Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım ben iğne yaptırmadım dr um gerek yok dedi o yüzden ne zaman çatladı yada hala çatlamadı mı bilemiyorum kaç gündür kasık ağrılarım war akıntımda war bakalım bugün ne olcak şuanda aşırı derecede karnım şiş balon gibi resmen birde gögüs uçlarım sızlıyor bakalım hayırlısı artık bekleyip görcez .....senin kaç yumoşun oluştu ilk ayında ....

günaydın canım inş bu ağrılar hayra çıkarda bebişin gelir bu ay .....

canım ALLAHIM KOLAYLIK WERSİN......
inş sende bu aşamadan sonra hemen hamiş kalanlardan olursun güzel haberlerini alırız inş....

cnm benim iki tane vardı biri sağda biri solda ama bi tanesi 19mm olduğu için doktor ondan umutluydu...ilk seferinde olurmu bilmem ama inşallah hepimizin bebişleri gelir:)

slm kızlarr hepinize hayırlı günler hayırlı cumalar olsun :KK69::KK69:rabbim bütün isyetenlere bebekelerini nasip etsin kucaklarını doldursun inşş :KK71::KK71:

ben nerdeyse 2 yıllık evliyim 8 aylıkken klomen tedavisiyle hamile kalabilmiştim ama sonra 2 aylık olduğun da dış gebelik oldum .ameliyat laparoskopi oldum ve sağ tüpümüde kaybettim :KK14::KK14::KK14: 9 ay oldu geçeli şimdi yine klomen tedavisi görüyorum salı günü yumurta kont gidicem inş herşey yoluna girer bu hasretim özlemim diner :KK25::KK25::KK25:

hoşgeldin cnm aramza hayırlı uğurlu olsun tedavin.rabbim seninde bizimde hepimizin dualarını kabul etsin......

Canım hayırlı olsun tedavin, inşallah ikimizde bu ay güzel haberler alırız.Tabii diğer arkadaşlarımızda.Elbette dua ederiz, sen de benim için et olur mu?Bu ay yeni bir tedaviye başladığım için hem umutluyum, serephone ile denendiği için hem umutsuzum.Neyse.Zamana bırakmaktan başka yapacak birşeyimiz yok yine.elimizden ancak bu geliyor.
Ne güzel iğne vermiş doktorun,bir sürü yumurtan oluşacak. Canım 4 günde istenen boyuta gelmez ama yine büyürler.iğnelere karşı vücudunun tepkisini görmek istiyordur, seninde söylediğin gibi.Ama sen böyle giderse benden önce aşılama yaptıracaksın galiba.
canım iğneler ne kadar tuttu?doktorun işlem için ne alacak?

canım nasılsın zor bela buldum seni dilerim herşey yolundadır

kızlar nbr gündüz saatlerinde sadece okuyabiliyorum yazdıklarınızı işler çok yoğun malesef:KK43: ben pztesi çatlatma iğnesi olmuştum dün gayet kuru bi gündü hiç akıntım falan yoktu ama bugün yumurtluyomuş gibi akıntım oldu yine ama çarşamba günü yumurtam çatlamıştı...acaba ikinci yumurtammı çatladıkı bugünde..kasığımdada batmalar olmaya başladı aynı gün iğne olduğum arkadaşlar var..sizde durum nasıl?

slm kızlarr hepinize hayırlı günler hayırlı cumalar olsun :KK69::KK69:rabbim bütün isyetenlere bebekelerini nasip etsin kucaklarını doldursun inşş :KK71::KK71:

ben nerdeyse 2 yıllık evliyim 8 aylıkken klomen tedavisiyle hamile kalabilmiştim ama sonra 2 aylık olduğun da dış gebelik oldum .ameliyat laparoskopi oldum ve sağ tüpümüde kaybettim :KK14::KK14::KK14: 9 ay oldu geçeli şimdi yine klomen tedavisi görüyorum salı günü yumurta kont gidicem inş herşey yoluna girer bu hasretim özlemim diner :KK25::KK25::KK25:
canım sanki benden bahsediyorsun bende 9 ay önce dışgebelikten ameliyat oldum ve sağ tüpümü kaybettim bende şimdi klomen kullanıyorum benim ikinci ayım bende salı günü yumurta takibi çin kontrole gidicem inşallah herşey yolunda gider canım sende iyi haberlerle dönersin bende şansımız bol olsun benim geçen ay solda bitane sağda coşmutu yumurtalar inşallah bu ay solda coşarlarrr seninde soldakiler coşsun inşallahhh

çok geçmiş olsun bu klomen ovitrella ilaçlardanda nefret ediyorum ne yapalım elimiz mahküm.senin ve hepimiz için umarım herşey çokk çok güzel olur.

günaydın bayanlar bende burdayım şimdi kalktım kahvaltıedicem....ya bu ara kimseden ses cıkmıyo herkez bebek isteğini rafamı kaldırdı yada bu ilaçlardan çaremi alamıyoruz gerçi dün kendimce düşündüm ağır bir teşli gribe yakalnıyoruz ne yaparsak yapalım geçmiyo ancak dr gidiyoruz onun yazdığı ilaçlarla 3 günde ayağa kalkıyoruz o yüzden dr lara güvenelim kızlar rabbim olderse olucak tabiki ama bu adamlarda bişey biliyo demekki hadi umutla yola devammmmmmmmm bu ay herkez hamile kalsı nnn:nazar::nazar:

:KK6::KK6::KK6: :KK52::KK52::KK52: :21::21::21:

kızlar günaydın:) haftaiçi yazamıyorum iş yerinde ama sürekli takipteyim:)günlerde geçmiyor sanki daha 10 gün var regl tarihime:KK43:sizin doktorlarınız test tarihi falan verdimi sizi benimki hiç bişey sölemedi testle ilgili:KK43:

ewet canım bende bu ay ilk kez kullandım 3 tane yumurtam oluştu 2 tanesi baya gelişmişti dr bi kaç güne kalmaz çatlar dedi peki çatladıgını sen anlayabildin mi belirtilerin nasıl oldu bi anlatırmısın ???

canım benim kullandığım zamnlar babam hastanede yatıyodu anjuo olmuştu ve babamı düşünmekten yumoşlarım hiç aklıma gelmedi belirti hissetmedim progesteron testi yapıldıktan sonra anladık çatladığını ben 1 haftaya yakındır belirti hissediyorum gögüslerim büyüdü ve çok acıyo birde beyaz akıntım var kasıklarımda filan hiç bir belirti yok bu belirtilerde sanırım klomenden kaynaklanıyo artık regliyi beklicez son 4 günüm kaldı bakalım hayırlısı inşllh meleklerimiz gelmiştir :97: :97:

kızlar günaydın:) haftaiçi yazamıyorum iş yerinde ama sürekli takipteyim:)günlerde geçmiyor sanki daha 10 gün var regl tarihime:KK43:sizin doktorlarınız test tarihi falan verdimi sizi benimki hiç bişey sölemedi testle ilgili:KK43:

selam cnm benim 2. klomen kullanışım bunun yanında doxdınex diye bir ilaç daha alıyorum prolaktin yüksekliği için geçen ay dr kan testi yaptır varsa çıkar demişti 10 gün varken ama bu ay hiççççççççç bişey demedi..
:KK53:

Valla cnm benimde 12 gün var daha çok yaa zaman geçmek bilmiyo gerçekten bana da test konusunda bişey demedi dr..adet olursanda olmazsanda gel dedi sadece..Ya bi de şu aralar okdr sık ilişki olmasa sorun olmaz dimi yaa zor oluyo herzaman herzaman:)) ahhh biz bayanlar hem işte hem de evde çalışıyoruzz çift maaş vermeleri gerek bizee:KK1:

selam cnm benim 2. klomen kullanışım bunun yanında doxdınex diye bir ilaç daha alıyorum prolaktin yüksekliği için geçen ay dr kan testi yaptır varsa çıkar demişti 10 gün varken ama bu ay hiççççççççç bişey demedi..

:KK53:

cnm varya eşime çaktırmıyorum yine stres yapıyosun dicek diye ama meraktan ölüyorum...ama bende yalnış sonuç çıkar diye beklicem haftaya pazara kadar ozaman 14.gün olacak.buarada benim akıntım başladı tekrar sende varmı cnm akıntı falan?

Valla cnm benimde 12 gün var daha çok yaa zaman geçmek bilmiyo gerçekten bana da test konusunda bişey demedi dr..adet olursanda olmazsanda gel dedi sadece..Ya bi de şu aralar okdr sık ilişki olmasa sorun olmaz dimi yaa zor oluyo herzaman herzaman:)) ahhh biz bayanlar hem işte hem de evde çalışıyoruzz çift maaş vermeleri gerek bizee:KK1:

ayyy doğru sölüyosun cnm haftaiçi gerçekten bitmiş bi halde oluyorum.buarada bizde artık okadar sık çalışma yapmıyoryz cnm.duşta yatmaya başlıcaktım yoksa:):KK69::KK69:

slm kızlar..bugün ayın 23.ü...tabikii benim için..adetimin 23.günü.adetime tam 4 gün kaldı..tedavisiz doktorsuz koskoca bir ay geçti.ama bol çalışmalı :)
dün çıkmayacağını bile bile idrar testi yaptım...güyo rahat olacaktım..ama şu son 5 gündür heyecan bastı...ne kadar umutsuzsam o kadar da umutluyum...

ayyy doğru sölüyosun cnm haftaiçi gerçekten bitmiş bi halde oluyorum.buarada bizde artık okadar sık çalışma yapmıyoryz cnm.duşta yatmaya başlıcaktım yoksa:):KK69::KK69:

Valla dün aslında dr. tavsiyesi üzerine yapmamız gerekiyodu ama çok yorgundum bir de progestan ilacı kurulukmu ne yapıyor iyice zorlaşıyo yani ztn olduysa olmuştur şimdiye kdr 18.günüm bgn..

Valla dün aslında dr. tavsiyesi üzerine yapmamız gerekiyodu ama çok yorgundum bir de progestan ilacı kurulukmu ne yapıyor iyice zorlaşıyo yani ztn olduysa olmuştur şimdiye kdr 18.günüm bgn..

aynen cnm bizimde çalışmamız gerekiyodu dün ama biz uyuduk:)hayırlısı artık....buarada bi doktor sitesine sordum testi iğneden 10 gün sonra yapabilirsin yazmış.çıkarmı ki sizce okadar erken??????????*

X