Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım 20 yaşındayım 2 seene olcak evliyim 11. gün gittiğimde güzell oluşmuş bikaçtane yumurtan var dedi bugün yani 13. gün gittiğimde istenilen büyüklüğe gelmemiş dedi salı günü gene gel istenilen büyüklüğe gelmemişse bu ayki tedavi iptal olcak dedi bende zaten yumurtlamaa tembelliği var normal hiç sorunu olmayanlar günde 2 tane kullanıyo bana geçti yaşın küçük 1 tane dedi yaşla ne alakası var ya yaşım küçük diye her ay hüsranmı yaşıyım

kızlar yarın doktora gidicem ve bu sefer erkek doktora gidicem. biraz geriliyorum galiba. aranızda erkek doktora giden var mı?? avantajları ve dezavantajlarıyla ilgili bilgi verirmisiniz...

cnm ben hep erkek doktora gidiorum özellikle hastanemde 2 dktr var biri bayan ilk ona gitmiştim dahada gitmedim 4-5 dktra gittim hep erkek hiç bişe olmuo aksine erkek doktorlar daha bilgili ve ilgili oluo benim doktorum iğnemi bile al gel ben yaparım ziyan edio herkes bilemez bu iğneyi vurmayı dio cnm yaa bismillah çekip yapıo iğnemi herşeyide konuşabiliyorum bi dezavantajı yok yani takılma,zaten muayenede üzern kapalı oluo sadece ultrasonu yerlestirirken bakıo sonrada hiçbiyerini görmüo

benim sulalemde benden küçüklerin bile 3-4 çocuğu var tavuk gibi yumurtlıyorlar...bende böyle bir sorunum olacağını onlara dayanarak hiç düşünmemeiştik..ilk evlendiim sene ben istesemde eşm istemedi ve korunduk..şimdi o kadar pişmanım ki eşimi dinlediğimi herşeyi kendi elimizde sanıyoruz...bizde böyle sınanıyoruz işte...üzülme daha hiçbirşey bitmiş değil salı gününü bekle...doktorada eger imkanın varsa yalnız gitmemeye çalış çok zor iyide kötüde hbr alsan hamileleri eşleriyle görüyorsun sinir oluyorsun

kızlar yarın doktora gidicem ve bu sefer erkek doktora gidicem. biraz geriliyorum galiba. aranızda erkek doktora giden var mı?? avantajları ve dezavantajlarıyla ilgili bilgi verirmisiniz...

ben erkek doktora gidiyorum daha önceden bayana gidiyrdum..dezavantajı geriiyorsun altdan muane olurken o da ilk seferde...ama avantajı kadın doktordan daha anlayışlı herşeyi sana anlatıyor...erkek doktor duygularını işine yansıtmıyor daha nazik davranıyor...kadınsa o gün canı sıkınsa sana yansıtabiliyor

doğru söylüyosun canım önceden bitane olsun daha istemem diyodum şimdi olsunda bitane korunmucam hiç allah ne kadar verirse olsun diyorum

yani yaşla ne alakası var anlamadım zaten yumurta tembelliği varsa vercen ilacı neyse cnm sıkma cnnı allah büyük belki büyür bi dahaki gidişine

Bende erkek doktora gidiyorum. Istanbuldaki doktorum bayandı ama Urfanın bir ilçesindeyim şuan malum çok iyi bir doktor buldum Istanbulun trafiğinden sıkılmış o yüzden kaçtım buraya fln dio:) özel olduğu halde sanki bedava ekmek dağıtıyorlar o kadar kalabalık ve herkes memnun.. Çok kişiyede vesile olmuş. Bahsettimya bir arkadaşım 6senedir bebeği olmuyordu diye o da bu doktorun vesilesiyle hamile kaldı:) Her gittiğimde alttan muayne yapıyo adet gunleri haric. O kadar zorlanıyorum ki, hiç istemiyorum gitmek. Eşimi adetliyken götürüyorum normal zamanda gelse hastaneyi başımıza yıkar

valla siz beni rahatlattınız allahta sizi rahatlatsın.

benimde o konuda pişmanlığım var. eşim 4 yıl çocuk istemiyorum demişti. biz evlenirken herşeyi kendimiz alıp sattığımız için çok borçlu evlendik. o yüzden eşim istemiyorum dedi. annemler kayınvalidemler çok kızdı sonrasında olmazsa falan diye. ama bizimki allahla anlaşma yapmış sanki istersek olur dedi ve çoookkk büyük konuştu.al sana büyük konuşma didin dur.

mahallemizde karı koca vardı yllarca uğraştılar tüp bebek bile olmadı...kadın nasıl olsa çocuğum olmuyor para biriktirip hacca gidicem dedi parasını biriktirdi çalışıyordu zaten hacca başvurmaya gideceği gece rüyasında 2 tane erkek çocuk anne bizi bırakma diye paçalarına yapışıyor...sabah kalkıp o parayla tekrar tüp bebek denedi şimdi ikiz erkek çocukları var..:)) nasip bu işler artık ben ona bağlıyorum bu tarz örnekler o kadar çok ki... dua edip rabbimize sığınıcaz

bu gün aşılamanın 15. günü . 2 saate çıkar diye düşünmüştüm ama 4 te dediler . telefonlada bildirmiyorlarmış. mecburen tekrar gidecegim 5-6 gibi evde olurum haber ederim. allah hayırlısını versin. öptüm

Aynennn öylee....

bende ignelerime basladim menopur diye bir igne gunde 1 kez vuruluyorum sali gunu yumurtaliklarima bakacak dr tamamsa artik asilama gununu soyler ama buyuk ihtimalle haftaya asilama olurum insallah guzel haberler veririm arkadaslar size bu igneden kullanan arkadaslar varmi kac tane yumurtaniz oldu igne kalitelimi hic bir fikrim yok dr. yazdi verdi korkuyorum yumurtalarim buyumez diye buyumezse kimbilir 2. asilama 4,5 ay sonra olur sistem yavas isliyor buralarda yaaa :26:

ben düğünümde bile bikini bölgesine ağda yaptırmadım kendim yaptım ama bu konudaki hassasiyetime rağmen bir sürü kadın doktora gitmek durumunda kaldım artık o masa korkusu yok bende. ancak erkek olması biraz geriyor . görümcemle gidicem zaten. durusel ve biyolog çok memnunlarmış. kadınlar gerçekten kaprisli sıkıntı veriyor. erkekler kadınlara kadınlar erkeklere daha nazik. bu yüzden rahatlıyorum biraz daha.

merhaba kızlar nasılsınız ,bende erkek dr sıkıntıya düşüyorum ya masa korkumda vardı şimdi dr kadın tatlıda biri çok şükür masa korkusunu aştık kadın olduğu için çekinmiyorum ama erkekte zor oluyorya adetli oluyorsun tüylü oluyorsun kadın kadının halinde anlar arada çemikirenlerde var ama

canım hadi hayırlısı...cok merak ediyorum..umarım pozitiftir..Allahm lütfen pozitif sonuç...

ben gonal f ve merional kullandım canım . menapur kullanan varsa cevap yazar. kişisel duruma göre alınan cevap degişiyor. bu arada incir yemeyide ihmal etme . hayırlı olsun canım inşallah beklemeden melegine kavuşursun.

canım 5 gün geçikmeyle salı günü geldi nihayet kırmızılar..haftaya salı 8.günüm gideceğim doktora...bakalım ne diyecek canım...içim sıkılıyor..yine problem cıkmaz inşallah..polib molib varsa ne yapacağım bilmiyorum...sıkıntı istemiyorum artık Allah da biliyor ya..ben incire yüklenmeye devam ediyorum..hayırlısı artık...büyürse yumuoşlar kendiliğinden umut doğar..doğmassa da ne ala...bilmiyorum canım...seninde Allah işlerini kolaylaştırsın canım..eğer ikinci aşılamada tutmassa niye tüp öncesi film çektiresinki..tüp bebek tedavisi için fallop tüplerine ihtiyac varmı ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…