Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

görümcenin kaynanasına neymiş senin eşinin gömleğinin yakasından o kendi yakasına baksın önce..:))) takma kafana canım ya boşu boşuna da eşinle tartışma okadar kötü kalpli insanlar varki etrafda mutlu çift görünce hemen bozmak için uğraşıyorlar kendileri mutlu olmadığı için...bende eşimin teyzesiyle aynı yerde oturuyorum o da çok uğraştı eşimi benden kıskandı gelmeyi gitmeyi kestim ayda 1 kere 1 saat gidiyorum ohh kafam rahat...kötü olma ne olur vucuduna boşyere stres yükleme

hayatım boşver ya. nihayetinde görümcenin kaynanası dış kapının dış mandalı yani. var piyasada böyle boş boğaz yaşlılar. sanane ki ya gömleği temiz yada kirli. o nedenle kendini üzdüğüne değmez. insanların ağzı torba olmadığı için büzemiyorsun. bu tiplere çirkeflik yapacan ilk gördüğün yerde paylayacan ama inceden şakayla karışık. herkes haddini bilecek senin kayınvaliden söylememiş nihayetinde. sallllaaaaa....

olmadı kızlar biraz önce kuzenim hastaneyi ara 0.100 demişler değerime hamile değilim çok çaresizim yorgunum eşime nasıl dicem bilmiyorum çok hevesliydi çok kötüyüm ben

ne desek boş üzüleceksin çaresiz hissedeceksin ancak allahım öyle bir güzellik verecek ki sana yaşadığım herşeye değdi diyeceksin inşallah. allahım hepimize sabır ve sakinlik versin.

kızlaaarrrr. korkulu rüyam sistitim hortladı gece sabaha kadar uyuyamadım. sürekli üşüdüm titreme boyutunda ne yapacam ben ya antibiyotik almam lazım alamam. bu idrar yolu iltihabı bebek oluşumuna engel olurmu sizce?????

bildiğim kadarıyla iltahabın boyutuna göre değişiyor eger ilerlemişse kanalları tıkadığı için spermleri öldürüyor...ama hafif bir şekilde geçiriyorsan sorun olmaz...ilaç içemiyorsan bitki çaylarını dene antibiyotik etkisi yaratan bitkiler var aşırıya kaçmadan içebilirsin bence...ayaklarınıda sıcak tut canım ve de belini

arkadaşlarım cuma çatlatma iğnesi oldum,dün yani çarşamba kontrole çağırmıştı gittim,dedi ki doktorum yumurtan çatlamış,progesteron baktırmana gerek yok,progestan hapa da gerek yok,rahim kalınlığın çok iyi dedi.ama bana 6 gündür durmadan ilişki demişti,2 gün dediği saatlerde yaptık,sonra gün aşırı yapıyoruz,çünkü eşim stres oluyo,olmuyo:):)doktora da diyemedim tabi,ama bakalım herşey yolunda olmasını bekliyoruz dedi.bi de pcos lar gebe olunca da düşük çok olabiliyomuş.çok kasık ağrım ve şişkinliğim var,olur dedi normal mi?

cnm yaa boşver benim salak görümcemde dün benim moralimi bozdu kendi yiğenimin resmine yorum yapmıştım facede bide dio yorum yapmışsın bende hala olmak istiyorum napım dedim bende gör sen dio yaza evlencek sizin üstünüze yapımda bebek abimi dayı yapım dio nasıl üzüldüm varya bişe demiorum böle benim yüreğimi yakıolar yaa allah başlarına versin nasıl zor bi durum oldugunu yalnız yaşayan bilirdahada geçen ay kaynanama kızdım kendide bilio görümceme dedim üsteleyip duruo annen belki olmuo yaa biraz mantıklı olsun die bu ay bu bana böle yapıo Allah'a havale ediyorum artık.benim abimgilde 5 yıl isteyerek yapmadı çocuk farklı yerlerde çalışıolardı falan filan yemin ederim ne annem ne ben nede aileden başka biri böle ben hala olmak istiom babanne olmak istiom aptalca şeyler sölemedik siz bilirsiniz isterseniz yapın isterseniz yapmayın dedik sorduklarında o da!!!

insanlara çok kolay geliyor herhalde bizi tavuk sanıyorlar herhalde hergün bir tane yumurta vereceğimizi sanıyorlar...allahdan benim ne görümcem ne de kayınvaldemler bişey demiyor üstüne destek oluyor olmazsa olmaz diyorlar...ama dış kapının mandalları sinir ediyor adamı...bize laf edenler allahlarından bulsunlar

günaydın hatunlar nasılsınızz bayadır yoktum neler oluyor bakalım eskiler yine yok anlaşılan beni merak eden varsa ben gayet iyiyim çok şükür kızımda çok şükür iyi işler biraz yoğunlaştı bu ara bende ağırlaşınca :)) Varmı yeni haberler güzel haberler ??

pek güzel haberimiz yok cnm bu aralar hepimiz beklemedeyiz ben klomen+çatlatma baya arkadas ecrelf falan aşılama yaptırdı çalışmalar tam gaz devam yani sen anlat nasıl gidiyor hamilelik ii olmana sevindim işlerin yoğunmuş Alllah yardımcın olsun cnm benim unutma bırakma bizi yaz arada

bu ara herkes sözleşmiş gibi üstüme gelio nasıl bunalıorum anlatamam size cnm hergün bi salak moralimi bozuyor destek olan tek annem kardeşim teyzelerim başkada kimsenin haberi yok var gücüyle üstüme gelio herkes bişe demiorum kimseye artık rabbime havale ettim herkesi sanki ol deyince oluo

çok sağol canım ya. antibiyotik etkili bitkileri bilmiyorum ama gebelikte kullanılan antibiyotikler var ya ondan alsam olmaz mı acaba. bugün doktoru arayıp soracam valla. çekilecek dert değil bu hastalık allah kimseye göstermesin.

adaçayı antibiyotik etkilidir ama en mantıklısı bence de doktorunla görüş...geçmiş olsun canım

kızlarrrr günaydınnn hepinize öncelikleee :))))

size güzel haberler vereyimde neşeniz yerine gelsinnnnn canlarım benim sahab doktora gittim hiç bekletmeden aldı beni muayeneye bide baktıkki ne görelim YUMOŞUM KENDİLİĞİNDEN ÇATLAMIŞ doktorum benden çok sevindi varya iyi iyi iğneye gerek kalmadı dedi canım benim ya ALLAH tan sabah eşimle biraz yaramazlık yapmıştık :))) bu akşam ve yarın sabahta yapıcaz kızlar durmak yok yola devam :))) şaka bi yana şuanda içim içime sığımıyo canlarım ya salak gibi sırıtıyorum devamlı 16 mayısa daha 13 gün var nasıl geçer zaman şimdi bilmiyorum ALLAH yar ve yardımcımız olsun :))))))))) öpüyorum hepinizi :)))

gözün aydın canm çatlatmişsın yumurtaları oh ne güzel..inşallah en kısa zamanda güzel hbrlerini de alırız...sayılı gün çabuk geçer

günaydın cnm gözün aydın durmak yok çalışmalara devam pas tutana kadar:))))))))))

evet dış kapının dış mandalı işte bide görümcem diyo ki daha önce ( benim eltim) diger gelinde 2 beden büyük elbise giydi diye söylemediklerini bırakmadılar onu konuştular bir süre diyo.
bide bana laf atıyo işte başımdan aşağıya kaynar sular döküldü diyo aklınca senin yüzünden ben rencide oldum demek istiyo
madem kaynananın huyunu biliyon neden agzını kapatmıyosun dimi ama.
resmen onları bana kötüledi.. ne yapmaya calısıyo görümcem bilmiyorum,
zaten sürekli onlarla arası da kötü farkında değli bana gittiği aileyi kötülediğinin... kimi kime şikayet ediyo belli değil .

şimdi kuzenimle filan paylaştım size söyledim ya biraz attım içmden valla..
bide kadın yaşlı başlı iki büklüm yattı yerden düşündüklerine bak Allah Dert vermiş bide benden beddua alıcak işte..

iyi sen gene o kadar gidiyosun
ben sildim mi silerim....

allah korusun kıs o kadarda değil.ne ölmesi hayat herşeye rağmen çok güzel.ve birgün allah izin verirse daha güzel olacak.
Hayat Hepimize Çoooooook Güzel olsunnn
Dua Ettim bugün Allah ım Dost var düşman var
Eli yüzü dzügün saglılı bir evlat ver bize kimseye konuşturma bizi diye çok içim acıyodu coook

zaten görürsem görümcemi eger konu açılırsa sor bakiyim başka merak ettiği bişey varmıymış gelsin sorsun cevaplıyım dicem
kocamla çok mutluyuz bi evimiz var ödediğimiz bi işimiz huzurluyuz mutluyuz dicem
Ah ah dencek cok sey var da..

Canım benim
eczanelerde içnde 1 tane hap olan ilaç var.
Sen söyle onlar verir.
yada 2 tane oluyo
onu içtin mi hemen gecer
hiç boşuna çekme..
hamileliğe de etkisi yoktur diye biliyorum bi sor canım
ne menem şey iyi bilirim daha yeni atlattım bende..o hapı içmeden gecmiyo.

AHAHAHa süper canım yaaa
doktorların bir bildiği var demekki..
benimkide yapmadı igne kesin çatlar diyo bide bilmiş bilmiş

siz genede çalışmaları 16 mayısa kadar sürdürün bu günleri çok çok iyi degerlendirin 1 saat hiç kalkma canım dik bacaklarını yat..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…