Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

aynen cnm benim doktorumda hiç istemiyo o testleri :)ama ben kullandığımda hep çift çizgiden 14gün sonra adet oluyodumdoğruluğuna çok inanmıştım...neyse napalım biz takip edemiyosak doktorlar ederr :))))

arkadaşlar bende klomene başlıycam bugün ama dr. günde iki doz dedi.

heryerde en düşük dozdan başlanmalı deniyor. ne yapsam

canım farketmez aslında yani bana doktorum öyle demişti günde 1 tane ile başlayalım ama o ay eti etmedi ben de günde 2 tane kullandığım ay hamile kaldım genelde 2 yada 3 kullandırıyorlar zaten..

kızlarrr yardım edin lütfen adetim geçeli 8 gün oldu bugün test yaptım çift çizgi çıktı ama iki cizgide çok kırmızıydı test bozuk olabilirmi hiç inanasım gelimiyo

canım inanmak istemesen de sen hamilesin zaten bugün bi girdim siteye ard arda hamile haberleri çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah.

canım öyle düşünme her ay yumurtluyoruz o yumurtalar döllenmediyse adetle birlikte zaten dışarı atılıyo neden kist olsun ki?ayrıca sen çatlatma iğnesi olmuşsun zaten çatlamıştır bu durumda etki etmemesi çok düşük bir ihtimal bikaçgün daha bekle sonra bir test daha yap belki geç döllenmedir hiiiççç belli olmaz tatlım:)

rana ya süpersin ne kadar güzel bir haber bu böyle maşallah Allah kucağına almayı nasip etsin ben dün giremedim bugün girip bakınca hey maşallah ne bereketli günmüş dedim ne güzelll herkes emeklerinin karışılığını alıyor inşallah bir gün biz de alacağız sizler gibi...

ewet canım aldım 103 çıkmış dr umu aradım hemen süper dedi adet geçmeden güzel bi sonuç dedi pazartesi bidaha tekrarlıcam ve sonra gel bebeği görelim dedi ....
sizce nasıl değerim ???

canım adetin geçmedense çok güzel bi değer gerçekten bak pazartesi nasıl 1000 lerin üzerinde çıkıyo o değer ...

canım açıkçası adam gibi takip etmek isteyen doktor en erken 10. günü çağırıyor.kimisi 28 günde bir adet oluyor erken de yumurtlayabiliyor.ben 10. günümde gittiğimde 17 mm olmuştu yumurtam 12. günde ve 14. günde tekrar gittim en düzgünü de bu bence.14. günde de iğnemi oldum.

canım bende de tsh çıktı ondan çok zor hamile kaldım sen doktorunun verdiği ilacı düzenle kullan sonra daha kolay hamile kalırsın değerin düzene girince...

Rabbimin mucizesi işte Maşallah Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah...

hayırlı olsun canım. allah sağ salim kucağına almayı nasip eder insallah. ALLAH büyük işte hiç beklenmedik anda oluveriyor.

canım öyle düşünme her ay yumurtluyoruz o yumurtalar döllenmediyse adetle birlikte zaten dışarı atılıyo neden kist olsun ki?ayrıca sen çatlatma iğnesi olmuşsun zaten çatlamıştır bu durumda etki etmemesi çok düşük bir ihtimal bikaçgün daha bekle sonra bir test daha yap belki geç döllenmedir hiiiççç belli olmaz tatlım:)

cnm çok saol inşallah bebişdir:)yarın gitcem doktora 11de randevum var hayırlısı artık benden 1 hafta önce iğne olan arkadaşımla konuştum bende biraz önce o ikinci kutuya başlamış klomene ve yarın bitiyomuş ben hala adet olmadım kistmi oldu acaba dedim oda benimde bi tanesi kist olmuş ama adetle beraber gitti dedi...allah büyük cnm ya inşallah mucize yaşatır banada:)))))

slm cnm benimde dün adet olmam gerekiyodu olmadım hamile olduğumu sanmıyoum 24 haziranda dr gittiğimde çatlamamış bir yumurtam vardı acaba kistemi dönüştü bende merak ediyorum umarım öle bişey olmamıştır rahim filmi çekilecekti neden olmuyorum acaba hiç bir belirtide yok......

CNM SEN HANGİ GÜN İĞNE OLMUŞTUN?benimde hiç belirtim falan yok valla:) sen test yaptınmı peki inşallah hamilesindir cnm ya.....

CNM SEN HANGİ GÜN İĞNE OLMUŞTUN?benimde hiç belirtim falan yok valla:) sen test yaptınmı peki inşallah hamilesindir cnm ya.....

yok cnm dr bana iğne vermiyo geçen ayda klomen kullandım ozaman da vermedi kendi çatlamıştı kontrole gittiğimde hiç folükül kalmamıştı...bu ayda gene klomen verdi çatlatma iğnesi gene vermedi her ay düzenli adet olan kadının yumutası çatlıyordur dedi bende bu ayda yine bişey olmaz ise ne yapıcaz diye sordum aşılama yaparız dedi beni tekrar kontrole çağırmadı 14. gün gittiğimde solda 19 cm 2 adet yumoş sağdada 1 adet 13 cm yumoş vardı neyse ben dr değiştirmeye karar verdim aşılama için daha iyi bir dr bulmak üzere gittiğim dr çtlamamış yumurtam olduğunu söyledi ama başka bişey demedi ......şimdi kafam karıştı açıkcası test yapmadım bazen adetler 1 gün falan oynuyo ya bende bekliyorum bakalım ne cıkıcak umarım hayıra alametir...

ayyy inşallah hayırlı haberler verirsin cnm ya bende adet olayım rahim filmi çektircem bu ay eşim içinde randevu aldım cmrtesi testi tekrar yaptırcak oda...inşallah güzel çıkar ikimizinkide:)

ayyy inşallah hayırlı haberler verirsin cnm ya bende adet olayım rahim filmi çektircem bu ay eşim içinde randevu aldım cmrtesi testi tekrar yaptırcak oda...inşallah güzel çıkar ikimizinkide:)

inş. cnm senin bayağa oldu dimi adet gecikeli tekrar test yaptınmı....?

inş. cnm senin bayağa oldu dimi adet gecikeli tekrar test yaptınmı....?

valla cnm son adet tarihim 30.06.2011 iğnemi 13.06.2011de oldum....tekrar test yapmadım cnm ya idrar testlerine çok güvenmiyorum zaten kandada geçen hafta cuma baktırmıştım0.73 çıkmıştı. senin nezman bitti cnm klomen?adet tarihin nezamandı?

cnm en son adet tarihim 2 hazirandı 3 haziranda başladım ilaca 7 haziranda ilaç bitti benim adetlerim hiç şaşmaz 29 günde bir olurum ama bugün 30 gün umarım kist olmamıştır az önce hızlı kalktım sol kasığım battı anlamadım

senin yaklaşık 4 gün geçmiş sanırım en son ade tarihin neydi?ve hep düzenlimidir adetlerin

son adet tarihim 30 mayıs cnm ya yalnış yazmışım biraz önce:)ama iğne olduktan 14-15 gün sonra adet olunuyomuş genelde bende hala yok kaö gün geçmiş oluyo bilmiyorum cnm son adet tarihime göre 29 haziranda adet olmam lazımdı sanırım.çatlatma iğnesinden 15 gün sonra olsam ozamanda 28 hazirana denk geliyo.cnm benim adetlerim çok düzenli değil ama yumurtladıktan 14 gün sonra mutlaka adet oluyodum doktor takibinden ve ovulasyon testlerinden biliyorum ama şuan 18.günüm hala yok.inşallah kist değildir ya...biran önce yarın olsada öğrensem neolduğunu...

canım rana nasıl bir tedavilerden geçtin acaba hamiş kalabilmek için merak ettim.lütfen bizimlede paylaşır mısın?ben aranıza yeni katıldım 2 yıllık evliyim bebiş istiyoruz ama bende pco hastalığı var .vallahi ben de klomene başladım 2 ay oldu bu ay üçüncü kullanımım.adetimin 5.günü başladım, adetimin 17.günü de progestan kullanmamı söyledi eğer bu hapı kullanırsam hamile kalabilirsem adet görmezmişim, ama hamile kalamazsam adet görürmüşüm söylediğine göre,

ne olmuş bu siteye yahu yine mesaj yazdıgımız yer degişmiş. canlarım uzun süredir siteye girmiyorum biliyorsunuz bu ay yumurta gelişmedigi için dibe vurmuş vaziyetteydim yeni yeni toparlanıyorum . sevde,umutlum siz nasılsınız umarım iyisinizdir . bu kadar uzak kalınca sizi çok özledim artık bebiş için ugraşmasamda arasıra girip ce ee derim .ecelf,mehil umarım sizde toparlanmışsınızder,demos umarım filmin temiz çıkmıştır canım, izmirli ben aşılama hüsranı oldum inşallah seninki tutar arkadaşım az kaldı galiba sanırım adet tarihin 7 temmuzdu umarım hamiş haberi verirsin canım. cimcimecim sen nasılsın . ve diger adını yazamadıgım arkadaşlarım umarım en kısa zamanda meleklerinize kavuşursunuz . ben saldım çayıra mevlam kayıra hayırlısı böyleymiş diyorum . şimdi kendimle ilgilenmeye başladım kavitasyona gidip ilaçlardan dolayı aldıgım 8 kiloyu vermeye çalışacagım . cilt maskeleri, saç maskeleri derken oyalıyorum kendimi işte . birkaç sayfa okuyabildim umutlum dönmedi galiba o olmadan liste güncellenmiyor herhalde . bu arada hamiş kalan arkadaşları çoooookkkk tebrik ederim saglıkla kucaklarına alırlar inşallah. sevdecim,umutlum en kısa zamanda güzel haberlerinizi almak istiyorum bütün kalbimle. sizleri seviyorum kendinize iyi bakın .

bu ay hamile kalan bütün arkadaşları tebrik ediyorum allahım hayırlısıyla bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin isteyen herkesede bir an önce nasip etsin inşallah

seymadem canımmmm ebesin demek ne güzel

canım bende senin ve diğer arkadaşlar gibi klomen ve yumurta takibi görüyorum dr bu ay içmem için progesteron verdi :26:

evet canım ebeyim yardımcı olmaya çalışırım sizlere ..progestan kullan bence bende kullanıyorum ..bebeğin tutunması için gerekli bi hormon progesteron..hem adet düzenleyici etkiside var..biraz baş dönmesi uyku felan yapıyo ama gece yatmadan önce içersen bu yan etkilerden kurtulursun ben ööle yapıyorum ...

saol cnm cevabın için aklım karışık pzt yumurta takibine gitcem iğne verir mi bilmiyorum. hapı hem içmek istiyorum hem istemiyorum başım çok dönüyor içince.

yumurtlama gününse pazartesi iğne verir doktorun.progesteron bendede baş dönmesi yapıyodu ben gece yatmadan önce içiyorum hiç bi yan etkisi olmuoy canım birde öyle kullanmayı dene..

yumurtlama gününse pazartesi iğne verir doktorun.progesteron bendede baş dönmesi yapıyodu ben gece yatmadan önce içiyorum hiç bi yan etkisi olmuoy canım birde öyle kullanmayı dene..

serophene ile 3. ayım ilk ay iğne verdi 15. gün vuruldum. 2. ay 12. gün gittim 14.gün tekrar gel dedi yumurta çatlamış galiba dedi iğne vermedi. bakalım bu son ay verecek mi vermeyecek mi? bu ay eşimde test yaptıracak yine olmazsa bir daha ki ay daha önce rahim filmi demişti doktor onu sorucam çektirelim mi diye benim daha önce 8 haftalık düşüğüm var ondan sonra tıkanma olmuş olabilir mi?

arkadaşlar şimdilik çıkıyorum akşam bakarım yine belki dua edin bana yarın doktora gidiyorum inşallah kist falan yoktur...hayırlı haberler alırım inşallah...

abarjinos arkadaşım sen naptın 2gündür yoksun merak ettim:))))

canım ağustosun 9 da tam 2 yılı dolduracağız ben pko olduğumu evlendikten 4 ay sonra öğrendim ve hemen çocuk işlemlerine başladım ama bir türlü tedavi göremedim devlet hastanesine gittim bana bakıldı tabiki pko çıktı her iki yumurtalığımda ve çok zor regli oluydum ve eşimden sperm testi istediler onda da morfoloji bozukluğu varmış ve hareketlilik hiç birşey söylemediler bunlardan hiç bahsetmediler ve direk aşılama denildi bizde şaşkına döndük ne olduğunu anlayamadık ben yine sordum doktora ama ağzından cımbızla laf alıyodum aman dedim sinirlendim bıraktım en son özel hastaneye gittim doktorum söyledi morfoloji bozukluğu var ve hareketlilik çok az dedi %2 di ileri hızlı sperm ama yinede biz klomenle başlayalım dedi vede rabbim ol dedi umudunu yitirme tatlım herşey çok çabuk değişiyo demekki eşimin sperm değerleri bu ay yükselmiş ve eşim sigarayı bıraktı bırakalıda 7 ay oldu bence onunda etkisi var zararlı şeyler spermleri çok etkiliyo ve eşimde bu ay fındık ceviz delisi olmuştu haftada mutlaka 2 ,3 kere yiyodu inşllh Rabbim sanada ve isteyen bütün herkese nasip eder.....

veee bugün öğrendiğime göre sanırım ikiz annesi olacağım inşllh rabbim nasip ederse sağ salim kucağıma alırım inşllh Rabbim bu duyguyu sizlere nasip eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…