Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

benim kayınvalidem saolusn her telefonda bir bebek ediniverin artık...diyip duruyor...bende istiyoruz anne ama kısmet bekliyoruz diyorum...ama sonraki telefonda aynı sözler bi daha..bi daha..şimdi ona desemki tedavi görüyorum diye..büyütebilir..o yüzden geçiştiriyorum her zaman...benim ailemde biliyor tedavi gördüğümü...annemle ablam zaten maşallah ceket atsan misali hamile kalıyorlar..ben size hiç cçekmemişim diyorum..gülüşüyoruz...:KK1:

Valla ben o konuda şanslıyım kayınvaldem ilk aylarda çocuk çocuk çocuuk diyordu biz istemiyorduk daha doğrusu ben sonra denedik olmayınca söyledim tedavi görüyorum diye kadıncağız o gündür ağzını açmıyor yalnız duuaa ediyor ablamda geçen ay demet memlerin şişmiş karnın yuvarlak yok popon şöyle kesin var beni çileden çıkardı ne yapayım gülüp geçiyorum..

kızlar ben psikiyatriye gidiyorum çevrene söyleyip çevre baskısını üzerinden kaldracaksın diyor itiraf edeceksin bizde olmasını çok istiyoruz ama olmuyor diyecekmişim ya benim etrafimdakiler bunu anlayacak statüde değil sevinenler bile olabilir off of allahım herkesin gönlüne göre versin zaten tek çocuk istiyordum oda nazlı çıktı gelmemde gelmem diyor ama insanlara detay vermeden tedavi görüyoruz olmuyor demek daha doğru sanki bu seferde sorarlar ne tedavisi kimden olmuyor ah şu insanlar ne meraklı yaratıklarız offffffffffffff

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu topik benim aklımı başımdan almış, ben şimdi fark ettim bugün sadece yemeğe gitmek için kapattım topiğimi, kargo geldi, imzalıyayım dedm, ad soyad yerine cimcimecagla yazıyorum, birden kendime geldim, hemen karaladım, sonra biraz topiği kapatayım farklı bir şeyle uğraşayım dedim, bir baktım takvim elimde bugün kaçıncı günü, hangi gün aşılama olur diye kendimi hesaplarken buldum. Bu böyle olmayacak arkadaşlar, biraz kendimi toparlıyayım, önce çayımı içeyim, sonra makyajımı tazelyeyim, parfümümü sıkayım, çıkıp biraz işletmeyi dolaşayım, iki insan yüzü göreyim. Offf Offff hiç iyi değilim hiçççç.

Ah canıım sağolasın, inşallah hayırlı olacak. İnşallah sen de alternatif tıptan bulursun dermanını. Esemosum dan haberim var canım. Maalesef sonucu negatif. Allahım inşallah ona da bizlere de daha fazla aratmaz.

İnşaalllahh kız. Ama bende yumurta oluşmuyor. Bu yüzden de hamile kalabileceğimi sanmıyorum. Aman bi kurtulsam şu işten hayırlısıyla. Ayy ama belli mi olur yahu, belkim ben de filmden sonra hamiş kalırıım

Tatlııım beniim, inşallahh dediğin gibi olur. Seni merak ediyordum ne zamandır. Nasıl gidiyor hamilelik, bulantıların neyim var mııı. Ayy gülüüm anlat azıcıık.

Burdayım gülüm burdayııım da iş yerinde olduğum için sürekli bakamıyorum. Valla sizlerin sayesinde pek bi korku kalmadı be canıım. İyi ki varsınız. Az sonra çıkıyoruum.

Benden de hiçbir doktor istemedi şu filmi yaa. Kendi ısrarımla çektiriyorum açıkçası bugün. Neymiş bi kere doğurmuşuum. Hepinizi öptüm canlarım çıkıyoruuum. Hakkınızı helal ediin

olsun canım hiç sıkma canını allahtan umut kesilmez bakarsın bu rahim filminden sonra oluverir ayyy :KK1:

offf ya bu ay ilk defa klomen ve çatlatma oldum bugun adetin 20.günü. takıldı kafama ya olmazsa diye.bi türlü atamıyorum aklımdan.iki gündür sabahları ateşimi ölçüyorum içimde hiç umut yok. iki yıldır olmuyor sanki gene olmayacakmış gibi düşünüyorum.bu ay 4 yumoş olmuş dr durumu çok iyi dedi amaaaa of ya ne zor. geçen gün kayınvalidem ilk kez bana eşim için bak artık canı kız bebek istiyo ne bekliyorsunuz daha dedi. ne diyeceğimi bilemedim.ben çalışmalara başlamıştım görümce hamile kaldı doğurdu ben de hala tık yok kafayı yicem yaa beklemek çok zor.bi de geçen ay adetim 5 gün geçikti 6.günde geldi bu ay kaçıncı günü gelcek onuda bilmiyommmm

:KK37:moral verin biraz banaaaa lütfeeennnn

offf ya bu ay ilk defa klomen ve çatlatma oldum bugun adetin 20.günü. takıldı kafama ya olmazsa diye.bi türlü atamıyorum aklımdan.iki gündür sabahları ateşimi ölçüyorum içimde hiç umut yok. iki yıldır olmuyor sanki gene olmayacakmış gibi düşünüyorum.bu ay 4 yumoş olmuş dr durumu çok iyi dedi amaaaa of ya ne zor. geçen gün kayınvalidem ilk kez bana eşim için bak artık canı kız bebek istiyo ne bekliyorsunuz daha dedi. ne diyeceğimi bilemedim.ben çalışmalara başlamıştım görümce hamile kaldı doğurdu ben de hala tık yok kafayı yicem yaa beklemek çok zor.bi de geçen ay adetim 5 gün geçikti 6.günde geldi bu ay kaçıncı günü gelcek onuda bilmiyommmm

üzülme canım benim görümcem de 2. hamile doğuracak ben hala oturuyorum ben haziran ayında başlıyacam hormon tedavisine nasıl zormu tedavi klomen dediğin hapmı iğnemi kaç defa iğne oluyorsun ben çok korkak bir insanı ama tedaviye başlayacaz artık olmuyor yan etkileri neler yazarsan sevinirim

Son düzenleme:
üzülme canım benim görümcem de 2. hamile doğuracak ben hala oturuyorum ben haziran ayında başlıyacam hormon tedavisine nasıl zormu tedavi klomen dediğin hapmı iğnemi kaç defa iğne oluyorsun ben çok korkak bir insanı ama tedaviye başlayacaz artık olmuyor

klomen dediğim hap.adetin 2 veya 3.günü gidiyorsun dr yumurtaların durumuna bakıyor.klomene adetin 5.günü başlıyorsun ve 5 gün içiyorsun sonra tekrar kontrole çağırıyor yumoşlar olmuşmu diye sonra çatlatma iğnesi veriliyor.bir kere kalcadan vuruluyorsun.sonra çalışma ve zorlu bekleyiş işte bu:) hiç korkma umarım ilk denemende olumlu sonuç alırsın :KK3:

klomen dediğim hap.adetin 2 veya 3.günü gidiyorsun dr yumurtaların durumuna bakıyor.klomene adetin 5.günü başlıyorsun ve 5 gün içiyorsun sonra tekrar kontrole çağırıyor yumoşlar olmuşmu diye sonra çatlatma iğnesi veriliyor.bir kere kalcadan vuruluyorsun.sonra çalışma ve zorlu bekleyiş işte bu:) hiç korkma umarım ilk denemende olumlu sonuç alırsın :KK3:

adetliyken mi altan bakıyor eger öyle çok kötü ya ultrasonla bakıyor değilmi valla biz sebebsiz infertil olduğumuz için şüphelerim var ben saraçoğlunun kürlerini kullanıyorum 2ay kullandım şimdi son aşamadayım ilaçları aldık raporda çıktı haziran temmuz gibi gidecez dr inşallah kürler işe yarar dr gerek kalmaz ama kısmet inşallah canım allah herkesin gönlüne göre versin yan etkileri neler sağol canım ben daha farklı düşünmüştüm altan bakma haricinde kolay gözüküyor :)

Son düzenleme:
canım geçmiş olsun hadi atlattın .ilaçlar rahmi dezenfekte ediyormuş buda yumurtanın tutunmasını kolaylaştırıyormuş . bu ay çalışmaları sıkı tutun bidahaki reglinde başlayacak tedaviye sanırım. bu arada bitkisel şeyleri dene bu ay inşallah hepimiz bebişlerimize tez zamanda kavuşuruz :emir_bebek:

kızlar bizde ailelerimize söylemedik ilk başta istemiyorduk onlar çok ısrar ediyordu.şimdi biz istiyoruz olmuyor. kayınbraderim siz çocuk yapmayı bilmiyorsunuz diye dalga geçiyor aramız iyidir her şeyi konuşuruz .ama tedaviye başladıgımı kimseye söylemedik soru sormalarını engellemek için. eşim 3 oglan kardeş kayınvalidem kız çocugunu 6 yaşındayken hastalıktan kaybetmiş . 3 erkek torundan sonra benden kız bekliyor hamiş kalırsam bide kız olursa ailecek kafayı yerler herhalde .2009 da hamiş kalmıştım gelişmedi kürtaj yaptırdık onu bile 1 sene sonra söyledim.çok üzülüyor bide tedavi görüyoruz desek hepten baklenti içine girecek. en güzeli söylememek kısmetse olur korunmuyoruz diyoruz .allah daha fazla bekletmez inşallah arkadaşlar tez zamanda hayırlıysa allahım kucagımızı doldursun.:emir_bebek:

umutlum...cok geçmişler olsun gülüm...Okudum yazdklarını...ne mutlu sana kurtuldun..bitti geçti cok şükür...umarım bu sıkıntıların sonucunda güzel haberler verirsinde unutursun gülüm bu süreçleri...
benim 28 günde bir oluyor canım genelde...30 u bulmaz yıllardır....28 üzerinden hesaplayınca son 4 günüm işte...sabah hani hiç bir ağrım yok diyordum ya,,,sonrasında bel ağrım başladı...umarım adet gelmiyordur...hayırlısı hepimiz için...
Allah razı olsun gülüm, atlattım hayırlısıyla. İnşallah bitecek artık bu çile. Artık daha da güzel bakıyorum dünyaya. Daha da umut doluyor içim. Hep birlikte erişeceğiz inşallahh istediklerimize. İnşallah bu bel ağrın bebeğe işarettir. Ama adet bile olsan, ne yapalım herşey Allahtan deyip yine yola devamm.

Çalışırken çok zor oluyor biliyorum canım aynı sıkıntıları bende yaşıyorum, izin isterken çok çekiniyorum, neyse ki müdürümün biri bayan durumu biliyor ama diğeri erkek, hayırdır dedi birgün bana, döndüm arkamı "özel bir durum" dedim, bir daha hiç sormadı ne için izin aldığımı. Bu pazartesi okadar hastaydım ki, önümüzdeki hafta kontrol aşılama olursa diye hadi işten kalmıyayım dedim, zor zar geldim yine.
Bugün 13,30 da gelebildim işe, eğer sorsaydı nerdeydin diye yeminle hazırlamıştım kendimi, rahim filmi çektirdim diyecektim. Utanırdı belki biraz bi daha sormazdıı. 1,5 sene önce de düşük yaptığımda aradım, gelemiycem işe hastanedeyim dedim. Neyin var diyo. Bebeğimi kaybettim dedim ben deee. Tık diye kesildi sesi. Çalışınca yaranamıyorsun kesinlikle, ve yeter yoruldun bile demiyorlar. Yaptıkça daha fazlasını istiyorlar.
Canımm geçmiş olsun çok şükür temiz çıkmış gözün aydın inşallah bebişin en kısa zamanda gelir.
Allah razı olsun gülüm. İnşallahh herşey güzel olacak. Bi engeli daha atlattığımı düşünüyorum.
:KK1: Bazen kafayı yicek gibi oluyorum geçen gün baktım kendi kendime konuşuyorum allahım sen günahımı affet artık duaa etmicem ister ver ister verme ne yapayım olmuyorsa olmuyor yeter dedim ama bir kendime geldim sen çıldırdın heralde dedim ne olacak halim bilmiyorum.:KK1: :KK1:
Ahh gülüüm aahhh. Ben de geçenlerde kendimi ağlarken buldum. Oğlan uyuyordu, oturmuşum baş ucuna Allahım ne olur hayırlısıyla bir kardeş ver artık evladıma diye ağlıyorum. Sonra kendime geldim, aman oğlum eşim görmesin diye uzaklaştım bulunduğum yerden. Ama böyle olmamız çok normal, boşveer. İsteyen akıllı desin, isteyen deli desin.
umutlu cnm geçmiş olsun neyseki bir problem yokmuş gözün aydın.artık tam gaz yola devam:))))
Sağol canımıniçi. Evet durmak yook yola devam. Sen ne yaptın gülüm, aldın mı kan sonucunu.
OTE=smyrna75;19034451]geldi geçti çok şükür.sen doktora bakma 2-3 sonra yola tam gaz devam:KK55:[/QUOTE]
EVet tatlıım, birkaç güne başlamalı çalışmalara. Hatta bu akşam incir neyim alayım da birkaç gün kür deneyeyim. Bu tertemiz rahime bi de yumurta yaptırıveriris bakarsın :KK9:

canım geçmiş olsun hadi atlattın .ilaçlar rahmi dezenfekte ediyormuş buda yumurtanın tutunmasını kolaylaştırıyormuş . bu ay çalışmaları sıkı tutun bidahaki reglinde başlayacak tedaviye sanırım. bu arada bitkisel şeyleri dene bu ay inşallah hepimiz bebişlerimize tez zamanda kavuşuruz :emir_bebek:
teşekkür ederim sevocuğum. Atlattım şükürler olsun. Akşam eve giderken kuru incir alıp güzel bi kür yapayım kendime. Haa bi de bal alayım, bal+tarçın+çörekotu yapayım. Bi bakmışsın yumurta patlaması yaşıyoruum.
iyiki burası var yoksa kiminle konuşur dertleşirim çok sağolun kızlar ben yemek yapamaya gidiyorum iyi akşamlar gelirim yine
Evet gülüm iyi ki var burası. İyiki varsınıız. :KK71:

umutlu geçmiş olsun..bunu da atlattın için rahatlamıştır.bende bu ay dusunuyorum ama yine de belli olmaz adetiin daha 3. günü klomen geçen ay kullanmadım bu ay basladım kullanmaya bende önceleri bazı kısılere soyledim olmadığını aradan aylar geçti ne zamn gorsem soyluyorlar bence aileler hariç kımseye soylememek gerekıyor yoksa soru sorduklarında uzuluyorum.aşılamayı bile eşimle benden baska kımse bilmiyor. eşim ileride tutarsa senin cocuğun doğal yoldan olmadı derler diyor.en iyisi burda paylasmak kımseye soylememek gercekten soyledıklerımın benden sonra cocuğu oldu hava atarmıs gibi seviyorlar öpüyorlar bizim içimiz acıyor gorusmek bile istemiyorum aslında ama çok yakınlarım bile var belkide farkında değiller bende dusunmekten ruyalarıma giriyor evde işyaparken hep boyle seyler dusunuyorum çok üzücü her ay hayal kırıklığı hemen çocuğu olanlara sasıyorum gerçekten inanılmaz geliyor..

bu ay doktora gittim adetinin üçüncü gunu klomene başla 5. günü gel dedi şaşırdım daha once gittiğim dr 5. günü başla 12. gunu gel diyordu çünkü ilginç...

umutlu geçmiş olsun..bunu da atlattın için rahatlamıştır.bende bu ay dusunuyorum ama yine de belli olmaz adetiin daha 3. günü klomen geçen ay kullanmadım bu ay basladım kullanmaya bende önceleri bazı kısılere soyledim olmadığını aradan aylar geçti ne zamn gorsem soyluyorlar bence aileler hariç kımseye soylememek gerekıyor yoksa soru sorduklarında uzuluyorum.aşılamayı bile eşimle benden baska kımse bilmiyor. eşim ileride tutarsa senin cocuğun doğal yoldan olmadı derler diyor.en iyisi burda paylasmak kımseye soylememek gercekten soyledıklerımın benden sonra cocuğu oldu hava atarmıs gibi seviyorlar öpüyorlar bizim içimiz acıyor gorusmek bile istemiyorum aslında ama çok yakınlarım bile var belkide farkında değiller bende dusunmekten ruyalarıma giriyor evde işyaparken hep boyle seyler dusunuyorum çok üzücü her ay hayal kırıklığı hemen çocuğu olanlara sasıyorum gerçekten inanılmaz geliyor..

nasip bu işler ya . dediğin gibi kimse senin ne hissettiğini bilmiyo kimse seni düşünmüyo. herkes kendi hayatını yaşıyo . kimsenin umrunda olmuyo yani. ortamdan uzaklaşmaya çalış allahım bizleri de sevindirecek buna inan bi kere. neler yapıyosun bilmiyorum ama gerekli tedaviye başlayıp allaha dua etmek kalıyo geriye.....

kızlar siz crınone kullandınız mı çatlatma iğnesinden sonraki ilk ilişki ile birlikte???????????????bende kasık batması oluyo da sizde de oldu mu onu merak ettim.:26::26::26::26:

canım sana bişey soracağım bu ateş ölçme yöntemi genelde yumurtlamayı yakalamak için kullanılıyor diye biliyorum ama bununla hamiş olup olmadığımı anlayabilirmiyim adetime 3 gün var bitakım belirtilerim var ama korkuyorum erken test yapmaya günümün geçmesini beklicem ama biyandan da duramıyorum bir akıl verirmisin nasıl oluyor ateşin yükselirse mi hamişsin?

X