Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

slm kızlar.ben polikistik hastasıyım.dün doktora gittim.ilaçlı tedaviye başlamaya karar verdik.beni adetimin 2.günü çagırdı.beni bu süreçte neler bekliyor?tecrübeli olanlar yardımcı olursa sevinirim.ulturasyonla mı bakaca 2.gün gidince?genelde 3.günü başlanıyo diye biliyorum ilaca ama 2.gün de başlayanlar var mı?

Kan testi yaptırdım dün sat 28 ocaktı..Değerim 81.73 çıktı..Hamileyim..........Değerim düşükmü sizce?????*

canım ya....cok sevindim..hayırlı olsun..:emir_bebek: demek :KK49:ayyy..çok güzel ya...:KK64::KK64:rabbim tamamına erdirsin..hayırlısıyla al kucağına...tu tu tu maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh,,,,

slm kızlar.ben polikistik hastasıyım.dün doktora gittim.ilaçlı tedaviye başlamaya karar verdik.beni adetimin 2.günü çagırdı.beni bu süreçte neler bekliyor?tecrübeli olanlar yardımcı olursa sevinirim.ulturasyonla mı bakaca 2.gün gidince?genelde 3.günü başlanıyo diye biliyorum ilaca ama 2.gün de başlayanlar var mı?

öncelikle hayırlı olsun tedavin gülüm....2.veya 3. günü farketmez canım..öncelikle durum nedir kist felan varmı diye bakacaktır..adetliyken kontrol amaçlı bakıyorlar... 3.gün ve coğunlukla da 5. gün olmak üzere ilaca başlarsın..sonrasında ilaca başladığın 3. ve 5. günlerde (muhtemelen)tekrar kontrol için cağırır..yumurtalarınının büyümesini takip eder..ve yeterli olğunluğa ulaşırsa catlatma iğnesiyle catlatma başlar...A.kolaylık versin gülüm...

bu ay ilk defa klomen kullanıcam beklenen adet tarihim 2 mart ben istiyorum ki hiç bunlara gerek kalmadan hamile oliyım şuan içimde bişey var olsunnn... gebelik tarihinden önce bile sonuç veren testler varmış adetime 3 gün var alıp yapsammı acaba silik çizgi görmeye bile razıyım :KK43:((

canım idrar testi için erken..moralini bozma boşyere..git bi kan testi yaptır kesin sonucu ögren..strese girme boş yere..

cnm ben iğneyi 21inde vuruldum 2 yumurta vardı 3. sü 15 mm die doktor onu dikkate almadı. yani sapasağlam iki yumurtam var inşallah bu ay tutar geçen ay ümitlenmemeyi her şeyi hamileliğe yormamayı öğrendim. ama bu ay çok sancım var özellikle gece uykumda sağıma soluma dönerkenj bıçak gibi girio.

evet haklısın canım..biz kendimizi dinleye dinleye herşeyi hamişe yoruyoruz tabi..öyle olmasını istediğimiz için..bende geçen ay bi sevindim bi sevindim belirtiler tutuyor diye..ama sonu daha kötü oldu...yukarıya ne kadar cok cıkarsan düşmesi o kadar ağır oluyor...

sevde çok teşekkür ederim.sen de kullandın mı klomen?yan etkileri çok fazla olduğu söyleniyor çok etki gösterdi mi sende de?

as cnm bende yeni basliycam banada 2. gun baslayacaksin dedi..catlatma igneside yapacakmi sana insallah sonuc alirsin cnm hayirlisi olsun....

saol canım arkadaşım düşünmeyim diyorsunda düşünüyorsun işte beyin naklimi yaptırsak ne:KK1:bakalım pazartesi göreceğim ne olmuş.hayırlı haberler olur inşaallah.

evet ya..inşan ister istemez düşünüyor..gözünün içine bakıyoruz tabiri caizse...hadi bakalım..yarın güzel haberlerle gel,,inşallah büyümüştür yumoşların...:KK9:

slm kızlar burda yeniyim çünkü klomeni ilk defa kullanacağım bugün ikinci gün sabah bir akşam bir tane almamı önerdi ,dr ilk kademe tedavin bu birkaç denemeden sonra sonuç alamazsak aşılama yapacağız dedi inşllh herkes bu kademede hamile kalır,ben dün sabah erkenden aldım ilacı ama bugün pazar keyfi niyetine tembellik ettim uyuyakaladım ve saat 12 de hapı aldım saat önemli sabah ile akşam alınan hapın arasındaki zaman farkı neyse yuttuk işte hapı bakalım ...

as cnm bende yeni basliycam banada 2. gun baslayacaksin dedi..catlatma igneside yapacakmi sana insallah sonuc alirsin cnm hayirlisi olsun....

bilemiyorum cnm henüz bilgi vermedi o konuda. sadece 2.günü gel dedi.sanırım yumurtaların durumuna göre eger kendileri çatlamazsa çatlama iğnesi yapacaktır.senin rahatsızlığın ne?

sevde çok teşekkür ederim.sen de kullandın mı klomen?yan etkileri çok fazla olduğu söyleniyor çok etki gösterdi mi sende de?

kullandım canım kullanmaz mıyım...ben haziran,temmuz ,ağustos, ve eylül de günde 1 kez kullandım klomeni..ama kontrolsüz..yumurta takibi yaptırmadım..sonra 3 ay ara verdim..geçen ay ve bu ay tekrar kullanmaya başladım, bu kez kontrollü ve günde 2 kez olmak üzere......yan etkisi fazla olmadı bende..kist yapma ihtimali malesef oluyor diyorlar ama bende hiç yapmadı canım...sadece klomen kullandığım aylar yumurtlama zamanında normalden biraz daha fazla şişkinlik, ufak ufak sancılar gibi şikayetlerim oldu..

slm kızlar burda yeniyim çünkü klomeni ilk defa kullanacağım bugün ikinci gün sabah bir akşam bir tane almamı önerdi ,dr ilk kademe tedavin bu birkaç denemeden sonra sonuç alamazsak aşılama yapacağız dedi inşllh herkes bu kademede hamile kalır,ben dün sabah erkenden aldım ilacı ama bugün pazar keyfi niyetine tembellik ettim uyuyakaladım ve saat 12 de hapı aldım saat önemli sabah ile akşam alınan hapın arasındaki zaman farkı neyse yuttuk işte hapı bakalım ...

bende yeni sayilirim burda hg cnm bende baslamak icin adetimi bekliyorum.. her zaman olsa gelmesini istemem ama ilaca baslamak icin bir anca gelmesini istiyorum umut iste belki klomen fayda eder diye dusunuyorum aslinda gorunurde bi problemin yok dedi dr. esimdede yok ama sadece adetlerin duzensiz oldugu icin once yumurtalardan baslayip 6 ay deneyip bekliycez olmazsa baska tedavilere gecicez dedi insallah ilk denemede hamile kaliriz kizlar.....

bilemiyorum cnm henüz bilgi vermedi o konuda. sadece 2.günü gel dedi.sanırım yumurtaların durumuna göre eger kendileri çatlamazsa çatlama iğnesi yapacaktır.senin rahatsızlığın ne?

bana kesin problem bu dmedi sadece adetlerin duzensiz belki yumurtlamayla ilgili sorun olabilir o yuzden once bu tedaviye basliycaz dedi yumurtlamayi ayda bire dusurucez dedi sanirim duzensiz oldugu icin her ay yumurtlamiyorum seninki nedir cnm???

3. gün başlayanları biliyordum ama 2.gün başlamayı ilk kez duyuyorum...şaşırdım valla...:KK53::KK53:

bende burda okudum herkes 3.gun basliyo ama bana 2.gun dedi
hatta aksam 5 ten sonra adet olursan o gunu 1.gun sayma ertesi gunu 1. gun say ve 2.gun klomeni gunde 2 defa al dedi...

bende burda okudum herkes 3.gun basliyo ama bana 2.gun dedi
hatta aksam 5 ten sonra adet olursan o gunu 1.gun sayma ertesi gunu 1. gun say ve 2.gun klomeni gunde 2 defa al dedi...

banada garip geldi cnm benim doktorum adet olduğunda 3. günü gel demişti.alttan baktı ve 5. gün kullanmam için klomen yazmıştı. bu ay tutmazsa yine hasta olduğunun 3. günü gel dedi. 2. gün çok erken diil mi allah allah... enteresan...

Son düzenleme:
banada garip geldi cnm benim doktorum adet olduğunda 3. günü gel demişti.alttan baktı ve 5. gün kullanmam için klomen yazmıştı. bu ay tutmazsa yine hasta olduğunun 3. günü gel dedi. 2. gün çok erken diil mi allah allah... enteresan...

vallahi bilemiyorum arkadaslar bide bana 2 tane catlatma ignesi verdi 2 tane normalmi sizce

X