Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ignenin etkisi 14 gün diye biliyorum bencede erken pregestona bakacaktır çatladımı diye hayırlısı olsun canım.
bende ondan dedim iğnenin kılavuzunda 10 güne kadar yapılan testler yanlış sonuç verir yazıyodu. bakalım hayırlısı...

benim daha önceden düşüğüm var ondan mı çağırdıki...

benim de 1 düşüğüm var bana gel demedi. iğneden sonra günler verdi işte anla bi de jel verdi. ayın 17sinde gel dedi.o sıralar da adet tarihim yani bilmiyorum seni niye çağırdı....doktor işte kişiden kişiye değişiyo.birinin dediği diğerinin dediğini tutmuyo...

kızlaaaar ben de ateşimi ölçtüm 37 çıktı.

normalde kaç kız hadi bakalım ama onu sabah ölçmen lazım ben denedim gerçekten doğru. adeti beklemiyodum geçen ay yani erkendi daha ama ateşim düştü dedim adet olcam ve o gün adet oldum yani . sabahları ölçersen ve mesela 36.7 civarından 36.2 lere falan düşmezse allahın izniyle hamilesin

sen ne zaman vurulmuştun iğneyi...

normali 36 . ama dogru söylüyorsun sabah ölçmek lazım . senin adet olacagın günmü düştü daha öncemi.

selam arkadaşlar bende polikistik over var ve artmaya başladı 1 düşükden sonra bunlar oluşmaya başladır 7 aydır bebeğimiz olmuyor ve doktor bana klomen verdi polikistikde etkilimi sizce.

normali 36 . ama dogru söylüyorsun sabah ölçmek lazım . senin adet olacagın günmü düştü daha öncemi.

36.6-36.9-36.7 falan giderken 36.2 oldu yanlış hatırlamıyosam sabah ya da 36.4 tü yani o gün hastalandım. .... denedim onayladım yani...ama sabah ölç yataktan kalkmadan. saati önemli değil .

36.6-36.9-36.7 falan giderken 36.2 oldu yanlış hatırlamıyosam sabah ya da 36.4 tü yani o gün hastalandım. .... denedim onayladım yani...ama sabah ölç yataktan kalkmadan. saati önemli değil .

yarından itibaren ölçmeye başlıyayım bakayım ne olacak. bi nevi test gibi gelecek ay için tecrübe olur.

yarından itibaren ölçmeye başlıyayım bakayım ne olacak. bi nevi test gibi gelecek ay için tecrübe olur.

olur da kafa yormaktan başka bi işe yaramadı bende ....istersen dene ama bak adetine yakın ölçmeni tavsiye ederim takıntı haline geliyo çünkü...bende öyle oldu ben son bi kaç gün yaptım yani.....

Son düzenleme:
olur da kafa yormaktan başka bi işe yaramadı bende ....istersen dene ama bak adetine yakın ölçmeni tavsiye ederim takıntı haline geliyo çünkü...bende öyle oldu ben son bi kaç gün yaptım yani.....

canım bende şimdi düşündüm primalut-n kullanıyorum rahat regli olabileyim diye içinde pregesteron var o yuzden yüksek çıkmıştır zaten bi ay boyunca ölçemem bana gelirler. ilaçtan mı acaba diye regli olasaya kadar ölçecegim zaten en erken cumartesi en geç çarşamba regli olmam lazım ak kara çıkar o zaman.

iğne ile yumurtaları büyütüp ,aşılama yapacaklar.ama benim tereddütte kaldığım bir konu var.ben daha önce klomen kullandım.yumurtalarım çok aktif.her ay 2-3 yumurta oluyor.bu iğnede daha da aktifleştirecek diye korkuyorum.yumurtanın çoğu da azı da gebeliğe engel....

hayırlısı olsun o zaman yani dediğin gibi olup seni yanıltabilir o yüzden sen bi dahaki ay dene .bu ay ben de ölçmeyi düşünmüyorum çünkü crınone kullanıyorum jel o da progesteron mu ne içeriyomuş. hamilelik belirtileri çıkabiliyomuş. bi de adeti geciktirebiliyomuş. nasılsa 17sinde doktor bakacak o zaman öğreniriz artık ne var ne yoksa....

bugün sabah 10 da... eee beni çok erken çağırmış hem senden sonra iğne ollmuşum hemde senden 4 gün önce doktora gidicem neyse hepimiz için hayırlı olsun...

sende kaç yumurta oluştu boyutları neydi? sana hangi günleri verdi doktor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…