Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

günaydın arkadaşlar test yaptım ama malesef negatif hatta test bozuktu heralde çünki tek çizgi bile 2 dk sonra çıktı 13 temmuza kadar beklicem inş kiss olmazzz:KK43:((((((((

nasılsınız ????
kızlar dün dr a gittim ve kesemizi gördükkkkkk :nazar::nazar::nazar:
daha minnacık bişi ayın 19nda da kalp atışlarını duymaya gideceğiz inş RABBİM NASİP EDERSE....!!!!!

nasılsınız ????
daha minnacık bişi ayın 19nda da kalp atışlarını duymaya gideceğiz inş RABBİM NASİP EDERSE....!!!!!

ayyy çok sevindim çok güzel bize Allahım nezaman nasip edecek canım bebişini sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin Allahım aminnnnnnnnnnnnnn

günaydın kızlar bende dün doktora gittim klomen verdi 5. gün kullanmaya başla 2 gün sonra gel dedi benim doktor izindeymiş başkasına gitmek zorunda kaldım o yüzden bakalım hayırlısıyla bu ay olur inş

günaydın kızlar bende dün doktora gittim klomen verdi 5. Gün kullanmaya başla 2 gün sonra gel dedi benim doktor izindeymiş başkasına gitmek zorunda kaldım o yüzden bakalım hayırlısıyla bu ay olur inş

hadi hayırlısı canım inşallah hemen kalırsın hamile.))))))

günaydın kızlar bende dün doktora gittim klomen verdi 5. gün kullanmaya başla 2 gün sonra gel dedi benim doktor izindeymiş başkasına gitmek zorunda kaldım o yüzden bakalım hayırlısıyla bu ay olur inş

Hadi cnm hayırlısı olsun ben de aynı senin gibi kullanmıştım ilacımı inş karşılığını alırsın cnm..

nasılsınız ????

Ayyy ne güzel cnm çok sevindim Allah sağ salim kucağına da almayı nasip eder inş..:nazar::nazar: Allah tez zamanda hepimize bu güzel duyguları yaşatır inş...AMİİNNN...

günaydın cnm bozma moralinii olumsuz düşünme en iyisi bekle zamanını..

günaydın canım yok bozmuyorum hayırlısı diyorum evet beklicem 13 temmuzu .eşim ilede konuştuk dün akşam biraz moral oldu biraz maddi sıkıntılarımız var 1 sene kadar işten çıkarılma durumumda var eşim çok dert etme hayırlısı olsun dedi belki allah sıkıntının içine olmasın diye nasip etmiyordur dedi yani biraz moral oldu allahtan eşim çok destek oluyorr bu ayda olmaz ise oluruna bırakacağız canım bişey kullanmayacağım...

günaydın canım yok bozmuyorum hayırlısı diyorum evet beklicem 13 temmuzu .eşim ilede konuştuk dün akşam biraz moral oldu biraz maddi sıkıntılarımız var 1 sene kadar işten çıkarılma durumumda var eşim çok dert etme hayırlısı olsun dedi belki allah sıkıntının içine olmasın diye nasip etmiyordur dedi yani biraz moral oldu allahtan eşim çok destek oluyorr bu ayda olmaz ise oluruna bırakacağız canım bişey kullanmayacağım...

Kesinlikle katılıyorum cnm her şerrin ardında bir hayır vardır..Rabbim senin için doğru zamanını biliyo cnm sadece az sabır..Allah kocalarımızdan da razı olsun valla..

Rojdacım günaydınn cnm...Bgn filmi çekilcem ya sen gitmeden ağrı kesici almışmıydın bana ordakiler gerek yok dedi ama ben gene de alsammı diyorum..:44:

Rojdacım günaydınn cnm...Bgn filmi çekilcem ya sen gitmeden ağrı kesici almışmıydın bana ordakiler gerek yok dedi ama ben gene de alsammı diyorum..:44:

günaydın canım.cevaplamam geç oldu biraz kusura bakma pc başında değildim.özele msj attım umarım okursun gitmeden.

Rojdacım...

Cnm inş bayan da iyidir sen bayan çekti demiştinde şimdi cevat bey diyince ondan karıştım cnm.. Ordakilerin hepsi tecrübelidir ztn bayan da iyidir umarımm..

Son düzenleme:
X