Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ben iğne vurunalı daha 2 gün oldu hani adet yakın olsa adet ağrısı dicem ama adetime daha var.inşşlh olmazsın da bebeğin gelirr biran önce.bende akıntı yok erkenmi daha ondanmı yok acaba.valla yaaa böyle beklemek çok stresli ooff offff

cnm senin yumurtaların çatlıyodur ozaman iii çalışın buaralar:)akıntıda ne anlama geliyo bilmiyom cnm ama akıntısı olmadan hamile kalanda çok:)ben şuanada çok sabırsızım ama eminim test günü geldiğindede yapmayıp beklerim negatif sonuç görmemek için:)

cnm senin yumurtaların çatlıyodur ozaman iii çalışın buaralar:)akıntıda ne anlama geliyo bilmiyom cnm ama akıntısı olmadan hamile kalanda çok:)ben şuanada çok sabırsızım ama eminim test günü geldiğindede yapmayıp beklerim negatif sonuç görmemek için:)

çatlıyomudurrr ki.az önce su içmeye kalktım da kasıklarıımn ağrısından iki büklüm yürüdüm yaaa çok sancı varr.çalışıyoruzz canımmm doktor 5 gün ilişki dedi bize ara vermedenn

çatlıyomudurrr ki.az önce su içmeye kalktım da kasıklarıımn ağrısından iki büklüm yürüdüm yaaa çok sancı varr.çalışıyoruzz canımmm doktor 5 gün ilişki dedi bize ara vermedenn

çatlıyodur cnm benimde iğneden sonraki 2-3.gün çok ağrımıştı kasıklarım:)inşallah bi 20 gün içinde hepimiz burdan hamile haberlerimizi veririz:)))

merhabe arkadaşlar pcoluyum.1 kez iğne tedavisi gördüm sonuç olumsuzdu.doktorumu değiştirdim ve adetimin 5. günü lomene başladım.günde sadece 1kez kullanıyorum.netten baktığımda çoğu kişi 2 kez kullanmış 1 kezde sonuç alan az sayıda sanırım.benim bugün adetimin 7. günü ve hala adet kanamam kesilmedi klomen kullanırken adet süresi uzayan var mı aceba?bu ay yumurtamın durumuna göre doktor aşılama da yapabileceğini söyledi.günde 1 kez kullanıp polikistik ve özellikle adet düzensizliği olup hamile olanlar varsa paylaşırsanız mutlu olurum.ALLAH hepimizin gönlüne göre versin insallah.

Canım bu ay seninle aynıyız, benimde 22. günüm, ialçsız, tedavisiz ve dediğin gibi bol çalışmalı, şimdi sıra beklemede, benim BAT 26 Haziran, hadi hayırlısı, hiç bir belirti olmadığı gibi hiç umudumda yok:KK50::KK50::KK50:

merhaba cimcime...

bügün stresle başaçıkma eğitimim vardı.yarın da iş yok.eğitim var.. bugünkü eğitimde arada lavaboya gittiğimde hafif kırmızı gördüm.dedim bu ay da olmadı...çok kötü oldum wc de..bir süre çıkamadım...güyo rahattım bu ay..eğitim bile işe yaramadı..bu arada test yapıldı ,en stresli ben çıktım 30 kişinin arasında.AHHH anlatamıyorum kii çocuk olmuyo ondan diye.....neyse daha sonra sık sık wcc ye gittim baktım birşey yok....daha 3 gün var adetime...bu saat oldu bir daha kırmızı görmedim.sanırım artçıları bunlar :) bana boşuna umutlanma her an gelirim diyor sanki.bir de bugün sanki yumurtam çatlıyormuş gibi akıntım var bol bol...her defasında wc ye koşturuyorum aha şimdi kırmızı geldi diye...bir an önce ne olacaksa olsun yaa...spor yapacağım, ya hamileysem diye yapamıyorum..

klomen ve ovitrelladan sonra baş dönmesi olan varmı o kadar çok yan etkisini gördümki bide bu eklendi.sürekli başım dönüyor hiç rahat değilim.

klomen ve ovitrelladan sonra baş dönmesi olan varmı o kadar çok yan etkisini gördümki bide bu eklendi.sürekli başım dönüyor hiç rahat değilim.

bende klomen kullanıyorum ve baş dönmem miğde bulantım var bende hiç rahat değilim gerginim çok bencede ilacın etkisi geçen ayda kullandım aynı şeyleri yaşadım ALLAHIM YARDIMCIMIZ OLSUNN

.

canım yaa..7 aydır doktora kontrolündeydim.gerçekten çok yıpranmışım.yumurta takipleri,ilaçlar iğneler ....bir de bu ilaçların yan etkilerinin hepsini yaşadım.yaşam kalitem düştü tamamen..hep halsiz,sinirli, gergin.....birr de işten boyna izin alıp gitmeler...iş yerinde kimseye de söylemedim çocuk için tedavi gördüğümü...

velsahıl bu ay kendimi gerçekten çok iyi hissettim.olursa olur , olmazsa olmaz...nasip artık...önümüzdeki ay da gitmeyeceğim doktora.belki sonraki ayda ..baktım 3-4 ay olmuyor,direkt tüp bebek yaptıracağım..ya da bilmiyorum bir aşılama daha mı denesem..tabi daha uygun fiyata.geçen ay aşılama maliyetim 1300 e geldi..

öyle işte....inşaallah 7-8 gün sonra ikimiz de hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm diye bağıracağız....
çok öptüm seni.bu arada ayın 31. inden beri hayıt tohumu kaynatıp içiyorum..ilk defa istikrarlı bir şekilde devam edebildim..bakalım hayırlısı , belki vesile olur...

merhaba cimcime...

bügün stresle başaçıkma eğitimim vardı.yarın da iş yok.eğitim var.. bugünkü eğitimde arada lavaboya gittiğimde hafif kırmızı gördüm.dedim bu ay da olmadı...çok kötü oldum wc de..bir süre çıkamadım...güyo rahattım bu ay..eğitim bile işe yaramadı..bu arada test yapıldı ,en stresli ben çıktım 30 kişinin arasında.AHHH anlatamıyorum kii çocuk olmuyo ondan diye.....neyse daha sonra sık sık wcc ye gittim baktım birşey yok....daha 3 gün var adetime...bu saat oldu bir daha kırmızı görmedim.sanırım artçıları bunlar :) bana boşuna umutlanma her an gelirim diyor sanki.bir de bugün sanki yumurtam çatlıyormuş gibi akıntım var bol bol...her defasında wc ye koşturuyorum aha şimdi kırmızı geldi diye...bir an önce ne olacaksa olsun yaa...spor yapacağım, ya hamileysem diye yapamıyorum..
Günaydın canım;
Evet tadavi süreci ne yazık ki çok yorucu, yıpratıcı bir okadar da heyecan verici bir durum, dr. a gitmekten, saatle ilişkiye girmekten, gün saymaktan bıktım artık, bu ay çok rahattım, özellikle ilk 2 hafta, spor yaptım, bisiklet kullandım, çok rahat ettim hiç kendime dikkat etmedim, ama yumurta nasıl çatladı ve ben bunu fark ettim, yine başladı gün saymalar kısıtlı hareketler, ama az kaldı hafta sonu adet olmam lazım, hiç bir belirti yok, biliyorum yine olmayacak ama bir umut işte bekliyorum yine. Umarım senin o ufak lekelenmen yerleşmeden dolayıdır. Artık bizde hamile kalalım bitsin artık bu stresli bekleyiş.

Uğurlu listemizde bu hafta sırası gelenler..... Canlarım hepinizden bu hafta inş güzel haberler alırız... Ondan sonraki haftada sıra bize geliyorrrr...Sabırsızlanıyorum Allah dualarımızı kabul eder inş..

GİDA_PİNAR........................................ ....19 Haziran
SERAPP27.......................................... ....20 Haziran
TUNCSS............................................ .....20 Haziran
MPB............................................... .......23 Haziran
AYSE_GUL80........................................ ...23 Haziran
TASUHİ............................................ ......24 Haziran
HTCGL01........................................... .....24 Haziran
HASRETİMSANA...................................... ..25 Haziran
CİMCİMECAGLA...................................... .26 Haziran

Uğurlu listemizde bu hafta sırası gelenler..... Canlarım hepinizden bu hafta inş güzel haberler alırız... Ondan sonraki haftada sıra bize geliyorrrr...Sabırsızlanıyorum Allah dualarımızı kabul eder inş..

Canım umarım bu 9 kişiden en az 4-5 kişi hamileyimmm diye bağırır burada, buna okadar çok ihtiyacım var ki, her yeni hamilelik haberi beni biraz daha umutlandırıyor, bu hafta çok zor geçecek bizim için.

Canım umarım bu 9 kişiden en az 4-5 kişi hamileyimmm diye bağırır burada, buna okadar çok ihtiyacım var ki, her yeni hamilelik haberi beni biraz daha umutlandırıyor, bu hafta çok zor geçecek bizim için.

Evt cnm her bir hamile haberi okdr umutlandırıyoki o haber bizim tutunma dalımız oluyor adeta..İnş dediğin gibi hepsi olamasa da bikaç kişi çığlık atsın burdaa...:KK52:

günaydın hanımlar bugün ve diğer günler hep mutlu mutlu haberlerle haftaya başlıyalım.....

ben listedeki herkezin hamile kalmasını diliyorum ............:KK24:

ben bu ay kendimi coooookkk rahat bıraktım umudumuda yitirmiyorum can cıkmadıkca ümitt kesilmez ya hani ben bu sefer olmazise diğer sefer başka yöntemler deniyeceğimiz için bile mutluyum dua edelimki bir sürü çare var Allahımda izin verdikten sonra hepimiz hamile kalıcaz.....nice imkansız denen insanlar bile hamile kalabiliyor umudunuz yitirmeyin güzel bir söz okudum geçenlerde ....HAYATTA YA TOZU DUMANI YUTARSIN YADA TOZU DUMANA KATARSIN ........haydi gelin bizde tozu dumana katalım..........:103:

kızlar günaydınnn:)))) inşallah bu hafta bol bol hamiş haberleri duyarız....ayyy ben çok heyecanlıyım ama nezaman bukadar heyecanlı olsam sonuç negatif oluyo:KK43:( neyse bu ay olmazsada bidahaki aylar olur inşallah:))))buarada doktorumu gördüm dün cuma günü istersen kanda baktır dedi ama sanırım cesaret edip baktıramam..bi umut beklerim...

günaydin kizlar.. Nasilsiniz ben dün cok kötüydüm okadar cok uyudumki kalkamadim yataktan kansizlikmi basladi bende yaa ama suan iyiyim sükür. sona yaklasiyoruz heyecanlar artiyor yaaaa Yarabbim yüzümüzü güldür bu ay insallah...

Günaydın arkadaşlar nasılsınız bu aralar çok verimsiz günler geçiriyoruz. Dönser den haber varmı nasıl oldu acaba....

günaydin kizlar.. Nasilsiniz ben dün cok kötüydüm okadar cok uyudumki kalkamadim yataktan kansizlikmi basladi bende yaa ama suan iyiyim sükür. sona yaklasiyoruz heyecanlar artiyor yaaaa Yarabbim yüzümüzü güldür bu ay insallah...

Geçmiş olsun cnm..İyi sayılırım ama kasıklarım gene bu sabah erkenden ağrıdıı heralde ilaçlardan gene..valla zaman geçmek bilmiyo yaa..:KK25:

Geçmiş olsun cnm..İyi sayılırım ama kasıklarım gene bu sabah erkenden ağrıdıı heralde ilaçlardan gene..valla zaman geçmek bilmiyo yaa..:KK25:

ya canim ne yapcaz biz böle sanirim su önümüzdeki 2-3 gün icinde yerlesmis olucak rahme tabi eger döllendiyse yumurtamiz. ya insallah... bu arada canim biz 2 gün önce biraktik birlikte olmayi acaba devam etsekmi biraksakmi bilemedim yaa. bide zorlariz tutcagi varsa bilen tutmaz die korkuyorum..

herkezlere günaydın..iyi olmanızı diliyorum ve güzel haberler almayı hepinizden..
listedeki arkadaşlarım için bende heyecanlıyım...lütfen bu topik sessiz kalmasın..sessiz kalınca benim içim sıkılıyor..
halaylar çekelim yine...umutlanalım...eskiyi unutalım...sizi cok öpüyorum..........:KK71::KK71::KK71:

X