Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Amin Ya Rabbim inş.. :KK61: evet cnm baya yakınız hadi bakalım güzel haberleri arka arka sıralarız inşş.. AMİİİNNNNNNNN...:21::21: Senin randevun bgn 12 de dedin ben olsam çoktan dayanmıştım kapısına heyecandann:))) hadi git cevapları öğrennn sabırsızlandımm:)))

sorma canim ya icim kipir kipir cok heyecan yaptim ama calisiyorum iste isi de birakamam bu saatte :KK50:
ben gelince yazarim hemen ama :KK1: ya bu heyecan beni bitiriyo acaba engellermi yumurta olusumunu cünkü cok heyecanliyim ben hep bu ay :KK43:

canim ya ben bisey sorucam normalde ben yumurtalama günüme yakin o jelimsi akinti gelir uzayan yapiskan olan. bu hapi kullanirken o olmucak mi acaba ??

Merhaba canım, tedavin hayırlı olsun. Geçen seneki işe yaramadı derken, hiç yumurtan gelişmedi mi, yoksa gelişti de döllenme olmadı mı? Gelişmiş ollmalı ki doktorun günde 1 taneyle başlatmış. İNşallah son kullanışın olur ve kavuşursun bebeğine...

Günaydın canım. Sıhhatler olsun, güle güle kirlen. İnşallah güzel haberlerle gelirsin. Kocaman kocaman yumoşların olmuştur inşallah.

Merhaba Melekçiğiiim. Nihayet geldi adetin demek? Valla şükür ki sen kurtulmuşsun, bende hala tık yok. Demek ki nisan ayında da aynı zamanda adet olmuşuz. Nisanın 27 siydi son adetiim :KK59: Her bir yanım şiştii, ağrımayan tarafım yook. Belim, kasıklarım, karnım, bacaklarım. Ben de düşünüyorum progestana mı başlasam da artık sökülse adetim diye. Yaff bu kırmızalar gelse bi derrrtt, gelmese ayrı bi dertt.

umutlu 22 öncelikle teşekkürler. geçen sene ilk kürde yumurtam gelişti ama döllenme olmadı. ikinci kürde yumurtam gelişmedi 9 da kaldı sadece. ama 2-3 ay sonra kendiliğinden kaliteli bi yumurtam oluştu fakat 2 ay adet olamadığım için ve pco olduğu için oluşan yumurta bi işe yaramaz dedi dr. en son klomeni kasım gibi kullanmıştım. işte bide şimdi kullanıyorum pazartesi gtces bakalım dra .

sağol cnm İnş kocaman kocaman yumuşların olmuştur..:)) Benim ilaç biteli 3. günüm hiç kasık ağrım olmadı daha çatlamadığı için sanırım..Yrn ben de tekrar 2. takibime gidicem.. Gerek görürse iğne yapıcak ondan sonra ağrımaya başlar sanırım..Asıl ozamanlar önemliymiş ztn.. Ben bunu ilaç kullanmadan önce bilmiyodum sağolsunlar bu forumdaki arkadaşlarımdan öğrendim..yoksa ben de oluyodu öyle ağrılar ama tam tersi ağrıyo diye es geçiyodum o günleri..:KK14:

siz nezamandır uğraşıyosunuz cnm bebiş için benim 1 yıl bitti.normalde yumurtluyodum ama hep 19.gün falan oluyodu.senin nasıl düzenin?

siz nezamandır uğraşıyosunuz cnm bebiş için benim 1 yıl bitti.normalde yumurtluyodum ama hep 19.gün falan oluyodu.senin nasıl düzenin?

Cnm benimde 1 yıl bitti 2 ay kdrda geçiyo sanırım.. işte bu ay başladım ben de tedaviye inş..benim normalde adet düzensizliği var bazen zamanında ama çoğu kez de 40 gün ila 60 gün arası adet görüyorum oyüzden zamanının tutturamıyodum şimdi takiple söyliycekmiş doktor bakalım hayırlısı..

sorma canim ya icim kipir kipir cok heyecan yaptim ama calisiyorum iste isi de birakamam bu saatte :KK50:
ben gelince yazarim hemen ama :KK1: ya bu heyecan beni bitiriyo acaba engellermi yumurta olusumunu cünkü cok heyecanliyim ben hep bu ay :KK43:

canim ya ben bisey sorucam normalde ben yumurtalama günüme yakin o jelimsi akinti gelir uzayan yapiskan olan. bu hapi kullanirken o olmucak mi acaba ??

Yok kız merak etme daha iyi olumlu katkıda bulunur:KK1: Valla ben de bu hapı ilk kullandığım için hiç bilmiyom şuan akıntı flnda yok bilmiyom valla..:KK50:

Yok kız merak etme daha iyi olumlu katkıda bulunur:KK1: Valla ben de bu hapı ilk kullandığım için hiç bilmiyom şuan akıntı flnda yok bilmiyom valla..:KK50:

ay insallah canim benim su saatte gecmek bilmez artik :KK1: bende ilk kez kullaniyorum bu ilaci insallah ilk denememizde yüzümüz güler insallah :nazar:

Cnm benimde 1 yıl bitti 2 ay kdrda geçiyo sanırım.. işte bu ay başladım ben de tedaviye inş..benim normalde adet düzensizliği var bazen zamanında ama çoğu kez de 40 gün ila 60 gün arası adet görüyorum oyüzden zamanının tutturamıyodum şimdi takiple söyliycekmiş doktor bakalım hayırlısı..

benimde adet düzensizliğim oluyo cnm geçen ay 40.gün regl oldum:) ama benim eşiminde sperm sayısı sınırda oyüzden bana fayda edermi bilmiyorum bu hap:)bir kere hamile kaldım ilk evlendiğimizde ama malesef ilaç kullandığım için kürtaj olmak zorunda kalmıştım....şimdide bekliyoruz bakalım bebeişin keyfi gelsin diye:)

umutlu canım benim kırmızılar geldi nihayet . yarın doktora gidecegim 2. günü gel demişti . inşallah kist giderde tedaviye başlarım . yeni bat 10 temmuz canım sagol .

Selam kızlar nasılsınız ben yeni girebildim dün gece belim ve bacaklarım o kadar sızladıkı hıh dedim gelecek heralde ayy varya şeyime tıpa takasım varr sırf gelen o rengi görmiyeyim diye :KK50: :KK25::KK59: adetime 9 gün var ama beni korkular sarmaya başladı..

umutlu canım benim kırmızılar geldi nihayet . yarın doktora gidecegim 2. günü gel demişti . inşallah kist giderde tedaviye başlarım . yeni bat 10 temmuz canım sagol .

Canım inşallah yoktur kist falan. Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yapılıyordu ??? cevaplarsanız çok sevinirim..

canım bu gün doktora gidecektin . benim kırmızılarda bu gün geldi yarın bende gidecegim kist giderse tedaviye başlayacagız. ikimizinde aynı zamana denk geldi inşallah yuzümüz güler bu ay bebişlerimize kavuşuruz allahın izniyle. canım verdigi tedaviyi ayrıntısıyla yazarmısın . bakalım bana ne verecek. cumarteside ssk ya giriş yapamıyorlarmış dakka 1 gol 1 özel muayene 120 tl ile başladık bakalım.:nazar::emir_bebek:

Canım inşallah yoktur kist falan. Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yapılıyordu ??? cevaplarsanız çok sevinirim..

inşallah canım . gitmişse aşılama tedavisine başlayacagız. canım çatlatma ignesinden 14 gün sonra test yapılıyor ben öyle biliyorum. inşallah seninde bebişin göbişindedir 9 gün kaldı demişsin şimdi geçmez bu 9 gün . canım olsun yeterki 9 günde beklenir 19 da . senelerdir beklemiyormuyuz stres yapma canım.:nazar::emir_bebek:

benimde adet düzensizliğim oluyo cnm geçen ay 40.gün regl oldum:) ama benim eşiminde sperm sayısı sınırda oyüzden bana fayda edermi bilmiyorum bu hap:)bir kere hamile kaldım ilk evlendiğimizde ama malesef ilaç kullandığım için kürtaj olmak zorunda kalmıştım....şimdide bekliyoruz bakalım bebeişin keyfi gelsin diye:)

Bak ne güzel gebe kalabilmişsin işte.. Sen gene hamiş olursun cnm merak etme. Benim de eşimin en son 17 milyon fln çıkmıştı normalde enaz 20 olması gerekiyomuş ama sperm hareketliliği iyi olduğu için gebe oluşumunu engellemez demişti..Kısmet artık bekliyoz işte:))

merhaba hanimlar,

bu ay 3. ayim klomenle. Allahim ins. bu ay bana melegimi verir. surekli umut edip hayal kirikliklari yasamaktan biktim usandim..gene olmadi demekten...benden sonra evlenenler dogurdular ben daha hamile kalamadim bile :KK43: ohfff

esimde sperm hareketsizligi var bende klomen kullaniyorum. ohfff

Son düzenleme:
Selam kızlar nasılsınız ben yeni girebildim dün gece belim ve bacaklarım o kadar sızladıkı hıh dedim gelecek heralde ayy varya şeyime tıpa takasım varr sırf gelen o rengi görmiyeyim diye :KK50: :KK25::KK59: adetime 9 gün var ama beni korkular sarmaya başladı..

slm cnm iyiyiz ve umutluyuz:21: inş o ağrıların bebiş ağrısıdır cnm korkma..

inşallah canım . gitmişse aşılama tedavisine başlayacagız. canım çatlatma ignesinden 14 gün sonra test yapılıyor ben öyle biliyorum. inşallah seninde bebişin göbişindedir 9 gün kaldı demişsin şimdi geçmez bu 9 gün . canım olsun yeterki 9 günde beklenir 19 da . senelerdir beklemiyormuyuz stres yapma canım.:nazar::emir_bebek:

Canım inşallah tedavin hayırlı olur da meleğine kavuşursun evet canım bekliyoruzda sonu hep hüsran oluyor SEVDE bana çook büyük bir umut oldu.

X