Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun.rabbim kalbimizdeki hayırlı duaları kabul etsin inş.....kendinize iyi bakın umutlarınzı yitirmeyinnnnn.....

mehilcim merhaba nasılsın uzun zamandır göremiyordum seni benim de giremediğim zamanlar oldu nasılsın neler yapıyorsun tedavin falan var mı devam eden.Seninde kandilin mübarek olsun canım...

kızlar hepinizin kandili mübarek olsun:)))allah dualarımızı kabul etsin inşallah:)

buarada bişey sormak istiyorum size ben 13.06.2011 tarihinde çatlatma iğnesi olmuştum.2tane yumurtam vardı.25.06.2011 tarihinde kan testim negatif çıktı normalde dün adet olmam gerekiyodu ama hala gelen giden yok.yumurtalarımın çatladığını ovulasyon testi ve kasık ağrımdan anlamıştım.şimdi niye adet olmamışımdır yani kist oluşurmuki yumurtanın çatlamasına rağmen?

evet canım yeni katıldım cok sevindim ilk denemende mi oldu
biraz deneyimlerini paylassan ve belirtilerini
benim 14.günüm ve cok adet sancım var bu oluyor mu yoksa umudumu kaybetmeli miyim

teşekürler. evet canım klomen ile ilk denememde oldu çok şükür. aslında cok fazla deneyımım olmadı 16 aylık evliyim hiç korunmadık ama yınede olmamıstı 9 aylık iken bende eşimde doktora gitmiştik bi sorunda yoktu biraz daha zaman demişti doktor daha sonra 4 ay boyunca ara kanama yasadım bu kanamalarım yumurtlama zamanı oluyordu zayıf oldugun için yumurtlamayı gerceklestıremıyosun bu yuzden kanama yasıyosun dedı ve destek olmak yumurtlamayı saglamak için klomen verelım adetı düzenleyelım sonrada gebelıge bakarız dedı doktorum çok şükürki bi daha ne adet oldum nede ara kanama yasadım. belirtide yasamadım hiç 3 yumurtam olusmustu ıkısı küçüktü sadece biri 19 du ve aslında cok ümitsizdim catlatma iğnesi vermemişti o sırada eşim sehir dısına cıkmıstı ama allah ol derse her sekılde her sartlarda olurmus bunu öğrendim. ve sürekli düşünmemek lazımmıs o ay kesın olmayacak gözüyle baktıgım içinde cok rahattım. hem annemler ev tasıdı hemde ben cok yogun gectı ve o kadarda cok yoruldum en büyük belirtim bel agrısıydı asırı sekılde bel agrısı yasadım bel agrısınıda ev işlerıne baglıyodum ve adet olacagım zamanda mutlaka belım agrırdı adet belirtisi olarak görüyodum bunu ama değilmiş adet tarıhım 9 gün gectıkten sonra evde kendım test yaptım çift çizgiyi görünce inanamadım 12 gün sonrada hastanede yaptırdım 5+5 günlük dediler değerim 11,932 cıkmıstı keseyi gördüler bi hafta sonrada kalp atısını dinledık. allahtan dileğim isteyen herkese verir bu duyguyu yaşatır insallah. burda bi arkadas vardı adını unuttum su anda onunla adet tarıhı aynıydı o adet tarıhınden bı hafta önce test yaptım dıye yazınca bende yapmıstım ıkımızınkıde negatif cıkmıstı dilerim onunkıde benım gibi sonuclanmıstır. neyse cok konustum ben ya roman oldu sanki:))

Canim beni hatirlarsin belki, seninle ayni gidiyorduk:-)

Inan bana o kadar cok sevindim ki, yüce rabbim su güzel duyguyu burdaki tüm kardeslerimize ve banada nasip etsin insaallah!! yani sen ilk clomifende hamile kaldin degilmi, yanlis hatirlamiyorsam?? Ben 3 ay clomifen kullandim, ama bu sonuncusuda ise yaramadi galiba. Haftaya pazar adet olmam gerek, bakalim artik. Bana hamilelik belirtilerinden bahsedermisin??

evet canım hatırladım tabıkı senınle aynıydık. çok teşekür ederim rabbım dıleyen herkese verir insallah.evet ben ilk denememde hamile kaldım ınanamadım ama oldu sende umudunu hiç kaybetme en yakın zamanda senınde olur insallah. inan ben hiç bi belirti yasamadım sadece bel agrısı cektım o kadar ve klomen etkı etmedıgı için işe yaramadıgın bıle konusmustuk hatırlarsan yanı hiç bi değişikliık yoktu bende sessızden geldi bizim ki..

bir sorum olacakk yumurta gelişiminde geçen ay 4 yumurtam vardı bu ay 5 tane sizce bukadar gelişim kötümü herkeste 1-2 yumurta gelişirken bende neden 4-5 gelişiyor ve hiç işe yaramıyor:KK59:

bir sorum olacakk yumurta gelişiminde geçen ay 4 yumurtam vardı bu ay 5 tane sizce bukadar gelişim kötümü herkeste 1-2 yumurta gelişirken bende neden 4-5 gelişiyor ve hiç işe yaramıyor:KK59:

yok cani mkötü olurmu hic boyutlari nasilki yumurtalarin doktor güzel diyorsa sorunyok banda 8 yumurtan var ama ikisi güzel dedi. yani 2 tane ise yarayan yumurtan var dedi. senin 4 düde iyise sorunyok tutup tutmamasida tamammen nasip . tutmadimi 10 tane dahi güzel olsa tutmuyo iste neden tutmadiginida bi anlasam ahh ahhhh

yok cani mkötü olurmu hic boyutlari nasilki yumurtalarin doktor güzel diyorsa sorunyok banda 8 yumurtan var ama ikisi güzel dedi. yani 2 tane ise yarayan yumurtan var dedi. senin 4 düde iyise sorunyok tutup tutmamasida tamammen nasip . tutmadimi 10 tane dahi güzel olsa tutmuyo iste neden tutmadiginida bi anlasam ahh ahhhh
sağda 3 varmış yumurtalar güzel dedi soldaki 2 tane pek ii deilmiş net görünmüyormuş 3 gün daha iğne tedavisine devam ettim tam 15 gün iğne tedavisi görmüş oldum umarım diğer ikide gelişmiştir sol daha önemli çünkü çift rahimim var ve ilişkii sola doğru oluyor hep...olcak olduktan sonra bir yumurta da yetiyor ama insanın sabrı hep aynı kalmıyor Allah bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin sağlıklı meleklerimizi tez zamanda göndersin inşallahhh

mehilcim merhaba nasılsın uzun zamandır göremiyordum seni benim de giremediğim zamanlar oldu nasılsın neler yapıyorsun tedavin falan var mı devam eden.Seninde kandilin mübarek olsun canım...

teşekkür ederim ercelf hepimizin duaları kabul olsun bu mübarek günde bende çok sık giremiyorum....bende bu ay tekrar klomen içtim...dünde çatlatma iğnemi oldum bakalım bu ay inş.bebişime kavuşurum.....sende önümüzdeki ay başlıcaksın heralde inş.kendiliğinden bebişin gelir......kendine iyi bak cnm....

ahhh canım seni o kadar iyi anlıyorum ki bende kendimi dizginlemeye ve rabbime hep dua etmeye çalışıyorum bizim gelinimiz daha 1 senesini doldurmadan hamile kaldı tabiki çok sevindim hala olmakta anne olmak kadar güzel birşeydir eminim bende şuan tedaviye başladım 2 senemiz dolcak şimdi hamile kalırsam sanki gelinimize haksızlık etcekmişim gibi oluyo bide ilk gebeliği sanki bende gebe kalırsam onu üzcek gibi hissediyorum bi yandan da bu düşünceler saçma diyorum ama ne bilim acaba tedaviye ara mı versem gelinimiz doğum yaptıktan sonramı başlasam diyorum o zamnda 3 sene olacak bide ne zamn gelecek bebiş bilemiyosunn uuufff kafam çok ama çok karışık :KK52: :KK52: :KK52:

slm....sen sağa sola bakma tatlım.ben de 4 yıllık evliyim.son 1 senedir korunmuyoruz...herşeyi planlıyoruz güya...terfi alayım,evin arabanın borcu bitsin..yaz tatili geçsin vs...bir sürü bahaneyle 3 yıl geçti...bomboşşş...şimdi ne oldu..herşey tam,ama çocuk yok..artık tatiller bile eskisi gibi değil.....sen bu tarz bahanelere takılma....devam edin çalışmaya...bugünkü aklım olsa , ilk geceden beri korunmazdım.....

arkadaşlar hepinizin kandili mübarek ve dualarınız kabul olsun :) Benim bu ay mensim 2 gün gecikti ümitlendim ama sonrasında kırmızılar malesef geldi yeni batım 24 temmuz listeye eklerseniz sevinirim bu ayda tedavi görmücem yaz sonu gibi de tüp bebeğe geçmeyi düşünüyorum :KK43:

arkadaşlar bide şu kadın vücudunda olabilen sperm öldürücü antikorla ilgili bilgisi olan varmı ? bu konuda tahlilmi yapılıyor bende yaptırmayı düşünüyorum da ???

"Peygamber Efendimizin Göklere Yükseldigi Bu Mubarek Gecede Tüm Dualarınizin Kabul Olsun.Mirac Kandiliniz Mubarek Olsun..:KK71::KK71::KK71::KK71:

arkadaşlar bide şu kadın vücudunda olabilen sperm öldürücü antikorla ilgili bilgisi olan varmı ? bu konuda tahlilmi yapılıyor bende yaptırmayı düşünüyorum da ???

canim o ne hic duymamistim böle bisey nasi yapiliyomus onun tahlili ismi cismi ne biliyomusun??

kizlar buarada atesini ölcen varmi benim bugün 28. günüm regl olmam yakindir ama atesim 36.9 larda hep ???

canim o ne hic duymamistim böle bisey nasi yapiliyomus onun tahlili ismi cismi ne biliyomusun??

kizlar buarada atesini ölcen varmi benim bugün 28. günüm regl olmam yakindir ama atesim 36.9 larda hep ???

cnm bence sen idrar testine güvenme başka bi arkadaşta senin yaptığından yapmış negatif çıkmış ama kanda positif olduğunu öğrenmiş.buarada bende 13.06.2011de iğne oldum ama hala regl olmadım.30.günüm bugün kan tahlili negatif çıkmış olmasa umutlancam ama:KK43:

X