Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hayırlısı olsun canım inşallah öyledir sen yinede açık tarafa yüklen derim ben

yumurta oluşması için doğum kontrol hapı mı veriyolar ya

yumurta oluşması için doğum kontrol hapı mı veriyolar ya

yok güzelim film çekildigim ay dogum kontrol hapı kullandım pco lu oldugum için kist varsada gitsin diye ondan sonraki ay klomen kullandım. sanırım dogum kontrol hapı beni çok baskılıyor sonraki ay klomen işe yaramıyor bi kere daha olmuştu.

Ne mutlu sana canım ben ilaçsız adet olamıyorum geçen ay ilaç kullanmama rağmen 4 gün geçti çok umutlandım tabiki yine hüsran hiç olmassa seninki bekletmiyor inşallah bu ay güzel haberler verirsin bize.

inşallah canım...saol..hepimiz ...hepimiz inşallah burdan en kısa zamanda verelim artık burdan haberlerimizi...

bu ay içerisinde iki kez ölçtüm aslında 35,5 35,9 falan çıktı yarın sabah ölçücem yine yumurtlamam oldu ve yumoşumu iğneyle çatlattık bunu biliyorus o zaman yarın sabah ben yataktan kalkmadan ölçeyim bakalım kaç çıkacak ama şimdi korktum :)

KIZLAR BİYERDE OKUMUŞTUM RAHİMİN DURUMUNA GÖRE RAHAT HAMİLE KALABİLMEK İÇİN UYGUN POZİSYONLAR.ASLINDA SIRTÜSTÜ OLANI HERZAMAN İÇİN EN UYGUN OLAN POZİSYONMUŞ AMA RAHMİ TERS VEYA YARIM OLANLAR İÇİN YÜZÜKOYUN YATIP KASIKLARININ ALTINA MİNDER KOYULURMUŞ.YADA DİZLER VE DİRSEKLER YERDE POPO YUKARDA BEL ÇUKUR DOĞRU ANLATABİLDİM Mİ BİLMEM :d
ben denemedim ama yarım rahimli olduğum halde bakalım neticeyi görecez bikaç gün sonra
ak rahim kara rahim belli olcak

anladım canım allah yardımcımız olsun.ben de yeni başladım bu ay klomene de bakalım ne olacak....

kızlar dün benim 14. günümdü yumurtam 20 mm olmuş bugünde çatlatma iğnemi oldum. doktor 23. günümde betahcg ve progesteron tahlili yapmak için çağırdı. 23. günde hamilelik belli olur mu ki ben 30 günde adet oluyordum. erken çağırmamış mı?

ignenin etkisi 14 gün diye biliyorum bencede erken pregestona bakacaktır çatladımı diye hayırlısı olsun canım.

sevocum okumamıştım..nerde yazıyor..neyse ...acıklamışsın anladım...evet mantıklı olabilir gibi..

bugün bi tanıdık 3. bebeğini getirmiş calıştığım yere...ikinci cocuğu ile bebeği arasında 13 yıl var..tam 13 yıl korunduk dedi..hiç düşünmedik...ama tek bir gün...tek bir gün arkadaşlar...ay değil yani..bir gün korunmamışlar (nasıl olsa olmaz dye) ve...3. bebeğine hamile...şimdi 4 aylık....sabır ediyoruz biz...sabır ediyoruz ve inşallah kazanıyoruz aslında...

Son düzenleme:

beni çağırmadı ya seni erken çağırmış ben adete yakın gitcem belli olur belkki ya

ay merak ettim şimdi ölçtüm ateşimi 36,5 belki de sabahları daha yüksek çıkar ayyyh heyecanlandım bu yarım rahim inşallah yüzümü güldürücek yarım marım ama ben seviyorum onu yaaa:)
hem doktorum da gebeliği taşıyabilecek kadar geniş görünüyor demişti çok şükür...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…