Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım ne güzel ikizin olcakmış

sen kontrole gittin sanırım bu arada değerin kaç çıktı ne kadarlıkmış bebeğin ???

Canım çok teşekkür ederim, bende girmiyorum artık, hem iş yoğunluğu hem bebek fikrini silmek ve rahat olmak için. Böyle kendimi daha iyi hissediyorum, farklı şeylerle uğraşmak kafamı dinlendiriyor, belki bu koşullarda gelir bebişim, hayırlısını diliyorum her zaman. Bugün son iş günüm, izine çıkıyorum 2 hafta yokum ( 1 haftanın sonunda çağırmazlarsa tabii), herkeze kucak dolusu sevgiler, sevgiyle kalın, umarım dönünce bir sürü bebiş haberi alırım, özellikle İZMİRLİ heyecanla bekliyorum.

arkadaşlar klomen adeti uzatıyormu?benim ilk kullanmam.normalde adetim biterdi hala devam ediyor.

bilinen bi yan etkisi varmı?

GNZN nerelerdesin seni cok merak ediyorum bu ay beraber takipteydik ne yaptın acaba biz aynı gün adet oluyoduk senin durumun ne girde bilgi ver bize ...

arkadaşlar klomen adeti uzatıyormu?benim ilk kullanmam.normalde adetim biterdi hala devam ediyor.

bilinen bi yan etkisi varmı?

benim ilk kullanmamda uzamadı ama ikincisinde 3 gün uzadı... geçen hafta aynı soruyu bende sormuştum.

selam kzlar . yaw bir sürü hamilemiz oldu ama ben uğurlu listemizi göremiyorum. nasıl dualar edyordum o listeye girmek için şimdi her baktığımda hayal kırıklığı yaşıyorum. umutlu nerdesin yafffffffffffff :)

nasılsınız ???
benim aşırı derecede gaz sıkıntım war ve daha şu günlerde hemen yorulup nefes nefese kalıyorum normalmidir bu pazartesi kan testini tekrarlıcam sonra kontrole gitcem ......

sevocum hoşgeldin canım bizler iyiyiz seni sormalı.herkes toparlanmaya çalışıyor aslına bakarsan canım pek hareket yok sitede ben dinlenmedeyim sevde de öyle adet olmayı bekliyorum kürtajdan sonraki 32. günüm şuan adet olmayı çok istiyorum çok korkuyorum olamicam diye.ondan sonra incir kürüne başlicam kısmetse o şekilde yumurta takibi yaptırıcam büyüyen yumoş varsa da iğne miğne olmicam düzenli adet olan bir kadının zaten yumurtası çatlıyodur her ay doğala bırakıcam.bu arada bende tiroid çıkmıştı ilaç kullanıyorum şuan o da etkilemiştir zor hamile kalmıştım.o da düzene girince umuyorum ki ağustosta yada eylülde size kendiliğimden hamile kaldım diye müjde vereceğim inşallah.umutlum geri geldi yapamadı bizsiz biz de onu çok arıyoduk zaten.ama pek sık giremiyor liste de muallakta güncellemeye çalışanlar var ama o güncellesin istiyoruz bizde.böyle işte canım yazın herkes bir telaşlarda.kendine iyi bak.

canım çok güzel iyi dileklerde bulunmuşsun ve gerçekten soğru ben yakınlarıma bile bu kadar rahat açılamıyorum tanımadığım birer abla ve kardeş oldu buradakiler benim için.Rabbim hepimizin arzusunu biliyor inşallah gerçekleşecek.

kidy cim sen hiç soğan kürü denemişmiydin bikaç ay yapsana üstüste belki faydasını görürsün kız bak eşinin değerleri de iyiymiş bırak ilaç milaç içiyorsan doğal şeylere yönel ve kafanı rahat tut bence o zaman olur.

kızlar günaydın.................ben tatile gitmek istiyorum

denizden çıkıp ıslak ıslak havlumun üstüne yatıp bronzlaşmak istiyorummmmmm
:)))

kızlar bişey soracam kasıklarım çok ağrıyor hasta olacak gibi ama daha var 13 temmuza neden ağrıyor sizce dr tatile gittiarıyamuyorum

bu kadar erken adet olacakmış gibi belirtilerin varsa sen kesin hamilesin canım bak demedi deme :)))

yarın adet olmam gerekiyo.ne adet belirtisi var nede bebiş.test falanda yapmadım bekliyorum öyleee.
arada kasıklarım ağrıyo ama durduk yere değil eğilirken oluyo bide karnım sıkışınca birden bi sancı giriyo :18: bikaç gün daha bekleyim bakıyım sonra test yaparım

kızlar malesef korktuğum oldu ve çatlatma iğnesine rağmen sol tarafımda 4cm kist oluşmuş doktorum 4-5gün bekleyelim eğer adet olmazsan ona göre farlutal kullanırsın dedi ...napalım artık bu ayda olmadı bidahaki aylar olur inşallah:)buarada kisti yok etmek için ve biran önce adet olmam için tavsiye verirseniz çok sevinirim...doktora eşim testi tekrarlıcak dedim oda gerek yok rahim filmi çektir sonra tekrarlasın dedineyse bu ay tatile gitcez zaten sonrada inşallah evimize taşınacağız ondan sonra başlarım artık tekrar tedaviye:))))

cnm geçmiş olsun üzüldüm inanki ozaman bendede kist oldu benim adetlerim hiç gecikmez hep günügününe olurdum şimdi demekki offfff ya ((çünkü ben çatlamamış yumurtam olduğunu biliyodum dr kontrolünde görmüştüm sen biran önce söktürücüye başlada film çekil cnm...

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bende hamileyim :2: inanamıyorum test yaptım şimdi umutsuzca ve çift cizgi hemen cıktı çıldırıyorum.........

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bende hamileyim :2: inanamıyorum test yaptım şimdi umutsuzca ve çift cizgi hemen cıktı çıldırıyorum.........

höööönkkcanım şok oldum tabi çok sevindim tatlım hayırlı olsun kan verdinmi canım ya sağlıklı sıhhatli evlat olsun inşallah

slm kızlar bir aydır nete giremiyordum.ercelf kürtaj olmussun canım vallahi cok üzüldüm.cok gecmis olsun canım.
insallah en kısa zamanda tekrar hamıle kalırsın..

rana hamileymısın hayırlı olsun tebrık ederım canım cok sevındım.allah tamamına erdırsın.

umutluyum78 canım sende hamıleymısın hayırlı olsun allah tamamına erdırsın. cok sevındım.

bılıyosunuz bende ikiz bebeklerıme hamıleyım.kalp atıslarını gördüm.temmuzun 13 de dr kontrole gidecegim.

höööönkkcanım şok oldum tabi çok sevindim tatlım hayırlı olsun kan verdinmi canım ya sağlıklı sıhhatli evlat olsun inşallah

yok cnm henüz yaptırmadım şimdi eşimi aradım gelicek birlikte gidicez....ben hala inanamıyorum test yanımda öle duruyo bakıyorum çizgi kaybolmuşmu diye rabbim sana şükürler olsun kızlar dua edin inşallah kan tahlilimdede çıkar ...........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…