Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım benide eklermisin listeye 4. klomen kullanışım 10 gün sonra belli olucak inşş

canım benide eklermisin listeye 4. klomen kullanışım 10 gün sonra belli olucak inşş

cnm ya sen tecrübelisin bide sana sorayım:)çatlatma iğnesinden kaç gün sonra adet oldun sen?13.haziranda oldum iğnemide hala regl olmadımama kan testimde 10.gün negatif çıktı kistten korkuyorum ama zaten 1 tane dominant yumurtam oluşmuştu .sen böle bişey yaşadınmı yani adet gecikmesi oldumu kullandığın zaman?

ewet canım aldım 103 çıkmış dr umu aradım hemen süper dedi adet geçmeden güzel bi sonuç dedi pazartesi bidaha tekrarlıcam ve sonra gel bebeği görelim dedi ....
sizce nasıl değerim ???

anne oluyorsun öylemiiiiiiiiiiiiiiiii tebrik ederimmmmmm.rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşllh

aklıma takıldı çoğunuza doktor 15.günden sonra progesteron takviyesi vermiş doktor bana kanda hamilelik belli olmadan vermiyor. evde bir kutu progynex var. serophene ile son ayım bende evdekini içsem mi ki zaten daha önceden düşüğüm var olursa :44::44::44::44::44:tutunsun .

ewet canım aldım 103 çıkmış dr umu aradım hemen süper dedi adet geçmeden güzel bi sonuç dedi pazartesi bidaha tekrarlıcam ve sonra gel bebeği görelim dedi ....
sizce nasıl değerim ???

bilmiyorumki cnm netten baksaydın haftaya göre değerlere ben daha önce hiç yaşamadığım için bilmiyoruumki...

arkadaşlar ben açıkcası dün gittiğim dr. beğenmedim.haftaya başka dr. gidiceğim.

yumurtalık takibi adetin 11. mi 12. günümü oluyor.yani gün çok önemlimi?

klomene 4. gün başladımda.yumurtalık takibi yaptıranlar yazabilirmi?

cnm ben 5. gün hapa başlıyorum 12. gün gidiyorum ama genelde 14. gün olgunlaşıyor benim yumurtalar

ben şimdi başaka dr. gidiceğim.üstelik başka şehirde

12.gün gitsem birşey değişirmi?

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım site çok hoşuma gitti ve faydalı buldum benim bir sorum olacak ben 2 yıllık evliyim ve1.5 yıldır çocuk istiyoruz ve henüz olmadı, yaptırdığım testler sonucu prolaktin hormonum yüksek çıktı doktor bu yüzden hamile kalamadığımı söyledi ve bana Norprolac isimli bir hap verdi acaba bu hapı kulalnan ve hamile kalan var mı bir de adetliyken kullanılıyormu cevap lütfen

Canımm gözün aydın allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza inşallah bizede dua et canım.. Çokk şükür yaa sabahtan beri mesaj yazmaya çalışıyorum sitede problem var yazamadım...

Son düzenleme:

Bana 16. günde başla diyor dr una sormadan içme bence..

çatlatma iğnesinden 2 hafta sonra adet oldum.yani beklenen adet tarihimde adet oldum.adet gecikmesi olmadı canım.geç döllenme olmuş olabilir sende 10.günde illaki pozitif gelcek diye bişey yok .iki üç gün sonra tekrar baktırırsın betahcg değerine ..kist olma ihtimali olsa bile adetinin gecikmesine sebep olmaz..rahat ol..inşş hamişsindir :):):

canım benim doktorum çatlatma iğnesinden sonra progestan başlatıyor bana.ama kullanabilirsin bi zararı yok döllenme olursa tutunmasını kolaylaştırır.sorularınız varsa yardımcı olabilirim arkadaşlar.ben ebeyim kadın doğum hastanesinde çalışıyorum..gerçi terzi kendi söküğünü dikemezmiş bende 11 aydır hamilelik için uğraşıyorm :)kısmett...

canlarım kan testi yaptırdım %90 gebesin dediler halada inanmıyorum bende pko eşimde morfoloji bozukluğu ve ve ileri hızlı %2 di bunlar aklıma gelince Rabbimin mucizesi diyorum eşim hiç tedavi görmedi bende günde 1 tane klomen kullandım bu ay ve Rabbim ol dedi hala inanmıyorum kan testi bile yanlıştır diyorum bi türlü sevinemiyorum Rabbimmm yalvarıyorum sana yarattığın o güzel meleklerinden herkese nasip eyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…