Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım tesekkur ederım .evet bıtanem 4 gundur vardı bulantım ama dun ve bugun baya arttıı bulantım .yarın bakalım ne durumda cok heyecanlıyım ama bu heyecanı tek yasıycam sanırım .eşim işten izin alamıyor cok ıstıyordu ama sanırım yarın tek gıdıcem.:KK59:

oy cnm bebişin ben burdayım diyor annesi............senınle gelebılecek kımsen yokmu cnm.......tek başınamı olacaksın???????????????????

kızlar size birşey soracağım klomen kullandıktan sonra kahverengi çamurumsu akıntılarınız oluyormuydu??????????????????????????????benım 3gündür bu durumu yaşıyorum??????????????ona göre dra gideceğim.....

kızlar size birşey soracağım klomen kullandıktan sonra kahverengi çamurumsu akıntılarınız oluyormuydu??????????????????????????????benım 3gündür bu durumu yaşıyorum??????????????ona göre dra gideceğim.....

klomenin öyle bir etkisi olduğunu sanmıyorum. 3 gündür var diyosun . en azından doktoruna bir telefon aç.duruma göre doktorun zaten seni çağırır.

Çok sıkıcı bir gün, neden böyle başladım haftaya, iş yok, güç yok, boş boş oturmaktan sıkıldım, kalkıp gezsem kendimi yorgun hissediyorum adım atacak halim yok, havada kapalı, içim gibi.... Fırtına öncesi sessizlik var şu an burda, arkadaşlar bari topikten güzel bir haber gelsin, biri hamileyim diye bağırsın, biraz kendime geleyim, uykum açılsın, sevinelim, çoşalım hep beraber...:KK71::KK71::KK71:
Ya da iyisimi ben birkahve içeyim, can sıkıntısı işte, canımın istediğine değilya.

Yaa hakkaten niye böyle bugüüün. Benim de canım sıkılıyoor. Bende nasıl bi iş var aslında ama canım hiç yapmak istemiyoor. Zaten odadaki herkes haytalık ediyor.
Sahii kızlar niye gelen giden yok hamileyim diyeee. E hadi ama, sessiz çekilmiyor burası.

kızzlar, ben diğer başlıkta yazıyodum şimdi gördüm bu başlığı. bir oğlum var 6 yaşında, haşimato tiroidi hastasıyım 2 yıldır, buna bağlı polikistik over var ve yumurta oluşmuyordu. geçen sene eylül ağustos aylarında klomen ve ovitrilleyi kullandım. ilk ay klomen etki bile etmedi yumurta olmadı, 2. ay oldu ama işe yaramadı. sonra eşim 6 ay yanımda yoktu, 3 ay doğum kontrol hapı kullandım, sonra soğan suyu içetim her ay, nisanda bir defa daha denedik olmadı ama mayısta oldu:) iğneyi gece 12 de kendim vurdum 36 saati tutturayım diye, iğneden önce birlikte olduk ve 36. saatte olduk ki ben o uzayan akıntıyı gördüm. o gün banyo falan yapmadım, çorap giydim ayağıma, yarım saat ayaklarım duvarda bekledim. ondan sonraki günler hep birliktelik oldu, valla pek umutlanamadım daha önceki hayal kırıklıklarından dolayı ama bu sefer oldu. 2 haziranda hastalanmam lazımdı 8 haziranda cesaret edip test yapabildim sonuç pozitifti, cumartesi de keseyi gördük:))bi de kalp atımlarını duyunca tam olacak işallah...

allah hepinizin yardımcısı oldun, işallah en kısa zamanda sizler de güzel haberi alırsınız. benim belirtiler yok aaslında belim ağrıyor sadece ve göğüslerimde daha önceki sızlamalardan farklı karıncalanmalar vardı. bir de sabahları beyazımsı akıntım geldi hep. bir de son adet tarişhim 2 mayıs, 28-29 mayısta pembemsi bir akıntı geldi çok az az sonra kesildi. aman dikkat edin kendinize sakın ilaç falan içmeyin kesin gebe olmadığınızı bilene kadar...

sevgiler...

arkadaşlar merhaba, bende size bişey sorucam. toplam 2 yumurtam vardı biri 24 mayıs ta ve diğeri de 3 haziran da çatladı. bu gün son adetimden 32 gün geçti. normalde 28 günde bir adet olurum. 3 haziranda çatlayan yumurtanın üzerinden de 10 gün geçti. gerçi ne adet nede gebelik belirtisi var . gebe olunca illa bir belirti vermesi gerekir mi. benim sadece adetim geçikti. 2,5 yıldır çocuk istediğimden test yapmayada korkuyorum. negatifse üzülmek istemiyorum. ebaydan aldığım idrar test çubukları vardı enson dün ondan yaptım negatifti. benim gibi belirtisi olmayıp gebe kalan var mı.cumaya kadar bekleyecem sonra kan testi yapıcam

canım,herkese göre değişir belirtiler.adet olacakmışssın gibi bel ve kasık ağrısı çok normal mesela, cumayı beklemene de gerek yok bence eğer gebelik yoksa soğan suyu falan içersin söktürüsün sonra hemen başlarsın yine, hayırlısı olsun işallah, güzel haberlerin olur işallah....

kızzlar, ben diğer başlıkta yazıyodum şimdi gördüm bu başlığı. bir oğlum var 6 yaşında, haşimato tiroidi hastasıyım 2 yıldır, buna bağlı polikistik over var ve yumurta oluşmuyordu. geçen sene eylül ağustos aylarında klomen ve ovitrilleyi kullandım. ilk ay klomen etki bile etmedi yumurta olmadı, 2. ay oldu ama işe yaramadı. sonra eşim 6 ay yanımda yoktu, 3 ay doğum kontrol hapı kullandım, sonra soğan suyu içetim her ay, nisanda bir defa daha denedik olmadı ama mayısta oldu:) iğneyi gece 12 de kendim vurdum 36 saati tutturayım diye, iğneden önce birlikte olduk ve 36. saatte olduk ki ben o uzayan akıntıyı gördüm. o gün banyo falan yapmadım, çorap giydim ayağıma, yarım saat ayaklarım duvarda bekledim. ondan sonraki günler hep birliktelik oldu, valla pek umutlanamadım daha önceki hayal kırıklıklarından dolayı ama bu sefer oldu. 2 haziranda hastalanmam lazımdı 8 haziranda cesaret edip test yapabildim sonuç pozitifti, cumartesi de keseyi gördük:))bi de kalp atımlarını duyunca tam olacak işallah...

allah hepinizin yardımcısı oldun, işallah en kısa zamanda sizler de güzel haberi alırsınız. benim belirtiler yok aaslında belim ağrıyor sadece ve göğüslerimde daha önceki sızlamalardan farklı karıncalanmalar vardı. bir de sabahları beyazımsı akıntım geldi hep. bir de son adet tarişhim 2 mayıs, 28-29 mayısta pembemsi bir akıntı geldi çok az az sonra kesildi. aman dikkat edin kendinize sakın ilaç falan içmeyin kesin gebe olmadığınızı bilene kadar...

sevgiler...

cnm senın adına çok mutlu oldum.....rabbim kucağınada almayı nasip etsin inş.....rabbim bizlerede nasip etsin.....

Gülüm ha geldi, ha gelcek derken bunca zaman bekledim. Valla iyice canım sıkıldı bu işe. Evde vardı yanlış hatırlamıyorsam progestan, akşam ya da yarın sabah başlayayım. 1,5 sene önceki gebeliğimde kanda baktırmıştı doktorum 1 küsür çıkmıştı. Ondan sonra ferlutal verdi. Kahverengi lekelenmelerden sonra sökülmüştü adetim. Ama adetin 3. günü gittiğimde hamile olduğumu anlamıştık. Yani bende bi tuhaflık olduğu kesiiin. Hatta doktora demiştim ferlutal kullandıım :KK53: diye, zararı yok onun, bebek varsa tutunmasını, yoksa adet olunmasını sağlıyor dedi. Hooşşş sadece 2 gün kalabilmişti bebeğim benimle. Yani uzun lafın kısası ben bu rahimden şikayetçiiyim. :KK37: Ne zaman ne yapacağı belli değil yahuuu :KK1:
Bence de bu liste biraz hızlanmalıı arkadaşlar. Haydii koşup koşup geliiin. Hamişim deyiin.

Kııısss yarın sabah gidip yaptırsam mı acep testt. Amaan test yaptırınca daha bi yıkılıyo insan be gülüm. Bütün tuhaflık bende yaa. Kortizonlaar, ışınlar derken bütün bünyem bozuldu gittiii...

Gülüm ben 40 gün falan oldu rahim filmi çektirdiğim. Hiçç de kolay geçmedi. Benim de seninki gibi iki defa ilaç verdi doktor. Bağırmalarımı eşim dışardan duymuşş. Biraz esneterek anlatmak istedim sanırım, çektirecek olan arkadaşlar korkmasın diye. Ama bi daha yaptırmak zorunda kalırsaam aslaa yaptırmam gibi bişiler de demiştim yanlış hatırlamıyorsam. Benim de ağrım ve kanamam 2-3 gün sürmüştü . 1 hafta ilişki yasak demişti ama ben pek dinlemedim güzelim. Yanlış hatırlamıyorsam 4 gün sonra falan ilişki olmuştu. Çünkü hsg çektirdiği ay hamile kalan çok insan var, o günleri boş geçirmek istememiştim. Sana ne dedi doktor, perhiz verdi mi?

umutumm canım sen yinede yaptır derim ne olur ne olmaz .belki kullandığın ılaclarda gecıktırmıs olabılır ama sen yınede bence kandan tekrar baktır balım bakarsın bebeısın vardır.kanı verırkende kendını her ıkı sonucada alısdır .ama mutlaka yaptır sakın adet sokturucu kullanma yaptırmadan

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... .............................KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ..............................GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... .................................İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS.......................................... .....................................KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA....................................... ...................................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.GULL.......................................... .......................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
174.SARİSHEEKER................................... ...................................Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
175.TUANATAY...................................... ....................................Klomen
176.MESTANNN...................................... ....................................Klomen
177.DONSER........................................ ......................................tüp bebek
178.ECRİN......................................... .........................................Tedavisiz

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................HAZİRAN AYI LİSTEMİZ...........................

MESYA............................................. ......6 Haziran
KİRCİCEGİM........................................ ....6 Haziran
DESTİNA........................................... .....9 Haziran
MENBETA........................................... ....10 Haziran
MAVİYAZ........................................... ....10 Haziran
MEHİL............................................. ......11 Haziran
SMYRNA75.......................................... ...12 Haziran
KAYRAM29.......................................... ...13 Haziran
ROSE78............................................ .....13 Haziran
ŞEKER-LEBLEBİ........................................17 Haziran
HULYA_41.......................................... ...18 Haziran
G.ERKL............................................ ......18 Haziran
DEMOS84........................................... ...19 Haziran
GİDA_PİNAR........................................ ....19 Haziran
SERAPP27.......................................... ....20 Haziran
ESEMOS............................................ ....23 Haziran
MPB............................................... .......23 Haziran
AYSE_GUL80........................................ ...23 Haziran
TASUHİ............................................ ......24 Haziran
CİMCİMECAGLA...................................... .26 Haziran
HTCGL01........................................... .....28 Haziran
HASRETİMSİNN...................................... ..29 Haziran
ABORJİNOS......................................... ....30 Haziran
FRİENDLY_84....................................... ...30 Haziran

....................................TEMMUZ AYI LİSTEMİZ...........................

KİDY.............................................. .........2 Temmuz
UMUTLUYUM78....................................... ..2 Temmuz
ZNGN.............................................. ........2 Temmuz
GOLGE_CİCEGİ...................................... ....4 Temmuz
İZMRLİ............................................ ........4 Temmuz
KUZEY1............................................ .......5 Temmuz
PATİKLİ........................................... ........7 Temmuz
SEVDE1............................................ .......7 Temmuz
GUNKA............................................. ......10 Temmuz
MELEK04........................................... .....10 Temmuz
SEVOSEVO.......................................... ...10 Temmuz

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

oy cnm bebişin ben burdayım diyor annesi............senınle gelebılecek kımsen yokmu cnm.......tek başınamı olacaksın???????????????????

mehicimmmm nasılsın canımmmmmm reısmde harıka gorunuyorsun :)
canım aılemın haberı yok henuz yarın ınsallah haberlerı olacak kalp atısını gormeden soylemek ıstemedım ne olur ne olmaz dıyee yarın kısmetse haberlerıolacak sadece erkek kardesım bılıyor esım bankacıı yanındakı arkadası raporlu oldugu ıcın esım ızın vermıyolar :'( bebemı tek gorcem en gec saate aldım belkı gelır dıye ama :KK59::KK59::KK59::KK59:

kızlar ben geldim yumoşlar istenen kıvama gelmiş 19 cm 3 4 gün çalışma var......sonraki ay olmazssa aşılama yada iğneli tedavi :KK4::KK4:

sevo,,,,,,,,
inşallah gülüm...Allah emeklerinin karşılığını güzel bir bebişle sonuçlandırsın ...bende iyi sayılırım canım..cumartesi gelen kırmızılardan sonra kesilmişti. dün nöbetciydim gece cok ağrım oldu..bugün dr a rapor istemeye gittim tekrar tahlil ve ultrason kontrolü yaptı..sıfırlanmış degerim..bi sorun yok dedi..bugün yine hafiften başladı zaten kırmızılar..doktor yine ısrarla 3 ay korunmanızı istiyorum dedi...eger korunmayıp yine hamilelik durumu olursa yine düşük yapma olasılıığı yüksekmiş...ağüstosta gel vitamin durumlarını kontrol edelim belki eylülde klomene bile ihtiyaç kalmadan hamile kalabilirsin dedi...yani anlayacağın gazı verdi yine...ama 3 ay cok geliyor bize...bende bu ay rahat bırakayım hatta korunayım ama temmuzda tedavisisiz yoluma devam edeyim diye düşündüm..bu ay bi geçsin..bi tekrar adetimi göreyim temmuz da sonrasında klomensiz başlarım calışmalara diyorum...ne dersin??? ha bu arada fırsattan istifade 5 gün raporu patlattım..ohhhh..sefam olsun.....

umutlum
canım benim saol ..evet canım bende öyle karar verdim en son..bu ay klomen kullanmayacağım...hatta korunacağım da...hele bi adetim gelsin tekrar bi düzene otursun sonrasında bakarız inşallah...bu arada sen bana hep kızınla diyorsun..Allah mı söyletiyor ne canım,,kızım mı olacak nedir:KK1: benim de oğlum var senin gibi..bu arada gelmeyen adetin için üzgünüm..bi an önce gelirde düzene girer inşallah canım...cok gergin ve sıkıntılı oluyordur bu dönem..yaşamayan anlamaz tabi canım...hayırlısı inşallah bizler için...gözünün içine baktıça aksilikler peşi peşine sıralanıyor işte..ablam örneğini vermiştim sana daha önce...miyom ameliyatı olmasına rağmen 2 tane cocuk aldırmasına rağmen geçen ay karar verdi şubatta doğrurum diye planladı veeeee bu ay hamile...üstelik kana bile baktırmadı...ultrasondan dün kalp atışlarını duymuş kan tahlillerini daha yeni yaptırmış...bizde yıllardır gözyaşı döküyoruz..
cimcimem...
tamam canım..bende öyle düşündüm..inşallah temmuzdan sonrası güzel olur...cok zaman var...günler geçer mi bilmem...ama bu ay için senden umutluyum..inşallah bu ay güzel haberler vereceksin bize...işler için de fazla yorma kendini...artık bu saatten sonra geriye sayım başlar senin için de..:KK20:

Son düzenleme:
kızlarrr bişey sorcam cumartesi günü doktora gittiğimde yumurtam 19 mm demişti oyüzden çatlatma iğnesi yaptırmıştım doktor dün ve bgn ve salı günü ilişki dedi ama dün ilişki anında yumurtam çok acıdı bu hala yumurtanın çatlamadığı anlamına mı geliyo yoksaaa..:KK25:

İçimden bir ses şu adet sökücüyü kullanma diyor, bekle birazdaha yada test yap, ne olur, ne olmaz canım.
Haklısın gülüm yaa, akşam eve giderken unutmazsam bi test alayım bari. Yarın sabahtan hastaneye gideyim ya da. Şansa bırakmaya geelmez dediğin gibi

Canım senin adetin geçmiş sanırım. Ben iki defa yaşadım aynı durumu. Birincisinde adetim söküldü. İkincisinde de nerdeyse bir hafta öyle devam ettikten sonra söküldü ama hamileymiş. Düşükle sonuçlandı. Allahım esirgesin. Bence vakit kaybetmeyip doktoruna git güzelim. Noluur, nolmaaz.

sevgiler...
Allahım sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bebeğinizii. Yıllardır uğraşıp da hala hamile kalamayan ben için bile umut oldunuz.
umutumm canım sen yinede yaptır derim ne olur ne olmaz .belki kullandığın ılaclarda gecıktırmıs olabılır ama sen yınede bence kandan tekrar baktır balım bakarsın bebeısın vardır.kanı verırkende kendını her ıkı sonucada alısdır .ama mutlaka yaptır sakın adet sokturucu kullanma yaptırmadan

canım aılemın haberı yok henuz yarın ınsallah haberlerı olacak kalp atısını gormeden soylemek ıstemedım ne olur ne olmaz dıyee yarın kısmetse haberlerıolacak sadece erkek kardesım bılıyor esım bankacıı yanındakı arkadası raporlu oldugu ıcın esım ızın vermıyolar :'( bebemı tek gorcem en gec saate aldım belkı gelır dıye ama :KK59::KK59::KK59::KK59:
En güzelini yapmışsın güzelim. Ama eşin olmadan gittiğin için bu kadar üzme kendini. Oğluma hamileyken ben de eşimin işleri dolayısıyla sadece bir defa gidebilmiştim doktora eşimle birlikte. Canınız sağ olsun, bi dahakine birlikte gidersiniz. Doğana kadar daha nee çok gideceksin çünkü doktora. Hiçç canını sıkma güzelim.
kızlar ben geldim yumoşlar istenen kıvama gelmiş 19 cm 3 4 gün çalışma var......sonraki ay olmazssa aşılama yada iğneli tedavi :KK4::KK4:
Maaşallah senin yumoşlara. Allah gayret kuvvet versin dersinize iyi çalışın canım. İnşallah bu ay güzel haberi alırız senden, sonrasına gerek kalmaz.
sevo,,,,,,,,
inşallah gülüm...Allah emeklerinin karşılığını güzel bir bebişle sonuçlandırsın ...bende iyi sayılırım canım..cumartesi gelen kırmızılardan sonra kesilmişti. dün nöbetciydim gece cok ağrım oldu..bugün dr a rapor istemeye gittim tekrar tahlil ve ultrason kontrolü yaptı..sıfırlanmış degerim..bi sorun yok dedi..bugün yine hafiften başladı zaten kırmızılar..doktor yine ısrarla 3 ay korunmanızı istiyorum dedi...eger korunmayıp yine hamilelik durumu olursa yine düşük yapma olasılıığı yüksekmiş...ağüstosta gel vitamin durumlarını kontrol edelim belki eylülde klomene bile ihtiyaç kalmadan hamile kalabilirsin dedi...yani anlayacağın gazı verdi yine...ama 3 ay cok geliyor bize...bende bu ay rahat bırakayım hatta korunayım ama temmuzda tedavisisiz yoluma devam edeyim diye düşündüm..bu ay bi geçsin..bi tekrar adetimi göreyim temmuz da sonrasında klomensiz başlarım calışmalara diyorum...ne dersin??? ha bu arada fırsattan istifade 5 gün raporu patlattım..ohhhh..sefam olsun.....

umutlum
canım benim saol ..evet canım bende öyle karar verdim en son..bu ay klomen kullanmayacağım...hatta korunacağım da...hele bi adetim gelsin tekrar bi düzene otursun sonrasında bakarız inşallah...bu arada sen bana hep kızınla diyorsun..Allah mı söyletiyor ne canım,,kızım mı olacak nedir:KK1: benim de oğlum var senin gibi..bu arada gelmeyen adetin için üzgünüm..bi an önce gelirde düzene girer inşallah canım...cok gergin ve sıkıntılı oluyordur bu dönem..yaşamayan anlamaz tabi canım...hayırlısı inşallah bizler için...gözünün içine baktıça aksilikler peşi peşine sıralanıyor işte..ablam örneğini vermiştim sana daha önce...miyom ameliyatı olmasına rağmen 2 tane cocuk aldırmasına rağmen geçen ay karar verdi şubatta doğrurum diye planladı veeeee bu ay hamile...üstelik kana bile baktırmadı...ultrasondan dün kalp atışlarını duymuş kan tahlillerini daha yeni yaptırmış...bizde yıllardır gözyaşı döküyoruz..
cimcimem...
tamam canım..bende öyle düşündüm..inşallah temmuzdan sonrası güzel olur...cok zaman var...günler geçer mi bilmem...ama bu ay için senden umutluyum..inşallah bu ay güzel haberler vereceksin bize...işler için de fazla yorma kendini...artık bu saatten sonra geriye sayım başlar senin için de..:KK20:

Ahh canım yaa, valla hep uyarıyorsun, ben hep karıştırıyoruum. İnşallah Allah söyletiyordur da ikincisi kız olur. Çağlanın kızıyla senin oğlan arada karışıveriyoor, affet güzelim. Yaşlılığıma verin benim. :nazar: Kafanı bi güzel dağıt. Bi dahaki aya daha ikna olmazsan başka doktora gidersin. Hani hsg ni çekmişti ya, bir de ona görünürsün. Yeter ki senin ve oğlunun canı sağ olsun. Tabii ki eşinin de. Allahım başka dertler vermesin inşallah. Bunları da yaşayacakmışız demek ki güzelim. Ne diyelim kader...

canım ben 165 lik dozlar halınde kullandım ve her kullanımdan 2 gun sonra gıtım . Anlıs hatırlamıyorsam 5yumos vardı hangı gun boyutu neydı hatırlamıyorum cnaım ama son gıttıgımde 18 ulasmısdı ve ertesı gunude yumurta toplanmıstı.5 yumostan birtanesı kalıtesız dı .bırı transfer edıldı dıger yumosları embrıyoları dondurdum .umarım senınde tedavının sonuda guzel haberler alıcaksın.
donser sana bi şey daha soracagım canım bu aşılamadan netice alamassak tüp bebek yaptıracagız. 4 embriyoyu dondurdugunuzu yazmışsın onun masrafınıda ilk başta hesaba katıyorlarmı yoksa ayrıcamı hesaplanıyor o saklama işlemi ne nekadar verdiniz canım birde kaç sene saklıyorlar onları? senelikmi para alıyorlar? :nazar:
Haklısın canım, ben yaramazlık yapmaya devam edeyim. Sevocum anlayamadığım bir şey var, göğüslerimin uçları neden bukadar erken acımaya başladı, uçlarına dokunamıyorum, çok acıyorrrrrr.
inşallah canım bu ay yakalarsın bebişini ama dikkat et agır falan kaldırma tadilat zor dikkat et. gögüslerinin agrıması bu kadar erken neden olur bilemiyorum canım çatlama oldugu için olabilir belki.:nazar:
kızlar mrb doktordan geldim şimdi çatlatma iğnesi yaptı sağda 19mm solda 15mm olan yumurtalar varmış 19mm olanı kaçırmayalım çok ii dedi sizce erkenmi yaptıkı iğneyi?bide kaç gün sonra test yapılıyor bu iğneden sonra?bana 3 gün ilişki dedi sizce normalmi?
ne güzel 2 yumurtan da dederlenebilir canım ignenin etkisiyle 19 olan 23,24 ötekide 19,20 olursa ikiside işe yarar bence ol deyince bir tanede yetiyor canım umarım bebişini yakalarsın.:nazar::emir_bebek:
mehilcim bu gün ayın 13 arkadaşım şimdi baktımda senin günün 11 imiş hiçte günüm geçti falan demiyorsun canım ya test falan yapmadın mı ben olsan çatlardım.inşallah bebişin seninledir canım.:nazar::emir_bebek:
bol bol çalışın canım çatlatma ignesi vermedi herhalde sana nihalle döneminiz aynı galiba inşallah güzel haber alırız sizden.:nazar::emir_bebek:
sevo,,,,,,,,

umutlum
cimcimem...

sevdeciiiiim canım yazından aldıgım enerjiye göre toparlanmış bile benim arkadaşım ohhhhh sefan olsun 5 gün kafa dinlersin canım. gez, toz ,eylen ,alışveriş falan yap. dedigin dogru canım bu ay bi dinlen öteki aya bomba gibi başlarsın . degerin sıfırlanmış herhalde yakındır sökmesi . canım benim kendine iyi bak öptüm. :nazar: :emir_bebek:

kızlar ben geldim yumoşlar istenen kıvama gelmiş 19 cm 3 4 gün çalışma var......sonraki ay olmazssa aşılama yada iğ

neli tedavi :KK4::KK4:

cnm sevvosevo nun dediği gibi seninle günlerimiz aynı sanırım bende bugün oldum iğnemi:)inşallah ikimizin bebişide gelir ..doktorum bana saat vermedi cnm ya sana bişey dedimi sadece 3 gün çalışma dedi:)bide senin kaç yumoş vardı?benim sağda 19mm solda 15mm olan 2 tane vardı:)

teşekkür ederim cnm o senin güzelliğin.....ohhh ne güzel çifte bayram yapacaksınız.....olsun üzülme bundan sonrakilerde seni hiç yanlız bırakmaz eşin.....

SEVOSEVO cnm günüm geçti ama bu kahverengi akıntılar beni mahvetti sadece peçeteye kanla karışık kahverengi akıntı gibi geliyor.dr.gitmeye bile korkuyorum inan cnm kötü şeyler duyacağım diye

UMUTLU cnm senindemi benim dediğim gibi oldu.açıkcası bende düşükten şüpheleniyorum...geçen ayda aynı olmuştu benim:KK43:((((((( senin nasıl evre geçirdiğini paylaşırsan seviniirim cnm?????

X