Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım daha ilk aydan vazmı geciyorsun?
ben 3 ay gittim geldim klomenle sadece..
daha dur bakalım..
olmadı aşılama yapın canım yaa
vazgecme...

selam herkese...ben de günümü bekliyorum. iğnemi geçen hafta bugün olmuştum ...7. gündeyim .umudumu kaybetmemeye çalışıyorum ...hep umutlu olmak istiyorum bu ay ...dua edin olur mu? siz ne alemdesiniz?

canım benimde ilk denemem çatlatma iğnesi ile ancak ayın 17 sinde adet olursam ikinci kez denerim ancak 1 şartla eşim sperm testi yaptırırsa ki yaptırmak istemiyor. doktorcumda dedi ki eşinin değerlerini görmek istiyorum eğer görmezsem devam etmem, belki sende problem yok boş yere niye o kadar ilaç alacan dedi. bir sürü yan etkisi var dedi. bende durum bu canım. ben bir kere daha dene derim. allahın izniyle aşılamaya gerek kalmaz inşallah. ama vazgeçmek yoooookkkk

daha dur bakalım..
vazgecme...

daha dur bakalım..
vazgecme...

vazgeçmek değilde yoruldum canım eşimde her ay heves ediyo üzülüyo bana belli etmemeye çalışıyo eşim için vazgeçmicem ona bunu yapmaya hakkım yok aşılamada şansım daha yüksek olduğu için onu düşünüyorum benim doktorum 21. günü çağırmadı yumurtam çatlamışmı diye inş. kiste dönüşmemiştir bide onlaa uğraşmıyım ya

selam herkese...ben de günümü bekliyorum. iğnemi geçen hafta bugün olmuştum ...7. gündeyim .umudumu kaybetmemeye çalışıyorum ...hep umutlu olmak istiyorum bu ay ...dua edin olur mu? siz ne alemdesiniz?

normalda bat ne zamandı canım? sanırım 1 hafta filan var dimi?

ohh işini bitirdin bekliyorsun heee
hadi bakalım inşallah bebiş oralardadır bizi duyyordur :)))

normalda bat ne zamandı canım? sanırım 1 hafta filan var dimi?

ohh işini bitirdin bekliyorsun heee
hadi bakalım inşallah bebiş oralardadır bizi duyyordur :)))

13ü aslında yani 8-10 gün var ...bekliyorum dediğin gibi ... ben pek takip edemiyorum senin durumun ne

bişey olmamıştır dicem ama senin durumun farklı pco da farklı tepkiler verebilir.
olsun bi dahaki sefer gidince bakar bi..
eşimin üzülmesi beni daha cok üzüyo ve kendimi daha kötü hissettiriyo biliyomusun
o kafaya takmasa ben daha rahattım.

eşin sperm testi yaptırmıyosa tedavi olma bidaki ay öyle şeymi olur belki onda problem biz herşeye katlanıyoruzda onlar niye kaçıyolar canım eşinde problem varsa allah korusun inş. yoktur boşuna uğraşmış olursun hem maddi hem manevi yönden boşuna gider çabalarınız ben smear testi rahim filmi hormon testimi yaptırdım eşimde sperm testini yaptırdı hemde ben yaptırmam diye gık çıkarmadı adam çünkü benim ne kadar istediğimi biliyor üzülmeme hiç dayanamıyor sende eşinle konuş aynen böyle tedavilerimiz boşuna gitmesin ne yapılması gerekiyosa yapalım sorun neyse ona göre bi tedavi yolu çizelim falan de ben çok üzülüyorum de eminim dayanamaz eşin allaah yardımsın olsun arkadaşım

ama doktorlar ilk eş ten de test istiyor senin doktorun neden istemedi ki..
sonucta bu işi tek kişi yapmıyor.
eşinde bi garip neden yaptırmak istemiyor...
Ne kadar bencilce bir davranış
kusura bakma senin için değilde böyle düşünen erkeklere çok kızıyorum

aynen canım bugün ben ağlıyodum dünkü negatif testen dolayı bana sarıldı baktım gözleri dolmuş bana sen lazımsın diyo başka hiç bişey değil diyo beni güçlendiren ayakta tutan o ama onun üzülmesine dayanamıyorum hiç

13ü aslında yani 8-10 gün var ...bekliyorum dediğin gibi ... ben pek takip edemiyorum senin durumun ne

bende bekleme sürecine girince cok canım sıkılcak yaaa o süreyi hiç sevmiyorum...
2-3 gün gecmesini bekle dicem ama en azından 1 gün gecsin adetini test yapmak için nolur sakın erken test yapma

bende cuma -cumartesi büyük gün yani çalışma var 14 ve 15. günlerim
klomen içtim yumurtalarım gayet iyii
çatlamış olabilirler cünkü akıntıdan anlıyorum...
bakalım tuturabilcekmiyiz

Amuda kalkıcaz vallaaa o derece yaniiii

klomeni bıraktım ben bu ay iğneye başladık. 2 tane vardı bakalım . beklemek zor gerçekten. açıkçası test yapmayı düşünmüyorum. zaten varsa adet olmayacam. akıntı yumurtlayacağın anlamına geliyor ama daha değil birkaç günü var . tecrübelerimden bunu gördüm çünkü . hayırlısı olsun allahım hayırlı güzel haberler almayı nasip etsin...

Son düzenleme:

benimde umudum var seninde umudun var onunda umudu var. tatlım umut biterse hayat biter. o yüzden beklemeye ve umut etmeye devam

kendiliğinden olacağını düşünüyor. herkesin 2-3 sene sonra oluyor bizim acelemiz ne gibilerinden konuşuyor. ama kesinlikle bencillik. valla kendi bilir o istemezse yalvaracak değilim zira kendime istemiyorum çocuğu ortak paylaşım yani.

benimde umudum var seninde umudun var onunda umudu var. tatlım umut biterse hayat biter. o yüzden beklemeye ve umut etmeye devam

yok işte ben hep yumurtlama gününden 3 gün sonra başlıyodum yine olmadılara eee umut yoksa olur mu ya? allahtan umudumuzu kesmemek lazım .biz eliizden geleni yapıyoruz gerisi allaha kalmış...ne demişler çıkmadık candan umut kesilmez....sloganımız 'adet oluncaya kadar umutluyuz!'

ya umutluyuz canım aaaaaaaaaa takma kafaya oluruna bırak olacak inşallah gerek kalmayacak o dediğine....

doktor istedi ama yaptırmadı işte kendi bilir ya valla ben denedim kendimi. istiyorsa bebek gider yaptırır. ya aslında benim düşüncelerime çok değer verir asla üzülmeme izin vermez ama bu konuda çok zıtlaşıyor neden bilmiyorum

90 lar da bir şarkı vardı " haydi şimdi bütün eller havaya" diye değiştiriyorum haydi şimdi bütün ayaklar havaya tutar inşallah azmeden şey taşı delermiş valla azmedecez yapacaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…