Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

meraba bende geçen ay klomen kullandım ama olmadı malesef bugün adet oldum bu ay tekrar başlıcam klomene ama şu incir kürünü merak ettim detaylı anlatırsan çok sevinirim inşallah senin ilk ay tutar bebişine kavuşursun
canım bizzat incir kürünü uygulayan birisi olarak ben anlatayım sana.adetimin 5. günü başlayıp 20. gününe kadar sabah ve akşam taze olarak kaynatıp içtim.her seferinde 2,5 bardak kaynamış suyun içine 5-6 tane dilimlenmiş inciri atıyorsun tam 20 dk kaynatıyorsun kapağı kapalı.ılıdıktan sonra içiyorsun.aç karnına içmen gerekli yada yemeklerden 2 saat sonra. ben sabahları kahvaltıdan yarım saat önce akşamları da gece yatarken yaptım.faydasını da gördüm.sonuçta doğal bişey denemekten ne çıkar :)

klomene başladım bugün 3.günüm cuma günü kontrole gidicem.yalnız eşim şehir dışına çıkcak cuma doktor pazartesi eşim yok.eğer yumoşlar büyüdüyse iğne verecek değilmi?ee iğneyide vurundum peki bana çalışmalar için 2 gün yeterli olcakmı?napacağımı bilemiyorum.bi diyorum gideyim yinede doktora bide boşa gitmiş olcam zaten özel gidiyorum boşyere para offf napcam ben.bi akıl verinnn
canım benim ya ne kadar zor işler dimi yumurta olur koca olmaz koca olur yumurtalar gelişmez hep kadınların sıkıntısı:) ama üzülme eğer cuma günü kontrolünde yumoşun büyüdüyse hemen iğne yaptır ve cumartesi pazar da çalış.hatta pazartesi kocanı uğurlamadan önce çalış son anda yani :) elinden geleni yap içini ferah tut olacağı varsa zaten olur.inşallah kavuşursun bebeğine.

canım hoşgeldin daha çok yenisin sanırım ondan dolayı doktor yoğun takip yapmamış klomeni kullanınca yumurtlama olur muhtemelen siz düzenli ilişkide bulunun eğer hala olmazsa sonrasında düzenli yumurtlama takibi yapar.ama sen yine de gebelik düşünen birisi olarak tiroid testi de yaptır derim ben.ben gebe kaldığımda öğrendim tiroidim olduğunu kontrol altına aldık ama hamile kalmayı zorlaştırıyor.eğer hala olmazsa çocuğun daha fazla klomen tedavisinden önce bir rahim filmi çektirip tüplerinin durumuna baktır. sonra boşa kürek çekmiş olmayın...

Hormon testi yaptı bunun dışında ulturasyon falan herşeyin normal olduğunu söyledi..klomeni verdi 5 gün kullan hamilelik olmazsa yine aynı şekilde 5 gün kullancakmışım yine olmazsa rahim filmi çekicekmiş bunun dışında söylemiş olduğu bieşy yok hani şu tarihlerde falan ilişkiye girin hiç bi şekilde bilgilendirmedi:)[/QUOTE]

bence takip yapması gerekli tamam doğala bırakıyor anladık ama en azından adetinin 12. günü çağırıp yumurtan var mı yok mu boyutları ne hamilelik için yeterli mi ne zaman çatlar vs.. bakması lazım bunlara ya gittiğinde sor mantıklı bir vecap alamazsan da doktorunu değiştir daha güzel ilgilenen yapması gereken takibi yapannn bir doktor bul kendine canımcım...

canım..ne güzel tekrar ayağa kalkıp yeni umutlara yelken açmışsın...ben daha toparlayamadım kendimi..kürtaj felan olmadığı halde...daha rahime bile yerleşmemişti oysaki..demek hiç korunmana bile gerek yok dedi doktor öylemi..cok tuaf canım ya..benimki kürtaj olmadığı halde 3 ay gebelik istemiyoruz diyor...3 ay....oha dedim içimden..neyse burdaki kızlara sordum gerek yok dediler...bende dün itibariyle kırmızılar gözüktü...ama bugün bişey yok gibi..sanrım tam sökülemedi...karnım belim kopuyor..sanırım bu gece devam edecek...şimdi ben 5 günü kendi kendime klomene başlasammı acaba diye düşünüyorum...yoksa bıraksam mı bu ayda kendi haline..bişey kullanmasam da korunmadan devam etsem..incir mincir takviyesi yapsam ..

canım sağol yapıcak bişey yok napalım toparlanmak zorundayız yani bana 1 ay normal adet görmen yeterli dedi 31 mayısta kürtaj oldum zaten 10 gün sürdü kanamam şimdi ben anca 10 temmuzda falan hastalanırım.ondan sonraki ay olursa olucak kendiliğinden olmazsa ağustos ta klomen e başlicam.ben de hemencik olsun istiyorum hatta tsh ımda düzene gireceği için temmuzda doğal belki olur diyorum ama rahim toparlanmışmıdır acaba diye de korkuyorum.ben çarşamba günü bir profesör e gidicem artık detaylı sorucam kısmetse.bence sen de bu ay korun canım sonra üst üste üzülme vücuduna müsade et toparlanması için derim ben.

slm kızlar naılsınız aranıza yeni katıldım bende
cuma günü catlatma iğnemi oldum 11.günümde 2 tane yeterli olgunlukta yumurtam olusmus
ve iğnemi yaptı doktorum
ama iğneden sonra cok sancım oldu ve birgün sonra bas dönmeleri olustu öylece yattım
dünde sağ bacagım cok agrıdan belden itibaren yürüyemedim bile
yumrutalarımda sağ tarafımda olgun olanlar
sizce iğne bu kadar etki yapar mı imdide karnımcok agrıyor

canım bence kesin yumurtan çatladı hatta döllenme oluyor şuan :) sevinmelisin.aynı ağrıları ben de çektim yumurtam soldaydı ve sol bacağım belim kalçam koptu ağrıdan bir iki gece sonucunda hamileydiiiiim :) hadi bakalım hayırlısı...

Haklısın canım, ben yaramazlık yapmaya devam edeyim. Sevocum anlayamadığım bir şey var, göğüslerimin uçları neden bukadar erken acımaya başladı, uçlarına dokunamıyorum, çok acıyorrrrrr.

çağlacığım sen sakın hamiş olmayasın.benim göğüslerimde adetime 1-2 gün kala acırdı hamile olduğum ay 10 gün kala acımaya başlamışlardı.inş hamilesindir...

kızlar mrb doktordan geldim şimdi çatlatma iğnesi yaptı sağda 19mm solda 15mm olan yumurtalar varmış 19mm olanı kaçırmayalım çok ii dedi sizce erkenmi yaptıkı iğneyi?bide kaç gün sonra test yapılıyor bu iğneden sonra?bana 3 gün ilişki dedi sizce normalmi?

hayır hiç de erken değil canım tam zamanında yaptırmışsın hatta ben de 19 mm iken vurulmuştum iğnemi sen kaçırma bugünleri üst üste çalış.hadi rast gele:)

kızlar size birşey soracağım klomen kullandıktan sonra kahverengi çamurumsu akıntılarınız oluyormuydu??????????????????????????????benım 3gündür bu durumu yaşıyorum??????????????ona göre dra gideceğim.....

canım koyu sarı renkte filan da olduğu oldu ama hiç kahverengi olmamıştı bende.bilemiyorum ne desem doğru olmaz sen istersen bir doktoruna görün...

kızzlar, ben diğer başlıkta yazıyodum şimdi gördüm bu başlığı. bir oğlum var 6 yaşında, haşimato tiroidi hastasıyım 2 yıldır, buna bağlı polikistik over var ve yumurta oluşmuyordu. geçen sene eylül ağustos aylarında klomen ve ovitrilleyi kullandım. ilk ay klomen etki bile etmedi yumurta olmadı, 2. ay oldu ama işe yaramadı. sonra eşim 6 ay yanımda yoktu, 3 ay doğum kontrol hapı kullandım, sonra soğan suyu içetim her ay, nisanda bir defa daha denedik olmadı ama mayısta oldu:) iğneyi gece 12 de kendim vurdum 36 saati tutturayım diye, iğneden önce birlikte olduk ve 36. saatte olduk ki ben o uzayan akıntıyı gördüm. o gün banyo falan yapmadım, çorap giydim ayağıma, yarım saat ayaklarım duvarda bekledim. ondan sonraki günler hep birliktelik oldu, valla pek umutlanamadım daha önceki hayal kırıklıklarından dolayı ama bu sefer oldu. 2 haziranda hastalanmam lazımdı 8 haziranda cesaret edip test yapabildim sonuç pozitifti, cumartesi de keseyi gördük:))bi de kalp atımlarını duyunca tam olacak işallah...

allah hepinizin yardımcısı oldun, işallah en kısa zamanda sizler de güzel haberi alırsınız. benim belirtiler yok aaslında belim ağrıyor sadece ve göğüslerimde daha önceki sızlamalardan farklı karıncalanmalar vardı. bir de sabahları beyazımsı akıntım geldi hep. bir de son adet tarişhim 2 mayıs, 28-29 mayısta pembemsi bir akıntı geldi çok az az sonra kesildi. aman dikkat edin kendinize sakın ilaç falan içmeyin kesin gebe olmadığınızı bilene kadar...

sevgiler...

çok güzel çok sevindim inan Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin emeklerimizin karşılığını alıyoruz birer birer onca tedavi ilaçlar iğneler:)
bende de tiroid çıktı canım ilaç kullanıyorum şuan 5.2 idi en son çok yüksek değil ama 2,5 civarında olması gerekiyormuş sağlıklı bir gebelik için.senin bu bahsettiğin haşimato tiroidinin teşhisi nasıl konuyor?benim tiroidim ne tiroidi acaba?senin değerin kaç tı ilk öğrendiğinde?

Son düzenleme:
selam arkadaşlarr yine adet oldumda bugün 4. günümdü tedavi için gittim yumurtam gelişmiş bile ama düşük dozda iğne tedavisine başladık yinede...bu yumurta var die diğerleri gelişmezmi kiii bu yumurta çatlamazsa noolurkii kistmii

Gülüm ha geldi, ha gelcek derken bunca zaman bekledim. Valla iyice canım sıkıldı bu işe. Evde vardı yanlış hatırlamıyorsam progestan, akşam ya da yarın sabah başlayayım. 1,5 sene önceki gebeliğimde kanda baktırmıştı doktorum 1 küsür çıkmıştı. Ondan sonra ferlutal verdi. Kahverengi lekelenmelerden sonra sökülmüştü adetim. Ama adetin 3. günü gittiğimde hamile olduğumu anlamıştık. Yani bende bi tuhaflık olduğu kesiiin. Hatta doktora demiştim ferlutal kullandıım :KK53: diye, zararı yok onun, bebek varsa tutunmasını, yoksa adet olunmasını sağlıyor dedi. Hooşşş sadece 2 gün kalabilmişti bebeğim benimle. Yani uzun lafın kısası ben bu rahimden şikayetçiiyim. :KK37: Ne zaman ne yapacağı belli değil yahuuu :KK1:
Bence de bu liste biraz hızlanmalıı arkadaşlar. Haydii koşup koşup geliiin. Hamişim deyiin.

Kııısss yarın sabah gidip yaptırsam mı acep testt. Amaan test yaptırınca daha bi yıkılıyo insan be gülüm. Bütün tuhaflık bende yaa. Kortizonlaar, ışınlar derken bütün bünyem bozuldu gittiii...

Gülüm ben 40 gün falan oldu rahim filmi çektirdiğim. Hiçç de kolay geçmedi. Benim de seninki gibi iki defa ilaç verdi doktor. Bağırmalarımı eşim dışardan duymuşş. Biraz esneterek anlatmak istedim sanırım, çektirecek olan arkadaşlar korkmasın diye. Ama bi daha yaptırmak zorunda kalırsaam aslaa yaptırmam gibi bişiler de demiştim yanlış hatırlamıyorsam. Benim de ağrım ve kanamam 2-3 gün sürmüştü . 1 hafta ilişki yasak demişti ama ben pek dinlemedim güzelim. Yanlış hatırlamıyorsam 4 gün sonra falan ilişki olmuştu. Çünkü hsg çektirdiği ay hamile kalan çok insan var, o günleri boş geçirmek istememiştim. Sana ne dedi doktor, perhiz verdi mi?

bana filmden sonra sadece gözün aydın tüplerin açık dedi başka birşey demedi nedense bende ağrıdan hiç birşey soracak durumda değildim benim ayrıntısına kadar anlatmamın nedeni aslında herkes korkar ama ben ağrımaz diye ilaç almadım aç gittim sabah yani o gün planlı değildi birden karar verdim ama bu kadar ağrımasına rağmen yine anestezi almam çünkü bayılmak bayıltılmak nasıl bilmiyorum bundan korkuyorum sezeryan bile bana anestezi olunca çok korkunç geliyor benım boyle tuhaf korkularım var damardan kan alırken çok tuhaf hissediyorum iğnenin tene girmesi filan aslında bakamıyorum bile ama yaptım kurtuldum şuan hiç ağrım yok mutluyum bizim sebepsiz infertilite kesinleşti eşimde de bende de bir sorun yok ama olmuyor..

selam arkadaşlarr yine adet oldumda bugün 4. günümdü tedavi için gittim yumurtam gelişmiş bile ama düşük dozda iğne tedavisine başladık yinede...bu yumurta var die diğerleri gelişmezmi kiii bu yumurta çatlamazsa noolurkii kistmii

arkadasım bende bu ay iğneli tedaviye baslayacağım tam bir bilgim yok iğne fiyatları hakkında hangisini hangi doz nasıl kullanıyorsun fiyatı nekadar ssk oduyormu nekadarını ödüyor eczaneye sordum 700 civarında ssk lı odersin dedi
bana cok fazla geldi bu arada yeni tedavin hayırlı olsunbenımde gecen ay yumurtam erken olustu 8. gunde 20 mm idi..

arkadasım bende bu ay iğneli tedaviye baslayacağım tam bir bilgim yok iğne fiyatları hakkında hangisini hangi doz nasıl kullanıyorsun fiyatı nekadar ssk oduyormu nekadarını ödüyor eczaneye sordum 700 civarında ssk lı odersin dedi
bana cok fazla geldi bu arada yeni tedavin hayırlı olsunbenımde gecen ay yumurtam erken olustu 8. gunde 20 mm idi..

puregon kullanmıştıım tanesi 375tl idi 2 kutu bizi batırdı sonra doktorasöledim battık die menogon verdi pakette 5 doz var 115 tl daha hesaplı hayırlısı olsunn...benim tedavide 3. ayım iğneler etkiledi galiba

cnm sevvosevo nun dediği gibi seninle günlerimiz aynı sanırım bende bugün oldum iğnemi:)inşallah ikimizin bebişide gelir ..doktorum bana saat vermedi cnm ya sana bişey dedimi sadece 3 gün çalışma dedi:)bide senin kaç yumoş vardı?benim sağda 19mm solda 15mm olan 2 tane vardı:)

iğne hakkında bilgi almak istiyorum bana cok fiyatlı soylediler yardımcı olursan sevinirim.. inşallh yumosun tutar..

selam .rapor çıkartabiliyomuşsun o zaman fiyat düşüyomş baya...hakkında hayırlısı olsun...

puregon kullanmıştıım tanesi 375tl idi 2 kutu bizi batırdı sonra doktorasöledim battık die menogon verdi pakette 5 doz var 115 tl daha hesaplı hayırlısı olsunn...benim tedavide 3. ayım iğneler etkiledi galiba

gerçekten çok pahalı üç ay kullanacağım birde daha önermedi ama 500 civarında dedi önumuzdekı ay baslayacağım iğne arasında özellik farkı yok ise bende dra menogon diyeyim çünkü biryıldır çok para doktum bütçeyi çok sarsıyor inşallah tüm isteyenler hamile kalır..

gerçekten çok pahalı üç ay kullanacağım birde daha önermedi ama 500 civarında dedi önumuzdekı ay baslayacağım iğne arasında özellik farkı yok ise bende dra menogon diyeyim çünkü biryıldır çok para doktum bütçeyi çok sarsıyor inşallah tüm isteyenler hamile kalır..

doktora söle menogon olur dedi benimki 2 aydır kullanıyorum farkı kalçadan yapılıyo

cnm sevvosevo nun dediği gibi seninle günlerimiz aynı sanırım bende bugün oldum iğnemi:)inşallah ikimizin bebişide gelir ..doktorum bana saat vermedi cnm ya sana bişey dedimi sadece 3 gün çalışma dedi:)bide senin kaç yumoş vardı?benim sağda 19mm solda 15mm olan 2 tane vardı:)

cnm benim solda 2 adet 19 cm sağda bir adet 12 cm:KK1::KK1: bu büyümemiş.... ya benim dr kafası karışıktı heralde yada o cok umutluda banamı söylemiyo acaba :KK52:bunu düşünmek daha iyi ama banada bişey demedi 3 yada 4 gün ilişki önerdi onun haricinde olmaz ise önümüzdeki ay aşılama yada iğneli tedaviye geçicek ama ben bu klomanden iyi sonuç alıyorum diyo dr bilemiyorumki neler olcak cnm hayırlısı hepimiz için.........

canım bizzat incir kürünü uygulayan birisi olarak ben anlatayım sana.adetimin 5. günü başlayıp 20. gününe kadar sabah ve akşam taze olarak kaynatıp içtim.her seferinde 2,5 bardak kaynamış suyun içine 5-6 tane dilimlenmiş inciri atıyorsun tam 20 dk kaynatıyorsun kapağı kapalı.ılıdıktan sonra içiyorsun.aç karnına içmen gerekli yada yemeklerden 2 saat sonra. ben sabahları kahvaltıdan yarım saat önce akşamları da gece yatarken yaptım.faydasını da gördüm.sonuçta doğal bişey denemekten ne çıkar :)

canım benim ya ne kadar zor işler dimi yumurta olur koca olmaz koca olur yumurtalar gelişmez hep kadınların sıkıntısı:) ama üzülme eğer cuma günü kontrolünde yumoşun büyüdüyse hemen iğne yaptır ve cumartesi pazar da çalış.hatta pazartesi kocanı uğurlamadan önce çalış son anda yani :) elinden geleni yap içini ferah tut olacağı varsa zaten olur.inşallah kavuşursun bebeğine.

Hormon testi yaptı bunun dışında ulturasyon falan herşeyin normal olduğunu söyledi..klomeni verdi 5 gün kullan hamilelik olmazsa yine aynı şekilde 5 gün kullancakmışım yine olmazsa rahim filmi çekicekmiş bunun dışında söylemiş olduğu bieşy yok hani şu tarihlerde falan ilişkiye girin hiç bi şekilde bilgilendirmedi:)

bence takip yapması gerekli tamam doğala bırakıyor anladık ama en azından adetinin 12. günü çağırıp yumurtan var mı yok mu boyutları ne hamilelik için yeterli mi ne zaman çatlar vs.. bakması lazım bunlara ya gittiğinde sor mantıklı bir vecap alamazsan da doktorunu değiştir daha güzel ilgilenen yapması gereken takibi yapannn bir doktor bul kendine canımcım...

canım..ne güzel tekrar ayağa kalkıp yeni umutlara yelken açmışsın...ben daha toparlayamadım kendimi..kürtaj felan olmadığı halde...daha rahime bile yerleşmemişti oysaki..demek hiç korunmana bile gerek yok dedi doktor öylemi..cok tuaf canım ya..benimki kürtaj olmadığı halde 3 ay gebelik istemiyoruz diyor...3 ay....oha dedim içimden..neyse burdaki kızlara sordum gerek yok dediler...bende dün itibariyle kırmızılar gözüktü...ama bugün bişey yok gibi..sanrım tam sökülemedi...karnım belim kopuyor..sanırım bu gece devam edecek...şimdi ben 5 günü kendi kendime klomene başlasammı acaba diye düşünüyorum...yoksa bıraksam mı bu ayda kendi haline..bişey kullanmasam da korunmadan devam etsem..incir mincir takviyesi yapsam ..

canım sağol yapıcak bişey yok napalım toparlanmak zorundayız yani bana 1 ay normal adet görmen yeterli dedi 31 mayısta kürtaj oldum zaten 10 gün sürdü kanamam şimdi ben anca 10 temmuzda falan hastalanırım.ondan sonraki ay olursa olucak kendiliğinden olmazsa ağustos ta klomen e başlicam.ben de hemencik olsun istiyorum hatta tsh ımda düzene gireceği için temmuzda doğal belki olur diyorum ama rahim toparlanmışmıdır acaba diye de korkuyorum.ben çarşamba günü bir profesör e gidicem artık detaylı sorucam kısmetse.bence sen de bu ay korun canım sonra üst üste üzülme vücuduna müsade et toparlanması için derim ben.

canım bence kesin yumurtan çatladı hatta döllenme oluyor şuan :) sevinmelisin.aynı ağrıları ben de çektim yumurtam soldaydı ve sol bacağım belim kalçam koptu ağrıdan bir iki gece sonucunda hamileydiiiiim :) hadi bakalım hayırlısı...

çağlacığım sen sakın hamiş olmayasın.benim göğüslerimde adetime 1-2 gün kala acırdı hamile olduğum ay 10 gün kala acımaya başlamışlardı.inş hamilesindir...

hayır hiç de erken değil canım tam zamanında yaptırmışsın hatta ben de 19 mm iken vurulmuştum iğnemi sen kaçırma bugünleri üst üste çalış.hadi rast gele:)

canım koyu sarı renkte filan da olduğu oldu ama hiç kahverengi olmamıştı bende.bilemiyorum ne desem doğru olmaz sen istersen bir doktoruna görün...

çok güzel çok sevindim inan Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin emeklerimizin karşılığını alıyoruz birer birer onca tedavi ilaçlar iğneler:)
bende de tiroid çıktı canım ilaç kullanıyorum şuan 5.2 idi en son çok yüksek değil ama 2,5 civarında olması gerekiyormuş sağlıklı bir gebelik için.senin bu bahsettiğin haşimato tiroidinin teşhisi nasıl konuyor?benim tiroidim ne tiroidi acaba?senin değerin kaç tı ilk öğrendiğinde?

canım tarifin için teşekkür ettim bu akşam başladım incir kürüne aynı zamanda klomenide kullanıcam inşallah işe yarar ve tutar

Son düzenleme:
...

bence hamileliğe karar veren bütün kadınların ilk önce yapmaları gerekenşey tiroit testi yoksa sonucu çook kötü olabiliyo ben tiroitim yüksek olduğu iiçin ikibuçuk aylık bebeğimi kaybettim bibuçuk sene önce sonrasında kürtajım kötü geçtiği için bi dış gebelik geçirdim ve sağ tüpümü kaybettim yani sonuçları ağır olabiliyo önce tiroit düzene girecek sonra daha sağlıklı bi hamilelik ALLAHIN İZNİYLE

Son düzenleme:
kızlar lısteye 13 hazıran dıye yazdırmıstım batımı ama malesef ne gelen var ne gıden malesef dıyorum cunku ıdrarda baktım bugun ve kocaman negattıf gordum yanı ıkıncı cızgı ole pembemsı falan hıc bır sekılde cıkmadı kocaman bır negatıf yanı baya da umutlanmıstım bu ay bel agrım adetım yakın olmasına ragmen bol akıntım kasıklarımda bama hersey vardı yanı anlıcagınız ama kocaman bır negatıf gordum soganı bırakıyorum ve artık galıba tedavıye baslıyorum hanımlar ınsallah cok bekletmez bebeklerımız artık
doktorum adetın bır hafta gecsın daha sonra kanda baktır cıkmazsa farlutal ıc dedı ama ben hemen baslamak ıstıyorum farlutale sonucta polıkıstık overım var yanı bellı bırsey ve adet gununde gelemdıyse 100 sene beklesem gelmez

kızlar bende bu ay igne kullanmaya başladım puregon ve menagon da yumoş geliştirici igne sanırım . doktor bana gonal f verdi . bahsettiginiz rakamlar golal f ten çok pahalı ben 450 ligini 340 tl ye aldım bu igneler arasında fark varmı ?:nazar: :nazar:

ne alemdesin canım az kaldı regli gününe galiba degilmi varmı bi belirtiler.:nazar::emir_bebek:

:KK43:( Malesef canım adetimin 4. günü bugün ne yumurta ne çatlatma iğnesi hiçbirşey işe yaramadı. Ve tam adet olduğum gün misafirim vrdı birinin 9 birinin 5 aylık bebeği vardı hiç ağlamadım ama çocuk defterini kapatasım geldi hatta siteye girmeme kararı bile aldım ama dayanamadım yine burdayım hayırlısı olsun..

:KK43:( Malesef canım adetimin 4. günü bugün ne yumurta ne çatlatma iğnesi hiçbirşey işe yaramadı. Ve tam adet olduğum gün misafirim vrdı birinin 9 birinin 5 aylık bebeği vardı hiç ağlamadım ama çocuk defterini kapatasım geldi hatta siteye girmeme kararı bile aldım ama dayanamadım yine burdayım hayırlısı olsun..

canım üzüldüm yaa bende seni merek ediyordum . gçen ay bende aynı senin yazdıgın ruh hali içindeydim . umutlu ve sevdenin destegiyle toparlanıp tedaviye ve topige geri döndüm . canım bu ay rahim filmiyle başla allahın izniyle o soru işaretini kafandan at sonra sil başten hem 1 ay vucudunu ve kafanı dinlemiş olursun . ben o kadar klomen kullandıktan sonra rahim filmi çektirdim tıkalı olan taraf sag filmde açıldı aksi gibi o güne kadar oluşan yumoş larda genelde sagdaydı yani boşuna kürek sallamış oldum herşey kısmet tabi neticede önerim fazla zaman kaybetmeden o işide hallet . biran önce toparlan canım maraton koşuyoruz bunlar dönemeçler . hepimiz birbirimize destegiz insan alıştımı arıyor bak mesela maviyaz, tasuhi, tobee vb arkadaşlar ne zamandır ugramıyor.:nazar::emir_bebek:

X