Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım ağustosun 9 da tam 2 yılı dolduracağız ben pko olduğumu evlendikten 4 ay sonra öğrendim ve hemen çocuk işlemlerine başladım ama bir türlü tedavi göremedim devlet hastanesine gittim bana bakıldı tabiki pko çıktı her iki yumurtalığımda ve çok zor regli oluydum ve eşimden sperm testi istediler onda da morfoloji bozukluğu varmış ve hareketlilik hiç birşey söylemediler bunlardan hiç bahsetmediler ve direk aşılama denildi bizde şaşkına döndük ne olduğunu anlayamadık ben yine sordum doktora ama ağzından cımbızla laf alıyodum aman dedim sinirlendim bıraktım en son özel hastaneye gittim doktorum söyledi morfoloji bozukluğu var ve hareketlilik çok az dedi %2 di ileri hızlı sperm ama yinede biz klomenle başlayalım dedi vede rabbim ol dedi umudunu yitirme tatlım herşey çok çabuk değişiyo demekki eşimin sperm değerleri bu ay yükselmiş ve eşim sigarayı bıraktı bırakalıda 7 ay oldu bence onunda etkisi var zararlı şeyler spermleri çok etkiliyo ve eşimde bu ay fındık ceviz delisi olmuştu haftada mutlaka 2 ,3 kere yiyodu inşllh Rabbim sanada ve isteyen bütün herkese nasip eder.....

veee bugün öğrendiğime göre sanırım ikiz annesi olacağım inşllh rabbim nasip ederse sağ salim kucağıma alırım inşllh Rabbim bu duyguyu sizlere nasip eylesin :KK61:

hahahahaha süper bu ya çifte mutluluk daha ne olsun maşallah size çift kese göründü sanırım sağlıkla gelsinler....

serophene ile 3. ayım ilk ay iğne verdi 15. gün vuruldum. 2. ay 12. gün gittim 14.gün tekrar gel dedi yumurta çatlamış galiba dedi iğne vermedi. bakalım bu son ay verecek mi vermeyecek mi? bu ay eşimde test yaptıracak yine olmazsa bir daha ki ay daha önce rahim filmi demişti doktor onu sorucam çektirelim mi diye benim daha önce 8 haftalık düşüğüm var ondan sonra tıkanma olmuş olabilir mi?

canım eğer çatlaman olmadığsa iğne verir bence.çünkü yumurta indüksiyonu tedavisi çatlatma iğnesini gerektiriyor eğer kendiliğinden çatlama olmadıysa..rahim filmi hiç kolay bir işlem değildir şimdiden söyliyim.ama tıkanıklık varsada açmak için birebir:)düşükten sonra düşüğe bağlı tıkanma olmaz canım eğer vajinal yoldan bi enfeksiyon geçirdiysen yada bi hastalık atlattıysan olabilir yada yaşın çok geçmişsede tıkanıklık olabilir..ama kürtaja bağlı bi tıkanma olmaz eğer kürtaj sırasında yada sonrasında bi enfeksiyon kapmadıysan...

canım eğer çatlaman olmadığsa iğne verir bence.çünkü yumurta indüksiyonu tedavisi çatlatma iğnesini gerektiriyor eğer kendiliğinden çatlama olmadıysa..rahim filmi hiç kolay bir işlem değildir şimdiden söyliyim.ama tıkanıklık varsada açmak için birebir:)düşükten sonra düşüğe bağlı tıkanma olmaz canım eğer vajinal yoldan bi enfeksiyon geçirdiysen yada bi hastalık atlattıysan olabilir yada yaşın çok geçmişsede tıkanıklık olabilir..ama kürtaja bağlı bi tıkanma olmaz eğer kürtaj sırasında yada sonrasında bi enfeksiyon kapmadıysan...

rahim filmi çektirenlerin yazılarını okudum kolay görünmüyor evet ama ne biliyim bir umut işte. doktora sorucam isterse çekiliriz. ben kürtaj olmadım canım kendi düştü 8 haftalıkken. üzerinden tam bir sene geçti nerdeyse. doktor bir ara akıntın var görünüyor dedi muayenede ilaç vermişti ama öyle önemli bir şey demedi. yaş 28 oldu daha çok geçmeden anne olmak istiyorum hayırlısıyla ama................

canım ağustosun 9 da tam 2 yılı dolduracağız ben pko olduğumu evlendikten 4 ay sonra öğrendim ve hemen çocuk işlemlerine başladım ama bir türlü tedavi göremedim devlet hastanesine gittim bana bakıldı tabiki pko çıktı her iki yumurtalığımda ve çok zor regli oluydum ve eşimden sperm testi istediler onda da morfoloji bozukluğu varmış ve hareketlilik hiç birşey söylemediler bunlardan hiç bahsetmediler ve direk aşılama denildi bizde şaşkına döndük ne olduğunu anlayamadık ben yine sordum doktora ama ağzından cımbızla laf alıyodum aman dedim sinirlendim bıraktım en son özel hastaneye gittim doktorum söyledi morfoloji bozukluğu var ve hareketlilik çok az dedi %2 di ileri hızlı sperm ama yinede biz klomenle başlayalım dedi vede rabbim ol dedi umudunu yitirme tatlım herşey çok çabuk değişiyo demekki eşimin sperm değerleri bu ay yükselmiş ve eşim sigarayı bıraktı bırakalıda 7 ay oldu bence onunda etkisi var zararlı şeyler spermleri çok etkiliyo ve eşimde bu ay fındık ceviz delisi olmuştu haftada mutlaka 2 ,3 kere yiyodu inşllh Rabbim sanada ve isteyen bütün herkese nasip eder.....

veee bugün öğrendiğime göre sanırım ikiz annesi olacağım inşllh rabbim nasip ederse sağ salim kucağıma alırım inşllh Rabbim bu duyguyu sizlere nasip eylesin :KK61:

ne kadar mutlu oluyorum hamile haberleri aldığım zaman anlatamam,burdaki hiç kimseyi tanımıyorum ama hepimiz aynı amaçla burdayız ve bizi bizden başka kimse anlamıyor ne aile ne eş dost,burda olduğu gibi içimizi dökemiyoruz,o yüzden sizlerin mutluluğunu o kadar derinden hissediyorum ki,Rabbim herseyin en hayırlısını bilir isteyen herkese nasip etsin inş :)ben 8 aylık evliyim pko var prolaktin hormonum yüksek ve tiroidim de az çalışıyormuş yakın zamanda öğrendim bunu,eşiminde sperm değeri düşük çıktı varikosel varmış,hilal dedim sen bekleyeceksin baya zamanın var hapları kullanıyorum şu anda ıkı ay sonra tekrar test yapılacak ha bi de glifor verdi kadın dogum doktorum onu içiyorum ama haplar hormon hapları oldugu ıcın o kadar cok yan etkısı var kı evden cıkamıyorum desem yeridir..ama :emir_bebek: için herseye deger :)ben asla Allahtan ümidimi kesmedim kesmem de hayırlısıysa olsun ama olsun ya en kısa zamanda :)))
:KK1:

rahim filmi çektirenlerin yazılarını okudum kolay görünmüyor evet ama ne biliyim bir umut işte. doktora sorucam isterse çekiliriz. ben kürtaj olmadım canım kendi düştü 8 haftalıkken. üzerinden tam bir sene geçti nerdeyse. doktor bir ara akıntın var görünüyor dedi muayenede ilaç vermişti ama öyle önemli bir şey demedi. yaş 28 oldu daha çok geçmeden anne olmak istiyorum hayırlısıyla ama................

cnm bende bu ay adet olursam rahim filmi çekilecek bende cok araştırdım topiklerden dr bunu sendende herhalukarda isteyecek mutlka çekilmek lazım birde eski sistemle çekilen filmler çok ağrılı oluyormuş çoğu kişi yeni sistem dijital olanla çekim yaptırmış 5 dk lık bir ağrı hissetmişler ....benim çekilceğim yerde dijitalmış aradım 450 tl istediler birde dışardaki ilaçlardan bile farklı ilaç kullanıyoruz dediler...eğer ssk da çekileceksen oradakiler eski sistemmiş...

ne olmuş bu siteye yahu yine mesaj yazdıgımız yer degişmiş. canlarım uzun süredir siteye girmiyorum biliyorsunuz bu ay yumurta gelişmedigi için dibe vurmuş vaziyetteydim yeni yeni toparlanıyorum . sevde,umutlum siz nasılsınız umarım iyisinizdir . bu kadar uzak kalınca sizi çok özledim artık bebiş için ugraşmasamda arasıra girip ce ee derim .ecelf,mehil umarım sizde toparlanmışsınızder,demos umarım filmin temiz çıkmıştır canım, izmirli ben aşılama hüsranı oldum inşallah seninki tutar arkadaşım az kaldı galiba sanırım adet tarihin 7 temmuzdu umarım hamiş haberi verirsin canım. cimcimecim sen nasılsın . ve diger adını yazamadıgım arkadaşlarım umarım en kısa zamanda meleklerinize kavuşursunuz . ben saldım çayıra mevlam kayıra hayırlısı böyleymiş diyorum . şimdi kendimle ilgilenmeye başladım kavitasyona gidip ilaçlardan dolayı aldıgım 8 kiloyu vermeye çalışacagım . cilt maskeleri, saç maskeleri derken oyalıyorum kendimi işte . birkaç sayfa okuyabildim umutlum dönmedi galiba o olmadan liste güncellenmiyor herhalde . bu arada hamiş kalan arkadaşları çoooookkkk tebrik ederim saglıkla kucaklarına alırlar inşallah. sevdecim,umutlum en kısa zamanda güzel haberlerinizi almak istiyorum bütün kalbimle. sizleri seviyorum kendinize iyi bakın .

cnm merhaba bende iğnemi oldum çalışmalarıda bitirdik beklıyorum artık...kıısmetse ama hiç umudum yok hayırlısı olsun....sen nasılsın?kımse girmiyor artık artık kımsenın tadı tuzu kalmadı onun için artık topikede girmiyorlar.....sağlıklı olalımda herşeyın hayırlısı olsun.....sende kendıne çok iyi bak cnm......

bu çok güzel bir hbr cnm oyyyy bir kız bir erkek olur inş.ben senın adına çok sevındım cnm.inş.kucağınıda aldığın günleri görürüz....:nazar:

tabi rahim filmi çektirmek şansını arttırır.inş hayırlısı olur..düşük yapan annelerde içeride parça kalmasın diye bazen kürtaj yapılır yani rahim içi temizlenir..sanada yapılmıştır sandım..yaşındaha genç arkadaşım olur inş sen rahat ol sonuçta büyük bi problemin yok..hakkımızda hayırlısı...

merhaba kızlar nasılsınız hamile haberi duyunca moraller ümitler yerine geliyor benım adetimin 30. günü beklemedeyim ama neyi cunku yumurtam buyumedi 21. gün pregesteron 0 ve yumurta iki tane biri 9 mm diğeri 12 mm idi belki bir ihtimal buyur dıye umutlanıyorum ama bosa iğne tedavisine baslayacağım ama fiyatlar cok yanıltıcı ve yuksek o iğneye verdiğimiz paralar tutmassa boşa gidecek genelde herkez birçok tedavi sonunda doğal hamile kalıyor benımde oyle olacak gıbı geliyor bosa tedavi goruyormusum gibi 11. ayım bu ay 9 ay klomen kullandım esımın sperm değerleri iyi bende pko var denildi ama her dr değil pko goruntusu yok sadece lh 14 çıktı nebiliyim işte bekliyorum..:78:

bu arada rahim filmi çektirmek isteyen arkadaslar zor oluyor ama 10 dk işlem 150 tl ye bu ay çektirdim dayanabılırsınız ben 10 ay bekledım bosuna hiç beklemeyın hemen cektirin..

günaydın cnm:) valla bende istiyorum biran önce tatile gitmek ama daha 2hafta var izne çıkmama:)

hayırlısı cnm sen bugün dr gideceksin varmı bir değişiklik bende hala adet olmadım eğer bu gecikmeyse hiç hoşuma gitmedi rahim film çektirip tatile gitcektim :KK43:((inşallah hamilesindir bende hiç değişiklik yok :KK43:((

[/TABLE]
cnm listeyi güncellemişsin sagol ama en son ki güncel olan liste bu değil. bende klomen ile ilk denememde hamile kaldım mesela adını hatırlamıyorum ama baska bı arkadasta güncellemişti en sonki oydu sanırım.

canım listeden benim adımda silinmiş hastaydım 1 haftadır giremiyordum 13 termmuzdu benimki klomen kullanıyorum??

canlarım kan testi yaptırdım %90 gebesin dediler halada inanmıyorum bende pko eşimde morfoloji bozukluğu ve ve ileri hızlı %2 di bunlar aklıma gelince Rabbimin mucizesi diyorum eşim hiç tedavi görmedi bende günde 1 tane klomen kullandım bu ay ve Rabbim ol dedi hala inanmıyorum kan testi bile yanlıştır diyorum bi türlü sevinemiyorum :KK53: :KK53: Rabbimmm yalvarıyorum sana yarattığın o güzel meleklerinden herkese nasip eyle

canım hastaydım bir haftadır giremiyordum çok ama çok sevindim Allah tamamını erdirsin tebrik ederim:)

kızlar bişey soracam kasıklarım çok ağrıyor hasta olacak gibi ama daha var 13 temmuza neden ağrıyor sizce dr tatile gitti:KK43:arıyamuyorum

hayırlısı cnm sen bugün dr gideceksin varmı bir değişiklik bende hala adet olmadım eğer bu gecikmeyse hiç hoşuma gitmedi rahim film çektirip tatile gitcektim :KK43:((inşallah hamilesindir bende hiç değişiklik yok :KK43:((

yok cnm sadece kasıklarım ağrıdı sabah biraz kist yaptıysa klomen ondandır hrlde...11:30da randevum cnm inşallah kötü bişey çıkmaz eşimde randevu aldı bugün oda sperm testini tekraalıcak inşallah oda güzel çıkar..bende rahim filmi çektircem cnm bu ay inş.bugün eşim için gideceğimiz merkezde bende bilgi alcam rahim film ile ilgili haftaiçi çalıştığımız için bi türlü gidemedik.bugün akşama kadar doktorlardayız inşallah güzel sonuçlarla döneriz akşama...:)

kızlar bişey soracam kasıklarım çok ağrıyor hasta olacak gibi ama daha var 13 temmuza neden ağrıyor sizce dr tatile gitti:KK43:arıyamuyorum

valla cnm benimde ara ara ağrıyo ama niye olduğunu bugün öğrencem inşallah...sen klomen kullanıyomusun cnm?

valla cnm benimde ara ara ağrıyo ama niye olduğunu bugün öğrencem inşallah...sen klomen kullanıyomusun cnm?

evet canım kullandım 4 yumurtam olmuş dr iyi dedi 3 gün önce ama bakalım kısmet dr bugün tatile çıktı beklicem 13 temmuza kadar Allah inşallah hepimize hayırlı evlatlar nasip eder..

evet canım kullandım 4 yumurtam olmuş dr iyi dedi 3 gün önce ama bakalım kısmet dr bugün tatile çıktı beklicem 13 temmuza kadar Allah inşallah hepimize hayırlı evlatlar nasip eder..

amin cnm inşallah hepimizin gönlündekini verir allahım:))))

canım rana nasıl bir tedavilerden geçtin acaba hamiş kalabilmek için merak ettim.lütfen bizimlede paylaşır mısın?ben aranıza yeni katıldım 2 yıllık evliyim bebiş istiyoruz ama bende pco hastalığı var .vallahi ben de klomene başladım 2 ay oldu bu ay üçüncü kullanımım.adetimin 5.günü başladım, adetimin 17.günü de progestan kullanmamı söyledi eğer bu hapı kullanırsam hamile kalabilirsem adet görmezmişim, ama hamile kalamazsam adet görürmüşüm söylediğine göre,

mrb canım ,
ben bu ay ilk kez klomen kullanmıştım ve 3 tane yumurtam olmuştu özellikle 2 si baya olğunlaşmış çatlama sewiyesine gelmişti 12.gün birde ateş ölçüyordum ateşime görede 15.gün yumurtam çatladı ve ayın 30nda idrar testi yaptım pozitifti hemen gidip kan werdim onunlada kesinleşti....
dr banada ya hamile gelceksin yada gününde adet olcaksın demişti birde bana çatlatma iğnesi progestron vs. wermedi gerek yok demişti canım ama kullanan çok arkadaşımız war inş bu ay seninde meleğin seni bulur RABBİM isteyen herkese nasip etsin inş......

X