Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba arkadaşlar...
klomen kullanmıştım ben bu ay,11.gün gittim yumurtalarım büyümemişti.16.gün gel dedi ve 11-16 gün arası (11-13-14) 3 kere ilişki oldu.16.gün gittiğimde yumurtamın çatladığını söyledi.ve hemen ilişki yapın dedi fakat dün akşam ilişki olmadı bu sabah oldu,(eşim işi dolayısıyla yoktu evde.)ve doktor dün yumurtan hala küçük kalmış ve çatlamış dedi,şaşırarak.herşey bitmiş oldu şu anda.

günaydın bilemiyorum canım ,yinede çalışmalara devam :)

bi de şunu anladım,yumurtam çatladığındaki farklı durumlar.kasıklarım yürürken bile batıyordu,akıntım artmıştı.kasım-bel batması vardı dün.ve dün akşam saatinden sonra kesildi.şu an hiç ağrı mağrı yok,sanırım çatlama bitti.

Eki Görüntüle 417300

kızlar ovulasyondan sonra 13. günüm ve bu sabah ilk idrarımla yaptıgım test......:44::44:

gebelik testiyse bence kanda baktır canım hamiş olabilirsin . hadi sanada sevinelim. melekcim sana yazdıgım cevabı yukarı senin mesaj arasına atmış cabım.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 417300

kızlar ovulasyondan sonra 13. günüm ve bu sabah ilk idrarımla yaptıgım test......:44::44:

canım çok net olmamakla birlikte 2. silik çizgi pozitif anlamına geliyo diye okumuştum. ayyyyyy inşallah geliyor 2. bebeğimiz. hadi git birde kanda baktır da doya doya sevinelim canım. hayırlı haberlerini bekliyoruz..

bu tarz gebelik testini görmedim benim idrar test çubukları daha kalın dı...:)) sonuç nasıl okunuyor anlamadım

ya ben bu laboquikten zaten nefret ediyorum
bunda bile cıktıysa artık kesin var diyorum yaa ne bileyim....
bu lab hiç cıkartmıyo cok garanticii...

hım peki adet günün geçtimi ,kesin sonucu nasıl alabiliriz , ben garanticiyim :) bu teste göre hamilesin :) dr git bence

yok canım daha gecmedi 5 gün var..
doktora gitmek istiyorum aslında
eşime dedim ama bekle dedi
bide çalıştıgım için cıkamıyorum kii
hem bi bekliyim adet günüm gecsin haftaya salı kesin giderim Allah ın izniyle...

Evvettt hamilesinizz Allahın izniylee.. :)

yaaaaaaaaaa inşallahhhhh

sol tarafta değili mi???
görebiliyorum canım,inşallah hamişliğin çizgisidir...

offf fotoda bu kadar görünüyo siz bide gercekte görün yanıma aldım valla işe gelirkeeee

bırakamadım evdeee ahaha

canım çok net olmamakla birlikte 2. silik çizgi pozitif anlamına geliyo diye okumuştum. ayyyyyy inşallah geliyor 2. bebeğimiz. hadi git birde kanda baktır da doya doya sevinelim canım. hayırlı haberlerini bekliyoruz..

daha bata 5 gün kala cıktıgına göre inşallah vardır da tutunur bebişimiz bu defa Allah ım...

bu kadar cıkması bile nasıl umutlandırdı beniii
o kadar kötüydüm kiii çünküüüüü

İnşalllah doya doya seviniriz hepimizz artık Dualarımız kabul Olsun İnşalllaahhh

cok sevinemiyorum daha içmde kelebekler uçuşmuyo kesinleşmeden heralde çok sevinemicem...

canım Rabbi'm inşallah bu defa yüzünü güldürür ve göbüşüne konar kelebeğin.Kesinleşinceye kadar kaptırma kendini canım,RAbbi'm kondurduysa rahmine,seninledir canım.Yüreğini ferah tut.

cnmmm inşallah bebişin seninledir umut doldu yüreğimmmama ben o testlere çok güvenmiorum burdaki eski arkadaslar bilir şubattamıydı neydi ben çatlatma iğnesi dahi kullanmadığım halde adete 4gün kala 2 tane test yaptım 2sindede bariz belli 2. çizgi çıktı umut doldum ama yinede emin olamadım sonra 2gün sonra başka bi test aldım tekrarladım tek çizgi o zaman anladım demekki test yanıltabiliomuşşş.ama inşaalllaaahh seninki doğrudur cnm benim inşallah mercimeğin seninledir

canım inşallah vardır ama bir testle karar verme. birkaç test daha yap. bende de silik çizgi çıkan testler oluyordu hamile olmadığım halde.

haklısın canım bakalım bat gecmeden bende kesin diyemicem ama ilk defa böyle net cıktı sizinle paylaşayım dedim.

bata kadar her gün sabah yapıcam bakalım bi var bi yok cıkarsa kesin yok derim..

an be an sizi haberdar ediceem
canım inşallah vardır ama bir testle karar verme. birkaç test daha yap. bende de silik çizgi çıkan testler oluyordu hamile olmadığım halde.

inanın çok sevinmiyorum içimde kelebekler uçuşmuyor uçuşmadı
cünkü gectiğimiz ay da belli belirtsiz çizgi görmüştüm bu kadar net değild hemde 5 gün gecmesine ragmen
bu yüzden acaba diyorum ama
yinede kendimi kaptırmıyorum kesinlikle desemdee ay bilmiyorum yaaa
bat gecmeden bende kesin var diyemicem ancak 1 gün gecince ve testte gercekten kalın cizgi görürsem işte o zaman hamileyim diceeemmm

eskiden olsa hiç bilmediğim zamanlar kesin hamileyim derdim silikde olsa he tamam derdim ama
yok agzımız çok yandııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…