Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım çok tesekkür ederim.amın ınsalllah canım sag salım kucagıma alırım.ben gercekten cok ıstedım ıkızım olmasını allahım kalbıme göre verdi cok mutluyum.bı tane oglum var.bu sene ılkokula baslayacak.o yanlız buyumustü ıkızlerım bırbırlerıyle arkadas olacaklar.evet klomenle hamıle kaldım.darısı sana ve ısteyen herkese canım.ınsaallah sende en kısa zamanda hamıle kalırsın.

ne guzel insallah hep saglikli kalirlar bende ikizleri cok seviyorum ozellikle kiz erkek ikisindende ayni anda cok guzel bisi yaaa Allah bizede nasip eder insallah kac aylik bebeklerin

amın canım saol.benımkıler 13 haftalıklar.3 ayı doldurduk iste.darısı sana canım ınsallah senınde ıkızlerın olur amınnn...

geçtiğimiz ay klomensiz 21. günde 10mm sağda 12mm solda yumurta vardı dr geç kalmış buyumek için dedi. pregesteronum 0 çıktı sen yaptırdın mı kasıklarda ağrı akıntım oldu atesım hep 36.7 idi kesindim hamile olduğuma adetim de gecikti test yaptım negatif çıktı.ve 40. gün adet oldum yeni tedavi için adetimin 2. günü dr gittim 15mm folikül kisti çıktı yasmın verdi yanı benım boyle oldu senden tek farkım kan yoktu birde adetim klomen kullanmayınca gecikir genelde ama belkide hamilesindir ama çok ümitlenince hayal kırıklığı oluyor nötr ol ki negatif olursa üzülmeyesin hayırlısı neyse o olsun hepimiz için...

kızlarr ben adetimin 3. günü klomene 5. günün de incir havuç suyuna başladım ama hiç bi ağrı falan yok:44: acaba yumoşlarım gelişmedi mi sadece bi kaç gün önce sol kasığımda bi ağrı oldu o kadar :26:
pazartesi günü dr kont var herşey belli olcak nasılsa :18::18::18: inşş büyümüşlerdir

fazla tabi hiç durmadım ki o kadar zaten.ya sanki hamile kalan herkez ayağını havayamı dikiyo ne biliyim işte doktor ısrarla söyleyince yapıyosun işte.bu sefer bakalım inşallah dayanırım 1 saat

yooo hiç ilgisi yok canım millet valla çatır çatır hamile kalıyo ne yastık nede ayak kaldırma benim çoğu arkadaşım bi kez bırakmayla hamile kaldı kimisi konurken kaldı
zor olan biziz:44: canımız istediği zaman hamile kalamıyoruz ki öyle bi lüksümüz bile yokk [/QUOTE]

slm cnm bn 25.06.2011 adet oldm yumurtlama tarhmde 4 ile 9 idi boş gecirmedm ve suan adetme 6 gn war ve bnm brkaçgndr mide bulantm ve bas dnmem var ve kusuyorm acaba hamile olabilir mym klomei kullanılı 2. ayım bu arada

slm cnm bn 25.06.2011 adet oldm yumurtlama tarhmde 4 ile 9 idi boş gecirmedm ve suan adetme 6 gn war ve bnm brkaçgndr mide bulantm ve bas dnmem var ve kusuyorm acaba hamile olabilir mym klomei kullanılı 2. ayım bu arada[/QUOTE]

slm canım adetine de yaklaşmışsın canım belirtilerine göre vardır bişey ama kendini çok ta kaptırma çünkü bazen psikolojikte olabiliyo sonrası malum...
ama inşş tutmuştur canım klomenle 2. deneme de bile çok hamile kalan var inşş sende hamilesindir canım

slm cnm bn 25.06.2011 adet oldm yumurtlama tarhmde 4 ile 9 idi boş gecirmedm ve suan adetme 6 gn war ve bnm brkaçgndr mide bulantm ve bas dnmem var ve kusuyorm acaba hamile olabilir mym klomei kullanılı 2. ayım bu arada

slm canım adetine de yaklaşmışsın canım belirtilerine göre vardır bişey ama kendini çok ta kaptırma çünkü bazen psikolojikte olabiliyo sonrası malum...
ama inşş tutmuştur canım klomenle 2. deneme de bile çok hamile kalan var inşş sende hamilesindir canım[/QUOTE]

tsekkr edrm cnm saol ama inş hamileymdr cok sabrszlanıyorm

günaydın kızlar ya bu mide bulantım hiç gecmiyo bnm gece cok kt idim smdi yine aynı bide gece ellerim uyustu acaba neden adetme 5 gn kaldı ama da hiç bir bellirti yok ay benm için dua edn inş.hamileyimdir 1 haftadr btmeyen midebulatsı ve kusma var allahtan hayırlısı :2:

hamile olabilirsin cnm ben mesela 1 kez midem bulandi acaba hamilemiyim diye dusunmustum ama benimki piskolojikti tabiki ama senin baksana cok sik oluyo sanirim hamile olabilirsin hayirlisi olsun cnm insallah bu ay bekledigin haberi alirsin......

arkadaslar klomen kullandim cuma günü yumurta 27.6mm di dr. normal diyor ama cok agrim var sizce normalmi sizde en cok kac mm buyudu igne yapmadi catlamasi icin yoksa kistemi ceviriyorum

arkadaslar klomen kullandim cuma günü yumurta 27.6mm di dr. normal diyor ama cok agrim var sizce normalmi sizde en cok kac mm buyudu igne yapmadi catlamasi icin yoksa kistemi ceviriyorum

catladigi icin agri hissediyorsundur cnm merak etme dogrumu bilmiyorum ama benim ilk ayimda yumurtam 17 mm di catlatma ignesi oldum ama hic bisey hissetmedim 2.ayimda 2 yumurtam oldu 21 22mm ama igneden sonra sol tarafimda agri oldu belki yumurtam 1 den fazla oldugu icin yada biraz daha buyuk oldugu icin agridi diye dusunuyorum agrilarin kac gundur var???

ben bu zamana kadar hiç çatrlatma iğnesi olmadım yumurtm hep 26 mm kadar ulastı ne zaman bu boyuta gelse dr çatlamak üzere dedi ama genelde forumlarda 18 20 mm gelince çatlatma iğnesi veriyorlarmıs cok buyuk olmaması gerekiyor diyor ama benım bu boyutlardayken catladı kıst filan olmadı ..

oyle biseyki catlatma ignesini herkese vermiyo doktorlar kendiliginden catladiktan sonra gerek duymuyolar benim mesela yumurtalarim hem tembel hemde catlamiyo sanirim o yuzden ben 2 sinide kullaniyorum....

Canım bu ay banada aynı şey oldu ilaçsız adet oldum diye sevinirken kanamam olmadı böyle geçti bu ayy sinir oldum inşallah en kısa zamanda düzelir ve rahata ereriz....

benim kırmızılar söküldü nihayet canım bugün 3. günü 5. günümde incir suyuna başlicam.12. günümde de takibe gidicem bir iki ay bu şekilde ilaçsız doğal denicem akışına bırakıcam tabiki takip yaptırıcam merak ediyorum çünkü:)
doktorum klomene ağustos ayında başlicaz demişti + estrofem yine.ama ben belki kullanmam yani aspirin gibi klomen kullanmak istemiyorum.zaten ben düzenli adet olan bir insanım düzenli adet olan herkes elbet yumurtluyordur her ay olmasa da.ben tiroid yüzünden yumurtalarımın gelişmediğini düşünüyorum onun için de ilaç kullanıyorum bu hafta ölçtürücem.normale de girdiyse böyle incir kürüyle denicem yine.inşallah bu sefer ilaçsız doğal yoldan gelir meleğim...
senin de inşallah düzene girer canım ya adet olamamak çok kötü inan ben olana kadar insan çocuk fikrini bile atıyo kafasından adet olmak istiyosun yani.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun..

oyle biseyki catlatma ignesini herkese vermiyo doktorlar kendiliginden catladiktan sonra gerek duymuyolar benim mesela yumurtalarim hem tembel hemde catlamiyo sanirim o yuzden ben 2 sinide kullaniyorum....

adetime 5 gn var ama ben dayanamayıp esimi nbtçi ecz.gndrdm acaba belli olur mu hamile olup olmadığm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…