Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bende burda okudum herkes 3.gun basliyo ama bana 2.gun dedi
hatta aksam 5 ten sonra adet olursan o gunu 1.gun sayma ertesi gunu 1. gun say ve 2.gun klomeni gunde 2 defa al dedi...

hasretim canım...hiç kontrol etmeden mi başlattırıyor ilaca doktorun..genelde adet zamanı bi kontrol ederler genelde durum nedir diye ....Allah Allah..bi bildiği var mutlaka ...bide iki tanemi catlatma iğnesi...????? bu nu da ilk kez duyuyorum...
demek ki farklı uygulamalar oluyor canım benim...herkeze aynı tedavi diye bişey yok...sen gönlünü ferah tut...

Son düzenleme:
hasretim canım...hiç kontrol etmeden mi başlattırıyor ilaca doktorun..genelde adet zamanı bi kontrol eder durum nedir diye ya....Allah Allah..bi bildiği var mutlaka ...

bihter ben ingilteredeyim ingilizce bilmiyorum doktor konustu ban aval aval baktim suratina esim biraz anliyo o da bu kadarini anlatti gerci kagittada yaziyo neler yapilacagi once 2.gun basliycan dedi 5 gun gun ve gunde 2 defa sonra adetin baslangicindan 12. gun geliceksin igneyle beraber once scandan bakilacak scan sanirim vajnl.ultrason degilmi bakicak yumurta olmussa igne yapicak bu kadar inanin hic bisey anlamiyorum ve o anda hic bisey sormak gelmedi aklima dr. yanindan ayrildim sonra aklima geldi sorduracagim seyler boyle isteee

hasretim canım...hiç kontrol etmeden mi başlattırıyor ilaca doktorun..genelde adet zamanı bi kontrol ederler genelde durum nedir diye ....Allah Allah..bi bildiği var mutlaka ...bide iki tanemi catlatma iğnesi...????? bu nu da ilk kez duyuyorum...
demek ki farklı uygulamalar oluyor canım benim...herkeze aynı tedavi diye bişey yok...sen gönlünü ferah tut...

ismini yanlis yazmisim cnm kusura bakma tatlim olurmu diger arkadasla karistirdim...

arkadaslar ne kadarlik evlisiniz yada ne zmandan beri bebek istiyosunuz baska tedavi gordunuzmu????

cnm iğne iki doz vuruluyor ama iğneyi klomen bitipte 3 gün sonra yumurtalarına bakıp ona göre vermesi lazımdı. ben 1,5 yıllık evliyim ve 1 yıldır korunmuyoz ama nasip olmadı...

cnm iğne iki doz vuruluyor ama iğneyi klomen bitipte 3 gün sonra yumurtalarına bakıp ona göre vermesi lazımdı. ben 1,5 yıllık evliyim ve 1 yıldır korunmuyoz ama nasip olmadı...

bende 1,5 yillik evliyim adetim8 gun suruyo 2. gun klomene basliycam adetin 12. gunude ignelerle gidicem hastaneye once bakicak olmussa yumurta igneyi yapicak

slm kızlar.ben polikistik hastasıyım.dün doktora gittim.ilaçlı tedaviye başlamaya karar verdik.beni adetimin 2.günü çagırdı.beni bu süreçte neler bekliyor?tecrübeli olanlar yardımcı olursa sevinirim.ulturasyonla mı bakaca 2.gün gidince?genelde 3.günü başlanıyo diye biliyorum ilaca ama 2.gün de başlayanlar var mı?

kan tahlili isteyecek senden.. kan tahlilinde hormonlarına bakacak.. gebeliği engelleyecek bir durum var mı diye.. adetin 3 veya 5. gün hapa başlayacaksın 9.günü bitecek 11 veya 12. gün çağıracak doktor bakacak yumurtalara büyümüş mü büyümemiş mi diye.. iğne verecek yada vermeyecek. çoğunluk iğneyle beraber kullanılıyor bu ilaçlar.. sonra sana ilişki önerecek bazı günlerde..sonra da diyecek ki adetin gecikirse hamilesin adet olursa 3. veya 5. günü gel diyecek ve baştan......... inşallah bir kez yaşarsın:)

ben 1,5 yıllık evliyim.. bu 2. ayımız ilaçla.. ondan öncesi 6 ay korunmadık ama denemelerimizi yumurtlama zamanlarına göre yapmadık veya yapılması gereken diğer şeyleri de yapmadık. 2 aydır ciddi anlamda dikkat ederek yapıyoruz.. 3 ay önce düşük yaptım.. asıl ondan sonra çok istedik..

yeni gelen arkadaşlara söyleyim.. düzenli adet olmanız düzenli yumurtladığınızı göstermez..düzensiz adet olmanız da düzensiz yumurtladığınızı göstermez.. doğru orantıya pek uymuyor yani...

kan tahlili isteyecek senden.. kan tahlilinde hormonlarına bakacak.. gebeliği engelleyecek bir durum var mı diye.. adetin 3 veya 5. gün hapa başlayacaksın 9.günü bitecek 11 veya 12. gün çağıracak doktor bakacak yumurtalara büyümüş mü büyümemiş mi diye.. iğne verecek yada vermeyecek. çoğunluk iğneyle beraber kullanılıyor bu ilaçlar.. sonra sana ilişki önerecek bazı günlerde..sonra da diyecek ki adetin gecikirse hamilesin adet olursa 3. veya 5. günü gel diyecek ve baştan......... inşallah bir kez yaşarsın:)

çok teşekkür ederim cimeka gerçekten çok ayrıntılı bilgilendirdin beni.ALLAH yardımcın olsun.

herkese iyi akşamlar sat ım dündü ama adet olmadım idrar testi negatiff beklemedeyim...:KK55::KK55:

iyi akşamlar.hakkında hayırlısı neyse o olur inşallah.ama yine de belli olmaz belki geç döllenme falan ol muştur.umarım dilediğince olur herşey.kacıncı denemendi bu?sorun neydi?

çok teşekkür ederim cimeka gerçekten çok ayrıntılı bilgilendirdin beni.ALLAH yardımcın olsun.

aslında ben de çok deneyimli sayılmam,2. kullanışım ama o sar başa kısmından geçtim yani:) Allah herkese hayırlı sağlıklı aileler kurmayı ailesini büyütmeyi nasip etsin..

kızlar bugün adet olmam gerekiyo ama gelmedi aslında adetlerimde düzenli degil ama doktorum bu ay adet düzenleyici verdi bugün test yaptım negatif:KK43: ama sanırım idrarda belli olmsı için erken çünkü yumurtlama tarihim geç 21. günümde oldu çok sabırsızım ve gögüslerimin çok fena ucuna dokunamıyorum bileee off offf

iyi akşamlar.hakkında hayırlısı neyse o olur inşallah.ama yine de belli olmaz belki geç döllenme falan ol muştur.umarım dilediğince olur herşey.kacıncı denemendi bu?sorun neydi?
9 ay oldu canım çikolata kisti var bende 15-16-17 şubatta ilişki oldu dediğin gibi geç döllenme olmuş olabilir hiiç belirtim yok adet ve gebeliğe dair hayırlısı olsun artık...

canım fazla bekleme.. yarın hemen öğren kanda...hadi bakalım inşallah sapasağlam bir kuzucuk seninledir...
inşallah canım idrarda çıkmadı 3-4 gün daha bekleyeyim geç döllenme olabilir gelmezse de kan testi yaptırım ilaçların etkisinden gecikmiştir belki de

ya ben bişi merak ediyorum ben oğlumdan 6 yıl sonra 2 düşük 3aylık 1ölü oldu 1 yıldır korunmuyorum ama bebiş olmuyor bu ay klomene başladım bugün bitti acaba bu ay hamile kalabilirmiyim bilgi sahibi olan varsa lütfen cevaplasın tekrar klomen kullanmam gerekebilir mi acaba bu ilaç beni çok kötü yapıyor:97:

canım benim sorun değil..ingilterede olduğunu öğrenmemiz iyi oldu..haklısın dil sorun olabiliyor canım..hadi bakalım inşallah tedavin karşılık verir de uğraşmassın oralarda canım ya...

gecmisi okuyodum cnm ondan gec yazdim kusura bakma ins hepimiz hayirli sonuclar aliriz...aslinda hastane ortami iyi tedaviye hic para odemedim sadece ignelerime bide klomene oda tr parasi 35tl filan tuttu ama ozel degil devlet hastanesi kendi basima bunu yapin sunu yapin diyemiyorum onlar ne istiyolarsa neyi uygun goruyolarsa onu yapiyolar en onemlisi ingilizce bilmiyorum o yuzden cogu seyi soramiyorum esim biliyo ama tam degil hastane dili bide degisik kelimeler zorlaniyorum bu yonden RABBIM cok arattirmaz insallahda en kisa zamanda nasip eder hepimize

gecmisi okuyodum cnm ondan gec yazdim kusura bakma ins hepimiz hayirli sonuclar aliriz...aslinda hastane ortami iyi tedaviye hic para odemedim sadece ignelerime bide klomene oda tr parasi 35tl filan tuttu ama ozel degil devlet hastanesi kendi basima bunu yapin sunu yapin diyemiyorum onlar ne istiyolarsa neyi uygun goruyolarsa onu yapiyolar en onemlisi ingilizce bilmiyorum o yuzden cogu seyi soramiyorum esim biliyo ama tam degil hastane dili bide degisik kelimeler zorlaniyorum bu yonden RABBIM cok arattirmaz insallahda en kisa zamanda nasip eder hepimize

canım..kısa sürede olsa yurt dışında bulundum...dil bilmemek ne demek..nasıl zorlar insanı az cok bilirim..uzun süre mi kalacaksınız orda...??konuşabileceğin dertleşebileceğin bi arkadaş bi yakının var mı bari??umarım yalnız degilsindir..kendine iyi bak canım..biz yanındayız unutma bunu...

X