Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım olur inşallah olacak sen ne zamandır düşünüyorsun?

2 yıldır uğraşıyorum 2 kere hamile kaldım ve düştü.kasımda kürtaj oldum ara vermiştim.şubatta ilaçsız tekrar başladım olmadı nisanda klomen içtim bakalım bugün kan tahlili yaptırdım. sonuçu göreceğim.hayırlısıyla inş.

tabii canım takma zaten boşver benimkide espri yapıyo zaten yoksa öle takıntı yapmaz sağolsun. sen nerde yaşıyosun?
erzurumluyum ama eşim öğretmen olduğu için ağrıya geldik
umarım RABBİM bu kez yüzünü güldürür
aslında bazen şakalarına beraber gülüyoruz ama genede insanın içi acıyor heralde onlarda kendilerindeki rahatsızlığı bildikleri için şakaya vuruyolar benim bi kuzenim var benden 1 ay sonra evlendi ilk gecede hamile kalmış şimdi bi oğlu var allah onlara bağışlasın ama ne biliyim işte offf
arkadaşlar bişey sorucam,tedavi gördüğünü ailesine yada eşinin ailesine söylemeyen var mı acaba?
eşim bana fırsat vermeden hemen ailesine yetiştirmiş e tabi onlarda hergün telefon açıp tedavimin nasıl gittiğini soruyolar

canım hadi selametle hayırlı haberle gel inşallah
Ahh canıım, geldimşükürler olsun. Acısıyla tatlısıyla bunu da atlattım neyseki. Bir defa çekti doktor, bi bakayım iyi çıkmadıysa yine çekecez dedi. Hemen baktı ve yine çekecez dedi. Bir hayli ağrı ve acı hissettim ama dedim ya geçti gitti... Artık aklımda kalmayacak bari.
umutlu cnm inş.ağrısız geçer senin için dua ediyorum.güzel hbrlerini bekliyorummmmm..........
Sağol Mehilciğiim. Geldim şükürler olsun. Atlattııım... Biraz dinlendikten sonra iş yerine geldim ama içim uyuyor sanki. Yatıştırıcı iğne yapıyorlar ya sanırım bu yüzden sarhoş gibiiyim
huuuuuu kızlar yeni gelin gibi ne susuyonuz accık hareket bu topiğin bu günkü gevezesi belli oldu ama tabi aranızda çalışanlar vardır ben boş adam olduğum için çok konuşuyom
Konuş Melekçiğim konuuuş. Sessiz oldu mu hiç çekilmiyor burası. Ben sabahtan giriyorum topiğimize, akşam mesai bitimine kadar buradayım. Öyle anlar oluyor ki, kendi kendime konuşuyorum resmen.
canım arkadaşım en sonunda şu rahim filmin çekiliyor demek çok sevindim inş. güzel haberlerle gelirsin ve rahim filminden sonra hamiş kalırsın inşşş... [/COLOR][/SIZE][/B]
Ahh canııım, Eminem gelmiiş ve ben yoktuum. Şükürler olsun ki sonunda çekildim canım şu filmi. Zor geçti ama buna değer. Şimdi iyiyim şükürler olsun. Sadece biraz kendi halimde gibiyiim. Adet tarihini de güncellemişsin ellerine sağlıık güzelim. Hep aklıma geliyordu, acama Eminem bizi bırakır mı diye, ama sen öyle vefalı bi insansın ki bizi bırakmadın. Hep yanımızda ol canım, hep yanındayız çünkü. Seni çok seviyorum arkadaşım. Kanallarda bi sorun yokmuş şükürler olsun. Adet olunca 3. günü gidicem yine doktora.
Valla ben de yıllardır herkese söylüyorum bebek istediğimi ve olmadığın. Hatta tedavi gördüğümü. Ama dünden bu yana doktora gitmemi, rahim filmi çekilmemi kimseye söylemedim. Söylemeyi de düşünmüyorum. Çünkü artık yolda kimi görürsem göreyim yok mu hala bişiler demeye başladı. Ben de yok artık istemiyorum zaten diyorum. Öyle diyecem bana neee Sanki anlatıyoruz da derdimize derman mı oluyorlar. Anca manevi baskı uyguluyorlar üstümüze. Ya Çağlacığım doktor bir hafta ilişki yasak dedi. Ama bebeği olan çok demiştin ya, ilişkiye girmeden nasıl olacak bu bebek işi. Sen hatırlıyor musun öyle birşey demiş miydi doktorun

bu tedavi işi pisikolojimi iyice bozdu eşime beni seviyomusun diyorum evet çok seviyorum deyince bende yalan söylüyon sevmiyosun diyom adam e ben ne desemde gene haksız oluyorum diyo benim durumum iyi değil:123::131:

Son düzenleme:

Valla canım çok iyi hatırlıyorum, bana sadece 1-2 gün hafif lekelenme olur, korkma dedi, şiddetli kanaman olursa saat kaç olursa olsun beni ara dedi, ayrıca rahim filminden sonra hamile kalma olasılığı yükseliyor, bu ay şansın yüksek, 12.14.16. günlerde ilişkiyi kaçırma dedi canım. Ama senin dr. neden öyle dedi hiç anlamadım.

bu tedavi işi pisikolojimi iyice bozdu eşime beni seviyomusun diyorum evet çok seviyorum deyince bende yalan söylüyon sevmiyosun diyom adam e ben ne desemde gene haksız oluyorum diyo benim durumum iyi değil:123::131:

Valla kızlar hepimiz aynıyıız. Bu adamlar bebek için değil ama sıyırdığımız için kesin bırakacaklar bizii. Bağırmalarımı duymuş eşim film esnasında, bu defa son serap diyo, bu defa sooon. Allahh Alllahh nasıl da düşünürmüş karısınıı.

Amaan ne bilim gülüm ya, sanki bu film külfet geldi adama. Gerçi huyusun suyunu da pek bilmiyorum daha. Ama ben de aynen senin yaptığın gibi 4 gün sonra falan başlarım çalışmalara. Yemişim doktoruu. Zaten kafam güzeel. Bugün 8. günüm, 4 gün sonra çalışmak iyidir.

Tatlım yazdım ama iki saat sürdü sanırım cevap vermem. İnanın sarhoş gibiyim. Aslında hiç işyerinde duracak gibi değilim ama naapiim, ekmek parası ablaaa

Bende iğneden sonra öyle oldum, sorhoş gibi, yürüyormuyum, uçuyırmuyum belli değil, hatta film için sedyeyle götürdüler o derece baş dönmesi, mide bulantısı yaşadım, o gün işe gitmedim, illaki gel deselerdi, işten bile çıkardım herhalde, değil çalışmak, ayakta duracak halim yoktu benim.

umutlu sen leyleklerle bi görüş istersen yardımcı olsunlar bi el atsınlar aslında biz şey yaparken bi

yerde hatamı yapıyoruz o kazayla hamile kaldım diyen kadınlarla bi konuşsakmı biz iki saat uğraşıyoz

olmuyo baksanıza onlar ne kadar hamarat bi gecede oluyo:131:

çççoooookkkk geçmiş olsun e dr ne dedi bi sorun varmıymış
Sağool canıım, atlattım kazasız belasız. Sorun yok dedi doktor ama sonuçları almadık daha. Zaten sonuçları alsak bile adetiminn 3. günü gittiğimde yanıma almamı söyledi. Ben sordum var mı bi sorun diye, yok dedi.

Ahh gülüm ahh. Kim sorarsa kamudayım. Dışardan bakan rahat olduğumu sanar. Ama muhasebe servisindeyim ben, Allahlık bi de müdür var başımda. Doktora gidecem dediğim zaman bile hemen değişiyor tavrı. Bi de erkek, anlamaz ki kadının halinden. Birsürü tantanasını çekeceğime gidip orda görüneyim bari diye düşündüm

Ahh cahım ahh, ben bi yakalasam o leylerii varyaaa Zaten dün hastanede karşılaştığım kadın korunurken hamile kalmış. Gırtlaklayıvercektim hatunu. 20 yaşında kızı, 10 yaşında oğlu varmış, kızını dişanlamış derken hamile olduğunu öğrenmiş. Ben de kızımdan sonra çok uğraştım, çok tedaviler gördüm olmadı dedi. Sonra istanbulda ünlü bi tüp bebek doktoruna gitmişler. Doktor, üç ay boyunca hiçbir doktora gitmiyorsun, bana da gelmiyorsun demiş. Sana 3 ay sonraya randevu veriorum, o zaman tüp bebek yapacağız demiş. Üç ay bitmiş ama bizim hatun hala adet olmamış. Bi test yapıyor ki hamile. Sonra doktoru aramış ben gelemiycem hamileymişim diye, doktor da ben biliyordum zaten, kafanıza takmadığınızda bebeğinizin olacağını demiş. Ki bu hatun benim gibi 2-3 ayda bir adet görebiliyormuş. Hatta kendisi bile dedi, korunurken hamile kalan insanlara çok sinir oluyordum diyee Ben de size sinir olmak üzereydim dediim, kadının hayır dualarını aldıktan sonra ayrıldım yanından

umutlum...cok geçmişler olsun gülüm...Okudum yazdklarını...ne mutlu sana kurtuldun..bitti geçti cok şükür...umarım bu sıkıntıların sonucunda güzel haberler verirsinde unutursun gülüm bu süreçleri...

benim 28 günde bir oluyor canım genelde...30 u bulmaz yıllardır....28 üzerinden hesaplayınca son 4 günüm işte...sabah hani hiç bir ağrım yok diyordum ya,,,sonrasında bel ağrım başladı...umarım adet gelmiyordur...hayırlısı hepimiz için...

Son düzenleme:

Çalışırken çok zor oluyor biliyorum canım aynı sıkıntıları bende yaşıyorum, izin isterken çok çekiniyorum, neyse ki müdürümün biri bayan durumu biliyor ama diğeri erkek, hayırdır dedi birgün bana, döndüm arkamı "özel bir durum" dedim, bir daha hiç sormadı ne için izin aldığımı. Bu pazartesi okadar hastaydım ki, önümüzdeki hafta kontrol aşılama olursa diye hadi işten kalmıyayım dedim, zor zar geldim yine.

Tatlım yazdım ama iki saat sürdü sanırım cevap vermem. İnanın sarhoş gibiyim. Aslında hiç işyerinde duracak gibi değilim ama naapiim, ekmek parası ablaaa

Canımm geçmiş olsun çok şükür temiz çıkmış gözün aydın inşallah bebişin en kısa zamanda gelir.

inşallah canım..evet ya insan ister istemez dinliyor kendini..sabır ...sabır gülüm...

Bazen kafayı yicek gibi oluyorum geçen gün baktım kendi kendime konuşuyorum allahım sen günahımı affet artık duaa etmicem ister ver ister verme ne yapayım olmuyorsa olmuyor yeter dedim ama bir kendime geldim sen çıldırdın heralde dedim ne olacak halim bilmiyorum.

arkadaşlar bişey sorucam,tedavi gördüğünü ailesine yada eşinin ailesine söylemeyen var mı acaba?

benim kayınvalidem saolusn her telefonda bir bebek ediniverin artık...diyip duruyor...bende istiyoruz anne ama kısmet bekliyoruz diyorum...ama sonraki telefonda aynı sözler bi daha..bi daha..şimdi ona desemki tedavi görüyorum diye..büyütebilir..o yüzden geçiştiriyorum her zaman...benim ailemde biliyor tedavi gördüğümü...annemle ablam zaten maşallah ceket atsan misali hamile kalıyorlar..ben size hiç cçekmemişim diyorum..gülüşüyoruz...

Ne mutlu sana canım ben ilaçsız adet olamıyorum geçen ay ilaç kullanmama rağmen 4 gün geçti çok umutlandım tabiki yine hüsran hiç olmassa seninki bekletmiyor inşallah bu ay güzel haberler verirsin bize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…