Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canımmmm arkadasımmm uzulme aglama rabbim sana dunyalar guzeli bir kız evlat vermıs .ınsallah ikinci sinide kucagına almak nasıp olur.

Sana da günaydın güzeliim. Hayırlı günler hayırlı cumalar sana da. O belli belirsiz üzüntü, iç burukluğu bende de var maalesef dünden bu yana. İçimde biryerler hep eksik sanki. Elimizden yine de, herşeye rağmen şükretmekten başka birşey gelmiyor ne yazık ki! İnşallah bizler de ikincileri, hatta üçüncüleri doğuracağız Allahın izniyle. Gerçi benim fazla vaktim kalmadı iki tane daha doğurmak için ama belki arka arkaya halederim diorumm.

günaydınnnnnnnnnnnnnn arkadaslar nasılsınızzz?
Günaydın canımcığıım. İyilik güzellik şükürler olsun. Yeni gün, yeni umutlar... Belki de yeni mutsuzluklar. Kimbilir? Ama umarım ki her günümüz daha aydınlık, daha mutlu, daha sağlıklı olsuun. Sen nasılsın gülüm

Sağol gülüm, doğru söylüyorsun. Kanamayan rahimden umut kesilmezz. Hatta benim ki kanasa bile hala umut vardırr... Ama bu defa çok ağrı, çok sıkıntı yaptı sökülememesi. Vallahi saçımı boyatacam ama hep acabalar yaşadğım için boyatamıyorum. Oğlanın deyimiyle, dibim tuttuu.... Akıntım da çok, günlük ped kullanıyorum. Senin temizlik nasıl gidiyor, kızın iyi mi canım?

Güzelim listeye baktım ama ismini göremedim. Acaba sen mi tarih vermedin, yoksa ben mi atlamışım yazmayıı. Adetin ne zamandı gülüm? Benim de başıma geldi seninkine benzer bir durum. Ama benim adetim geçmişti, demek ki adet olacağım dedim. Ama arkası gelmedi hala. Benimki ilişkiden sonra peçeteye bulaşan bi pembelikti, sonrasında akıntımda olmadı. Ben de merak içindeyim anlayacağın. İnşallah güzel birşeydir bu, inşallah güzel bir sürprizin habercisidir.
Her ne kadar umutlanmak istemesem de, çünkü insan ne kadar umutlanırsa, yıkımı da o denli ağır oluyor yine de umutlanmadan edemiyoruum. Acaba bunun nickimle bi alakası var mıdır??? :82:

Günaydın canımcığıım. İyilik güzellik şükürler olsun. Yeni gün, yeni umutlar... Belki de yeni mutsuzluklar. Kimbilir? Ama umarım ki her günümüz daha aydınlık, daha mutlu, daha sağlıklı olsuun. Sen nasılsın gülüm

aminnnnnnnnnnnnnn canım .umutlum tekrar bır kan dan baktırsan canım belkı gec dollenmedir..umarımda oledırrr guzel haber verırsın bızlere.ben ıyıyım canım heyecanla salıyı beklıyoruz esım salıyı beklemeden hemen yarın gıdelım dıyor ama ben salıyı beklıycem canım.cok heyecanlıyımm farklı bır duygu allahım herkese nasıp etsın bu duyguları yasamayı .aminnnnnnnnnnn

günaydın arkadaşlar benim klomende bugün 3.günüm ama hiç ağrı sancı biş iyaşamadım acaba bende etki etmedide ondanmı böle

ben tarih vermedim canım haziran 1 adet oldum istersen ekleyebilirsin ,bende kuruluk var yağı az sürdük tahrişmi oldu yoksa üşüttüm mü ilikiden 6-7 saat sonra oldu akşam devam etti şimdi siildim peçeteye birşey bulaşmadı ama karnım huzursuz, yok canım benim adetim pazartesi bitti

Son düzenleme:
Günaydın kızlaaarrrr... nasılsınızz var mı gelişmeler bakalımm...Ben de dün ilk takibime gittim..4 yumurtam oluşuyomuş ama 3 ü ii dedi boyutları şimdilik çok iyi dedi biri 11, diğerleri 14 ve 15 miş.Yrn tekrar çağırdı takibe gerek görürse çatlatma iğnesi yapıcakmış..Ay o yumuşları ekrandan görünce nekdr heyecandım umutlandım anlatamam bi de içinde bebişimi görsem o heyecanımı hayal bile edemiyorumm.. Yüce Rabbim ümitlerimizi boşa çıkarmaz inşş...

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar benim klomende bugün 3.günüm ama hiç ağrı sancı biş iyaşamadım acaba bende etki etmedide ondanmı böle

Günaydın cnm merak etme etkisi olmuştur. Bende kullandım bana da bişey yapmadı sadece görmede bi tuhaflık yaptı akşamları ışıkta..4 yumurtam oluşuyomuş ilacın etkisi olmuş dememkki merak etme cnm senin de güzel güzel sağlıklı yumuşların olur inş...

Sağol gülüm, doğru söylüyorsun. Kanamayan rahimden umut kesilmezz. Hatta benim ki kanasa bile hala umut vardırr... Ama bu defa çok ağrı, çok sıkıntı yaptı sökülememesi. Vallahi saçımı boyatacam ama hep acabalar yaşadğım için boyatamıyorum. Oğlanın deyimiyle, dibim tuttuu.... Akıntım da çok, günlük ped kullanıyorum. Senin temizlik nasıl gidiyor, kızın iyi mi canım? [/QUOTE]

Canım benim temizliğe bir başlasam bitecek ama daha ustaların işi 2 haftayı bulur, bu durum beni iyice sıktı, evde adım atacak yer yok, bir toparlansa diyorum, bu arada ev işi derken kızımı anneme gönderdim ve onu çokkkkk özledim çok, ev sessiz sakin hiç çekilmiyor, ama bu akşam gidip alıcam dayanıyorum artık yanımda olsun.

Son düzenleme:

cnm gözün aydın bende yarın gitcem inş. doktora.bende bu ay ilk defa kullandım klomeni inşallah faydası olur:) buarada benim hiç kasık ağrım falan yok sende oldumu sancı falan?

sağol canım inş oluşur...

ne güzel cnm inş.içleride bebişle dolar.hayırlı uğurlu olsun.

cnm gözün aydın bende yarın gitcem inş. doktora.bende bu ay ilk defa kullandım klomeni inşallah faydası olur:) buarada benim hiç kasık ağrım falan yok sende oldumu sancı falan?

sağol cnm İnş kocaman kocaman yumuşların olmuştur..:)) Benim ilaç biteli 3. günüm hiç kasık ağrım olmadı daha çatlamadığı için sanırım..Yrn ben de tekrar 2. takibime gidicem.. Gerek görürse iğne yapıcak ondan sonra ağrımaya başlar sanırım..Asıl ozamanlar önemliymiş ztn.. Ben bunu ilaç kullanmadan önce bilmiyodum sağolsunlar bu forumdaki arkadaşlarımdan öğrendim..yoksa ben de oluyodu öyle ağrılar ama tam tersi ağrıyo diye es geçiyodum o günleri..

Son düzenleme:

ay ne güzel ya benimde bugün 12 de takiibim ayyy cok heyecanlandimmmm
insallah benimde büssürü olusmustur ve hepsi iyidir. benimde ilacim bugün aksam son bakalim ilac bende ise yaradimi ay insallah yaramistir.
Canim insallah o yumoslarinbebislerle dolar :) dua et benim icinde cok heyecanliyim ay insallah ise yaramistir.. Bu arada senin bugün kacinci günün ??

Amin cnm inş çok güzel haberler getirirsin bize..Bgn cuma vakti bol booll dua edicem hepimiz için.. Benim 10. günüm cnm gelir gelmez yaz bana yaa merak ettimm

Amin cnm inş çok güzel haberler getirirsin bize..Bgn cuma vakti bol booll dua edicem hepimiz için.. Benim 10. günüm cnm gelir gelmez yaz bana yaa merak ettimm

ay insallah bu mubarek günde hepimizin yüzü gülsün hepimizin dualari kabul olsun insallah
benimde bugün 9. gün yakinmisik birbirimize. hadi bakalim ikimizde güzel haberler veririz birbirimize insallah ayin sonunda

donser cnm nasılsın.....nasıl gidiyor inş.salı pıt pıt atışlarını duyacaksın........bebişin kaç haftalık oldu senin...........

ay insallah bu mubarek günde hepimizin yüzü gülsün hepimizin dualari kabul olsun insallah
benimde bugün 9. gün yakinmisik birbirimize. hadi bakalim ikimizde güzel haberler veririz birbirimize insallah ayin sonunda

Amin Ya Rabbim inş.. evet cnm baya yakınız hadi bakalım güzel haberleri arka arka sıralarız inşş.. AMİİİNNNNNNNN... Senin randevun bgn 12 de dedin ben olsam çoktan dayanmıştım kapısına heyecandann:))) hadi git cevapları öğrennn sabırsızlandımm:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…