Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

donser cnm nasılsın.....nasıl gidiyor inş.salı pıt pıt atışlarını duyacaksın........bebişin kaç haftalık oldu senin...........

canımmmmm ıyıyım senı sormalı sen nasılsın .. Hersey suan yolunda bulantılarım basladı sabahları kotu oluyorum erken basladı sanırım benım bulnatılar.canım son adet tarıhınden hesaplarsan 6 haftalık oluyor sanırım ama transfer tarıhınden hesaplarsamda 4 hafta .tabı yanlıs hesaplamıyorsam Canım ınsallah 9 ay boyunca hersey yolunda gıder kucagıma alırım .

hayırlı cumalar kızlar
Rabbim dualarımızı kabul etsin hayırlı evlatlar nasip etsin

Sana da hayırlı cumalar cnm..Allah bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin bu forumdaki arkadaşlarımın hepsinin göbişlerini doldursun hepsine hayırlı güzel güzel bebişler verir innnnnnşallah

canım çok üzüldüm inş en kısa zamanda tekrar olur fazlada yıpranma olur mu nasip değilmiş cnm RABBİM HAKKINDA HAIRLISINI WERSİN İNŞŞŞŞŞŞ....!!!!

sevde1
canım daha yeni okudum geçmişi yoktuk bikaç günlüğüne tatile çıkmıştık ben de düşük yaptım biliyosun sonrasında da bi tatile çıkalım kafamız dağılır dedik ama nafile aklımdan atamıyorum giden bebeğimi 8 haftalık olmasına rağmen çok zor seni çok iyi anlıyorum o kadar emek ve ümitten sonra hamile kalmak ve sonrasında sevincinin kusağında kalması çok acı.seninkisi kimyasal gebelik oldu sanırım çok büyük geçmiş olsun üzme kendini demekki hamile kalabiliyosun hemde hsg çekildiğin ayda daha sonraki aylarda daha büyük ümitlerin olacak bak gör.belki de birlikte hamiş kalıcaz:)ben haziranda korunucam.temmuzda artık çalışmalar.beklemek çok zor insan sabırsızlanıyor ama sabır elbet bizimde sağlıklı birer evladımız olacak Allaha inan böyle olmasında vardır bi hayır bitanem...

Demosum ya ne güldürdün beni, Allah ta seni güldürsün canım. Tıpada taksak fayda etmez be gülüm bizimkisi kenardan sızdırır yine gelir yine gelir.

donser cim maşallah Allah nazardan saklasın seni kendine çok dikkat et tamam mı bizleri de kendini de üzme.inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım benim:)

donser cim maşallah allah nazardan saklasın seni kendine çok dikkat et tamam mı bizleri de kendini de üzme.inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım benim:)

canım ıyıkı varsınız sızın guzel dıleklerınız cok ıyı gelıyor dıkkat edıyorum ccnaım elımden gelenın fazlasını yapıyorum sızı uzmeyecegım sızdende guzel habeler beklıyorum

Bencede sperm hareketliğiliği totaldan daha önemli, benim eşimin 60 milyon ama harekti değiller fazla, belki hamile kalmama engel budur, kim bilebilir ki Allah tan başka.
Canım inşallah yoktur kist falan. Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yapılıyordu ??? cevaplarsanız çok sevinirim..
Canım iğneden 12 gün sonra yapabilirsin, gerçeği ben 1 hafta sonra yapmıştım sırf meraktan ama hep negatifti. İğnenin etkisiyle bile çift çizgiyi görmek nasip olmadı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar 5 yıllık evliyim 1 yıldır çocuk düşünüyoruz daha önce düşünmedik eşimle ayrı yerlerde olduğumuzdan.ocak ayında klomen vermişti bana doktor kullandım ve hemen hamile kaldım ama bu hamilelik dış gebelikmiş çok zor bir tedavi süreci geçirdim. doktor mayıstan itibaren tekrar denemelere başlayabilirsiniz dedi. bende yumurtlama tembelliğ var.tekrar klomen vereceğim dedi doktor tekrar dış gebelik yapar mı çokkkk korkuyorummm(

canım çncelikle çok geçmiş olsun yaşadığın dış gebeliğin klomen ile hiç alakası yok klomen yumurtalıkları uyarıp yumurta gelişmesine yardımcı oluyor.doktorlar zaten üst üste klomen kullanımlarında bazen ara verip rahimi dinlendiriyorlar. ben de düşük yaptığımda (ki geçen hafta() doktoruma klomen ile oluşan yumurtalar sağlıksız ve boş oluyomuş dediğimde bana kızdı öyle birşey yok sonuçta yine klomen kullanacaksın dedi.dış gebeliğin yumurtayla alakası yok bence çünkü artık döllenmiş oluyo onun rahime ulaşamamakla ilgili sıkıntısı var bununda sebepleri başka o yüzden için ferah olsun olur böyle şeyler de ve doktorunun uygun gördüğü tedaviye tekrar başla...

Son düzenleme:

bende iyiyim cnm sıcaklar beni çok etkiliyor.halsizlik ve uyku hali var bendede....son adet tarihinden itibaren hesaplanıyor cnm.büyük ihtimal 6 haftalık mercimeğin....inş. herşey yolunda olacak cnm pozitif düşün sadece

demos cnm inş.yerleşme sancıları çekiyorsundur......9 gün sonra sende topiği şenlendirirsin inş........

bendede var canım halsızlık uyku halı yorgunluk iştahsızlık ustune sıcaklarr az once istikalle cıkdım yurudum magazalara bakındım hava fena degıl bugun cok ıyı geldıı (ısyerım ıstıklalde) .... pozıtıfım cnaım benı uzecek etkıleycek seylerdende uzak durmaya calısıyorum .sen de dıkkat et kendıne sıcaklar malum

İnşallah dediğin gibi geç döllenmedir güzelim. Ama biraz daha beklemek istiyorum. Dedim ya ne kadar çok umutlanırsam, hayal kırıklığı bi o kadar çok oluyor. Senin heyecanını çok iyi anlıyorumm, inşallah burdaki herkes hatta bebek hasreti çeken aynı heyecanı bigün yaşar. Bence de acele etme güzelim doktora gitmek için. Salı günü gittiğinde daha net görülür kesen. Yarın gidip, bir de salı gitmek de var işin ucunda. Eşin de çok heyecan yapıyordur, napsın günler geçmez şimdi ona. Ama şükürler olsun ki, orda emniyette duruyor meleği ve zamanı geldiğinde inşallah sağllıkla alacak kucağına.
Yaa evet temizlikten çok dağınıklık yoruyor insanı. Bi başlasan dediğin gibi gerisi gelecek. Valla bu yaz benim de badana yaptırmam lazım ama aklıma geldikçe bile tepe tüylerim dikiliyoor. Senin tadilat zamanın çok güzel, yaza temiz temiz gireceksin bi daha da düşünmeyeceksin. Ama sen çalışırken nasıl oluyor, evde birileri durmuyor mu? Boşver gülüm yaa, sen al evine cimcimenii. Ohhh sarılın paşalaar gibi bi güzel uyuyuunn.
umutlu canım benim kırmızılar geldi nihayet . yarın doktora gidecegim 2. günü gel demişti . inşallah kist giderde tedaviye başlarım . yeni bat 10 temmuz canım sagol .

Hayırlısı olsun Sevocuğuum. Dediğin gibi inşaaallaah gitmiştir kistin. Hemencik tedaviye başla ve hemencik hamile kal inşallah. Hemen yazıyorum yeni tarihini.

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... .............................KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ..............................GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... .................................İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS.......................................... .....................................KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA....................................... ...................................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.GULL.......................................... .......................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
174.SARİSHEEKER................................... ...................................Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
175.TUANATAY...................................... ....................................Klomen
176.MESTANNN...................................... ....................................Klomen
177.DONSER........................................ ......................................tüp bebek
178.SEVDE1........................................ .......................................HSG

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................HAZİRAN AYI LİSTEMİZ...........................

MESYA............................................. .....6 Haziran
KİRCİCEGİM........................................ ....6 Haziran
DESTİNA........................................... .....9 Haziran
MENBETA........................................... ....10 Haziran
MAVİYAZ........................................... ....10 Haziran
MEHİL............................................. ......11 Haziran
SMYRNA75.......................................... ...12 Haziran
KAYRAM29.......................................... ...13 Haziran
ROSE78............................................ .....13 Haziran
ŞEKER-LEBLEBİ........................................17 Haziran
HULYA_41.......................................... ...18 Haziran
G.ERKL............................................ ......18 Haziran
DEMOS84........................................... ...19 Haziran
SERAPP27.......................................... ....20 Haziran
ESEMOS............................................ ....23 Haziran
MPB............................................... .......23 Haziran
AYSE_GUL80........................................ ...23 Haziran
CİMCİMECAGLA...................................... .24 Haziran
TASUHİ............................................ .....24 Haziran
HTCGL01........................................... .....28 Haziran
HASRETİMSİNN...................................... ..29 Haziran
ABORJİNOS......................................... ....30 Haziran
FRİENDLY_84....................................... ....30 Haziran

....................................TEMMUZ AYI LİSTEMİZ...........................

KİDY.............................................. .........2 Temmuz
UMUTLUYUM78....................................... ..2 Temmuz
ZNGN.............................................. ........2 Temmuz
GOLGE_CİCEGİ...................................... ....4 Temmuz
İZMRLİ............................................ ........4 Temmuz
KUZEY1............................................ .......5 Temmuz
PATİKLİ........................................... ........7 Temmuz
GUNKA............................................. ......10 Temmuz
MELEK04........................................... .....10 Temmuz
SEVOSEVO..............................................10 Temmuz

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

SEVDECİĞİİM senden haber bekliyoruz. Yine güzel bir sürprizle gelirsin inşalllaaah. Umuyorum ve diliyorum kii, dünkü test yanlış olsun. Hadi artık dön aramızaa...

kizlar ben geldim kontrolden. doktor bakti 8 tane yumos gördü ama bunlardan sadece 2 tanesi ise yararmis biri 9 biri 15 mm. pazar günü bi daha bakilcak ona göre catlatma ignesi olucak bakalim. 2 tanesinede sükür ama acikcasi pek memnun kalmadim sonuctan
insallah yumoslarim bebis olur insallah bu ay tutar insallah insalhhhh
bu arad bunlarin hepsi sagda sol da bisey yok maalesef

Son düzenleme:
SEVDECİĞİİM senden haber bekliyoruz. Yine güzel bir sürprizle gelirsin inşalllaaah. Umuyorum ve diliyorum kii, dünkü test yanlış olsun. Hadi artık dön aramızaa...
merhaba canım..geldim..ama malesef iyi haberlerle değil...dün dediğim gibi degerler hızla düşüyor..biliyorsun ilk öğrendiğimde beta hcg 100 dü..dün aynı yerde tekrarladık 86 ya düştü...sağlık ocağında yaptırmıştım testleri..bugünde doktorum gel dedi bugün de hastanede bakalım...şimdi geldim..iyice düşmüş 50 olmuş canım...eşim gitmiş benden önce konuşmaya..progesteron hormonu yüksek demiş doktor..salıya kadar bekleyelim demiş yapacak bişey yok...kanama ne zaman gelir sende yaşamıştın canım bu tür şeyler..peki bu progesteron hormonu neden yüksek cıkıyor anlamadım...normalde onunda düşük cıkması gerekmez mi...velhasıl kerem malesef cok üzgünüm canım..büyük bir çöküş yaşadım yine..iki gün bile süremedi mutluluğum..kendimi berbat hissediyorum...

Yaa evet temizlikten çok dağınıklık yoruyor insanı. Bi başlasan dediğin gibi gerisi gelecek. Valla bu yaz benim de badana yaptırmam lazım ama aklıma geldikçe bile tepe tüylerim dikiliyoor. Senin tadilat zamanın çok güzel, yaza temiz temiz gireceksin bi daha da düşünmeyeceksin. Ama sen çalışırken nasıl oluyor, evde birileri durmuyor mu? Boşver gülüm yaa, sen al evine cimcimenii. Ohhh sarılın paşalaar gibi bi güzel uyuyuunn.
Canım eşim başlarında duruyor (malum kaza yapmıştı aracımız hala bakımda) o yokken de annem ilgileniyor, sağolsun görümcen zaten ilgilenmeden duramaz yani gözüm hiç arkada kalmıyor canım ilgilenen çok, tek derdim cimcimem onuda alayım bu akşam, koyun koyuna yatalım, zaten evde tek bir yatak kaldı kullanılır durumda, sıkışırız artık üçümüz, ama akşamada kardeş çalışmaları yapıcaz, babanneyemi göndersem acaba akşama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…