Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

AHAHAHa süper canım yaaa
doktorların bir bildiği var demekki..
benimkide yapmadı igne kesin çatlar diyo bide bilmiş bilmiş :KK1:

siz genede çalışmaları 16 mayısa kadar sürdürün bu günleri çok çok iyi degerlendirin 1 saat hiç kalkma canım dik bacaklarını yat..
:KK76::KK76::KK76:

ayy o 1 saat yatmayı sorma bacaklarım titrio artık dikmekten her seferinde en az 1 saat yatıorum sonra banyomu yapıp yatıp uyuyorum bu sistem tutar inşallah:))))))))))

AHAHAHa süper canım yaaa

siz genede çalışmaları 16 mayısa kadar sürdürün bu günleri çok çok iyi degerlendirin 1 saat hiç kalkma canım dik bacaklarını yat..

ayy o 1 saat yatmayı sorma bacaklarım titrio artık dikmekten her seferinde en az 1 saat yatıorum sonra banyomu yapıp yatıp uyuyorum bu sistem tutar inşallah:))))))))))

AHAHAHa süper canım yaaa

arkadaşlarım cuma çatlatma iğnesi oldum,dün yani çarşamba kontrole çağırmıştı gittim,dedi ki doktorum yumurtan çatlamış,progesteron baktırmana gerek yok,progestan hapa da gerek yok,rahim kalınlığın çok iyi dedi.ama bana 6 gündür durmadan ilişki demişti,2 gün dediği saatlerde yaptık,sonra gün aşırı yapıyoruz,çünkü eşim stres oluyo,olmuyo:):)doktora da diyemedim tabi,ama bakalım herşey yolunda olmasını bekliyoruz dedi.bi de pcos lar gebe olunca da düşük çok olabiliyomuş.çok kasık ağrım ve şişkinliğim var,olur dedi normal mi?

ben o kadar ultrasona girdim biri de rahmimin kalınlıgı ile ilgil bişey demedi
bana sadece rahmin çok düzgün diyorlar
kalınlıgını nasıl ölçüyorlar canım?

evet erkeklerde stres oluyo :)))))

cnm yaa boşver benim salak görümcemde dün benim moralimi bozdu kendi yiğenimin resmine yorum yapmıştım facede bide dio yorum yapmışsın bende hala olmak istiyorum napım dedim bende gör sen dio yaza evlencek sizin üstünüze yapımda bebek abimi dayı yapım dio nasıl üzüldüm varya bişe demiorum böle benim yüreğimi yakıolar yaa allah başlarına versin nasıl zor bi durum oldugunu yalnız yaşayan bilir:KK14::KK14:dahada geçen ay kaynanama kızdım kendide bilio görümceme dedim üsteleyip duruo annen belki olmuo yaa biraz mantıklı olsun die bu ay bu bana böle yapıo Allah'a havale ediyorum artık.benim abimgilde 5 yıl isteyerek yapmadı çocuk farklı yerlerde çalışıolardı falan filan yemin ederim ne annem ne ben nede aileden başka biri böle ben hala olmak istiom babanne olmak istiom aptalca şeyler sölemedik siz bilirsiniz isterseniz yapın isterseniz yapmayın dedik sorduklarında o da!!!

gerizekalı bunlar
Kesinlikle beddua etmeyi sevmem ama bu durum o kadar cok canımı yakıyor ki
benim canımı yakanlarında canı yansın istiyorum :KK25:
bildiği halde diyorsa pes artık pess!!!!!

heheh bende kendime doğru büküyorum hafif canım ..
bizim bi arkadaş vardı diger topikte..
bazayı kaldırıyomuş eşiii:KK1:
bende mi öyle yaptırsam acaba :KK15:

bu ara herkes sözleşmiş gibi üstüme gelio nasıl bunalıorum anlatamam size cnm hergün bi salak moralimi bozuyor destek olan tek annem kardeşim teyzelerim başkada kimsenin haberi yok var gücüyle üstüme gelio herkes bişe demiorum kimseye artık rabbime havale ettim herkesi sanki ol deyince oluo

yemin ediyorum sırf bu yüzden evlilikten sogudum :KK14:
evime girip evimden cıkmak istemiyorum kimseyle görüşmek istemiyorum.

evimde kocamla o kadar mutlu ve huzurluyum ki ama kapıdan çıknca herşey herkes üstüme geliyooo:KK14::KK14:

gerizekalı bunlar
Kesinlikle beddua etmeyi sevmem ama bu durum o kadar cok canımı yakıyor ki
benim canımı yakanlarında canı yansın istiyorum :KK25:
bildiği halde diyorsa pes artık pess!!!!!

heheh bende kendime doğru büküyorum hafif canım ..
bizim bi arkadaş vardı diger topikte..
bazayı kaldırıyomuş eşiii:KK1:
bende mi öyle yaptırsam acaba :KK15:
aaaaaaaaa ii fikir bu yaa bende kaldırtıyım bugün hahaha emniyet kilidinide taktırayım ohh ayağım yorulmaz bazen titrio bazen eşimin sırtına yaslıom destek verio:KK17::KK17::KK17:

kızlarrrr günaydınnn hepinize öncelikleee :))))

size güzel haberler vereyimde neşeniz yerine gelsinnnnn canlarım benim sahab doktora gittim hiç bekletmeden aldı beni muayeneye bide baktıkki ne görelim YUMOŞUM KENDİLİĞİNDEN ÇATLAMIŞ doktorum benden çok sevindi varya iyi iyi iğneye gerek kalmadı dedi canım benim ya ALLAH tan sabah eşimle biraz yaramazlık yapmıştık :))) bu akşam ve yarın sabahta yapıcaz kızlar durmak yok yola devam :))) şaka bi yana şuanda içim içime sığımıyo canlarım ya salak gibi sırıtıyorum devamlı 16 mayısa daha 13 gün var nasıl geçer zaman şimdi bilmiyorum ALLAH yar ve yardımcımız olsun :))))))))) öpüyorum hepinizi :)))

YEHHHUUUUU.... bu sabahın en güzel haberi. allah tamamına erdirsin inşallah. kendine çok iyi bak 16 mayısa kadar strese girme vücudunu yorma olur mu :))))

size güzel haberler vereyimde neşeniz yerine gelsinnnnn canlarım benim sahab doktora gittim hiç bekletmeden aldı beni muayeneye bide baktıkki ne görelim YUMOŞUM KENDİLİĞİNDEN ÇATLAMIŞ doktorum benden çok sevindi varya iyi iyi iğneye gerek kalmadı dedi canım benim ya ALLAH tan sabah eşimle biraz yaramazlık yapmıştık :))) bu akşam ve yarın sabahta yapıcaz kızlar durmak yok yola devam :))) şaka bi yana şuanda içim içime sığımıyo canlarım ya salak gibi sırıtıyorum devamlı 16 mayısa daha 13 gün var nasıl geçer zaman şimdi bilmiyorum ALLAH yar ve yardımcımız olsun :))))))))) öpüyorum hepinizi :)))[/QUO

tebrik ederim inşaAllah bu ay olur inşaAllah=))

Kızlar merhaba bırsey sormak istiyorum.

Aşılama öncesi klomen+çatlatma iğnesi ile...aşılama öncesi göbektenvurulan iğneler+çatlatma iğnesi arasında ne fark var?

Kızlar merhaba bırsey sormak istiyorum.

Aşılama öncesi klomen+çatlatma iğnesi ile...aşılama öncesi göbektenvurulan iğneler+çatlatma iğnesi arasında ne fark var?

canım benim bildiğim klomenle rahim duvarı inceliyormuş ve klomen spermlerin ilerleyeceği sıvıyı kurutuyormuş.tabi aşılama olunduğunda sıvının bi önemi yok.
ama iğne hem rahim duvarını destekleyici hemde daha kaliteli ve fazlaa yumurta elde ediliyormuş.

canım benim bildiğim klomenle rahim duvarı inceliyormuş ve klomen spermlerin ilerleyeceği sıvıyı kurutuyormuş.tabi aşılama olunduğunda sıvının bi önemi yok.
ama iğne hem rahim duvarını destekleyici hemde daha kaliteli ve fazlaa yumurta elde ediliyormuş.

Teşekkür ederim canım saol.gecen ay klomen ile aşılama yapıldı bana ama tutmadı.önümüzdeki ay da iğne tedavısı ıle aşılama yapılacak.merak ettım.

Teşekkür ederim canım saol.gecen ay klomen ile aşılama yapıldı bana ama tutmadı.önümüzdeki ay da iğne tedavısı ıle aşılama yapılacak.merak ettım.

rica ederim canım nasıl aşılama can yakıcı bi işlemmi haziranda bende düşünüyorum.
peki sen progestan kullandınmı aşılama olduğunda

olmadı kızlar biraz önce kuzenim hastaneyi ara 0.100 demişler değerime hamile değilim çok çaresizim yorgunum eşime nasıl dicem bilmiyorum çok hevesliydi çok kötüyüm ben
sağlık olsun bitanem ya hemen çazrezsizliğe kapılma bu ay değilse inşallah önümüzde ki ay nasip olur :KK19::KK19:
günaydın arkadaşlarım
cok moralim bozuk
dün akşam duyduklarımdan sonra bu ayki bebek çalışmalarınında suya düştügünü söyleyebilirim bu moralle bu iç acısıyla nasıl olcak...
görümcem dün akşam çok moralimi bozdu..

gs-fb macının oldugu için kocam onun kaynanasına mac izlemeye gitti eşinin yanına.
o gün giderken ben görmedim onu zaten o gün çok moralimiz bozuktu bu bebek olaylarından dolayı...

neyse kocam giderken beyaz gömlek giymiş onun yakalarıda kirlenmiş biraz.. bide eşim cok kiloluydu rahatsız oluyodu güzel kilo verdi.. onu ilk kez görenler şaşırıyo tabi...
kaynanası demediğini bırakmamış..
yok onun karısı nasıl öyle ne hale gelmiş bu adam cok değişmiş bozulmuş
karısı pis mi bilmem ne kadın bir gömlek yakasına bakarak Resmen Fal bakmış yahuu

çok moralim bozuldu haliyle
eşime kızdım gördün mü dedim senin yüzünden bana neler dediler...

akşamdan beri ne uyudugumu biliyorum ne uyandıgımı..

görümceme surat yaptım giderken hiç gidiyorum demeden gitti..
bunlar söylencek seyler mi yaaa

ben kaynanasının suratına hayatta bakmam artık..
görümcem de söylediğine pişman oldu tabiii..

çok çok kötüyüm.. böyle seyleri taka taka zaten bişey olmaz..
eşime de dedim onların dertleri başka cocuk yokya böyle yakıştırmalar yapıyolar işte dedim..

oooffffff
aman canım ya sen ne takıyosun kafanı öyle patavatsız insanlara onlar sadee boş konuşurlar canikom sen hiç o tatlı canını sıkma da üzülme kocişine bak sen canım kimsenin lafına da sözüne de bakma zaten sen kendini biliyosun gerisi boş zaten salla gitsin:KK37::KK37: tabi şöyle de bişey var can sıkımıyo da değil ama ne yapcaz böyle insanlarıı görmezden gelicez sen tavrını koymuşsun zaten anlayana tabii bitanem :KK52::KK52:
kızlaaarrrr. korkulu rüyam sistitim hortladı gece sabaha kadar uyuyamadım. sürekli üşüdüm titreme boyutunda ne yapacam ben ya antibiyotik almam lazım alamam. bu idrar yolu iltihabı bebek oluşumuna engel olurmu sizce?????
ahh canım benim ilk evlendiğim zamanlar çok oluyodu resmen wc de ağlıyodum acısından :KK14: bence dahiliye ye git canım idrar testi yapıp ne olduğunu alnıyolar o na göre ilaç veriyolar allah yardımcın olsun gülüm :KK16:

size güzel haberler vereyimde neşeniz yerine gelsinnnnn canlarım benim sahab doktora gittim hiç bekletmeden aldı beni muayeneye bide baktıkki ne görelim YUMOŞUM KENDİLİĞİNDEN ÇATLAMIŞ doktorum benden çok sevindi varya iyi iyi iğneye gerek kalmadı dedi canım benim ya ALLAH tan sabah eşimle biraz yaramazlık yapmıştık :))) bu akşam ve yarın sabahta yapıcaz kızlar durmak yok yola devam :))) şaka bi yana şuanda içim içime sığımıyo canlarım ya salak gibi sırıtıyorum devamlı 16 mayısa daha 13 gün var nasıl geçer zaman şimdi bilmiyorum ALLAH yar ve yardımcımız olsun :))))))))) öpüyorum hepinizi :)))

canım çok güzel bu maşallah yomoşların kendiliğinden çatlamış :21::21: rabbim inşş gönlüne göre verir bitanem allahım bu ay emeklerini boşa çıkarmasın güzel haberler almayı da nasip etsin :KK62:

kızlar bende dün dr gittim tsh(guatır) prolaktın sonuçlarını gösterdik herşey yolunda hiç bir sorun yok dedi sadece ilişlkiye girmeniz gerekenler günleri kaçırmayın ve hayatınızı yaşamaya devam edin edi çok şükür bi sorun yok :21::21:

kızlar bende dün dr gittim tsh(guatır) prolaktın sonuçlarını gösterdik herşey yolunda hiç bir sorun yok dedi sadece ilişlkiye girmeniz gerekenler günleri kaçırmayın ve hayatınızı yaşamaya devam edin edi çok şükür bi sorun yok :21::21:

çok şükür tatlım. o halde çalışmalara tam gaz devam. ohhh sabahlar olmasın:)))))))

heee bu tsh - prolaktin demek guatırmıışşşş
şimdi anladıııııımmmmm

bende doktora gittim gecen doktorun yaptırdıgı sonuclara baktı bana da guatır sonucu lazımdı zaten dedi onda sorun yok dedi .. başka bişey yapmadı..
evet canım hep öyle de
aradan aylar geciyor bişey olmuyo yaşıyoruz da ..
bak benim 6 ay gecti bu 7. ay düşükten sonra
hiç bişey yok!!!!!!!
bebek olmadan öncede tam 1 sene olmadı klomen + catlatma ignesinden hamile klamıştım.
malesef kendi kendine olmuyo işte......olmuyo olmuyo!!!!

sağlık olsun bitanem ya hemen çazrezsizliğe kapılma bu ay değilse inşallah önümüzde ki ay nasip olur :KK19::KK19:

aman canım ya sen ne takıyosun kafanı öyle patavatsız insanlara onlar sadee boş konuşurlar canikom sen hiç o tatlı canını sıkma da üzülme kocişine bak sen canım kimsenin lafına da sözüne de bakma zaten sen kendini biliyosun gerisi boş zaten salla gitsin:KK37::KK37: tabi şöyle de bişey var can sıkımıyo da değil ama ne yapcaz böyle insanlarıı görmezden gelicez sen tavrını koymuşsun zaten anlayana tabii bitanem :KK52::KK52:

ahh canım benim ilk evlendiğim zamanlar çok oluyodu resmen wc de ağlıyodum acısından :KK14: bence dahiliye ye git canım idrar testi yapıp ne olduğunu alnıyolar o na göre ilaç veriyolar allah yardımcın olsun gülüm :KK16:

canım çok güzel bu maşallah yomoşların kendiliğinden çatlamış :21::21: rabbim inşş gönlüne göre verir bitanem allahım bu ay emeklerini boşa çıkarmasın güzel haberler almayı da nasip etsin :KK62:

evet cok kötü oldum yaa görümcem bide demez mi ay ben çok kötü oldum diye amacı beni orda rencide etmekti bak senin yüzünden ben utandım gibi demek istedi gerizekalı
hiç kardeşine demiyo ergin sen neden öyle giyiyosun bak senin yüzünden eşine diyolar diyee yada diyemedi mi orda o giydiyse karısı ne yapsın diye oof salakça seyler
koskoca kadın olmuşlar ama ne konuşacaklarını bilmiyorlar
Allah böyle insanlardan uzak tutsun beni inşallah...

sistist bende cok yaşadım hastane yerine bi eczaneden ilaç alsın yeter canım ya valla boş yere doktorlarda ugraşmasın...

kızlar nasılsınız ben yokken kaynetmışınız epey bugün okadar çok işim vardiki köle isaura gibi çalıştım nefret ediyom evde olmaktan ya of of hiç sevmiyorum ev işlerini çalışmak istiyorummmmmm ben çok takılmayın milletin lafına sözüne laf söz edenin ağzının payını verin kenara gecin bu arad 7 günlük progestan kullanımın bugün bitiyor yarın dr gidip test yaptıracam ama ben adet olacam ya agrıyor sağım solum :)

kızlar ben tedaviyi bırakmak istiyorum ama eşim devam etcez die zorluyo üzülüyo ona bunu yapmaya hakkım olmadığını düşünüyorum ben pko hastaydım bildiğiniz gibi adetlerim çok düzensiz kendiliğinden 8 ayda bir falan oluyorum o derece kızlar ilaçla adet olmayı sağlıyorum bende bu ay ilk defa klomen çatlatma tedavisine başlamıştık ama dün test yaptım negatifti sizce bu aydamı deniyim gene aynı şekilde yoksa boşuna zaman kaybetmeyip aşılamayamı geçim ben kızlar

X