlar tutardim o da 10 dk.filan demekki dktrn illa 1 saat dur dedi ben klomene basladigimdan beri hic kaldirmiyodum bu ay bende bekliyim bakalim 1 saat insallah ise yarar.

bi dene bakalım.bellimi olur belki tutar

okadar mühim yani ben de öyle yapim ozaman..Belinin altınamı yoksa kalçanın altınamı konuyorr fazla ayrıntılı oldu ama napimm

valla doktorum geçen ayda bu ayda ısrarla öyle yapmamı söyledi.kalçanın altına koyuyorum :) kalkma yataktan hiç dedi bide.
terslik olcakya geçen ay hep çişim gelmişti mecbur yarım saat sora kalkmıştım

günaydınlarrr arkadaşlarım ya ilaçlar beni mafediyor midemi bulandırıyooo (((((((
canım geçmiş olsun progesteron falan mı kullanıyoısun da mide bulantısı yapıyo yoksa başka bi ilaç mı
kızlar bugün iğnemi vuruncam.sonra 5 gün çalışma var:26:
hayırlı olur canım senin için inşş bu ay tutturursunuz

canım çok faza değil mi 1 saat boyunca hava da tutmak çok ta zor ama gerçi başına gelince çekiliyo
heralde sabaha kadar deseler tutacağız valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…