Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

benimde 2.ayimda 2 tane cok guzel yumurtam olmustu 21 22mm dr. boyutlari bi soyleyince boyle varya nasil cocuk gibi seviniyorum guluyorum sanki amile kalmis kadar mutlu olmustum ama malesef tutmadi esimde o ay cok umutlanmisti olur diye cunku o buyuklukte ve 2 tane yumurta ilk defa olmustu gecen ay zaten 1 yumurtam oldu o da hic gelismedi simdi ise gunde 3 tane klomenle ama ben yaninda incir suyu ve bal tarcin corek otunuda deniycem insallah bi faydasini gorurum

canım tedavin hayırlı olsun inşşş en yakın zaman da bebeğine kavuşursn :KK16:
bende klomen tadavisi görüyorum ve su anda incir havuç suyu içiyorum pzartesi dr ravdevum inşş bi işe yaramıştır :KK16::KK16:

canım tedavin hayırlı olsun inşşş en yakın zaman da bebeğine kavuşursn :KK16:
bende klomen tadavisi görüyorum ve su anda incir havuç suyu içiyorum pzartesi dr ravdevum inşş bi işe yaramıştır :KK16::KK16:

insallah cnm seninkiside hayirli olsun kacinci ayindasin tedavinin insallah guzel yumurtalarin olmustur cnmm Allah hepimizi nasip etsin o duyguyu

demoscum merhaba bende iyiyim adet oldum:KK43: olsun olabilmekde güzel bir duygu tatile gideceğim önümüzdeki hafta onun için tamamen tatile odaklandım....hakkımızda hayırlısı olsun.seninde kırmızılar tamamen gelir inş.önümüzdeki ay umutlarla tekrar başlarsın.kendıne iyi bak......

selamlar herkese ....bişey sorcam bilen varsa cevap versin lütfen:44::44: ben bu ay 2.kez günde 1 olmak üzere kloman kullandım ve en son sağda 2 tane 12mm yumurta vardı 18. günde.26 ve 27.gün boş geçmedi ve akıntının içinde (27.gün) kan vardı.bugün 34. gün ve benim adetlerim hep düzgündür en geç 31.günde oldum son 1 yılda daha önce de geç kaldığı olmadı. yani acaba geç yumurtlama olmuş olabilir mi sizce ? test yaptım biraz önce olsa da çıkmaz da işte.negatif çıktı.ateşimi ölçtüm sabah 36.8 anlamadım gitti.ümitlenmelimiyim sizce??????

selamlar herkese ....bişey sorcam bilen varsa cevap versin lütfen:44::44: ben bu ay 2.kez günde 1 olmak üzere kloman kullandım ve en son sağda 2 tane 12mm yumurta vardı 18. günde.26 ve 27.gün boş geçmedi ve akıntının içinde (27.gün) kan vardı.bugün 34. gün ve benim adetlerim hep düzgündür en geç 31.günde oldum son 1 yılda daha önce de geç kaldığı olmadı. yani acaba geç yumurtlama olmuş olabilir mi sizce ? test yaptım biraz önce olsa da çıkmaz da işte.negatif çıktı.ateşimi ölçtüm sabah 36.8 anlamadım gitti.ümitlenmelimiyim sizce??????

inşallah hamilesindir canım.
yumurtaların çatladımı peki? çatlamayınca kist oluyormuş çünki.pazartesine kadar bekle istersen olmadı doktora gidersin

benimde 4. ayim insallah tutar cnm peki kacinci gunundesin ben agustosun 10da beklenmeyen adetim insallah 9 ay boyunca gelmezzzz:KK9:

inşş canım bu ay hepimiz tuttururuz .benim hiç beklenmeyen adet tarihim 7 ağustos inşşş hiç gelmez:))))

bugün 10. günümdeyim canım pazartesi yumurta kont var

inşallah hamilesindir canım.
yumurtaların çatladımı peki? çatlamayınca kist oluyormuş çünki.pazartesine kadar bekle istersen olmadı doktora gidersin

işte yumurta çatladı mı bilmiyorum belki diyorum . akıntı içinde kan aklımı bulandırdı yani bi de adet gecikmesi fazla bilmiyorum belki de çok geç çatlamış olabilir mi ne dersin?????????????

işte yumurta çatladı mı bilmiyorum belki diyorum . akıntı içinde kan aklımı bulandırdı yani bi de adet gecikmesi fazla bilmiyorum belki de çok geç çatlamış olabilir mi ne dersin?????????????

valla canım bilemiyorum ki.dediğin gibidir belki geç çatlamıştır.çatlatma iğnesi vurundun mu?

aklım şaşmaz çünki mucizelere inanırım.
bebişin seninledir umarım

inşallah öyledir...bu ay rahim filmi çektircem yoksa ...kürtajdan sonra çektirmedim çünkü...kimse de demedi klomene baişlamadan çektirmek lazım diye...nasip işte ama yani demeleri gerekmez miydi?

inşallah öyledir...bu ay rahim filmi çektircem yoksa ...kürtajdan sonra çektirmedim çünkü...kimse de demedi klomene baişlamadan çektirmek lazım diye...nasip işte ama yani demeleri gerekmez miydi?

burda klomen kullanıp rahim filmi çektirmemiş arkadaşlar var ama onlar korktukları için ertelemişler.senin doktorunun söylemesi gerekiyodu ki bide kürtaj olmuşsun.geçmiş olsun

burda klomen kullanıp rahim filmi çektirmemiş arkadaşlar var ama onlar korktukları için ertelemişler.senin doktorunun söylemesi gerekiyodu ki bide kürtaj olmuşsun.geçmiş olsun

sağolasın ...evet bana başka bi doktor dedi telefonda görüştüğüm..tedaviye başlamadan önce rahim filmi çektürmen gerekirdi dedi o nedenle çektiriyorum . yoksa benim doktor sordu çektirmedim dedim ama çektirmen gerek falan demedi.nasıl iş yapıyolar anlamış değilim yani.solda bi anormallik olabilir diye düşünüyorum ben de çünkü kasık batmaları oluyodu yumurta olduğunda .ilk klomende soldaki yumurta büyümüştü ve solda kasık batmaları oldu ve o ay tutmadı mesela.sonraki ay tedavisiz geçti o ay da sol tarafta batmalar oldu. bu ay hiçbişey yoktu çünkü solda hiç yumurta olmadı???

sağolasın ...evet bana başka bi doktor dedi telefonda görüştüğüm..tedaviye başlamadan önce rahim filmi çektürmen gerekirdi dedi o nedenle çektiriyorum . yoksa benim doktor sordu çektirmedim dedim ama çektirmen gerek falan demedi.nasıl iş yapıyolar anlamış değilim yani.solda bi anormallik olabilir diye düşünüyorum ben de çünkü kasık batmaları oluyodu yumurta olduğunda .ilk klomende soldaki yumurta büyümüştü ve solda kasık batmaları oldu ve o ay tutmadı mesela.sonraki ay tedavisiz geçti o ay da sol tarafta batmalar oldu. bu ay hiçbişey yoktu çünkü solda hiç yumurta olmadı???

yumurta büyürken sancı ve batma yapıyo belki ağrılarının sebebi ondandır.bu ayda solda yumurta olmadığından sancı olmamış olabilir.ama rahim filmini ihmal etme için rahat etmiş olur

yumurta büyürken sancı ve batma yapıyo belki ağrılarının sebebi ondandır.bu ayda solda yumurta olmadığından sancı olmamış olabilir.ama rahim filmini ihmal etme için rahat etmiş olur

yok ihmal etmiycem inşallah önce özeline gitcem sonra da adet bitiminde yaptırcam ..bakalım belki de gerek kalmaz naip artık bekleyip görcez.....

Canım yakın bir zaman önce tüp bebekle ilgili bir seminere katıldım, Hocamın anlattıkları çok güzeldi, klomen v.b ilaçlarla ilgili şu cümleyi vurguladı; " günümüzde kısırlık olayları oldukça arttı sebepli yada sebepsiz kısırlıklarla baş etmek için önce yapılması gerek dr. tarafından ilk ay ilaçsız yumurta takibi, ilaç almadan bünye nasıl yumurta üretiyor, sonra diğer bütün tahliller ve en son tahlil sonuçlarına göre ilaç tedavisi, fakat ne yazık ki artık dr. a gidildiği zaman hemen klomen veriyorlar,şeker verir gibi, ben kendi kendine yumurta üretebilen bir kadının klomen kullanmasını kesinlikle önermiyorum....." şeklinde çok güzel bir konuşmaydı, sanırım bu da beni çok etkiledi ki tedaviyi bıraktım, çünkü bende hiç bir problem yok, adetler düzenli, yumurtalar gelişiyor, ama olmayınca olmuyorrrr.

klomen ilacı cimcimenin dediği gibi , yumurtlama olmayan kişiler için...ve çok sıkı kontrol gerektiriyor.ilk olarak günde bir tane olmak üzere 5 gün kullanılır ve yumurtanın durumu 5.günü bakılır..bende de yumurtlama sorunu yoktu.ve klomen verdiler sonraa yumurtalar aşırı uyarıldı.bir sürü yumurta oldu...onlar kist oldu vs....iyi bir ilaç..bu ilaçla hamile kalanlarda var ama herkeste aynı sonucu vermiyor...bence bu ilacı kullanan , kullandığı günlerde 2 günde bir yumurtalığına bakılması ve klomenin yumurtaları nasıl etkilediği takip edilmesi gerekir.
ben şu sıralar hayıt suyu içiyorum.doktoru falanda bıraktım..bakalım olmazsa artık ramazandan sonra tüp bebek olayına gireceğiz...bu arada bugün 26.günüm..hala gelen giden yok.bir heyecan bastı....sormayın... :) hayıt suyu ile bir mucize olur mu dersiniz...

Son düzenleme:
X