Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım o fiyatı senden kim istediyse sömürmek için istemiş ben çektirdim özelde 20 tl ödedim 15 dk.sürdü araştır git senin dediğin rakam çok uçuk??

cnm sen ankaradasın sanırım çok uyguna çektirmişsin nerde çektirdin peki ???
şuan böyle bi durumum yok ama aklımızda olsun bu ay olmazsa benimde eşime bakılcak eşimden bişi çıkmazsa sonra direk rahim filmi siticek dr um bnmde aklımda olsun yani....

canım o fiyatı senden kim istediyse sömürmek için istemiş ben çektirdim özelde 20 tl ödedim 15 dk.sürdü araştır git senin dediğin rakam çok uçuk??

Valla bana da öyle geldi gerçi adam sömürcek de bi adama da benzemiyo kaç kez gittim başlarda hiç para almadı halbuki normalde 170 muayenesi.. daha yeni yeni oda yumurta takibi yaparken bi gidişimde alıyo birinde almıyo ücret..4 kez takibe gittim 2 kez para aldı..bende ona bu fiyat çok fazla deyince oda dediki özel hastanede yapıyorum orası da ücret alıyo bu işten dedi.. Ama neyseki ben araştırdım niye verim 3 katını işlem aynı sonuçtaa..Hani dedim belki acı olyında daha hassas davranıyolar ama okuduğum kadarıyla uyguna çektirip çok da iyi geçenler var niye verim okdr parayı..Saolun vermiş olduğunuz bilgiler içinn kızlarr..

Son düzenleme:
Valla bana da öyle geldi gerçi adam sömürcek de bi adama da benzemiyo kaç kez gittim başlarda hiç para almadı halbuki normalde 170 muayenesi.. daha yeni yeni oda yumurta takibi yaparken bi gidişimde alıyo birinde almıyo ücret..4 kez takibe gittim 2 kez para aldı..bende ona bu fiyat çok fazla deyince oda dediki özel hastanede yapıyorum orası da ücret alıyo bu işten dedi.. Ama neyseki ben araştırdım niye verim 3 katını dediğin gibi yapıcamm işlerm aynı sonuçtaa..Saolun vermiş olduğunuz bilgiler içinn kızlarr..

bencede canim dedigin fiyat cok verme okadar. Ki insallah gerak kalmaz. Benimde sanirim bu ay olmazsa bi daha klomen kullandircak sonra yapcak bidahaki gidisimde sorayim bakalim benimki kac para dicek bide insallah ama bütün bunlara gerek kalmadan gelir bebisimiz.Allah im cok istiyorum yaaaaaa :KK14: canim sen 84 lümüsün?

Son düzenleme:
cnm sen ankaradasın sanırım çok uyguna çektirmişsin nerde çektirdin peki ???
şuan böyle bi durumum yok ama aklımızda olsun bu ay olmazsa benimde eşime bakılcak eşimden bişi çıkmazsa sonra direk rahim filmi siticek dr um bnmde aklımda olsun yani....

evet canım ankaradayım hüseyingazide özel nur sağlık polikıliniğin çektirdim 20 tl aldılar zaten sürekli gittiğim dr eşimede baktı bişey yok demişti son olarak rahim fil mi çekildi işte 4 aydır bişey kullanmuyordum bu ay başladım klomene bakalım kısmet nasip diyelim:)

bencede canim dedigin fiyat cok verme okadar. Ki insallah gerak kalmaz. Benimde sanirim bu ay olmazsa bi daha klomen kullandircak sonra yapcak bidahaki gidisimde sorayim bakalim benimki kac para dicek bide insallah ama bütün bunlara gerek kalmadan gelir bebisimiz.Allah im cok istiyorum yaaaaaa :KK14: canim sen 84 lümüsün?

Evt cnm 84 lüyüm İnş hiçbirine gerek kalmadan gelir bebişimiz bu ay sonu temmuz başı gibi belli olcak inş herşey..Aslında bana da dr 3 ay ilaç dedi ama daha fazla ilaç almadan çektirim önce diyorum..çünkü normalde dr beni hiç ilaca başlatmadan çektirmemi istemişti ama ben korktuğum için önce ilaçla deniyelim demiştim tabi şimdi fikrim değişti özellikle burasının bana çok faydası oldu saolsun burdaki arkadaşların hepsi de çok duyarlı ve tecrübeliler biz de faydalanmaya çalışıyoruz..

20 tl mi bide özelde :KK53::KK53: çok şaşırdımmmm.ilk defa duydum bu kadar ucuza rahim filmi çektireni ben çok araştırdım nerde nasıl kaça yapılır diye.iyiymiş valla

ankara muayne olmak isteyen varsa eğer tlf veriyorum 0 312 375 00 11 nurtıp merkezi arayıp öğrene bilirsiniz bende gitmeden önce çok araştırdım hatta dr diyemedim çok söyler diye dr dedi rahim filmi çekelim diye fiyatı sordum 20 dedi adetimin ikinci günü gittim çekti çok şükür bişey çıkmadı:)

evet canım ankaradayım hüseyingazide özel nur sağlık polikıliniğin çektirdim 20 tl aldılar zaten sürekli gittiğim dr eşimede baktı bişey yok demişti son olarak rahim fil mi çekildi işte 4 aydır bişey kullanmuyordum bu ay başladım klomene bakalım kısmet nasip diyelim:)

ne güzel canim bak biseyin cikmamis insallah en kisa zamanda alirsin müjdeli haberi.
Ya kizlar ben düsünüyorumda bize müjde olmicak herelde her ayin hergünü takipteyiz valla. Bende söle istemiyorduk, yanlislikla oldu ,bize sürpriz yapti geldi diyenlerden olmak isterdim . Ama maalesef planladikta oldu diyenlerden bile degilim henüz :KK50:

ankara muayne olmak isteyen varsa eğer tlf veriyorum 0 312 375 00 11 nurtıp merkezi arayıp öğrene bilirsiniz bende gitmeden önce çok araştırdım hatta dr diyemedim çok söyler diye dr dedi rahim filmi çekelim diye fiyatı sordum 20 dedi adetimin ikinci günü gittim çekti çok şükür bişey çıkmadı:)

ee o film regliken mi cekiliyo ee kanli kanli nasil oluyo öle ??

Evt cnm 84 lüyüm İnş hiçbirine gerek kalmadan gelir bebişimiz bu ay sonu temmuz başı gibi belli olcak inş herşey..Aslında bana da dr 3 ay ilaç dedi ama daha fazla ilaç almadan çektirim önce diyorum..çünkü normalde dr beni hiç ilaca başlatmadan çektirmemi istemişti ama ben korktuğum için önce ilaçla deniyelim demiştim tabi şimdi fikrim değişti özellikle burasının bana çok faydası oldu saolsun burdaki arkadaşların hepsi de çok duyarlı ve tecrübeliler biz de faydalanmaya çalışıyoruz..

bende 84 lüyüm canim.. Aslinda doktorun dediyse yaptir bencede. Bende sorucam bu kez gittigimde artik ama iste insallaahh bunlara gerek kalmaz artik insallaaaaahhh

bu arada arkadaşlar benim sat'ım 13 haziran listeye kim eklicek?? birde benle aynı gün adet olan var mı??

ne güzel canim bak biseyin cikmamis insallah en kisa zamanda alirsin müjdeli haberi.
Ya kizlar ben düsünüyorumda bize müjde olmicak herelde her ayin hergünü takipteyiz valla. Bende söle istemiyorduk, yanlislikla oldu ,bize sürpriz yapti geldi diyenlerden olmak isterdim . Ama maalesef planladikta oldu diyenlerden bile degilim henüz :KK50:

Öyle deme kızzzz:96: Eminim onlar isteyipte öyle diyenlerdir boşver sen onları:KK1: Bizim tedavimiz daha yeni merak etme inş biz de yakında anne olucazz..:KK64:

canım hakkında hayırlısı olsun inş bu ay gelmiş olur meleğin ...
bunu paylaştığın içinde çok saol aklımızda olsun .....

ben rahim filmini çektireli 10 ay oldu sonra rahatsızlandım falan 4 aydır hiç bişey yapmuyordum bakalım klomene başladım bu 3 olacak hayırlısı olsun bakalım bebişlerimiz olsunda planlı plansız ne önemi var yeterki olsun Allah nasip etin :)))))))

çekti doktor bi sorun olmadı hatta öle çekilince içindeki ntahap falan ne varsa temizlermiş içine enjekte ettiği ilaç:)

himmm bilmiyordum bak neler ögreniyoruz burdan sagol canim. her gittigimde doktora bi tonla soru soruyoz esimle hala bilmedigimiz büssürü sey var..

Saddos canım çok merak ettim biz aynı rahim filminden mi bahsediyoruz, yazdıklarını başından beri okuyorum fiyat konusu çok düşük geldi belki bir ihtimal oabilir dedim dedim ama adetin 2. günü çekildim kısmı çok garip, çünkü kesinlikle adetin bitince öneriyorlar, hatta bana söylediği adetin bittikten bir kaç gün sonra gel için iğce temizlensin, daha iyi sonuç alalım dendi.

Saddos canım çok merak ettim biz aynı rahim filminden mi bahsediyoruz, yazdıklarını başından beri okuyorum fiyat konusu çok düşük geldi belki bir ihtimal oabilir dedim dedim ama adetin 2. günü çekildim kısmı çok garip, çünkü kesinlikle adetin bitince öneriyorlar, hatta bana söylediği adetin bittikten bir kaç gün sonra gel için iğce temizlensin, daha iyi sonuç alalım dendi.

doktorum ile konuştum evt haklısın ben adetin 2 günü gitmişim dr adetin bittip 2 gün gesin gel demiş ben 2 ye takıldım heralde

arkadaslar ben simdi progestron un yan etkilerine baktim. Ates basmasi- gögüslerde sislik- dolgunluk- cinsel iliski sirasinda agri -cinsel isteksizlik falan var. Tabi bunlarin basinda bas agrisi dönmesi var ama ben vajinadan aldigim icin yapmadi suana kadar..

X