Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar bi şey sorucam. klomeni bu ay ilk kez kullanıyorum. doktorum beş gün kullanıp, yedinci gün kontrole gitmem gerektiğini söyledi. yarın kontrolüm var. yumurtam gelişmediyse beş günlük kullanım sonunda tedaviyi iptal mi ediyorlar? beş günden fazla kullanılmıyor mu klomen?

tam emin değilim fakat, iptal etmez ilaçın dozunu ayarlar zaten onun için çağırıyor bakacak ne olmuş ne bitmiş :)

tam emin değilim fakat, iptal etmez ilaçın dozunu ayarlar zaten onun için çağırıyor bakacak ne olmuş ne bitmiş :)

tşk ederim canım. klomenin beş günden fazla kullanıldığını duymadım hiç ondan sordum. daha önce iğnelerle deniyorduk. o zaman kasık ağrılarım ve akıntım oluyordu yumurtlamaya yakın. şimdi hiçbiri yok. sanırım etki etmedi klomen.

Canlarım yine olmadı:KK43: Aşılamanın 14. günü bugün kırmızılar göründü. Hayırlısı diyorum...

doktordan geldim kızlar kist oluşmamış iyi dedi doktor...tekrar klomen tedavisine başlıcaz dedi..tmm dedim dogal olarak...hayırlısı bakalım bu ay yeni umutlar...pc oyunu gibi level level ilerliyoruz bakalım...pazar günü başlıyorum klomene..:))) prolaktin hormonum 30 çıkmıştı geçen ay onun için bir daha ilaç kullanacakmıyım dedim hayr gerek yok zaten çok düşükdü dedi...:)) sonra eşimle eskişehirin altını üstüne gitirdik kitap aldım kitabımı büyük bir mutlulukla okucam kızlar....allahıma şükürler olsun beni seven ailem ve eşim var...

Canlarım yine olmadı:KK43: Aşılamanın 14. günü bugün kırmızılar göründü. Hayırlısı diyorum...
üzülme canım . inşallah birdahaki ay gelir melegin benimde bu gün aşılamanın 14 . günü bende her wc girdigimde peçeteye bakıyorum . allahtan hepimize hayırlısı.
doktordan geldim kızlar kist oluşmamış iyi dedi doktor...tekrar klomen tedavisine başlıcaz dedi..tmm dedim dogal olarak...hayırlısı bakalım bu ay yeni umutlar...pc oyunu gibi level level ilerliyoruz bakalım...pazar günü başlıyorum klomene..:))) prolaktin hormonum 30 çıkmıştı geçen ay onun için bir daha ilaç kullanacakmıyım dedim hayr gerek yok zaten çok düşükdü dedi...:)) sonra eşimle eskişehirin altını üstüne gitirdik kitap aldım kitabımı büyük bir mutlulukla okucam kızlar....allahıma şükürler olsun beni seven ailem ve eşim var...

gözün aydın canım inşallah bu ay herşey yolunda gider melegine kavuşursun.

arkadaşlar bana yardım edin çatlama dönemimden sonra bende beyaz akıntı başladı ama çok azdı son iki gündür arttı çok çamaşırımı ıslatıcak gibi değil ama sürekli kendimi ıslak hissediyorum sanki yeni adet olmuşum gibi benim normalde adete 4 gün kala yani bu sıralar kup kuru olmam lazım ve ilk defa böyle bi akıntım oluyo tam olarak rengi süt gibi sizce bu gebelik akıntısı olabilirmi ben nasıl olsuğunu bilmiyorumda bide kasıklarımda hala ciddi ağrı var çok yorgunum hatta bitkinim canım hiç bişi yapmak istemiyor yemek yedikten sonra sanki tansiyonum bi anda düşüyo bi ates basıyo bana içim bi fena oluyo miğdem bulanmıyo ama içim bi tuhaf oluyo sanki bulanır gibi ay çok heycanlıyım hamile değilim gibi geliyo ama bu akıntı beni baya umutlandırdı biologcumm sen klomen ve catlatma iğnesi kullandın bu ay ve maalesef kırmızıları gördun sendede bu beyaz akıntı olayı oldumu tam bi süt rengi akıntı

arkadaşlar bana yardım edin çatlama dönemimden sonra bende beyaz akıntı başladı ama çok azdı son iki gündür arttı çok çamaşırımı ıslatıcak gibi değil ama sürekli kendimi ıslak hissediyorum sanki yeni adet olmuşum gibi benim normalde adete 4 gün kala yani bu sıralar kup kuru olmam lazım ve ilk defa böyle bi akıntım oluyo tam olarak rengi süt gibi sizce bu gebelik akıntısı olabilirmi ben nasıl olsuğunu bilmiyorumda bide kasıklarımda hala ciddi ağrı var çok yorgunum hatta bitkinim canım hiç bişi yapmak istemiyor yemek yedikten sonra sanki tansiyonum bi anda düşüyo bi ates basıyo bana içim bi fena oluyo miğdem bulanmıyo ama içim bi tuhaf oluyo sanki bulanır gibi ay çok heycanlıyım hamile değilim gibi geliyo ama bu akıntı beni baya umutlandırdı biologcumm sen klomen ve catlatma iğnesi kullandın bu ay ve maalesef kırmızıları gördun sendede bu beyaz akıntı olayı oldumu tam bi süt rengi akıntı

Canimm seni uzmek istemem ama adet belirtiside boyle insallah hamilesindir amma

valla cnm korkudan erteleyip durdum ama çekincem bende acı eşiğim çok düşük dayanamam kan bile aldırırken cnm acıo anestiziyle merak ettiğim kaç dkkada ayılıoz yaaa kaç gündür soruom kimse bişe demio:KK31::KK31::KK31::KK31:

durusel bende bikaç ay önce çekindim rahim filmi sonra kloman ve iğneye başladım.ben rahim filmini anestezili oldum korktum çünkü o halde olduğum halde bile kalktığımda ağrım vardı kanamam bide.tabi herkesin aynı olmayabilirmiş kimisi acımıyor çok diyo kimisi baygınlık geçirerek çıktım dışarı diyo.çok az uyutuluyosun yarım saatten daha da az bi süre yani anestezili istiyorsan korkmana gerek yok bence.bi yarım saatten az da kendine gelmeye çalışıyosun bu kadar.benim böyle oldu daha doğrusu

Günaydınnnn. Hayırlı cumalar kızlar. Ya ben çatlatma iğnesini Mayıs10 da vuruldum 8gün oldu acaba belli olurmu gebelik çatlıcam ya:KK43: Karnımda bir ağırlık var, karnımın alt kısmında kasıklarımda ağrı var.. midem bi hoş :s

Günaydınnnn. Hayırlı cumalar kızlar. Ya ben çatlatma iğnesini Mayıs10 da vuruldum 8gün oldu acaba belli olurmu gebelik çatlıcam ya:KK43: Karnımda bir ağırlık var, karnımın alt kısmında kasıklarımda ağrı var.. midem bi hoş :s

canım sanada hayırlı cumalar biraz daha bekle test için çok erken daha boşuna üzülme çıkmazsa

hayır belli olmaz, testte çatlatma iğnesinin etkisiyle pozitif görürsün

herkese hayırlı cumalar hamişler ALLAH kucaklarınıza almayı nasip etsin biz geride kalanlarada en kısa zamanda hayırlı haber nasip ettt aminnn

Kızlar neden kimse bana bişeyler yazmıyor İkizimolsun istiyorum sende bu akıntı varmiydi

canım kist oluşmamasına ve hormonun düşük çıkmasına sevindim. inşallah bu ay eşinle ve ailenle birlikte mutluluğunuz taçlanır ve size sürpriz yapar. :KK16:

Son düzenleme:
günaydın kızlar yaa benim moralim çok bozuk randevu için aradım hastaneyi aldım randevu kendi doktorum anestezi verirler demişti ama sordum rahim filmi için,vermioruz doktorumuz pek önermio dediler yaa ben napacam çok korkuyorum yaa:KK43:(onu doktorla görüşürsünüz dedi ama yaa kabul etmezse baska özel hastanede yok mecbur haftaiçi başka ile gidecem oofff allahım sen bize yardım et çıkış yolu göster bide adet bitiminizin ertesi günü olsun dedi benim bugün 5. günüm ama sabaha kadar hiç bişe gelmemiş akşam banyo yapcam olurmu ki Rabbim sen sabır ver Allahım sen sesimizi duy şu mübarek günlerde yarabbim derman ver bize nolursun:KK14::KK14::KK14::18::18:hepinize hayırlı cumalar..

Ufyaa :KK43: Valla deli olcam psikolojim iyice bozuldu düşünmekten var mı yok mu endişesinden :KK43: Zaten bende anksiyete bozukluğu var :KK43:

cnm sabır sabır sabır sabredip rabbime sığınmaktan başka elimizden bişe gelmio kahretme böle kendini saha 8 gün olmuş iğneyi vurunalı bekle adet gününe kadar ben birinde rahatsızlandım serum takılacaktı iğne vurunalı 8 gün olmuştu değerim 14.8 çıkmıştı serum veremediler bebek vardır die ama yokmuş yapsanda yanıltır boşa umutlandırır seni bekle biraz bakalım:KK31::KK31:bende çok daralıorum bugün valla

X