Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canlarım kan testi yaptırdım %90 gebesin dediler halada inanmıyorum bende pko eşimde morfoloji bozukluğu ve ve ileri hızlı %2 di bunlar aklıma gelince Rabbimin mucizesi diyorum eşim hiç tedavi görmedi bende günde 1 tane klomen kullandım bu ay ve Rabbim ol dedi hala inanmıyorum kan testi bile yanlıştır diyorum bi türlü sevinemiyorum :KK53: :KK53: Rabbimmm yalvarıyorum sana yarattığın o güzel meleklerinden herkese nasip eyle

canım benim tbr ederim Rabbim kucağına almayı nasip etsin bugün ne güzel bi gün ya hamiş haberleri geliyo kan değerini söylemedilermi ayrıca bebde pcoluyum inan bu haberin beni o kadar motive ettiki çünkü son görüşmemde doktorum nerdeyse yarın gel tüp bebek yapalım dicekti

canım benim tbr ederim Rabbim kucağına almayı nasip etsin bugün ne güzel bi gün ya hamiş haberleri geliyo kan değerini söylemedilermi ayrıca bebde pcoluyum inan bu haberin beni o kadar motive ettiki çünkü son görüşmemde doktorum nerdeyse yarın gel tüp bebek yapalım dicekti

canım benim tahlilleri yaptırdığımız hastanede direk aşılama dendi aslında biz kararlıydık yaptırcaktık ama ALLAH nasip etmedi çünkü o ay eşimin eski çalıştırdığı yerin sigortası bitmişti parasal durumlar girdi araya aradan baya bi zamn geçti tavsiye üzürine bi özel hastaneye gittik doktr eşinde morfoloji bozukluğu var hareketlilik çok az dedi ama ne aşılama ne tüp bebek çıktı ağzından klomenle başlayalım dedi bende bişey demedim tabi eve gelince sinirlendim ben bu ilaçla nasıl gebe kalcam dedim bizim sorunumuz var nasıl olcak dedim ilaçıda faydası olmaz diye yarım yamalak içtim ne umudum vardı ne inancım Rabbim işte ol diyince oluyo kan değerimi yarın sabah öğrencem ama 15 20 dk poziztf yada negatif olduğuna bakıyolar kağıtda hiç kan değeri yok sadece pozitif var doktor çok önemli tatlım klomeni dene herşeyin dengesi o kadr değişiyoki spermlerin yumurtaların eşimin ileri hızlı sayısı %2 di ve bu değere doktorla aşılama değil tüp bebek gözüyle bakıyolar hareketlilikten geçtim morfoloji oda büyük bi sorun hiç umudunu kaybetme tatlım rabbim en kısa zamnda sizlerede nasip eder inşllh

canım benim tahlilleri yaptırdığımız hastanede direk aşılama dendi aslında biz kararlıydık yaptırcaktık ama ALLAH nasip etmedi çünkü o ay eşimin eski çalıştırdığı yerin sigortası bitmişti parasal durumlar girdi araya aradan baya bi zamn geçti tavsiye üzürine bi özel hastaneye gittik doktr eşinde morfoloji bozukluğu var hareketlilik çok az dedi ama ne aşılama ne tüp bebek çıktı ağzından klomenle başlayalım dedi bende bişey demedim tabi eve gelince sinirlendim ben bu ilaçla nasıl gebe kalcam dedim bizim sorunumuz var nasıl olcak dedim ilaçıda faydası olmaz diye yarım yamalak içtim ne umudum vardı ne inancım Rabbim işte ol diyince oluyo kan değerimi yarın sabah öğrencem ama 15 20 dk poziztf yada negatif olduğuna bakıyolar kağıtda hiç kan değeri yok sadece pozitif var doktor çok önemli tatlım klomeni dene herşeyin dengesi o kadr değişiyoki spermlerin yumurtaların eşimin ileri hızlı sayısı %2 di ve bu değere doktorla aşılama değil tüp bebek gözüyle bakıyolar hareketlilikten geçtim morfoloji oda büyük bi sorun hiç umudunu kaybetme tatlım rabbim en kısa zamnda sizlerede nasip eder inşllh

tebrik ederim allah tamamına erdirsin rana senide tebrik ederim ne güzel bugun iki hamile haberi var :nazar::nazar:

adat,m, bekliyorum canım bende bu ay ilk klomen kullandım ama doktorum sağolsun çok güzel moral bozuyo o kadar ilgisiz önemsiz konuştuki bu ay olmadığını düşlünüyorum aslında bugün bende kanda baktırmaya gidicektim ama adet olacakmışım gibi sancılarım var o yüzden gitmedim adet görüyüm başka bi doktor buldum ona gidicem inş hayırlısı bakalım ama dediğin gibi Rabbim ol deyince oluyo bende sabırla bekleyeceğim inş bebeğimin gelişini

canlarım kan testi yaptırdım %90 gebesin dediler halada inanmıyorum bende pko eşimde morfoloji bozukluğu ve ve ileri hızlı %2 di bunlar aklıma gelince Rabbimin mucizesi diyorum eşim hiç tedavi görmedi bende günde 1 tane klomen kullandım bu ay ve Rabbim ol dedi hala inanmıyorum kan testi bile yanlıştır diyorum bi türlü sevinemiyorum :KK53: :KK53: Rabbimmm yalvarıyorum sana yarattığın o güzel meleklerinden herkese nasip eyle

hayırlı olsun canımcımmm...allahtan umudu kesmemek lazım demekki..allah isteyen herkese nasip etsin inşş

seymadem canımmmm ebesin demek ne güzel :21::21::21::21:

canım bende senin ve diğer arkadaşlar gibi klomen ve yumurta takibi görüyorum :KK52::KK52: dr bu ay içmem için progesteron verdi :26:

Son düzenleme:

ayyy canım gerçekten rabbimin bi muciesi yeter ki nasip etsin ol de olsun :KK16::KK16: sağ sağlim kucağına alırsın inşşşş senin adına çok sevindim allahım inş bizlere de nasip eder gösterir :KK16::KK16:

tekrar tebrikler canım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

gozde_szr arkadaşım kaç yılllık evlisin ve bebek düşündükten ne kadar süre sonra hamile kaldın,bende de pko var eşimin sperm değerleri düşük moral oldu bana senin durumun,hayırlı sağlıklı olur inş :)

canım benim doktorum çatlatma iğnesinden sonra progestan başlatıyor bana.ama kullanabilirsin bi zararı yok döllenme olursa tutunmasını kolaylaştırır.sorularınız varsa yardımcı olabilirim arkadaşlar.ben ebeyim kadın doğum hastanesinde çalışıyorum..gerçi terzi kendi söküğünü dikemezmiş bende 11 aydır hamilelik için uğraşıyorm :)kısmett...

saol cnm cevabın için aklım karışık pzt yumurta takibine gitcem iğne verir mi bilmiyorum. hapı hem içmek istiyorum hem istemiyorum başım çok dönüyor içince.

Kızlar merhaba, aranıza yeni katıldım, kızlar bişey soracam aranızda aşılama yapan ve adeti geçen varmı, benim 1 gün geçti çok merak ediyorum, acaba asılama adeti geçiktiriyormu

bende günde 2 tane ile başladım cnm iki tane yumurtam oluştu ama 14.günde iğnemi oldum 13.06.2011 de ama hala adet olmadım.geçen hafta kan testimde negatif çıktı malesef sanırım benim korktuğum başıma geldi ve kist yaptı:KK43: ama herkeste olmuyomuş sanırım kist.cmrtesi doktora gitcem artık:)

cnm eğer döllenme gerçekleştiyse geçen hafta çıkmamış olabilir. hem şurda cumartesiye ne kaldı, ozamana kadar adetin gelmezse doktorun da tekrar tahlil yaptırmanı söyleyeck bence, hadi hayırlısı :13:

gözünaydın canım.klomeni kaç gün içtin?benim dr. günde iki kez dedi.ama açıkcası dr. bana ilgisiz geldi.

bende reçetede denildiği gibi ilk başta birer tane almayı düşünüyorum..

gözünaydın canım.klomeni kaç gün içtin?benim dr. günde iki kez dedi.ama açıkcası dr. bana ilgisiz geldi.

bende reçetede denildiği gibi ilk başta birer tane almayı düşünüyorum..

bende günde 3 tane içtim sende dr dinle bence ararı yok yumurta daha cok oluyo galiba
benm solda 4 tane kalıtelı yumurtam oluştu:emir_bebek:

Canımm gözün aydın allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :nazar::nazar: darısı başımıza inşallah bizede dua et canım.. Çokk şükür yaa sabahtan beri mesaj yazmaya çalışıyorum sitede problem var yazamadım...
AMİNNNN,
canım benim yaa çok saol inş sanada en kısa zamanda nasip olur gerçekten çok güzel bi duygu RABBİM kimsenin kucagını boş bırakmasın......

ayy canım hadi gözün aydınnnnnnn ne güzel bi gün oldu bugün yaaa.....:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

cnm eğer döllenme gerçekleştiyse geçen hafta çıkmamış olabilir. hem şurda cumartesiye ne kaldı, ozamana kadar adetin gelmezse doktorun da tekrar tahlil yaptırmanı söyleyeck bence, hadi hayırlısı :13:

öle cnm cmrtesi öğrencem artık neolduğunu tabi inş.bebiş vardır diye dua ediyorum ama bugüne kadar kan testim nezaman negatif çıksa gerçekten negatifti:KK43:neyse hayırlısı artık...sen başladınmı cnm klomene?

öle cnm cmrtesi öğrencem artık neolduğunu tabi inş.bebiş vardır diye dua ediyorum ama bugüne kadar kan testim nezaman negatif çıksa gerçekten negatifti:KK43:neyse hayırlısı artık...sen başladınmı cnm klomene?

hayır cnm ben başlamak için taa ağustosu bekliyorum :KK55: çünkü temmuzda kullanırsam yumurta takibi doktorumun tatil zamanına denk geliyor, yani 2. adetimde ilaca başlicam. ama temmuzda da boş durmaya niyetli değilim, bal tarçın çörekotu kürü uygulayacağım, durmak yok yola devam :KK66::KK66:

kızlarrrrr güne güzel bi haberle başlayalım istedim ......:nazar::nazar::nazar:

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM......:KK64::KK64::KK64:
bugün sabah test yaptım çift çizgi çıktı tam net değil ama yinede ekliyorummmm....
gidip hemen kan werdim saat 4te alcam inş onda da çıkar şuan çok tuhafım hiçbişi hissedemiyorum sanki şaka gibi RABBİM HAYIRLISINI WERSİNNN....

tebrik ederim canım ALLAHIM hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin yanılmıyosam sen incir kürüde yapıyodun faydasını gördün ALLAHIM isteyen herkese nasip etsin inşallah :emir_bebek:

kız bide ne aklıma geldi. doktoruma ovulasyon testi kullandığımıdan bahsettim, hafif bir tebessümle o testlere güvenme dedi. o testler yumurtların en fazla büyüdüğü gün ile ilgili bilgi veriyormuş. kaliteli de büyüse kalitesiz de büyüse her şekilde koyu 2. çizgi çıkıyormuş, bende ne güzel koyu 2. çizgiyi görünce yumurtluyorum diye seviniyodum, meğerse bende tık yokmuş :90:

X