Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar bu gün saat 10 da ignemi oldum yarın akşam üstü 6 da aşılama var . bu son . dün dr. konuştuk . sınır dozları kullandık dedi. tehlikeli dozlar bunlar dedi. benim durum malum yaş 40 . fhs 60. rezerv sıfıra yakın. menapoz . ne ararsan var . bu son diyorum çünki bu yogunlukta bir tedaviyi hem vucudum kaldırmaz hemde yumurtalıkların cevap vermez diye düşünüyorum . velhasılı yarın aşılama ben elimden gelenin sınırını yaptım ileride yapmadım demiyecegim bir sınırda hemde . bundan sonrası allahın takdiri kısmeti . hayırlıysa ve saglıklı olacaksa nasip et diye dua ediyorum . bu güne kadar burada çok şey ögrendim . allah herkesten razı olsun . herkesin kucagını saglıklı hayırlı evlatlarla doldurmayı nasip etsin . yarından sonra bekleme süreci dualarınızı bekliyorum . benimde dualarım sizinle . kendinize iyi bakın çoooook öpüldünüz . bu arada sevdecim yogunluktan giremiyorsun sanırım canım çooookk öptüm.

sağol canım geçicek yuvamı dağıtmaya hiç niyetim yok ama öfkesini kontrol etmesi lazım. yalnız kalmak ikimize de iyi gelecek.hatırlamazmıyım canım benim de dün bavulum elimde otobüste anneme gelirken aklımdan film şeridi gibi geçti...

sağol canım. bir buhran. geçecek inşallah. sıfırı tüketiyoruz bazen. onun da annesi babası yaşlı neredeyse 2 evin yükü onda tek erkek çocuk ablası evli.bir patlama noktasıydı sanırım.

her kavgada çıkıyor ağzından erkeklerin bu laf gülüm git ananın evine. ağzına almamayı öğrenecek. benim de damarım çok pis. yapmasaydım yine yutmuş olucaktım sövmelerini. eve gelicekti hiçbişey olmamış gibi.zaten kalk götüreyim annene dedi topla eşyalarını git biraz oda kal görmek istemiyorum seni dedi. ben de işini kolaylaştırdım bindim kendim geldim. hiç beklemiyordu sanırım çok üzülmüş. yapmasaydım kendime olan saygım kalmayacaktı.babama duyurmadı. annem de anlayışlı kadındır. düzelir sinirleriniz bozulmuş sizin dedi.

sağol canım. hepinize desteğiniz için teşekkürler.

sevocum öncelikle senin adına hem çok mutluyum hemde cok gururluyum helal olsun sana sen hiç bir zaman MEVLA dan umudunu kesmedin ve sabırla yolunda devam ettin ben inanıyorumki RABBİM sanada bir evlat nasip edecek inşallah dualarımız her zaman seninle canım RABBİM yar ve yardımcın olsun canım benim..

sevocum inşallah herşey hakkına hayırlı ve iyi şekilde gelişir öpüyorum seni

canım ya inan çok üzüldüm durumunuza allah yadımcınız olsun her evde olan şeyler en çok ta bu tedavi süreci her iki tarafı yıpratıyo en küçük şeyden fırtınalar kopabiliyo bunların hepsi bizim için sınav canım önemli olan bu durumu en az hasarla atlatabilmek siz iki medeni insansınız eminim eşin gelip herşeyi tatlıya bağlayacaktır konuşun canım susarak olmaz susmak bişeyleri daha uzatır mesafeler büyür gidreek aşılmaz hale gelir sevginize sahip çıkın bitanem sizin şu sıralar en çok birbirinize ihtiyacınız var

hayırlı olsun canım rabbim inşallah bu emeklerini boşa çıkramasın tedavi süreci çok sıkıntılı çok zorludur hepimiz eziyet çekerek dr gidiyoruz kimse istemez bu halde olmak sürekli hastane dr peşinde koşmak allahım bizim de böyle nasip etmiş böyle yazmış inşş hepimiz bu süreci en yakın zaman da atlatırız
rabbim hepimizn gönlüne göre versin ablacım rabbim katından eli ayağı düzgün sağlıklı evlatla nasip etsin hepimize

hadi hayırlısı bakalım ..

kaç gün var bata? geçmedi heralde dimi günün?

yok canım geçmedi daha zaten adetlerim düzensiz benim öyle belli bi tarihim yok benim çatlatma iğnesini vurulalı 14. günüm canım doktorum 14. yada 15. günü test yapalım dedi bana zaten

kızlar hadi adeti yaklaşanlar belirtilerini yazsınlar benim göğüslerim ağrıyo bugün belim hafiften ağrımaya başladı ve ara ara yumurtalıklarım ağrı giriyo adet olcak gibi hissediyodum kaç gündür ama gelen giden olmadı bide halsizlik var bende inş. testimde pozitif çıkar dünyalar benim olur

cnm yaa inan sıkıntını yüreğimde hissettim çok üzüldüm çok kötü bişe kavga etmek bi yönden gittiğine ii yapmışsın bi yöndende kötü olmuş hem kıymetini anlasın ama işte biz sevdiğimiz için affediyoruz ama aileler kin duyuyor özellikle anneler.oda çok ayıp etmiş tabii hepimiz bi şekilde stresliyiz gerek iş stresi gerek yaşadıklarımız ama ne kahvaltı masasını dağıtıo sanki gitsen napcak kalcak bi başına rabbim büyük sıkma üzülme paşa paşa gelcek yanına inşallah bebişte vardırda herşeyi unutursunuz herzaman başına kakarsın hamileyken beni üzdün die

yapma güzelim yaaa. gerçekten çok üzüldüm. ancak erkeklerin hepsi aynı sinirlerinin sınırları yok. gözleri dönüyor bazen ama sen sakin ol canım ani kararkar verme sakın. biraz zaman geçsin sende yatış o da yatışsın. yuvayı dişi kuş yapar o yüzden sen sakin ol. mutlaka hatasını telafi edecektir. seviyorsanız birbirinizi sinirle yanlış kararlar vermeyin canım.

canlarım..inan aklım sizdeydi..ercelf naptı..belirtiler varmı..senin yumoşlar gelişiyor mu diye...evet 2 gündür giremedim..dün tatil olmasına rağmen nöbetciydim ve protokol misafirleri vardı..onlarla ilgilenmekten canım cıktı...şimdide bi bakayım dedim ama bir sevindim bi üzüldüm..sana cok sevindim sevo cum..Allahım son sınırda hızır gibi yetişir inşallah..umarım bebek gelir ve dertlerin biter gülüm..cok duacıyım sana..ve cok meraktayım..Allahım emeklerini boşa cıkarmasın inşallah...yarın aşılamadan sonra sabırsızlıkla bekleyeceğiz bakalım neler olacak..öpüyorum seni cok..
erçelfim..canım...noldu size ya...bu nazar başka bişey değil inan ki...hep burda derdin..cocuğumuz olsun diye uğraşıyoruz ama cok mutluyuz diye..işte budur..bunun nazar dan başka bir açıklaması yok ki...eminimki eşin hatasını anlayıp geri adım atacak ve senin gönlünü alacak..bu erkekler cocuk gibi..bi anda kızıp ne söylediklerini bilmiyorlar...ama sonra pişman olup ah ediyorlar..ikinizde gerginsiniz şu günlerde..özellikle sonuca yaklaşmışken insan daha cok gergin oluyor canım..bende herşeyi yakıp yıkmak istiyordum son günlerde..siz de öylesiniz..kolaymı yaşadıklarınız...kolaymı...kim anlayabilir kim bilebilir...bununla geçmiş olur inşallah ve en kısa zamanda evcağızına dönersin umarım...moralini yüksek tutman lazım senin ya..sevonun dediği gibi bende bizim arkadaşı hatırladım..o da kavğa edip sonra hamile haberi almıştı..umarım hamilesindir ve yeniden yola cıkarsınız umutla..mutlulukla...kacıncı günün bugün aşılamadan sonra...ne kadar kaldı??öpüyorum seni cok..

rabbimden hayırlı haberler almanı diliyorum inşallah kurban oldugum allah verir tüm olumsuzluklara rağmen mucizesini gösterir bu ay burdaki herkes sen ben o bizhamile kalırız üçer beşer inşalllaaahhh aminnnnnn

kızlar çok kötüyüm, 10. gün 16 mm lik yumurtam vardı, doktor 2 gün sonra gel yumurtana bakar çatlatma iğneni vururuz demişti , bugün gittim bir umutla ama malesef yumurtam yok, başka 16 mm bir yumurta var, doktor çatladı desem çok da sıvı yok içerde dedi, yarın bir daha gidicem ama umudum kalmadı bu ay aşılama için,
neden böyle oldu anlayamadım, yumurta erken mi çatladı, yok mu oldu anlayamıyorum neden böyle oluyor yaa (

canım erken çatlamıştır belki üzülme nolur herşeyde vardır bi hayır

Arkadaşlar merhaba,

Konuya balıklama daldım çok özür dilerim.
Ben ilk defa bu ay Klomen ve Ovitrelle iğne kullandım.
Adetim 1 nisandı 5.günden itibaren 2 adet klomen içtim ve 12.günümde 12.nisanda kontrole gittim.3 yumurtam vardı.Biri küçük biri sol da 13,2 diğeri sağda 15,4
15.günde vurulmam için iğne verdi ve ben vuruldum. İğneden sonra 14.gün gelmesi gerekir diye biliyorum ama gelmedi.O gün kırmızı lekelenme oldu ama gitgide bu renk koyulaştı.Lavaboya gittiğimde koyu kahverengi akıntı geliyor.Dün doktora gittim yumurtalarda sıkıntı yok, ultrasonda gebelikte sanmıyorum dedi.KAlınlaşma yok çünkü dedi.

Benim gibi yaşayanlar oldu mu?

Çok teşekkürler

maşallah maşallah RABBİM nazarlardan korusun seni ve yomuşlarını inşallah hepsi bebiş olur canım arkadaşım :))

ayyy kızlarr çok teşekkür ederimmmm inşallah hepimiz tez zamanda alırız bebeklerimizi kucağımıza iğnemi kendim yapamam zaten yaa korkarım yakında poliklinik var oraya yaptırırım 3 yada 2 iğne dedi.. yani şimdi doktor bakınca görüyormu çatlayıp çatlamadığını yumurtanın anlamadım :26:

canım 1 tane çatlama iğnesi verir o küçük insülün iğneleri gibi evet altan ultrasonla bakacak büyümüş bu çatlama iğneni yap diyecek sonrada çatlayıp çatlamadığına bakacak çatlatıncada ilişki verecek şimdi ben bu aşamaları geçtim cuma gidecem bana test yapacak ne testi bilmiyorum 7 günlük progestan kullanımı verdi hap yani içiyorum böyle şeker

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…