Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım kk ateş ölçmeyle ilgili topik var. bi ara girmiştim yanlış hatırlamıyorsam ateş yuksek oluyormuş diye biliyorum.

linki okudum canım yumurtanın hangi tarafta (ultrason takibiyle) oldugunu bildikten sonra uygulamak çok mantıklı . boşu boşuna yumurta olmayan tüpe gidecek olan sperm ler dogru yere gider.

ben bugün yumurta çatlatma iğnesi oldum yumurtalarım sağdaymış sizce sağ tarafa yatmam mantıklımı yani:26:

ben bugün yumurta çatlatma iğnesi oldum yumurtalarım sağdaymış sizce sağ tarafa yatmam mantıklımı yani:26:

bence mantıklı canım. spermlerin hepsi yumurta olan tüpe gitsin %50 şansı arttırır bence. hayırlısı olsun canım umarım yakalarsınız bebişi

bence mantıklı canım. spermlerin hepsi yumurta olan tüpe gitsin %50 şansı arttırır bence. hayırlısı olsun canım umarım yakalarsınız bebişi

saol canım denemekten zarar gelmez herhalde. İnş. hepimiz fazla beklemeden yakalarız bebişleri...

evet öyle canım
benim de soldaydı yumoşum ama ben sola yatmadım özel olarak belimin altına yastık koydum bacaklarımı da duvara yasladım.ben yarım rahimliyim zaten tek tüpüm var o da solda yani spermcikler isteseler de başka yere gidemezler heralde dimi hehehe :)

linki okudum canım yumurtanın hangi tarafta (ultrason takibiyle) oldugunu bildikten sonra uygulamak çok mantıklı . boşu boşuna yumurta olmayan tüpe gidecek olan sperm ler dogru yere gider.

ben cumartesi çatlatma iğnesini yaptırdım bunu okumuş olsaydım denerdim ben de. bence mantıklı dediğin gibi inşallah faydalı olur allahın izniyle. ben de bu ay hamile kalmazsam denemeyi düşünüyorum....

ben cumartesi çatlatma iğnesini yaptırdım bunu okumuş olsaydım denerdim ben de. bence mantıklı dediğin gibi inşallah faydalı olur allahın izniyle. ben de bu ay hamile kalmazsam denemeyi düşünüyorum....

bende yumoşum olursa bundan sonra öyle yapacagım niye şimdiye kadar düşünmedikki.

canım bu ateş ölçme yöntemi aslında ta başından beri hergün sabah yataktan kalkmadan önce ölçmen gerekir ve takip etmen gerekir.normalde ateş 36-36,5 civarında yumurtlama döneminde bu 1-2 derece artar.hamiş olursan bu değer düşmez hep aynı kalır.ama hamiş olmazsan ateş normale döner ve sana kızmızı kart gösterir

ecelf canım bak sol için kız diyorlar hehe. tabi sadece bu mantıksız geldi

bana dedilerki sağa yatrsan erkek sola yatarsan kız diye ben bir oğlum var buda kız olsun dedim ve hep sola yattım ama tık yok neyse doktora gittik.rahim filmi çekildi veee sol tüp tıkalı çıktı.ne yasni şimdi benim kızım olmayacak mı? anlayacağınız ben kaç ay yanlış tarafa yattım artık sırt üstü yatıyom.

film de açılmadımı canım.

alakası yok ya onunla. şu çin takvimi var ya onun gibi bişey işte. cinsiyet zaten erkekteki sperm ile belirleniyo ki .takılma buna . hem bak senin çocuğun var bizde yok daha. bu kadar kafana takma bence ya...

benimde genelde sag da oluşuyordu yumoş benimde sag yapışık çıktı film de açıldı. tabi cinsiyeti erkek belirliyor. digerleri işin safsatası.

Son düzenleme:
film de açılmadımı canım.

filmde tıkalı çıktı.ilk çektirdiğimde ikiside açıktı ve hamile kaldım.8 yıl sonra bir daha çektirdim bu sefer sol tıkalı çıktı.enfeksiyondan dediler ama ben hep belkide kendimi kasmısımdır ondan tıkalı çıktı diye avutuyorum

klomen mi kullandın ? ne kadar kullandın? sende hiç mi olmadı yoksa çok mu küçük kaldı?

geçen ay rahim filmi çektirdim dogum kontrol hapı kullandım bi seferde dogum kuntrol hapından sonra yumoş gelişmemişti yine aynısı oldu . 12. gün hiç yumoş yok deyin ce sonrasında gitmedim ümidim önümüzdeki ay ama bu arada inşallah sonradan bi yumoş oluşup çatlamıştır diyorum umut işte. klomen kullanmıştım canım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…